Internetowe zgłoszenia do imprezy: 35. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SIERADZ, 30.06-01.07.2018
Osobostarty wszystkie: 770 ( 398 ) K-183 M-215
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
niestowarzyszony Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Patryk 1998-04-22 Z/0025/14

TAK

Tyczka M 398 NumerPDF 4.70/17

OK

A 2017
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 56 ( 37 ) K-13 M-24
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 40 ( 25 ) K-11 M-14
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

4x400m M 1 NumerPDF

2
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m pł M 1 NumerPDF 52.64 52.64/18

OK

A
3
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5000m M 2 NumerPDF 14:13.93 14:13.93/18

OK

A
4
CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 Z/0166/15

TAK

3000m prz.M 3 NumerPDF 9:39.21 9:39.21/18

OK

A
5
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Oszczep K (600) 4 NumerPDF 46.86 46.86/18

OK

A
6
DU¦ Mariusz 1996-06-14 Z/0306/12

TAK

Kula M (7.26kg) 5 NumerPDF 14.07 15.69/16

OK

A
7
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

3000m prz.K 6 NumerPDF 11:40.17 11:40.17/18

OK

A
8
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

4x400m M 7 NumerPDF

9
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 8 NumerPDF 7.55 7.57/16

OK

A
10
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m pł K 9 NumerPDF 61.45/16

REZERWA 2 BRAK WYNIKU; LIMIT 3 KONKURENCJI
11
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

4x100m K 9 NumerPDF

12
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m K 9 NumerPDF 52.59 52.59/18

A;LIMIT 3 KONKURENCJI
13
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

200m K 9 NumerPDF 23.95 23.95/18

A; LIMIT 3 KONKURENCJI
14
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

Wzwyż M 10 NumerPDF 1.85 1.95/15

OK

A 2017
15
KA¬MIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

Tyczka M 11 NumerPDF 4.33 4.33/18

OK

B
16
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

Trójskok M 12 NumerPDF 13.93 13.93/18

OK

B
17
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

400m K 13 NumerPDF 57.31 57.31/18

OK

B
18
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

4x100m K 14 NumerPDF

19
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 14 NumerPDF 12.03 12.03/18

OK

A
20
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

200m K 14 NumerPDF 24.79 24.79/18

OK

A
21
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

4x400m M 15 NumerPDF

22
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

5000m M 16 NumerPDF 15:26.71/16

REZERWA 3
23
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

3000m prz.M 16 NumerPDF 9:19.42 9:19.42/18

OK

A
24
PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 Z/1162/14

TAK

5000m K 17 NumerPDF 18:22.37/17

OK

A
25
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

100m pł K 18 NumerPDF 14.84 14.51/15

OK

A 2017
26
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M (2kg) 19 NumerPDF 56.20 56.52/17

OK

A
27
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Kula M (7.26kg) 19 NumerPDF

REZERWA 1
28
SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 Z/1334/12

TAK

Tyczka M 20 NumerPDF 4.60 4.80/14

OK

A
29
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

100m pł K 21 NumerPDF 14.62 14.02/17

OK

A
30
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

400m pł K 21 NumerPDF 62.26 60.40/16

OK

A
31
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

4x100m K 22 NumerPDF

32
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

100m K 22 NumerPDF 12.13 12.05/16

OK

A
33
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

200m K 22 NumerPDF 25.08 25.08/18

OK

B
34
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

400m pł M 23 NumerPDF 56.95 56.11/15

B 2017; REZERWA 1; WARUNKOWO BADANIA
35
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

4x400m M 23 NumerPDF

36
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

4x100m K 24 NumerPDF

37
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

200m K 24 NumerPDF 24.98 24.98/18

OK

A
38
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

100m pł K 24 NumerPDF 14.04 14.04/18

OK

A
39
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

5000m K 25 NumerPDF 17:39.54/17

OK

A
40
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

3000m prz.K 25 NumerPDF

OK

 
LKS Polkowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RACHWALSKA Dorota 1996-09-28 Z/0987/12

TAK

Oszczep K (600) 26 NumerPDF 45.31/15

REZERWA 2 WARUNKOWO BADANIA
 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

Kula M (7.26kg) 27 NumerPDF 14.41 14.41/18

OK

A
2
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

Dysk M (2kg) 27 NumerPDF 43.30 43.30/18

OK

B
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

Trójskok M 28 NumerPDF 13.80 13.92/14

OK

B
2
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

W dal M 28 NumerPDF 6.77 6.97/16

nie
3
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

Młot M (7.26kg) 29 NumerPDF 53.25 55.60/17

OK

A
 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORAK Anna 1998-03-06 Z/0557/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 11.11 11.77/16

tak
 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 Z/0933/14

TAK

Wzwyż M 31 NumerPDF 2.27 2.27/18

OK

A
 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wrocław Osobostarty: 8 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

Dysk M (2kg) 32 NumerPDF 54.37 54.37/18

OK

A
2
KAPAŁA Dawid 1997-03-15 Z/1041/13

TAK

400m M 33 NumerPDF 49.85 47.34/16

OK

A 2017
3
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

Oszczep M (800) 34 NumerPDF 62.51 62.51/18

OK

A
4
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

Wzwyż M 34 NumerPDF 1.99 1.99/18

OK

A
5
PAPLA Filip 1998-01-04 Z/0710/14

TAK

3000m prz.M 35 NumerPDF 9:39.18 9:39.18/18

OK

A
6
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Młot M (7.26kg) 36 NumerPDF 53.40 53.40/18

OK

A
7
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Kula M (7.26kg) 36 NumerPDF 14.11 14.11/18

OK

A
8
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

400m M 37 NumerPDF 47.02 46.04/17

OK

A;
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 68 ( 32 ) K-9 M-23
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

