Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN
Sezon 2017
Osobostarty wszystkie: 1007 ( 1002 ) K-478 M-524
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

W dal K 677 NumerPDF 5.95 6.03/15

 
niestowarzyszony Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

W dal M 678 NumerPDF 6.03 6.07/16

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 85 ( 85 ) K-37 M-48
 
GSZS Nowogrodziec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 29/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZIOŁ Jacek 2001-02-27 Z/4366/15

10-bój M 13 NumerPDF

2
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

Młot M (7.26kg) 15 NumerPDF

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

TAK

Trójskok M 773 NumerPDF 14.64 14.64/16

2
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 777 NumerPDF 7.57 7.57/16

3
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

110m M 51 NumerPDF 15.02 15.02/16

4
SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 Z/1334/12

TAK

Tyczka M 777 NumerPDF 4.80 4.80/14

5
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

W dal K 774 NumerPDF 6.20 6.20/16

 
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PYTLAK Piotr 1999-04-14 Z/0428/15

TAK

Kula M (7.26kg) 85 NumerPDF

2
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Oszczep K (600) 90 NumerPDF

3
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

7-bój K 72 NumerPDF

4
WOJCIECHOWSKI Remigiusz 2001-03-06 Z/3134/15

TAK

110m M 95 NumerPDF

 
LKS Polkowice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Oszczep M (800) 3 NumerPDF

2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K (4kg) 8 NumerPDF

3
ŚLIWA Konrad 2001-05-07 Z/2689/15

TAK

Dysk M (2kg) 7 NumerPDF

 
LKS Zorza Niemil Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 Z/0910/14

TAK

800m M 1 NumerPDF 1:56.58 1:56.58/16

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 Z/0720/15

TAK

3000m prz.M 37 NumerPDF

2
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

5000m ch K 61 NumerPDF 29:17.14 29:17.14/16

3
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

100m pł K 69 NumerPDF

4
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

W dal K 63 NumerPDF 5.04 5.04/16

5
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

W dal M 26 NumerPDF 6.41 6.97/16

6
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

Młot M (7.26kg) 51 NumerPDF 52.40 52.40/16

7
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M (2kg) 42 NumerPDF

8
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF

9
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

TAK

200m M 39 NumerPDF 24.90/15

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

400m pł K 524 NumerPDF 63.30 63.30/16

2
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

TAK

3000m K 511 NumerPDF 10:33.39 10:33.39/16

3
MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 Z/1473/14

100m K 42 NumerPDF 12.39 12.25/15

4
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

W dal M 53 NumerPDF 6.42 6.42/16

5
MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 Z/2621/15

TAK

3000m K 44 NumerPDF 10:50.42 10:50.42/16

6
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M 42 NumerPDF 3.30 3.50/16

7
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

1500m K 58 NumerPDF

8
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

100m pł K 69 NumerPDF 15.04 15.04/16

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 10 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŻUŃSKA Klara 2000-02-23 Z/2295/15

TAK

Oszczep K (600) 7 NumerPDF

2
LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 Z/0729/12

2016

3000m prz.M 60 NumerPDF 9:19.79 9:19.79/16

3
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

10-bój M 25 NumerPDF

4
MIKOŁAJCZYK Jakub 2001-02-14 Z/2156/16

TAK

Młot M (7.26kg) 14 NumerPDF

5
MIŁOTA Grzegorz 2001-08-17 Z/4517/15

TAK

110m M 606 NumerPDF

6
PAPLA Filip 1998-01-04 Z/0710/14

3000m prz.M 19 NumerPDF 9:44.65 9:44.65/16

7
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Oszczep M (800) 9 NumerPDF 57.64 57.64/16

8
SMOLSKA Synthia 2001-12-29 Z/6256/15

2016

Dysk K (1kg) 11 NumerPDF 20.15 20.15/16

9
SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 Z/0072/14

TAK

Wzwyż M 77 NumerPDF 1.91 1.91/16

10
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Młot K (4kg) 7 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

200m K 7 NumerPDF 26.77 25.37/16

2
MAZAN Sergiusz 1997-09-12 Z/0035/13

Trójskok M 12 NumerPDF 14.11 14.11/16

3
ROSIŃSKI Adrian 1999-01-16 Z/0706/15

TAK

400m M 24 NumerPDF 50.44 50.44/16

4
SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 Z/0952/15

TAK

800m M 26 NumerPDF 1:58.92 1:58.92/16

5
WEICHERT Marcin 1999-06-13 Z/5139/15

2016

Trójskok M 11 NumerPDF 12.63 13.07/15

6
WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 Z/0705/15

100m K 4 NumerPDF 12.47 12.47/16

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

Tyczka M 51 NumerPDF 3.80 3.80/16

2
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

Oszczep K (600) 12 NumerPDF

3
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

10-bój M 25 NumerPDF

4
KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 Z/1166/15

TAK

800m K 71 NumerPDF 2:21.36 2:21.36/16

5
MAŃKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1168/15

TAK

800m K 70 NumerPDF 2:51.45/13

6
PIOTROWSKI Krzysztof 2000-03-28 Z/1162/15

TAK

400m M 29 NumerPDF 51.56 51.56/16

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

10-bój M 26 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

100m K 10 NumerPDF 12.94 12.94/16

2
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

Młot K (4kg) 63 NumerPDF

3
OGROTNIK Karolina 1999-10-21 Z/3252/15

2016

Młot K (4kg) 58 NumerPDF 47.06 47.06/16

4
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K (4kg) 15 NumerPDF

5
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

10-bój M 10 NumerPDF

 
www.poloniasrodaslaska.pl
MLKS Polonia Środa Śląska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

