Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu U16
SOPOT, 29.08.2018
Osobostarty wszystkie: 116 ( 79 ) K-44 M-35
 
POMORSKIE Osobostarty: 114 ( 79 ) K-44 M-35
 
Akademia Biegowa Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 55/PM/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

600m K U16 10 NumerPDF 1:43.83 1:43.83/18

 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 52 ( 36 ) K-20 M-16
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.86 11.86/18 PK

2
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

1000m M 712 NumerPDF 3:15.12 3:15.12/18 PK

3
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

300m K 710 NumerPDF PK

4
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

100m M 713 NumerPDF 11.96/17 PK

5
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

300m K 717 NumerPDF PK

6
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K U16 703 NumerPDF 4.65 4.65/18

7
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

100m K 702 NumerPDF 15.20/16 PK

8
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

300m K 702 NumerPDF 47.97/17 PK

9
GUŹNICZAK Zuzanna 2004-01-25 Z/4651/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 725 NumerPDF 27.44 27.44/18

10
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 718 NumerPDF 34.37 34.37/18

11
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 718 NumerPDF 10.34 10.34/18

12
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

1000m M U16 727 NumerPDF 2:54.9 2:54.9/18

13
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

300m K U16 712 NumerPDF 43.77 43.58/17

14
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

4x100m K 712 NumerPDF

15
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

600m M 730 NumerPDF 1:26.60/17 PK

16
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

W dal K U16 708 NumerPDF 4.88/17

17
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-04-19 Z/4002/18

TAK

100m M 725 NumerPDF 13.00 13.00/18 PK

18
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-04-19 Z/4002/18

TAK

4x100m M 725 NumerPDF

19
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

600m K U16 713 NumerPDF 1:41.79 1:41.79/18

20
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

100m M U16 719 NumerPDF 12.57 12.57/18

21
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

W dal M U16 719 NumerPDF 4.32 4.32/18

22
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

100m M U16 718 NumerPDF 12.06 12.06/18

23
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

W dal M U16 718 NumerPDF 4.63 4.63/18

24
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

600m K 730 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/18 PK

25
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

300m M 724 NumerPDF 43.21 43.21/18 PK

26
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

4x100m M 724 NumerPDF

27
KWIDZIŃSKI Damian 2004-12-29 Z/0012/18

TAK

600m M U16 716 NumerPDF

28
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

2000m M 725 NumerPDF PK

29
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

4x100m K 715 NumerPDF

30
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K U16 715 NumerPDF 1.59 1.59/18

31
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M 702 NumerPDF 1.61 1.61/18 PK

32
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwyż M U16 711 NumerPDF 1.75 1.75/18

33
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

100m M 714 NumerPDF 11.22 11.22/18

34
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

600m K U16 726 NumerPDF 1:48.72 1:48.72/18

35
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

Wzwyż K U16 701 NumerPDF 1.45 1.45/18

36
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

1000m K U16 701 NumerPDF

37
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

100m K 731 NumerPDF 14.45/17 PK

38
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

Wzwyż K 731 NumerPDF 1.58 1.58/18 PK

39
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 732 NumerPDF 8.68 8.68/18

40
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 732 NumerPDF 21.86 21.86/18

41
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

4x100m K 704 NumerPDF

42
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

100m K U16 704 NumerPDF 13.10 13.10/18

43
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

4x100m K 722 NumerPDF

44
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

300m K U16 722 NumerPDF 45.19 45.19/18

45
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 710 NumerPDF 10.36 10.52/17

46
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 710 NumerPDF 38.28 38.28/18

47
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

W dal K U16 735 NumerPDF 4.10 4.10/18

48
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

300m M 723 NumerPDF 41.81 41.81/18 PK

49
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

4x100m M 723 NumerPDF

50
WÓJCIK Dominika 2004-11-22 Z/4737/17

TAK

100m K U16 734 NumerPDF 14.41 14.41/18

51
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

100m M 722 NumerPDF 11.99 11.99/18 PK

52
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

4x100m M 722 NumerPDF

 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZALEC Mateusz 2004-01-29 Z/4826/18

TAK

2000m M 45 NumerPDF

2
RYK Aleksandra 2006-03-02 Z/4768/18

TAK

600m K 42 NumerPDF 2:04.03/17

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 11 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOS Sara 2004-10-08 Z/2615/18