W dal M 38 NumerPDF 6.36 6.66/16

OK

tak
2
SIKORA Radosław 1998-03-06 Z/1575/14

TAK

Młot M (7.26kg) 39 NumerPDF 57.24/17

OK

A 2017
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 43 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

4x400m M 40 NumerPDF

tak
2
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

400m M 40 NumerPDF 50.33/17

REZERWA 4; nie
3
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

4x400m K 41 NumerPDF

nie
4
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

100m K 41 NumerPDF 12.42 11.97/15

B; tak
5
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

200m K 41 NumerPDF 25.51 24.83/15

B; REZERWA 3 tak
6
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

4x100m K 41 NumerPDF

tak
7
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

4x100m M 42 NumerPDF

8
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

Wzwyż M 42 NumerPDF 1.72/13

tak
9
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

110m M 42 NumerPDF 14.34 14.34/18

A; tak
10
KORDYKIEWICZ Marta 1996-08-20 Z/1106/12

TAK

Młot K (4kg) 43 NumerPDF 56.47/14

A 2017 nie
11
KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 Z/1200/13

TAK

Tyczka M 44 NumerPDF 4.40 4.60/17

A; WARUNKOWO BADANIA
12
KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 Z/0462/13

TAK

4x100m M 45 NumerPDF

tak
13
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Kula M (7.26kg) 46 NumerPDF 15.74 17.57/17

OK

A tak
14
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Dysk M (2kg) 46 NumerPDF 52.05 52.05/18

OK

A tak
15
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

Młot M (7.26kg) 47 NumerPDF 55.73 60.62/17

OK

A tak
16
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

400m K 48 NumerPDF 59.21 54.48/15

OK

A 2017 nie
17
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

800m K 48 NumerPDF 2:05.67/16

OK

A 2017 tak
18
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

4x400m K 48 NumerPDF

tak
19
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

Tyczka K 49 NumerPDF 4.35 4.40/17

A; nie
20
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

4x100m M 50 NumerPDF

tak
21
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

100m M 50 NumerPDF 10.95 10.89/17

tak
22
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

200m M 50 NumerPDF 22.59 22.27/17

B 2017; REZERWA 2;
23
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

4x100m M 51 NumerPDF

tak
24
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

4x400m M 51 NumerPDF

tak
25
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

400m pł M 51 NumerPDF 54.75 54.75/18

OK

A tak
26
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

4x400m M 52 NumerPDF

tak
27
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

1500m M 52 NumerPDF 3:58.04/16

REZERWA 5 nie
28
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

800m M 52 NumerPDF 1:48.68 1:48.68/18

OK

A tak
29
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

4x400m K 53 NumerPDF

tak
30
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

400m pł K 53 NumerPDF 61.64 61.64/18

A; tak
31
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

W dal K 53 NumerPDF 5.81 5.81/18

A; nie
32
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

4x100m K 53 NumerPDF

tak
33
WALAS Joanna 1996-05-18 Z/1069/12

TAK

4x400m K 54 NumerPDF

tak
34
WALAS Joanna 1996-05-18 Z/1069/12

TAK

4x100m K 54 NumerPDF

tak
35
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

100m K 55 NumerPDF 12.07 12.07/18

A; tak
36
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

200m K 55 NumerPDF 25.26 25.26/18

B; tak
37
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

4x100m K 55 NumerPDF

tak
38
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

4x400m M 56 NumerPDF

tak
39
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

110m M 56 NumerPDF 15.05 15.05/18

A; NIE
40
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

Tyczka M 56 NumerPDF 4.50 5.00/17

A; tak
41
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

400m K 57 NumerPDF 56.64/13

REZERWAnie
42
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

4x400m K 57 NumerPDF

tak
43
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

Kula K (4kg) 57 NumerPDF 13.89 13.89/18

A tak
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

200m M 58 NumerPDF 21.92 21.70/16

OK

A
2
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

100m M 58 NumerPDF 11.07 10.80/16

OK

A 2017
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

3000m prz.K 59 NumerPDF 10:32.37/16

OK

A 2017
 
MKL Toruń Osobostarty: 12 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

4x100m M 60 NumerPDF

2
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

100m M 60 NumerPDF 10.60 10.60/18

OK

A
3
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

200m M 60 NumerPDF 21.27 21.27/18

OK

A
4
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

4x100m M 61 NumerPDF

5
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

100m M 61 NumerPDF 11.08 11.07/17

OK

tak
6
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

200m M 61 NumerPDF 22.54 22.54/18

REZERWA 6
7
MARACH Kamil 1996-02-28 Z/1631/13

TAK

4x100m M 62 NumerPDF

8
MARACH Kamil 1996-02-28 Z/1631/13

TAK

Oszczep M (800) 62 NumerPDF 66.40 69.05/17

OK

A
9
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

TAK

4x100m M 63 NumerPDF

10
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

TAK

Trójskok M 63 NumerPDF 13.66 13.66/18

OK

11
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

TAK

W dal M 63 NumerPDF 6.84 6.96/15

OK

tak
12
ZGLENICKI Michał 1997-04-29 Z/1407/13

TAK

Oszczep M (800) 64 NumerPDF 57.40 60.97/17

OK

A 2017
 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

Wzwyż M 65 NumerPDF 2.26 2.26/17

OK

A rezygnacja
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 Z/0271/14

TAK

200m M 66 NumerPDF 22.29 22.25/17

OK

B 2017
2
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 Z/0271/14

TAK

100m M 66 NumerPDF 11.23 11.08/16

OK

tak
 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

Dysk M (2kg) 67 NumerPDF 47.89 47.89/18

OK

A
2
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

Kula M (7.26kg) 67 NumerPDF 15.27 15.27/18

OK

A
3
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 68 NumerPDF 69.01 69.01/18