100m M 22 NumerPDF 11.59 11.59/16

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

3000m M 468 NumerPDF

2
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

400m M 480 NumerPDF 50.63 50.63/16

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SS MKS Parasol Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

3000m M 75 NumerPDF 8:35.10 8:35.10/16

2
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

800m M 100 NumerPDF 1:58.17 1:58.17/16

3
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

Trójskok K 29 NumerPDF 12.06 12.06/16

 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FERENC Kamila 2000-05-20 Z/3639/15

TAK

Wzwyż K 5 NumerPDF 1.60 1.66/15

2
SUCHARSKI Jakub 2001-11-21 Z/3552/15

TAK

Wzwyż M 6 NumerPDF 1.85 1.85/16

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

1500m M 14 NumerPDF 4:09.48 4:09.48/16

2
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

400m pł M 15 NumerPDF

 
UKS przy SP Międzybórz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 37/DS/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCZAK Jagoda 2001-03-07 Z/2422/16

2016

Oszczep K (600) 8 NumerPDF

 
UKS Sokół Żmigród Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 30/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 Z/0181/13

TAK

5000m M 975 NumerPDF 15:20.79 15:20.79/16

2
PURSCH Marcel 1998-03-04 Z/0977/14

TAK

Oszczep M (800) 93 NumerPDF 56.01 56.01/16

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

TAK

Wzwyż M 960 NumerPDF 1.95 1.95/16

2
PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 Z/1085/15

TAK

2000m prz.K 965 NumerPDF 7:34.40 7:34.40/16

3
RYNG Wiktoria 2001-09-11 Z/1103/15

TAK

800m K 963 NumerPDF 2:25.40/15

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Monika 1999-05-24 Z/0680/15

TAK

100m K 777 NumerPDF 12.59 12.59/16

2
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

7-bój K 1 NumerPDF

3
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

2000m prz.K 31 NumerPDF 7:24.30 7:00.60/14

4
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

100m K 222 NumerPDF 12.75 12.75/16

5
MATKOWSKA Martyna 1998-04-13 Z/1292/14

TAK

400m pł K 13 NumerPDF 64.88 64.88/16

6
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

400m K 333 NumerPDF 57.46 57.46/16

7
WITCZAK Konrad 2001-02-27 Z/2368/15

TAK

100m M 222 NumerPDF 11.60 11.60/16

8
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

W dal M 13 NumerPDF 6.45 6.60/16

9
WOLSZAKIEWICZ Krystian 2001-12-27 Z/4126/15

Kula M (7.26kg) 1 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 71 ( 71 ) K-30 M-41
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K 462 NumerPDF 58.74 58.74/17

2
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

Trójskok K 464 NumerPDF 10.40 10.91/16

3
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

100m M 460 NumerPDF 11.41 11.41/16

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 23 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

800m K 873 NumerPDF 2:20.48 2:16.74/16

2
BARTOSZEK Jakub 2000-06-09 Z/0139/15

TAK

Młot M (7.26kg) 878 NumerPDF

3
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M 850 NumerPDF 4.00 4.00/16

4
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

100m K 887 NumerPDF 12.19 11.97/15

5
DALKE Helena 1997-01-17 Z/0464/13

400m pł K 868 NumerPDF 60.14 58.65/15

6
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

800m K 850 NumerPDF

7
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

110m M 883 NumerPDF 15.21/15

8
KORDYKIEWICZ Marta 1996-08-20 Z/1106/12

TAK

Młot K (4kg) 101 NumerPDF 53.83 56.47/14

9
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

400m pł K 860 NumerPDF 61.14 61.14/16

10
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

Tyczka K 880 NumerPDF 3.50 3.30/16

11
MORTON Marlena 1995-02-15 Z/3863/11

TAK

100m pł K 880 NumerPDF 14.01 14.01/16

12
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

Młot M (7.26kg) 863 NumerPDF 60.24 60.24/16

13
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

200m K 873 NumerPDF 25.61 25.25/16

14
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

400m M 874 NumerPDF 50.54 48.98/16

15
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

200m M 875 NumerPDF

16
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

3000m M 860 NumerPDF

17
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

10-bój M 874 NumerPDF

18
WOLTMANN Kacper 1997-01-15 Z/1655/14

TAK

200m M 880 NumerPDF 23.27 22.20/16

19
WRZAŁKOWSKI Kacper 1995-09-20 Z/4366/11

TAK

Młot M (7.26kg) 880 NumerPDF 62.42 62.42/16

20
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

Wzwyż K 876 NumerPDF 1.50 1.55/16

21
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K 878 NumerPDF 1.65 1.60/16

