Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 06.01.2018
Osobostarty wszystkie: 67 ( 55 ) K-25 M-30
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
 
MKS Inowrocław Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIDAS Oskar 2002-07-06 Z/3581/17

TAK

60m M 771 NumerPDF 9.28/14

2
BIDAS Oskar 2002-07-06 Z/3581/17

TAK

W dal M 771 NumerPDF

3
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

W dal M 774 NumerPDF

4
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

60m M 774 NumerPDF

5
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

60m K 775 NumerPDF

6
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

TAK

W dal K 788 NumerPDF

7
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

1000m M 713 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 22 ( 18 ) K-11 M-7
 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 15 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

300m K 27 NumerPDF 47.01 47.01/17

2
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

200m K 27 NumerPDF 30.14 30.14/17

3
CIOK Klaudia 1999-12-20 Z/1334/16

TAK

300m K 5 NumerPDF 43.71 43.71/17

4
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

1000m M 15 NumerPDF 2:40.33 2:52.50/17

5
KONOPKA Dawid 2001-02-07 Z/3099/16

TAK

1000m M 7 NumerPDF 2:36.09 2:43.18/17

6
KRUK Daria 2002-01-24 Z/3098/16

TAK

200m K 10 NumerPDF

7
KRUK Daria 2002-01-24 Z/3098/16

TAK

300m K 10 NumerPDF

8
KRUPIŃSKA Martyna 2002-06-01 Z/1050/16

TAK

1000m K 54 NumerPDF 3:32.19 3:32.19/17

9
MOCEK Daniel 1996-02-14 Z/0953/15

TAK

1000m M 20 NumerPDF 2:45.42

10
OLBRYŚ Julia 2002-08-29 Z/3097/16

TAK

300m K 152 NumerPDF

11
OLBRYŚ Julia 2002-08-29 Z/3097/16

TAK

200m K 152 NumerPDF

12
SZYDLIK Łukasz 2004-12-27 Z/2944/17

TAK

300m M 21 NumerPDF 42.53

13
WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 Z/0272/17

TAK

1000m M 13 NumerPDF 2:58.86 3:05.95/17

14
ZEGA Aleksandra 2002-07-07 Z/0273/17

TAK

200m K 17 NumerPDF

15
ZEGA Aleksandra 2002-07-07 Z/0273/17

TAK

300m K 17 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

300m M 210 NumerPDF

2
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

200m K 26 NumerPDF

3
BURDZIŃSKA Martyna 2003-02-04 Z/2398/17

TAK

600m K 32 NumerPDF 1:49.00

4
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1000m K 38 NumerPDF 3:16.65

5
LOT Natalia 2001-04-04 Z/0762/15

TAK

60m pł K U18 10 NumerPDF

6
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

300m K 36 NumerPDF 47.06

7
ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 Z/5889/15

TAK

300m M 232 NumerPDF 38.75

 
POMORSKIE Osobostarty: 29 ( 27 ) K-8 M-19
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

200m M 400 NumerPDF 23.24 23.24/17

2
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

W dal M 400 NumerPDF 7.42 7.42/17

3
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

200m K 400 NumerPDF

4
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

W dal K 400 NumerPDF 5.32 5.32/17

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 25 ( 25 ) K-7 M-18
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

1000m M 221 NumerPDF 3:16.32/15

2
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

600m M 217 NumerPDF

3
BREZA Konrad 2002-02-28 Z/0787/16

TAK

60m M 208 NumerPDF 8.22 8.22/17

4
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 230 NumerPDF

5
DURAWA Kacper 2002-02-16 Z/0784/16

TAK

1000m M 215 NumerPDF 3:19.39 3:19.39/17

6
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

1000m K 205 NumerPDF 3:00.50 3:00.50/17

7
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

60m pł K U16 206 NumerPDF

8
IWAŃCA Jakub 2002-12-09 Z/0785/16

TAK

1000m M 220 NumerPDF 2:57.27 2:57.27/17

9
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

60m M 230 NumerPDF

10
JOŃCZYK Oliwer 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

1000m M 217 NumerPDF 2:48.82 2:48.82/17

11
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

300m K 205 NumerPDF 47.84 47.84/17

12
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

1000m M 204 NumerPDF 2:36.30 2:36.30/17

13
MALICH Jakub 2002-07-22 Z/0777/16

TAK

Wzwyż M 216 NumerPDF

14
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

1000m K 207 NumerPDF 3:24.23 3:17.54/16

15
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1000m K 228 NumerPDF

16
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

600m M 220 NumerPDF

17
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

TAK

1000m M 219 NumerPDF 3:08.84 3:08.84/17

18
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

300m M 211 NumerPDF 39.20 39.20/17

19
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

1000m M 211 NumerPDF 3:30.43/15

20
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

1000m M 216 NumerPDF 2:36.64 2:36.64/17

21
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

1000m M 218 NumerPDF 3:03.25 3:03.25/17

22
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

1000m K 203 NumerPDF 2:50.55/16

23
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

1000m K 206 NumerPDF 3:17.71 3:17.71/17

24
WERRA Miłosz 2003-02-02 Z/1142/17

TAK

60m M 229 NumerPDF 8.06 8.06/17

25
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M 221 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 5 ) K-4 M-1
 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 9 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

60m pł K U16 45 NumerPDF

2
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 45 NumerPDF

3
LISIECKI Damian 2001-06-11 Z/5694/15

TAK

W dal M 42 NumerPDF 5.97/16

4
LISIECKI Damian 2001-06-11 Z/5694/15

TAK

60m M 42 NumerPDF 7.63/16

5
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

Kula K (4kg) 77 NumerPDF

6
MIKOŁAJCZAK Julia 2004-06-10 Z/2099/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 82 NumerPDF

7
MIKOŁAJCZAK Julia 2004-06-10 Z/2099/17

TAK

60m K 82 NumerPDF 9.70/16

8
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

60m pł K U16 59 NumerPDF

9
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

300m K 59 NumerPDF 46.77 46.77/17