OK

A
4
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

Trójskok M 69 NumerPDF 14.16 14.54/17

OK

B
5
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

W dal M 69 NumerPDF 6.89 7.07/14

OK

DO 12 - 9
 
LUBELSKIE Osobostarty: 45 ( 24 ) K-13 M-11
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 29 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

Dysk K (1kg) 70 NumerPDF 38.24 44.11/17

OK

A 2017 tak
2
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

400m K 71 NumerPDF 57.98 57.98/18

B; LIMIT 3 KONKURENCJI
3
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

200m K 71 NumerPDF 24.92 24.92/18

A; nie
4
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

100m K 71 NumerPDF 12.36 12.36/18

B nie startuje
5
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

4x400m K 71 NumerPDF

tak
6
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

4x400m M 72 NumerPDF

tak
7
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

400m M 72 NumerPDF 49.98 49.12/16

OK

B nie
8
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 73 NumerPDF 1:51.74 1:51.35/17

OK

A
9
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

4x400m M 73 NumerPDF

tak
10
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

1500m M 73 NumerPDF 3:57.56 3:57.56/18

OK

B nie
11
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

Wzwyż M 74 NumerPDF 2.03 2.05/16

OK

A tak
12
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

5000m K 75 NumerPDF 18:34.74/17

B; tak
13
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Kula M (7.26kg) 76 NumerPDF 18.27 19.34/17

OK

A tak
14
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Dysk M (2kg) 76 NumerPDF 51.73 52.10/17

OK

A tak
15
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

400m M 77 NumerPDF 48.04 47.46/16

A; tak
16
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

200m M 77 NumerPDF 22.09 21.60/17

A 2017; tak
17
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

100m M 77 NumerPDF 11.05 10.93/17

B; LIMIT 3 KONKURENCJI
18
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

4x400m M 77 NumerPDF

tak
19
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

800m M 78 NumerPDF 1:53.65 1:53.53/17

OK

B tak
20
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

4x400m M 78 NumerPDF

tak
21
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

400m pł M 79 NumerPDF 55.29 55.29/18

OK

B tak
22
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

4x400m M 79 NumerPDF

tak
23
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

5000m K 80 NumerPDF 17:05.89 17:05.89/18

OK

A tak
24
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

4x400m K 81 NumerPDF

tak
25
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

4x400m K 82 NumerPDF

tak
26
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

200m K 83 NumerPDF 24.54 23.88/15

OK

A tak
27
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 83 NumerPDF 55.34 54.90/15

OK

A
28
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

4x400m K 83 NumerPDF

tak
29
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

Tyczka K 84 NumerPDF 2.50 3.30/15

A 2017; nie
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 8 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Kula M (7.26kg) 85 NumerPDF 14.20 14.20/18

OK

A
2
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Dysk M (2kg) 85 NumerPDF 39.72 41.32/17

REZERWA 1
3
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

200m M 86 NumerPDF 22.14 22.14/18

OK

B
4
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

Młot K (4kg) 87 NumerPDF 51.07 53.24/17

OK

A
5
¦MIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 88 NumerPDF 64.54 64.54/18

OK

A
6
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

100m M 89 NumerPDF 10.62/15

A 2017; WARUNKOWO - BADANIA
7
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

200m M 89 NumerPDF 21.36/16

A 2017; WARUNKOWO - BADANIA
8
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 90 NumerPDF 56.40 56.40/18

OK

A
 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 8 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

100m K 91 NumerPDF 12.98 12.60/17

REZERWA 1 tak
2
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

W dal K 91 NumerPDF 5.76 5.76/18

OK

A
3
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

Oszczep K (600) 92 NumerPDF 38.56 38.56/18

B; nie
4
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

W dal K 92 NumerPDF 5.77 5.77/18

A; tak
5
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

100m pł K 92 NumerPDF 14.80 14.80/18

A; tak
6
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Kula K (4kg) 93 NumerPDF 11.86 12.41/17

A 2017
7
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Oszczep K (600) 93 NumerPDF 43.37 43.37/18

A; tak
8
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

W dal K 93 NumerPDF 5.61 5.76/16

B tak
 
LUBUSKIE Osobostarty: 15 ( 11 ) K-6 M-5
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 Z/0663/14

TAK

800m K 94 NumerPDF 2:19.01 2:17.84/16

REZERWA 1
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

TAK

W dal K 95 NumerPDF 5.90 6.04/16

OK

A
2
KANIA Magdalena 1998-05-29 Z/1371/14

TAK

Oszczep K (600) 96 NumerPDF 42.86 42.86/18

A; WARUNKOWO BADANIA
3
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

Oszczep K (600) 97 NumerPDF 42.42 42.42/18

A; tak
4
TERKA Maciej 1998-02-22 Z/1661/14

TAK

5000m M 98 NumerPDF 16:34.82/17

REZERWA 2 tak
5
TERKA Maciej 1998-02-22 Z/1661/14

TAK

3000m prz.M 98 NumerPDF

REZERWA 5; tak
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMEK Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

1500m K 99 NumerPDF 4:32.96 4:32.96/18

OK

A
2
DYMEK Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

5000m K 99 NumerPDF 18:29.83/17

OK

B
 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

TAK

5000m M 100 NumerPDF 15:29.67/17

OK

A 2017 tak
2
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

TAK

3000m prz.M 100 NumerPDF

REZERWA 3 tak
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Dysk M (2kg) 101 NumerPDF 49.84 50.82/17

OK

A
2
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Kula M (7.26kg) 101 NumerPDF 15.72 15.72/18