22
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

Kula M (7.26kg) 865 NumerPDF

23
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m M 852 NumerPDF

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

Trójskok M 349 NumerPDF 13.74 13.92/16

2
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

800m K 41 NumerPDF 2:19.29 2:19.29/16

3
PĄGOWSKI Kacper 2001-07-05 Z/0456/15

TAK

Wzwyż M 25 NumerPDF 1.90 1.76/16

4
POZORSKI Patryk 1999-02-06 Z/0114/15

TAK

400m pł M 309 NumerPDF

5
RĄCZKA Julia 2000-03-23 Z/0451/15

TAK

100m pł K 116 NumerPDF

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

W dal K 542 NumerPDF 5.39 5.21/16

2
KUBIAK Sebastian 2001-02-01 Z/1940/15

TAK

400m pł M 571 NumerPDF

3
TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 Z/1936/15

TAK

3000m M 566 NumerPDF

4
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 508 NumerPDF

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 Z/2007/15

TAK

400m K 908 NumerPDF 57.93 57.93/16

2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 901 NumerPDF 4:58.97/15

3
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

5000m ch K 100 NumerPDF 27:33.95 27:33.95/16

4
SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 Z/2010/15

TAK

800m K 924 NumerPDF 2:18.42/15

5
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m pł K 922 NumerPDF

6
WOŹNIAK Marta Maria 2001-01-05 Z/2921/15

TAK

W dal K 971 NumerPDF 5.34 5.12/16

7
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

200m M 926 NumerPDF 21.70 21.70/16

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

5000m K 882 NumerPDF 17:53.07 17:50.36/15

2
POZORSKI Szymon 2001-04-16 Z/0026/15

800m M 886 NumerPDF

3
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M 884 NumerPDF 6.55 6.62/16

 
MKL Toruń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

200m M 510 NumerPDF 22.27 22.13/16

2
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

200m M 513 NumerPDF 22.62 22.33/16

3
LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 Z/5717/15

TAK

1500m K 503 NumerPDF

4
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M 616 NumerPDF

5
ZGLENICKI Michał 1997-04-29 Z/1407/13

TAK

Oszczep M (800) 518 NumerPDF 58.92 58.92/16

6
ZIELONKA Jan 1999-08-19 Z/2663/16

TAK

1500m M 505 NumerPDF 4:04.30 4:01.99/16

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTANDUR Piotr 2000-08-05 Z/2763/16

TAK

Wzwyż M 707 NumerPDF 2.01 1.95/16

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLT Paweł 1999-02-03 Z/0734/15

TAK

Trójskok M 962 NumerPDF 13.53 13.76/16

2
FLIS Martyna 2001-05-31 Z/1974/15

TAK

Dysk K (1kg) 964 NumerPDF 28.07 28.07/16

3
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K (4kg) 966 NumerPDF

4
IŃSKI Oskar 2001-02-02 Z/1972/15

TAK

Dysk M (2kg) 936 NumerPDF

5
KORZEC Patryk 1999-12-17 Z/2415/15

TAK

Dysk M (2kg) 933 NumerPDF

6
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

1500m K 943 NumerPDF 4:55.96 4:55.96/16

7
MACIĄG Krzysztof 1999-08-27 Z/0736/15

TAK

5000m ch M 944 NumerPDF 24:33.20 24:33.20/16

8
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Dysk M (2kg) 940 NumerPDF 40.99 40.99/16

9
MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 Z/1983/15

TAK

2000m prz.K 954 NumerPDF 7:16.02 7:16.02/16

10
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

5000m ch M 933 NumerPDF 26:37.60 26:37.60/16

11
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

5000m ch M 935 NumerPDF 24:55.12 24:55.12/16

12
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K (600) 962 NumerPDF

13
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K 954 NumerPDF 1.55 1.60/15

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 Z/5653/15

TAK

Oszczep M (800) 745 NumerPDF

2
PRAJWOWSKI Kacper 1999-07-27 Z/0302/15

TAK

Kula M (7.26kg) 756 NumerPDF

3
SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 Z/5651/15

TAK

Dysk M (2kg) 776 NumerPDF

4
SIERADZKI Mateusz 2001-11-17 Z/5649/15

TAK

Oszczep M (800) 234 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

3000m M 4 NumerPDF

2
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

400m M 12 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 28 ( 28 ) K-18 M-10
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 13 ( 13 ) K-11 M-2
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

Dysk K (1kg) 999 NumerPDF 43.23/16

2
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K 430 NumerPDF 26.52 26.52/16

3
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

400m K 425 NumerPDF 58.70 58.70/16

4
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

400m M 414 NumerPDF 49.12 49.12/16

5
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

400m M 412 NumerPDF 59.11/13

6
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.60 3.72/15

7
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K (4kg) 420 NumerPDF 9.78/16

8
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

Młot K (4kg) 424 NumerPDF 42.37/15

9
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

5000m K 415 NumerPDF 17:14.54 17:14.54/16

10
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

Wzwyż K 411 NumerPDF 1.62 1.62/16

11
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

Młot K (4kg) 412 NumerPDF 40.03 40.03/16

12
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

200m K 423 NumerPDF 24.63 23.88/15

13
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

Tyczka K 419 NumerPDF 2.90 3.30/15

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M 568 NumerPDF

2
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Kula M (7.26kg) 15 NumerPDF 13.35 13.35/16

3
LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 Z/2538/15

TAK

400m pł M 236 NumerPDF 55.67 55.67/16

4
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

Młot K (4kg) 122 NumerPDF 47.90 47.90/16

5
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF 54.00 54.00/16

6
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 540 NumerPDF 49.05 49.05/16