TAK

600m K U16 845 NumerPDF

2
KOWIEL Patryk 2005-02-14 Z/2546/18

TAK

1000m M 838 NumerPDF 3:14.67/17

3
KWIATKOWSKA Karolina 2005-06-28 Z/2616/18

TAK

300m K 839 NumerPDF 47.19 47.19/18

4
KWIATKOWSKA Karolina 2005-06-28 Z/2616/18

TAK

100m K 839 NumerPDF 14.32/17

5
ŁAKOMIEC Kamil 2003-03-29 Z/3119/17

TAK

1000m M U16 837 NumerPDF 3:24.88 3:24.88/18

6
MACIEJEWSKA Amelia 2006-01-18 Z/2547/18

TAK

100m K 848 NumerPDF 14.33 14.33/18

7
MACIEJEWSKA Zuzanna 2004-06-18 Z/2548/18

TAK

100m K U16 843 NumerPDF 14.45 14.45/18

8
PODZWARDOWSKI Igor 2003-09-21 Z/3174/17

TAK

1000m M U16 841 NumerPDF 3:11.50 3:11.50/18

9
TWARDOWSKA Julia 2003-12-08 Z/3120/17

TAK

100m K U16 838 NumerPDF 13.71 13.71/18

10
WOŹNIAK Oliwier 2003-04-05 Z/3320/17

TAK

300m M U16 841 NumerPDF 41.10 39.37/17

11
WOŹNIAK Oliwier 2003-04-05 Z/3320/17

TAK

100m M U16 841 NumerPDF 12.38 12.34/17

 
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 14 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁK Karol 2003-07-21 Z/2051/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 26 NumerPDF 9.48 9.48/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
BIAŁK Karol 2003-07-21 Z/2051/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 26 NumerPDF 31.02 31.02/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

110m M (91.4) U16 31 NumerPDF 16.15 16.15/18

4
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

200m pł M 31 NumerPDF

5
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

W dal M U16 31 NumerPDF 5.95 5.95/18 PK

6
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 22 NumerPDF 10.20 10.20/18

7
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 22 NumerPDF 27.70 27.70/18

8
KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 Z/2063/17

TAK

110m M (91.4) U16 36 NumerPDF 19.92/17

WARUNKOWO - BADANIA
9
KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 Z/2064/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 30 NumerPDF 30.97 30.97/18

10
KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 Z/2064/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 30 NumerPDF 34.16 34.16/18

11
MIKLEWICZ Błażej 2003-04-01 Z/2068/17

TAK

100m M U16 29 NumerPDF 12.02 11.95/17

12
MIKLEWICZ Błażej 2003-04-01 Z/2068/17

TAK

300m M U16 29 NumerPDF 44.51/16

13
PYSZKA Patryk 2003-01-03 Z/1540/16

TAK

100m M U16 27 NumerPDF 12.45 12.45/18

WARUNKOWO - BADANIA
14
PYSZKA Patryk 2003-01-03 Z/1540/16

TAK

300m M U16 27 NumerPDF 40.92 40.92/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 13 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
IGLEWSKA Karolina 2003-05-21 Z/4102/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 12 NumerPDF 18.73 18.73/18

2
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 66 NumerPDF 20.41 20.41/18

3
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

TAK

80m pł K 66 NumerPDF

4
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

Wzwyż K U16 24 NumerPDF 1.64 1.64/18

5
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

80m pł K 24 NumerPDF 14.41/17

6
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 66 NumerPDF 28.03 28.03/18

7
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF

8
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

Wzwyż K U16 23 NumerPDF 1.50 1.62/17

9
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF 10.15 10.15/18

10
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

Wzwyż K U16 20 NumerPDF 1.58 1.61/17

11
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

80m pł K 20 NumerPDF 13.25 13.25/18

12
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 13 NumerPDF 8.82 8.82/18

13
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 13 NumerPDF 29.13 29.13/18

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 33 NumerPDF 30.94 30.94/18

2
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 9.44 9.44/18

3
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

600m K 27 NumerPDF 1:43.70 1:43.70/18 PK

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 14 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K U16 202 NumerPDF 13.22 13.22/18

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

W dal K U16 202 NumerPDF 4.71 4.71/18

3
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

1000m K U16 210 NumerPDF 3:28.78 3:28.78/18

4
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

80m pł K 217 NumerPDF 14.29/17

5
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

200m pł K 217 NumerPDF 34.25/17

6
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 200 NumerPDF 21.23/17

7
KURAŚKIEWICZ Domnik 2004-07-22 Z/4842/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 225 NumerPDF

8
MALICH Hubert 2003-07-26 Z/0875/17

TAK

Wzwyż M U16 213 NumerPDF 1.40/17

9
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

600m K U16 201 NumerPDF 1:41.18 1:41.18/18

10
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

600m K 202 NumerPDF 1:43.60 1:43.60/18 PK

11
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

110m M (91.4) U16 223 NumerPDF 21.06/17

12
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

200m pł M 223 NumerPDF

13
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

600m K 210 NumerPDF 1:47.02 1:47.02/18 PK

14
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M U16 221 NumerPDF 1.75 1.75/18

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 Z/3424/17

TAK

Tyczka M U16 451 NumerPDF 3.80 3.80/18

2
MICHALEWSKI Antoni 2004-07-07 Z/1395/17

TAK

100m M U16 460 NumerPDF 12.29 12.29/18

3
PIEC Kinga 2004-01-01 Z/0376/18

TAK

100m K U16 451 NumerPDF 13.52 13.48/17

4
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

Tyczka K U16 453 NumerPDF 3.20 3.20/18