OK

A
 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 Z/0707/13

TAK

400m pł K 102 NumerPDF 65.62 64.46/17

OK

A 2017
2
JACH Sebastian 1996-10-08 Z/0904/12

TAK

Oszczep M (800) 103 NumerPDF 57.40 63.93/17

OK

A 2017
3
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

3000m prz.M 104 NumerPDF 10:07.33 10:07.33/18

OK

A
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 57 ( 32 ) K-15 M-17
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 16 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 105 NumerPDF 13.07 13.23/17

OK

A
2
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

4x100m K 105 NumerPDF

3
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

W dal K 105 NumerPDF 5.69/16

REZERWA 3
4
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

4x100m K 106 NumerPDF

5
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

100m pł K 106 NumerPDF 13.67 13.67/18

OK

A
6
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

200m K 106 NumerPDF 24.59 24.59/18

OK

A
7
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

Trójskok K 107 NumerPDF 12.46 12.93/17

OK

A
8
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

4x100m K 107 NumerPDF

9
MROCZEK Kamil 1997-04-26 Z/1117/13

TAK

400m pł M 108 NumerPDF 54.58 54.58/18

OK

A
10
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

100m K 109 NumerPDF 12.23 12.23/18

OK

A
11
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

4x100m K 109 NumerPDF

12
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

100m pł K 109 NumerPDF 13.79 13.79/18

OK

A
13
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

1500m M 110 NumerPDF 3:52.29 3:52.29/18

OK

A
14
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

5000m M 110 NumerPDF 15:03.27/17

OK

A 2017
15
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 111 NumerPDF 3:43.20 3:43.20/18

OK

A
16
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

5000m M 111 NumerPDF 14:45.47 14:45.47/18

OK

A
 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JUCHNER Mateusz 1998-04-16 Z/0049/14

TAK

Oszczep M (800) 112 NumerPDF 58.33 58.33/18

OK

A
 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARY¦ Benedykt 1997-02-01 Z/0477/15

TAK

200m M 113 NumerPDF 22.27 22.27/18

B; REZERWA 1
2
BARY¦ Benedykt 1997-02-01 Z/0477/15

TAK

400m M 113 NumerPDF 49.58 49.58/18

OK

B
3
IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 Z/2429/15

TAK

5000m K 114 NumerPDF 17:27.94/17

OK

A
4
KU¦MIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

1500m K 115 NumerPDF 4:40.94 4:40.94/18

OK

B
5
KU¦MIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

800m K 115 NumerPDF 2:17.38 2:17.38/18

OK

B
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 Z/0252/13

TAK

Trójskok M 116 NumerPDF 13.86 14.22/16

OK

B tak
 
-
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KU¬NIAREK Marcin 1996-05-27 Z/1609/12

TAK

Młot M (7.26kg) 117 NumerPDF 56.79 56.79/18

A tak
 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

800m M 118 NumerPDF 1:54.13 1:54.05/17

OK

B tak
2
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

1500m M 118 NumerPDF 3:56.32 3:55.98/16

OK

A tak
 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZ Karolina 1998-01-26 Z/4274/15

TAK

Młot K (4kg) 119 NumerPDF 29.40 29.40/18

REZERWA 1
2
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

200m M 120 NumerPDF 22.31 22.05/17

OK

B 2017
3
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

400m M 120 NumerPDF 49.69 48.77/16

OK

A 2017
4
PIONTEK Maria 1997-01-06 Z/1276/13

TAK

Młot K (4kg) 121 NumerPDF 41.27 49.71/16

OK

B 2017
5
STASIAK Szymon 1997-08-04 Z/1277/13

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 50.52 52.91/17

A; WARUNKOWO BADANIA
 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m pł M 123 NumerPDF 54.16 54.16/18

OK

A
 
MULKS Żeromski Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 Z/1253/13

TAK

Trójskok K 124 NumerPDF 11.67 12.73/17

A;
2
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

800m M 125 NumerPDF 1:57.12 1:55.68/17

B 2017;
 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 21 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

800m M 126 NumerPDF 1:46.27 1:46.27/18

OK

A
2
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

4x400m M 126 NumerPDF

3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

1500m M 126 NumerPDF 3:41.97/15

OK

A 2017
4
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

4x400m M 127 NumerPDF

5
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

1500m M 127 NumerPDF 3:55.79 3:53.02/17

OK

A
6
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

800m M 127 NumerPDF 1:53.22 1:52.71/17

OK

A
7
JAK¦ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

200m K 128 NumerPDF 25.31 25.31/18

B; tak
8
JAK¦ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

400m K 128 NumerPDF 58.20 58.20/18

B; tak
9
JAK¦ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

4x100m K 128 NumerPDF

10
JAK¦ Małgorzata 1998-01-28 Z/1334/14

TAK

4x100m K 129 NumerPDF

11
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

4x400m M 130 NumerPDF

12
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

1500m M 130 NumerPDF 4:05.29 3:51.82/17

A 2017
13
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Wzwyż K 131 NumerPDF 1.82 1.85/17

OK

A
14
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

4x100m K 131 NumerPDF

15
OLSZOK Oliwia 1998-01-10 Z/0674/14

TAK

4x100m K 132 NumerPDF

16
RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

400m M 133 NumerPDF 46.83 46.83/18

OK

A
17
RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

200m M 133 NumerPDF 21.73 21.73/18

OK

A
18
RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

4x400m M 133 NumerPDF

19
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 134 NumerPDF 12.24 12.24/18

OK

A
20
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

4x100m K 134 NumerPDF

21
¦LESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

5000m K 135 NumerPDF 19:43.00/17

OK

tak
 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

W dal M 136 NumerPDF 6.51 6.52/17

REZERWA 2
2
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

Tyczka M 136 NumerPDF 4.40 4.60/16

OK

A
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 112 ( 60 ) K-29 M-31
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

800m M 137 NumerPDF 1:55.49 1:55.49/18

OK

B
2
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

1500m M 137 NumerPDF 4:03.70 4:00.24/17

OK

nie
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 42 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