7
WIATER Michał 1999-03-11 Z/4575/15

TAK

5000m ch M 36 NumerPDF 24:32.20/14

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 989 NumerPDF 2.12 2.12/15

2
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

7-bój K 994 NumerPDF 4578 4578/16

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Dysk M (2kg) 6 NumerPDF

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŚMIERZ Aleksander 1995-12-02 Z/4021/11

5000m M 901 NumerPDF 14:57.07/14

2
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

400m K 922 NumerPDF 62.69 62.69/16

3
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K 908 NumerPDF 57.95 57.95/16

4
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

400m pł K 912 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

400m K 72 NumerPDF 57.81 57.81/16

 
LUBUSKIE Osobostarty: 60 ( 60 ) K-24 M-36
 
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp Osobostarty: 19 ( 19 ) K-10 M-9
NrLicencji: 05/LB/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUS Karolina 2000-12-29 Z/5083/15

2016

100m pł K 362 NumerPDF

2
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19 Z/5774/15

Młot K (4kg) 352 NumerPDF

3
KOZIOŁ Ewelina 1998-02-02 Z/1153/14

Młot K (4kg) 355 NumerPDF 41.75 41.75/16

4
KUCAL Kamila 2001-04-01 Z/5770/15

400m pł K 350 NumerPDF

5
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

Oszczep K (600) 360 NumerPDF

6
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

100m pł K 359 NumerPDF

7
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

Młot M (7.26kg) 358 NumerPDF

8
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

400m pł M 355 NumerPDF

9
MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 Z/0663/14

2000m prz.K 357 NumerPDF 7:22.30 7:16.80/15

10
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

400m M 357 NumerPDF 50.55 50.55/16

11
MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 Z/1181/13

5000m K 358 NumerPDF 18:13.22 18:13.22/16

12
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

800m M 357 NumerPDF

13
NOCUŁA Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

110m M 364 NumerPDF

14
PAWLAK Dominik 1997-02-10 Z/1186/13

400m pł M 361 NumerPDF 53.40 53.40/16

15
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

400m pł M 361 NumerPDF

16
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

400m M 359 NumerPDF 48.90 48.90/16

17
WILSKA Patrycja 1998-11-04 Z/1156/14

5000m ch K 362 NumerPDF 28:40.06 28:40.06/16

18
ZEMMER Dawid 2001-09-22 Z/5639/15

400m pł M 360 NumerPDF

19
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

Młot K (4kg) 361 NumerPDF 58.78 58.78/16

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M (7.26kg) 866 NumerPDF

2
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

Młot M (7.26kg) 867 NumerPDF

3
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M 871 NumerPDF

4
JEŻ Paweł 1999-11-01 Z/4456/15

TAK

5000m ch M 869 NumerPDF 24:16.73 24:16.73/16

5
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K 866 NumerPDF

6
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K 869 NumerPDF

7
KRYGIEL Małgorzata 1998-12-14 Z/1372/14

TAK

Młot K (4kg) 874 NumerPDF 45.96 45.96/16

8
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M 868 NumerPDF

9
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

7-bój K 867 NumerPDF

10
NAWROT Patryk 1998-08-13 Z/1662/14

TAK

400m M 878 NumerPDF 49.42 49.42/16

11
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

5000m ch K 863 NumerPDF 26:29 26:29/16

12
RZETELNA Martyna 1998-01-02 Z/0501/14

TAK

5000m ch K 865 NumerPDF 26:42.39 26:42.39/16

13
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M (7.26kg) 870 NumerPDF

14
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

100m pł K 871 NumerPDF

15
SKRZYPIŃSKI Mateusz 1999-09-27 Z/4691/15

TAK

Młot M (7.26kg) 871 NumerPDF

16
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

5000m ch M 870 NumerPDF 27:04.29 27:04.29/16

17
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

7-bój K 873 NumerPDF 4281 4281/16

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna Marzena 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

200m K 975 NumerPDF 27.71 25.64/16

2
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

110m M 976 NumerPDF

3
KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 Z/0755/14

TAK

1500m M 981 NumerPDF 3:57.00 3:57.00/16

4
MOSTOWSKI Sebastian 2001-01-09 Z/5409/15

TAK

400m M 982 NumerPDF

5
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

TAK

Tyczka M 978 NumerPDF 3.60 3.80/16

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

TAK

1500m M 60 NumerPDF 4:02.38 4:02.38/16

2
RADECKA Ilona 2000-04-05 Z/0497/15

TAK

2000m prz.K 62 NumerPDF 7:45.16 7:45.16/16

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m M 33 NumerPDF 10:04.40/15

2
BROWCZUKOWSKI Michał 2001-03-15 Z/1912/15

TAK

100m M 53 NumerPDF 11.55 11.55/16

3
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

100m K 25 NumerPDF 12.45 12.37/15

4
SZWARC Daniel 2001-02-02 Z/1920/15

TAK

400m pł M 58 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Oszczep M (800) 34 NumerPDF

2
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 22 NumerPDF

3
KOTLECKI Kacper 2000-07-22 Z/5775/15

TAK

Dysk M (2kg) 33 NumerPDF

4
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M (800) 52 NumerPDF

5
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Młot M (7.26kg) 36 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K 508 NumerPDF

2
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

1500m K 509 NumerPDF 4:39.81 4:35.19/14

3
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 520 NumerPDF 1.93 1.88/16

4
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M 513 NumerPDF 3.00 2.80/16

5
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M 511 NumerPDF 3.50 3.40/16

