Internetowe zgłoszenia do imprezy: LOM. Finał U18 i U20
ZIELONA GÓRA, 29.05.2018
Osobostarty wszystkie: 42 ( 23 ) K-12 M-11
 
LUBUSKIE Osobostarty: 40 ( 21 ) K-10 M-11
 
http://zaryrunners.pl/
KS Żary Runners Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LB/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

3000m M U18 8 NumerPDF 10:21.52/17

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 976 NumerPDF 31.40 31.40/18

2
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

W dal K U18 976 NumerPDF 3.91 4.06/17

3
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

200m M U20 976 NumerPDF

4
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

100m M U20 976 NumerPDF 11.77/16

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

400m pł K U20 45 NumerPDF 70.56 70.56/18

2
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

W dal K U18 41 NumerPDF 5.22 5.22/18

3
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

100m K U18 41 NumerPDF 13.95/17

4
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

1500m prz.K U18 36 NumerPDF

5
PAWŁOW Adam 2001-03-25 Z/0566/16

TAK

100m M U18 20 NumerPDF 12.18 12.18/18

6
PAWŁOW Adam 2001-03-25 Z/0566/16

TAK

400m M U18 20 NumerPDF 55.93 55.93/18

7
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

800m M U18 60 NumerPDF 2:03.94 2:03.94/18

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 14 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 88 NumerPDF 10.03 10.17/17

2
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 88 NumerPDF 39.88 39.88/18

3
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 33 NumerPDF

4
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 33 NumerPDF 57.33 57.33/18

5
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 21 NumerPDF 9.60 9.60/18

6
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 21 NumerPDF 36.17 36.17/18

7
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

800m M U18 26 NumerPDF

8
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 31 NumerPDF 48.29 48.55/17

9
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 31 NumerPDF 13.82 13.82/18

10
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 24 NumerPDF 37.45 38.64/17

11
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 24 NumerPDF 58.29 58.29/18

12
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 36 NumerPDF 35.70 38.80/17

13
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 36 NumerPDF 53.63/17

14
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 36 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 14 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

Tyczka K 514 NumerPDF 2.80 2.90/17

2
LETKIEWICZ Sara 2002-04-21 Z/3063/17

TAK

Tyczka K 517 NumerPDF 2.20 2.20/17

3
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M 511 NumerPDF 3.40/17

4
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Wzwyż M U18 511 NumerPDF 1.60 1.60/18

5
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

W dal M U18 511 NumerPDF 5.20/17

6
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K 519 NumerPDF 3.00 3.20/17

7
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Wzwyż K U18 519 NumerPDF 1.50 1.51/17

8
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

W dal K U18 519 NumerPDF 4.73 4.75/16

9
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M 512 NumerPDF 3.80 3.90/17

10
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Wzwyż M U18 512 NumerPDF 1.55 1.60/17

11
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

W dal M U18 512 NumerPDF 4.61/16

12
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Tyczka K 510 NumerPDF 2.70/16

13
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Wzwyż K U20 510 NumerPDF 1.62/15

14
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

W dal K U20 510 NumerPDF 5.05/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

400m K U18 26 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

Tyczka K 1 NumerPDF 2.60 2.60/18