800m M 138 NumerPDF 1:48.94/16

OK

A 2017
2
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

400m M 138 NumerPDF 50.66 49.82/17

OK

B 2017
3
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

4x400m M 138 NumerPDF

4
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

Trójskok K 139 NumerPDF 10.34 11.15/13

OK

5
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

Wzwyż K 139 NumerPDF 1.55 1.62/13

OK

6
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 140 NumerPDF 56.08 54.78/14

OK

A
7
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

4x400m K 140 NumerPDF

8
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

TAK

400m M 141 NumerPDF 50.05 49.23/16

REZERWA 1
9
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

TAK

4x400m M 141 NumerPDF

10
DUBIS Seweryn 1998-04-27 Z/0128/14

TAK

4x400m M 142 NumerPDF

11
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

800m M 143 NumerPDF 1:52.59 1:52.43/17

OK

A
12
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

4x400m M 143 NumerPDF

13
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

1500m M 143 NumerPDF 4:00.78 3:55.58/16

OK

B 2017
14
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

Oszczep M (800) 144 NumerPDF 72.51 72.51/18

OK

A
15
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

1500m K 145 NumerPDF 4:24.77 4:23.69/17

OK

A
16
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

5000m K 145 NumerPDF 16:31.23 16:31.23/18

OK

A
17
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

800m K 146 NumerPDF 2:10.70 2:08.99/17

OK

A
18
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

1500m K 146 NumerPDF 4:42.62 4:42.62/18

OK

B
19
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

4x400m K 146 NumerPDF

20
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

4x400m M 147 NumerPDF

21
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

200m M 147 NumerPDF 21.02 21.02/18

OK

A
22
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

400m M 147 NumerPDF 46.49 46.40/17

OK

A
23
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

Dysk K (1kg) 148 NumerPDF 33.37 35.52/16

REZERWA 3
24
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 149 NumerPDF 60.46 63.19/17

OK

A
25
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Kula K (4kg) 149 NumerPDF 10.96 12.43/17

OK

A 2017
26
MARCINIEWICZ Mateusz 1998-06-27 Z/1583/14

TAK

Tyczka M 150 NumerPDF 4.40 4.40/18

A; WARUNKOWO BADANIA
27
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

200m K 151 NumerPDF 25.81 25.05/15

OK

B 2017
28
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

100m K 151 NumerPDF 12.41 12.27/15

OK

B
29
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

4x400m K 151 NumerPDF

30
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

100m K 152 NumerPDF 12.29 12.29/18

OK

A
31
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

200m K 152 NumerPDF 25.24 25.24/18

OK

B
32
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

4x400m K 152 NumerPDF

33
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) 153 NumerPDF 57.52 60.49/17

OK

A
34
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

400m K 154 NumerPDF 55.28 55.28/18

OK

A
35
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

4x400m K 154 NumerPDF

36
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

800m K 154 NumerPDF 2:02.53 2:02.53/18

OK

A
37
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

Dysk K (1kg) 155 NumerPDF 42.88 45.97/17

OK

A
38
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

Kula K (4kg) 155 NumerPDF 12.76 12.84/17

OK

A
39
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 156 NumerPDF 14.93 14.93/18

OK

A
40
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

W dal M 156 NumerPDF 6.89 7.11/14

OK

A
41
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

4x400m M 157 NumerPDF

42
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

400m M 157 NumerPDF 46.37/16

OK

A 2017
 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

1500m M 158 NumerPDF 3:51.31 3:51.31/18

OK

A
2
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

5000m M 158 NumerPDF 15:21.14 15:21.14/18

OK

A
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 6 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRUSTNY Daniel 1996-04-10 Z/1815/12

TAK

Tyczka M 159 NumerPDF 4.30 4.50/15

OK

B
2
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

110m M 160 NumerPDF 14.68 14.68/18

OK

A
3
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Tyczka M 160 NumerPDF 4.40 4.40/18

OK

A
4
STEC Adam 1996-10-22 Z/4531/17

TAK

1500m M 161 NumerPDF 3:55.80 3:55.80/18

A; tak
5
STEC Adam 1996-10-22 Z/4531/17

TAK

5000m M 161 NumerPDF 15:24.16 15:24.16/18

A; tak
6
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

Tyczka M 162 NumerPDF 4.70 4.80/17

OK

A
 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

W dal M 163 NumerPDF 6.33 6.35/16

tak
 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 Z/0671/15

TAK

4x400m M 164 NumerPDF

2
CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 Z/0121/13

TAK

4x400m M 165 NumerPDF

3
GANCARZ Szymon 1998-08-12 Z/0672/15

TAK

4x400m M 166 NumerPDF

nie
4
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

4x400m M 167 NumerPDF

5
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

4x400m M 168 NumerPDF

6
RODAK Karolina 1997-11-01 Z/0147/14

TAK

3000m prz.K 169 NumerPDF 12:03.35/17

B 2017 tak
 
MKS Pułtusk Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
¦LEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

Dysk K (1kg) 170 NumerPDF 46.88/17

A 2017; WARUNKOWO - BADANIA
2
¦LEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

Kula K (4kg) 170 NumerPDF 15.09 15.85/17

A; WARUNKOWO - BADANIA
 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NISZTOR Kinga 1996-07-26 Z/0322/12

TAK

Dysk K (1kg) 171 NumerPDF 33.51 33.51/18

REZERWA 1
2
NISZTOR Kinga 1996-07-26 Z/0322/12

TAK

Oszczep K (600) 171 NumerPDF 34.10 36.14/14

REZERWA 1
3
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

Dysk K (1kg) 172 NumerPDF 33.49 33.49/18

REZERWA 2
4
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

Kula K (4kg) 172 NumerPDF 10.71 11.54/17

REZERWA 1
 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 13 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 173 NumerPDF 24.63 24.63/18