6
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

400m M 519 NumerPDF 53.57 53.57/16

7
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

400m M 514 NumerPDF 55.10 55.10/16

8
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Młot K (4kg) 511 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 72 ( 72 ) K-22 M-50
 
AZS Łódź Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

400m pł K 192 NumerPDF 63.12 63.12/16

2
BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 Z/2043/15

TAK

W dal K 193 NumerPDF 5.11 5.31/16

3
GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 Z/2044/15

TAK

800m M 179 NumerPDF 2:08.46/16

4
KARKOWSKI Bartłomiej 1999-01-26 Z/0416/15

2016

400m pł M 199 NumerPDF

5
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

Trójskok K 185 NumerPDF 12.29 12.65/15

6
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M 181 NumerPDF 6.72 6.56/16

7
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

Trójskok K 192 NumerPDF 11.43 11.47/16

8
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 180 NumerPDF 3:51.94 3:51.94/16

9
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

400m M 187 NumerPDF 49.92 48.72/15

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

800m K 531 NumerPDF

2
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

800m M 535 NumerPDF

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

TAK

10-bój M 159 NumerPDF

2
JUCHNER Mateusz 1998-04-16 Z/0049/14

TAK

Oszczep M (800) 335 NumerPDF 57.03 57.03/16

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Damian 2000-01-13 Z/0294/15

TAK

1500m M 35 NumerPDF 4:06.50 4:06.50/16

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K 84 NumerPDF

2
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

200m M 87 NumerPDF 23.00 22.70/16

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 Z/0405/15

TAK

Wzwyż M 752 NumerPDF 1.92 1.95/15

2
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

10-bój M 709 NumerPDF

3
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

Tyczka M 762 NumerPDF 4.20 4.20/16

4
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

Kula K (4kg) 754 NumerPDF

5
STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 Z/3815/15

TAK

Wzwyż M 765 NumerPDF 1.87 1.86/16

6
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

Wzwyż K 763 NumerPDF 1.56 1.56/16

7
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M (7.26kg) 764 NumerPDF

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

800m M 150 NumerPDF 2:02.21 2:02.21/16

2
DĘBSKA Zofia 2001-06-04 Z/3704/15

TAK

7-bój K 74 NumerPDF

3
GORTAT Krystian 1999-11-14 Z/4350/15

TAK

Dysk M (2kg) 12 NumerPDF 31.34 31.34/16

4
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

110m M 72 NumerPDF

5
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

800m K 134 NumerPDF 2:25.12 2:24.67/15

6
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/15

TAK

110m M 174 NumerPDF

7
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

100m pł K 144 NumerPDF

8
KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 Z/1023/14

TAK

W dal K 145 NumerPDF 5.79 5.79/16

9
KUŚ Emanuel 2000-01-31 Z/6151/15

TAK

W dal M 138 NumerPDF 6.38 6.38/15

10
NOWAK Dawid 1998-01-30 Z/1134/14

TAK

Dysk M (2kg) 142 NumerPDF 41.66 41.66/16

11
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 18 NumerPDF 32.06 32.06/16

12
RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 Z/3707/15

TAK

400m M 136 NumerPDF 51.85 51.85/16

13
ROŻNIAKOWSKI Jan 2001-01-27 Z/3751/15

TAK

Dysk M (2kg) 11 NumerPDF

14
SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 Z/0657/15

TAK

W dal K 142 NumerPDF 5.45 5.46/16

15
WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 Z/1137/14

TAK

W dal M 130 NumerPDF 6.22 6.79/16

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOR Mateusz 2000-11-06 Z/4823/15

TAK

Kula M (7.26kg) 495 NumerPDF

2
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

7-bój K 502 NumerPDF

3
GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M (2kg) 496 NumerPDF

4
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

TAK

10-bój M 502 NumerPDF

5
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) 500 NumerPDF 38.38 38.38/16

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

1500m M 33 NumerPDF 4:07.29 4:07.29/16

2
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

1500m M 41 NumerPDF 3:52.83 3:52.83/16

3
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

800m M 35 NumerPDF 1:59.75 1:59.75/16

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Błażej 1999-06-16 Z/4276/15

TAK

Młot M (7.26kg) 69 NumerPDF

2
KLIMEK Bartosz 2000-05-30 Z/5263/15

TAK

1500m M 68 NumerPDF 4:01.05 4:01.05/16

3
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

400m M 43 NumerPDF 48.77 48.77/16

4
STASIAK Szymon 1997-08-04 Z/1277/13

TAK

Młot M (7.26kg) 79 NumerPDF 47.50 47.50/16

 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

100m K 203 NumerPDF 12.59 12.59/16

 
MULKS Żeromski Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 Z/1253/13

TAK

Trójskok K 120 NumerPDF 12.56 12.56/14

2
KUŚ Bartłomiej 2000-03-03 Z/4441/15

TAK

Trójskok M 525 NumerPDF 11.94 12.96/16

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 10 ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONECKI Bartłomiej 1997-10-11 Z/3528/15