OK

A
2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

100m K 173 NumerPDF 12.18 12.18/18

OK

A
3
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

4x400m K 173 NumerPDF

4
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

400m pł K 174 NumerPDF 61.25 61.25/18

OK

A
5
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

4x400m K 174 NumerPDF

6
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

4x400m K 175 NumerPDF

7
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

400m pł K 175 NumerPDF 64.25 62.34/15

OK

A
8
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

100m K 176 NumerPDF 12.20 12.20/18

OK

A
9
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

200m K 176 NumerPDF 24.22 24.22/18

OK

A
10
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

4x400m K 176 NumerPDF

11
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

Tyczka K 177 NumerPDF 3.70 3.70/16

OK

A
12
WEITZ Jakub 1998-09-01 Z/2202/17

TAK

200m M 178 NumerPDF 22.26 22.26/18

B; WARUNKOWO BADANIA
13
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

100m M 179 NumerPDF 11.50 10.98/16

OK

B 2017
 
https://www.facebook.com/orletaradom/
RLMKS Orlęta Radom Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 37/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

100m M 180 NumerPDF 10.86 10.86/18

B; tak
2
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

200m M 180 NumerPDF 21.95 21.88/17

A; tak
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 19 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

4x400m M 181 NumerPDF

2
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

5000m M 181 NumerPDF

REZERWA 4
3
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

3000m prz.M 181 NumerPDF

REZERWA 2
4
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

400m pł K 182 NumerPDF 61.50 61.50/18

OK

A tak
5
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

4x400m K 182 NumerPDF

OK

6
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

5000m M 183 NumerPDF 14:26.99 14:26.99/18

A;
7
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

3000m prz.M 183 NumerPDF 9:21.48/17

OK

A 2017
8
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

4x400m M 183 NumerPDF

nie
9
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

4x400m M 184 NumerPDF

10
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

800m M 184 NumerPDF 1:47.90 1:47.90/18

OK

A
11
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

1500m M 184 NumerPDF 3:44.71 3:44.71/18

OK

A
12
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

400m pł M 185 NumerPDF 54.01 54.01/18

OK

B
13
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

4x400m M 185 NumerPDF

14
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

400m pł K 186 NumerPDF 63.18 60.97/17

OK

A
15
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

4x400m K 186 NumerPDF

16
WA¦NIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

4x400m K 187 NumerPDF

17
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

4x400m K 188 NumerPDF

18
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

400m pł K 188 NumerPDF 61.33 61.33/18

OK

A
19
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

110m M 189 NumerPDF 13.94 13.90/17

OK

A
 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

800m K 190 NumerPDF 2:07.62 2:07.62/18

OK

A
 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 5 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

100m pł K 191 NumerPDF 14.68 14.68/18

A; tak
2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Wzwyż K 191 NumerPDF 1.67 1.67/18

A; nie
3
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

W dal K 191 NumerPDF 5.86 5.86/18

A; tak
4
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

400m pł M 192 NumerPDF 55.32 54.07/17

OK

A 2017 tak
5
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

110m M 192 NumerPDF 15.95/17

OK

B 2017 tak
 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

1500m K 193 NumerPDF 5:05.09 4:44.80/17

OK

B
2
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

5000m K 193 NumerPDF 18:10.87/17

OK

A
3
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

Trójskok K 194 NumerPDF 12.48/17

OK

A 2017
4
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

W dal K 194 NumerPDF 5.18 5.60/17

OK

B 2017
 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m pł K 195 NumerPDF 13.98 13.98/18

OK

A
2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

200m K 195 NumerPDF 25.32 25.32/18

OK

B
 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

Kula M (7.26kg) 196 NumerPDF 16.45 16.45/18

OK

A
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 79 ( 33 ) K-14 M-19
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 56 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

4x400m K 197 NumerPDF

2
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

4x100m K 197 NumerPDF

3
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

400m K 197 NumerPDF 57.15 57.15/18

A; tak
4
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

4x400m K 198 NumerPDF

5
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

4x100m K 198 NumerPDF

6
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

400m K 198 NumerPDF 55.97 55.97/18

OK

A
7
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

4x400m K 199 NumerPDF

8
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

1500m K 199 NumerPDF 4:32.20 4:32.20/18

OK

A
9
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

800m K 199 NumerPDF 2:11.66 2:11.66/18

OK

A
10
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

4x100m M 200 NumerPDF

11
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

100m M 200 NumerPDF 11.18 11.18/18

REZERWA 4
12
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

200m M 200 NumerPDF 22.28/17

B 2017; REZERWA 3;
13
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

4x400m M 201 NumerPDF

14
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

400m pł M 201 NumerPDF 53.08 53.08/18

A; tak
15
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

400m M 201 NumerPDF 48.96 48.96/18

A; tak
16
KARA¦ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

4x400m K 202 NumerPDF

17
KARA¦ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 202 NumerPDF 53.52 52.95/17

OK

A
18
KARA¦ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

200m K 202 NumerPDF 24.51 24.32/17

OK

A
19
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

800m M 203 NumerPDF 1:55.19 1:55.19/18

B; tak
20
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

1500m M 203 NumerPDF 3:57.16 3:57.16/18

B; tak
21
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

4x100m K 204 NumerPDF

22
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

200m K 204 NumerPDF 25.50 25.50/18

B; REZERWA 2
23
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

100m K 204 NumerPDF 12.36 12.36/18

B
24
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

4x400m M 205 NumerPDF

25
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

800m M 205 NumerPDF 1:51.45 1:49.41/17

OK

A
26
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

1500m M 205 NumerPDF 3:49.33 3:47.79/17

OK

A
27
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

4x400m M 206 NumerPDF

28
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

1500m M 206 NumerPDF 3:50.29 3:49.72/17

OK

A
29
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

800m M 206 NumerPDF 1:53.01 1:51.46/17

OK

A
30
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

4x100m M 207 NumerPDF

31
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

110m M 207 NumerPDF 14.77 14.43/17

OK

A
32
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 208 NumerPDF 13.25 13.38/17