TAK

Oszczep M (800) 25 NumerPDF 57.31 57.31/16

2
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

1500m M 29 NumerPDF

3
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

800m M 30 NumerPDF 1:53.45 1:53.45/16

4
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

3000m M 124 NumerPDF 8:31.04 8:31.04/16

5
NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 Z/3529/15

TAK

110m M 17 NumerPDF 16.61 16.61/16

6
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

5000m M 9 NumerPDF 14:45.35 14:45.35/16

7
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 11.93 11.81/16

8
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M 27 NumerPDF

9
TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 Z/4831/15

TAK

110m M 14 NumerPDF

10
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

110m M 34 NumerPDF

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 426 NumerPDF 3.60 3.65/16

2
KOSIOR Marta 2000-08-01 Z/4771/15

TAK

7-bój K 420 NumerPDF

3
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

Tyczka M 442 NumerPDF 4.20 4.60/16

4
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K 423 NumerPDF 4.81 5.36/15

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 Z/5578/15

TAK

Młot M (7.26kg) 201 NumerPDF

2
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Młot K (4kg) 116 NumerPDF 33.95/15

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKI Adrian 1999-02-16 Z/4690/15

TAK

Wzwyż M 82 NumerPDF 1.93/16

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 Z/2273/15

TAK

Trójskok M 302 NumerPDF 12.40 13.39/16

2
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwyż M 326 NumerPDF 1.94 1.98/16

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 125 ( 124 ) K-62 M-62
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

100m K 814 NumerPDF 12.93 12.93/16

2
RADZKA Paulina 1999-02-15 Z/0601/15

TAK

400m pł K 816 NumerPDF 65.33 65.33/16

3
SOKAL Marta 1999-04-21 Z/0602/15

TAK

100m K 818 NumerPDF 12.55 12.55/16

4
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

100m K 811 NumerPDF 12.75 12.75/16

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 210 NumerPDF 55.95 54.78/14

2
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

Tyczka M 274 NumerPDF 3.80 3.80/15

3
KIEC Michał 1998-01-10 Z/1299/14

TAK

Młot M (7.26kg) 299 NumerPDF

4
LESZCZYŃSKI Artur 1996-08-10 Z/0972/12

TAK

Młot M (7.26kg) 295 NumerPDF 59.21 59.21/16

5
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M (7.26kg) 290 NumerPDF

6
SAFULAK Kamil 1998-07-21 Z/0439/15

TAK

100m M 260 NumerPDF 10.93 10.93/16

7
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

100m pł K 299 NumerPDF

8
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

Kula K (4kg) 257 NumerPDF 12.75 12.75/16

9
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 258 NumerPDF 14.31 14.81/15

10
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

Trójskok K 251 NumerPDF 12.59 12.59/16

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

1500m K 23 NumerPDF

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Tyczka K 1 NumerPDF 3.40 3.20/16

2
CHRUSTNY Daniel 1996-04-10 Z/1815/12

TAK

Tyczka M 964 NumerPDF 4.00 4.50/15

3
KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 Z/1778/12

TAK

7-bój K 402 NumerPDF 4859 4875/15

4
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

100m pł K 914 NumerPDF

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREŃSKI Dominik 2000-10-29 Z/0759/15

TAK

Trójskok M 833 NumerPDF 12.94 12.94/16

2
OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 Z/0637/15

TAK

Trójskok M 835 NumerPDF 13.97 13.97/16

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 Z/0165/15

TAK

3000m prz.M 532 NumerPDF

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

800m K 18 NumerPDF

3
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

100m M 602 NumerPDF 11.23 11.23/16

4
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

100m pł K 13 NumerPDF

5
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

5000m ch K 536 NumerPDF 26:36 26:36/16

6
KOWALSKA Paulina 2000-07-25 Z/1765/15

TAK

Kula K (4kg) 613 NumerPDF

7
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

Dysk M (2kg) 529 NumerPDF

8
LIS Dawid 1996-05-08 Z/0497/12

TAK

400m pł M 540 NumerPDF 54.82 53.47/14

9
RYCHTER Łukasz 1998-10-23 Z/0497/14

TAK

100m M 550 NumerPDF 10.99/15

10
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

TAK

W dal M 542 NumerPDF 6.62 6.96/15

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

400m K 756 NumerPDF 55.95 55.95/16

2
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

800m K 762 NumerPDF 2:20.08 2:20.08/16

3
PLUTA Konrad 2000-02-16 Z/2064/15

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.31 11.31/16

4
ROGUSKI Michał 1997-07-24 Z/0695/13

TAK

3000m M 707 NumerPDF 8:41.45 8:41.45/16

5
SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 Z/2208/15

TAK

1500m K 761 NumerPDF 4:48.93 4:48.93/16

6
SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 Z/2206/15

TAK

1500m M 744 NumerPDF 4:09.09 4:09.09/16

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 Z/0183/16

TAK

200m K 626 NumerPDF 26.22 26.22/16

2
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

800m K 623 NumerPDF 2:17.10 2:17.10/16

3
KOŁECKI Adrian 2000-05-25 Z/1779/15

TAK

3000m prz.M 604 NumerPDF

4
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

TAK

400m M 606 NumerPDF 50.57 49.61/16

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K 80 NumerPDF 5.06 5.23/16

2
KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

TAK

7-bój K 666 NumerPDF 3505 3505/16

3
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

Wzwyż M 40 NumerPDF 1.81 1.81/16

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

W dal M 602 NumerPDF 6.17 6.04/16

2
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

400m pł M 623 NumerPDF

3
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

TAK

800m M 646 NumerPDF 1:54.53 1:54.53/16

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORUCH Mateusz 1997-05-19 Z/0635/13

TAK

Kula M (7.26kg) 60 NumerPDF

2
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

800m K 62 NumerPDF 2:22.92 2:22.92/16

3
CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 Z/5104/15

TAK

800m M 72 NumerPDF

4
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M (7.26kg) 65 NumerPDF

5
NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 Z/2753/15

TAK

Kula M (7.26kg) 71 NumerPDF

6
OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 Z/1813/15

TAK

100m K 55 NumerPDF 12.76 12.76/16

7
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

Dysk K (1kg) 68 NumerPDF 35.38 35.38/16

8
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

Kula M (7.26kg) 71 NumerPDF

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

TAK

Tyczka M 730 NumerPDF 3.40 3.60/16

2
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

100m M 733 NumerPDF 11.25 11.25/16

3
GÓRSKI Mikołaj 1997-07-13 Z/1267/13

TAK

Młot M (7.26kg) 724 NumerPDF 55.86 57.00/15

4
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

7-bój K 731 NumerPDF

5
KOŹLICKI Michał 1999-05-22 Z/3940/15

TAK

Młot M (7.26kg) 727 NumerPDF

6
ODOLCZYK Michał 1999-01-13 Z/3939/15

TAK

Młot M (7.26kg) 712 NumerPDF

7
PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 Z/4005/15

TAK

Trójskok K 755 NumerPDF 10.62 10.62/16

8
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

100m pł K 751 NumerPDF

9
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

100m M 725 NumerPDF 10.98 10.98/16

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

1500m M 493 NumerPDF 4:01.85 4:01.85/16

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

2000m prz.K 911 NumerPDF 7:07.17 7:07.17/16

2
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

400m pł K 920 NumerPDF 61.70 61.70/16

3
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

110m M 948 NumerPDF

4
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

110m M 956 NumerPDF

5
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

400m pł M 941 NumerPDF 55.92 55.92/16

6
PŁACHTA Kamila 1999-04-03 Z/5239/15

TAK

Wzwyż K 902 NumerPDF 1.71 1.71/16

7
POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 Z/1413/15

TAK

Kula M (7.26kg) 901 NumerPDF

8
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

400m K 967 NumerPDF 58.80 58.37/14

9
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m pł K 932 NumerPDF 62.82 62.82/16

10
TKACZYK Weronika 1999-07-05 Z/3206/15

TAK

400m pł K 931 NumerPDF 65.38 65.38/16

11
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

Oszczep M (800) 911 NumerPDF 59.64 59.64/16

12
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

800m K 949 NumerPDF 2:11.86 2:11.86/16

13
WIERNICKA ALICJA 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

400m pł K 968 NumerPDF 64.52 63.54/15

14
WILK Karolina 2000-05-16 Z/6248/15

TAK

Wzwyż K 910 NumerPDF 1.65 1.68/15

15
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

100m K 930 NumerPDF 12.96 12.96/16

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

400m K 47 NumerPDF 56.81 56.81/16

2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

1500m K 38 NumerPDF 4:52.45 4:42.41/16

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOST Piotr 1998-03-20 Z/4205/15

TAK

400m pł M 465 NumerPDF 55.78 55.78/16

2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

200m K 432 NumerPDF 24.88 24.86/15

3
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

400m pł K 456 NumerPDF 62.70 62.34/15

4
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

400m K 451 NumerPDF 56.35 56.35/16

5
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

Tyczka M 445 NumerPDF 4.60 4.60/16

6
ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 Z/3854/16

TAK

W dal M 444 NumerPDF 6.34 6.34/16

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Tyczka M 158 NumerPDF 4.00 4.20/16

2
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

400m pł K 156 NumerPDF 66.95 66.95/16

3
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

7-bój K 154 NumerPDF 4520 4520/16

4
PERKOWSKI Krzysztof 1998-01-15 Z/1494/14

TAK

Kula M (7.26kg) 157 NumerPDF

5
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

100m pł K 156 NumerPDF

6
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

TAK

110m M 152 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Angelika 1996-01-15 Z/0008/12

TAK

5000m ch K 66 NumerPDF 23:46.45/14

2
CYNGOT Jacek 1996-06-09 Z/0907/12

TAK

5000m ch M 447 NumerPDF 25:49.33/11

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

100m pł K 11 NumerPDF

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

1500m M 816 NumerPDF 3:55.58 3:55.58/16

2
PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 Z/2050/15

TAK

800m M 814 NumerPDF 2:02.67 2:02.67/16

3
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

Trójskok K 758 NumerPDF 11.20 11.80/16

4
SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 Z/0031/16

TAK

Trójskok K 735 NumerPDF 10.28 10.29/16

 
www.ukssms.warszawa.pl
UKS SMS Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

7-bój K 463 NumerPDF

2
WOŹNIAK Anna 1997-06-16 Z/1572/13

TAK

Tyczka K 961 NumerPDF 3.50 3.50/16

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

110m M 856 NumerPDF

2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m pł K 857 NumerPDF 14.35 14.35/16

3
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

TAK

110m M 859 NumerPDF

4
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

100m pł K 865 NumerPDF 14.44 14.44/16

 
www.victoriajozefow.pl
UKS Victoria Józefów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 41/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

TAK

800m K 494 NumerPDF 2:17.65 2:17.65/16

2
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

TAK

1500m K 494 NumerPDF 4:40.26 4:38.87/15

3
CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 Z/0389/15

TAK

1500m K 495 NumerPDF 4:40.48 4:40.48/16

4
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

400m M 483 NumerPDF 50.52 50.52/16

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 14 ( 14 ) K-5 M-9
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