A;
33
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

Wzwyż K 209 NumerPDF 1.70 1.70/17

OK

A
34
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

4x400m M 210 NumerPDF

35
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

400m pł M 210 NumerPDF 50.74 50.74/18

OK

A
36
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

400m M 210 NumerPDF 47.53 47.53/18

OK

A
37
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

Kula K (4kg) 211 NumerPDF 13.11 13.11/18

A;
38
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

4x100m M 212 NumerPDF

39
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 212 NumerPDF 15.01 15.07/15

A;
40
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

4x100m K 213 NumerPDF

41
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m K 213 NumerPDF 11.91 11.86/17

OK

A
42
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m pł K 213 NumerPDF 13.15 13.15/18

OK

A
43
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

4x400m K 214 NumerPDF

44
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

4x100m K 214 NumerPDF

45
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

400m K 214 NumerPDF 57.43 57.43/18

OK

B
46
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

4x100m M 215 NumerPDF

47
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

4x400m M 215 NumerPDF

48
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

4x400m M 216 NumerPDF

49
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

1500m M 216 NumerPDF 3:58.22 3:58.22/18

B; REZERWA 1;
50
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

800m M 216 NumerPDF 1:54.60 1:54.60/18

B;
51
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

4x100m M 217 NumerPDF

52
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

100m M 217 NumerPDF 10.71 10.66/17

OK

A
53
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

200m M 217 NumerPDF 22.21 21.71/17

OK

A 2017
54
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

4x100m M 218 NumerPDF

55
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

200m M 218 NumerPDF 22.13/17

OK

B 2017
56
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

100m M 218 NumerPDF 11.18 10.98/17

B 2017;
 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 15 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

TAK

4x400m M 219 NumerPDF

2
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

TAK

4x100m M 219 NumerPDF

3
JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 Z/4800/15

TAK

4x400m M 220 NumerPDF

4
JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 Z/4800/15

TAK

400m M 220 NumerPDF 51.20 51.20/18

REZERWA 5; WARUNKOWO BADANIA
5
JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 Z/4800/15

TAK

4x100m M 220 NumerPDF

6
OPOCKI Michał 1998-09-13 Z/5317/15

TAK

400m M 221 NumerPDF 51.13 50.05/17

REZERWA 2; tak
7
OPOCKI Michał 1998-09-13 Z/5317/15

TAK

4x400m M 221 NumerPDF

8
OPOCKI Michał 1998-09-13 Z/5317/15

TAK

4x100m M 221 NumerPDF

9
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

W dal M 222 NumerPDF 7.73 7.73/18

OK

A
10
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

4x100m M 222 NumerPDF

11
TARCZOŃ Damian 1996-02-12 Z/0052/13

TAK

4x400m M 223 NumerPDF

12
TARCZOŃ Damian 1996-02-12 Z/0052/13

TAK

W dal M 223 NumerPDF 6.96 7.11/15

OK

B
13
TARCZOŃ Damian 1996-02-12 Z/0052/13

TAK

4x100m M 223 NumerPDF

14
UNGAR Grzegorz 1998-09-28 Z/4797/15

TAK

4x400m M 224 NumerPDF

15
UNGAR Grzegorz 1998-09-28 Z/4797/15

TAK

4x100m M 224 NumerPDF

 
ULKS Bielgim Bielany Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBA Anna 1998-04-18 Z/2742/16

TAK

Dysk K (1kg) 225 NumerPDF 25.68 26.10/14

REZERWA 4 WARUNKOWO BADANIA
2
BOBA Anna 1998-04-18 Z/2742/16

TAK

Młot K (4kg) 225 NumerPDF 38.72 38.72/18

WARUNKOWO BADANIA
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 6 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

W dal K 226 NumerPDF 6.35 6.35/18

OK

A
2
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

800m M 227 NumerPDF 1:53.01 1:52.72/17

OK

A
3
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

1500m M 227 NumerPDF 3:47.07 3:47.07/18

OK

A
4
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

400m pł K 228 NumerPDF 59.53 59.53/18

OK

A
5
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

400m K 228 NumerPDF 55.08 55.04/16

OK

A
6
NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 Z/1321/14

TAK

Kula K (4kg) 229 NumerPDF 16.12 16.49/17

OK

A
 
OPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHERT Filip 1998-08-30 Z/0544/14

TAK

4x400m M 230 NumerPDF

2
BUCHERT Filip 1998-08-30 Z/0544/14

TAK

400m pł M 230 NumerPDF 57.37 56.32/17

REZERWA 2
3
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

4x400m M 231 NumerPDF

4
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

400m M 231 NumerPDF 49.04 48.44/17

OK

A
5
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

TAK

4x400m M 232 NumerPDF

6
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

TAK

400m pł M 232 NumerPDF 54.88 54.70/15

OK

B
7
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

400m pł M 233 NumerPDF 55.86 54.38/17

A 2017;
8
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

4x400m M 233 NumerPDF

9
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

400m pł K 234 NumerPDF 64.79 64.79/18

OK

A
10
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) 235 NumerPDF 57.75 64.64/16

OK

A
11
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Kula M (7.26kg) 235 NumerPDF 16.23 18.05/16

OK

A
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

3000m prz.K 236 NumerPDF 10:55.15 10:42.19/16

OK

A
 
PODLASKIE Osobostarty: 55 ( 31 ) K-19 M-12
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 29 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