400m M 958 NumerPDF 49.23 49.23/16

2
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

400m M 235 NumerPDF 56.28/15

3
DUCH Mikołaj 2001-08-27 Z/2071/15

TAK

800m M 183 NumerPDF

4
GOŁAWSKI Robert 1998-04-07 Z/0753/14

TAK

5000m ch M 955 NumerPDF 23:07 22:30/15

5
GRĘZIAK Emilia 1998-05-10 Z/0754/14

TAK

5000m ch K 961 NumerPDF 23:27/15

6
JASTRZĘBSKA Magda 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

800m K 257 NumerPDF 2:23.69 2:23.69/16

7
KONDEJ Piotr 1998-03-21 Z/1616/14

TAK

Wzwyż M 959 NumerPDF 2.01 2.01/16

8
KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 Z/0136/16

TAK

Dysk K (1kg) 964 NumerPDF 35.38 35.38/16

9
KUŻAWSKI Jakub 1999-03-16 Z/0677/15

TAK

5000m ch M 976 NumerPDF 25:43 24:53/15

10
LICKIEWICZ Izabela 1997-03-09 Z/1712/13

TAK

5000m ch K 952 NumerPDF 29:30.01 26:36/14

11
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Kula M (7.26kg) 963 NumerPDF

12
PRZESTRZELSKA Kornelia 1998-11-24 Z/0828/14

TAK

5000m ch K 18 NumerPDF 27:49 27:49/16

13
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

Kula M (7.26kg) 959 NumerPDF 14.32 14.32/16

14
WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 Z/0137/16

TAK

W dal M 600 NumerPDF 6.35 6.35/16

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 46 ( 46 ) K-20 M-26
 
IKS Olkusz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/MA/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/2939/15

3000m K 90 NumerPDF 10:54.54 10:54.54/16

2
WICHARY Kamil 2000-08-24 Z/2940/15

3000m M 94 NumerPDF 8:48.38 8:48.38/16

 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

1500m M 672 NumerPDF 4:10.99 4:06.68/15

2
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 672 NumerPDF 55.15 55.15/16

3
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

Wzwyż K 676 NumerPDF 1.73 1.80/15

4
KUFEL Jerzy 2000-01-12 Z/4979/15

TAK

110m M 672 NumerPDF 15.12 15.12/16

5
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

110m M 661 NumerPDF 14.47 14.47/16

6
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

Wzwyż K 661 NumerPDF 1.60 1.68/16

7
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

110m M 673 NumerPDF 14.71 14.71/16

8
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) 660 NumerPDF 51.92 52.10/13

9
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 662 NumerPDF 14.75 15.07/15

10
SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 Z/4529/15

TAK

100m M 666 NumerPDF 11.19 11.19/16

11
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

Wzwyż M 662 NumerPDF 1.90 1.86/16

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

100m K 34 NumerPDF 12.95 12.95/16

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

2000m prz.K 27 NumerPDF 7:36.16 7:36.16/16

2
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

W dal M 26 NumerPDF 7.18 7.12/16

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIDŁAK Paweł 1999-01-18 Z/2131/15

TAK

3000m prz.M 46 NumerPDF

 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/MA/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKSA Mateusz 2000-03-11 Z/1257/16

3000m prz.M 262 NumerPDF

2
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

W dal K 269 NumerPDF 4.86 4.85/15

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

TAK

W dal K 507 NumerPDF 4.66 4.98/16

2
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

W dal K 512 NumerPDF 4.84 5.01/16

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJECKI Radosław 2000-02-18 Z/2087/15

TAK

3000m prz.M 8 NumerPDF

2
KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 Z/0228/16

TAK

5000m M 25 NumerPDF

3
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

800m K 38 NumerPDF

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MORĄG Magdalena 2001-09-30 Z/1909/15

TAK

7-bój K 85 NumerPDF

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

100m pł K 830 NumerPDF

2
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

1500m K 854 NumerPDF 4:46.49 4:46.49/16

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 Z/3408/15

TAK

1500m M 285 NumerPDF

2
MAJCHERCZYK Maciej 2000-04-12 Z/3411/15

TAK

Kula M (7.26kg) 291 NumerPDF

3
ZACHURA Magdalena 2000-07-21 Z/2880/16

TAK

W dal K 293 NumerPDF 5.13 5.19/16

 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Monika 2001-10-07 Z/0505/16

TAK

1500m K 79 NumerPDF

2
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

1500m K 84 NumerPDF

3
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

800m K 73 NumerPDF

4
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

800m M 88 NumerPDF 2:03.94/15

 
UKS Gminy Brzeszcze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LACH Artur 2000-02-03 Z/2952/15

TAK

Trójskok M 253 NumerPDF 13.36 12.99/16

 
UKS Kusy Bukowno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZADORA Michał 2000-03-17 Z/0609/15

TAK

800m M 137 NumerPDF 2:02.79 2:02.79/16

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

1500m M 8 NumerPDF 3:58.33 3:58.33/16

2
KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Z/3075/16

TAK

1500m M 17 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 Z/0685/13

TAK

Trójskok M 352 NumerPDF 14.38 14.38/16

2
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

800m M 346 NumerPDF 1:50.98 1:50.98/16

3