4x100m K 237 NumerPDF

2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

Wzwyż K 237 NumerPDF 1.66 1.68/17

A; WARUNKOWO BADANIA
3
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

4x100m K 238 NumerPDF

4
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

Wzwyż K 238 NumerPDF 1.63 1.66/14

OK

A 2017 WARUNKOWO BADANIA
5
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

4x100m M 239 NumerPDF

6
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 239 NumerPDF 7.40 7.40/18

OK

A
7
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

800m K 240 NumerPDF 2:15.11 2:15.11/18

OK

B
8
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

1500m K 240 NumerPDF 4:40.87 4:34.63/17

OK

A 2017
9
DAKOWICZ Artur 1998-10-24 Z/1404/14

TAK

4x100m M 241 NumerPDF

10
DAKOWICZ Artur 1998-10-24 Z/1404/14

TAK

110m M 241 NumerPDF 14.88 14.83/17

OK

A
11
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

4x100m K 242 NumerPDF

12
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 242 NumerPDF 24.01 24.01/18

OK

A
13
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

100m K 242 NumerPDF 11.93 11.93/18

OK

A
14
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) 243 NumerPDF 18.29 18.29/18

OK

A
15
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

Wzwyż M 244 NumerPDF 1.98 2.15/17

OK

A
16
PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 Z/1053/15

TAK

4x100m M 245 NumerPDF

17
POPOWSKI Kamil 1996-01-19 Z/1475/13

TAK

4x100m M 246 NumerPDF

18
POPOWSKI Kamil 1996-01-19 Z/1475/13

TAK

Trójskok M 246 NumerPDF 14.26 14.54/16

B; WARUNKOWO BADANIA
19
RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 Z/1078/14

TAK

1500m M 247 NumerPDF 4:06.48 4:01.96/17

REZERWA 4
20
RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 Z/1078/14

TAK

800m M 247 NumerPDF 1:56.94 1:55.22/17

OK

B 2017
21
SAWICKI Marek 1996-07-18 Z/0849/12

TAK

4x100m M 248 NumerPDF

22
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

1500m K 249 NumerPDF 4:39.28 4:30.96/16

B; tak
23
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

800m K 249 NumerPDF 2:14.28 2:09.40/15

B; tak
24
SUPROŃ Paweł 1996-03-28 Z/1447/12

TAK

4x100m M 250 NumerPDF

25
SUPROŃ Paweł 1996-03-28 Z/1447/12

TAK

110m M 250 NumerPDF 15.25 15.25/18

OK

A
26
SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 Z/1362/14

TAK

4x100m K 251 NumerPDF

27
SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 Z/1362/14

TAK

W dal K 251 NumerPDF 5.65 5.65/18

OK

B
28
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

4x100m K 252 NumerPDF

29
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 252 NumerPDF 6.30 6.30/18

OK

A
 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 Z/1286/14

TAK

W dal M 253 NumerPDF 7.07/17

OK

A 2017
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBESZKO Barbara 1998-12-03 Z/0330/15

TAK

3000m prz.K 254 NumerPDF

OK

tak
 
LUKS Atletic Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 Z/0954/14

TAK

Młot M (7.26kg) 255 NumerPDF 53.69 57.97/17

OK

A tak
 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 Z/1412/12

TAK

Oszczep K (600) 256 NumerPDF 53.19 67.11/16

OK

A
 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 18 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

4x400m K 257 NumerPDF

2
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

4x100m K 257 NumerPDF

3
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

400m pł K 257 NumerPDF 62.91 62.91/18

OK

A
4
JAROSZEWICZ Anna 1996-07-14 Z/1462/12

TAK

Dysk K (1kg) 258 NumerPDF 36.96 41.54/15

OK

B
5
JAROSZEWICZ Anna 1996-07-14 Z/1462/12

TAK

Kula K (4kg) 258 NumerPDF 11.53 12.44/16

REZERWA 2
6
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

4x400m K 259 NumerPDF

7
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

4x100m K 259 NumerPDF

8
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

800m K 259 NumerPDF 2:11.25 2:11.25/18

OK

A
9
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

4x400m K 260 NumerPDF

10
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

4x100m K 260 NumerPDF

11
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

100m K 260 NumerPDF 12.28 12.28/18

OK

A
12
MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 Z/5015/15

TAK

4x400m K 261 NumerPDF

13
MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 Z/5015/15

TAK

4x100m K 261 NumerPDF

14
OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 Z/5018/15

TAK

3000m prz.M 262 NumerPDF

REZERWA 4
15
PUKSZTA Elżbieta 1997-03-03 Z/4678/18

TAK

4x400m K 263 NumerPDF

16
PUKSZTA Elżbieta 1997-03-03 Z/4678/18

TAK

4x100m K 263 NumerPDF

17
SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 Z/4676/18

TAK

4x400m K 264 NumerPDF

18
SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 Z/4676/18

TAK

4x100m K 264 NumerPDF

 
UKS 19 Bojary Białystok Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDOWSKA Sandra 1998-03-31 Z/1075/14

TAK

Dysk K (1kg) 265 NumerPDF 40.76 40.76/18

OK

A
2
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

400m M 266 NumerPDF 46.77 46.77/18

OK

A
3
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

200m M 266 NumerPDF 21.82 21.82/18

OK

A
 
UKS Czwórka Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 Z/0308/14

TAK

Oszczep K (600) 267 NumerPDF 37.23 41.76/16

OK

B 2017
 
POMORSKIE Osobostarty: 62 ( 37 ) K-20 M-17
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 26 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DABULIS Dominika 1996-10-28 Z/1413/12

TAK

Oszczep K (600) 268 NumerPDF 47.22 49.46/16

OK

A
2
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

400m K 269 NumerPDF 54.66 54.66/18

OK

A
3
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

200m K 269