Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Otwarty Kwalifikacyjny Mityng LOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna do DMP U20
BIAŁA-PODLASKA, 26.05.2018
Osobostarty wszystkie: 199 ( 136 ) K-53 M-83
 
LUBELSKIE Osobostarty: 160 ( 112 ) K-48 M-64
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 60 ( 48 ) K-20 M-28
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 410 NumerPDF 44.65 44.65/18

2
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 419 NumerPDF 8.41 9.42/17

3
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 419 NumerPDF 28.78 29.90/17

4
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

200m M 410 NumerPDF 25.71/17

5
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

100m M 410 NumerPDF 12.65/17

6
CZERNA¦ Agata 2000-01-17 Z/2659/18

TAK

200m K 418 NumerPDF 29.59/17

7
DUDEK Miłosz 2001-09-27 Z/6105/15

TAK

100m M 419 NumerPDF 12.02 11.62/17

8
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K 413 NumerPDF 1.65 1.65/18

9
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

100m K 425 NumerPDF

10
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

400m K 425 NumerPDF

11
FURTAS Filip 1998-04-25 Z/1710/16

TAK

Dysk M (2kg) 415 NumerPDF

12
FURTAS Filip 1998-04-25 Z/1710/16

TAK

Oszczep M (800) 415 NumerPDF 50.01/16

13
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

100m M 418 NumerPDF 12.06 11.95/17

14
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M 427 NumerPDF 50.66/17

15
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

Tyczka K 412 NumerPDF 2.70/17

16
GROCHOŁA Marek 2003-11-25 Z/3677/18

TAK

400m M 411 NumerPDF

17
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M 410 NumerPDF 2.00/17

18
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m M 418 NumerPDF 51.05/17

19
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

Tyczka K 415 NumerPDF 2.50/17

20
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

800m M 413 NumerPDF

21
JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 Z/6108/15

TAK

Trójskok M 416 NumerPDF

22
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

100m M 414 NumerPDF 11.68/17

23
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

W dal M 417 NumerPDF 6.58 6.67/17

24
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

400m M 411 NumerPDF

25
KLOCEK Tomasz 2003-04-03 Z/0115/17

TAK

400m M 416 NumerPDF

26
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

800m K 412 NumerPDF

27
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

Tyczka K 428 NumerPDF 3.20/17

28
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

100m M 412 NumerPDF 11.22 11.22/18

29
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

200m M 412 NumerPDF 22.17/17

30
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

Dysk K (1kg) 418 NumerPDF 30.79/17

31
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 418 NumerPDF 66.59 66.59/18

32
ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 Z/3994/18

TAK

100m M 423 NumerPDF 11.72 11.64/17

33
ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 Z/3994/18

TAK

200m M 423 NumerPDF 23.73/17

34
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

Tyczka K 418 NumerPDF 2.60/17

35
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

400m pł K 4 NumerPDF

36
MISIARZ Sebastian 2004-09-15 Z/0632/18

TAK

400m M 412 NumerPDF

37
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 420 NumerPDF 13.61 13.61/18

38
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K (1kg) 420 NumerPDF 38.90 38.90/18

39
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

100m pł K 416 NumerPDF

40
PIO¦ Jakub 2000-03-06 Z/0486/17

TAK

100m M 423 NumerPDF 11.58 11.50/17

41
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

Trójskok K 419 NumerPDF

42
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

Wzwyż K 419 NumerPDF 1.62/16

43
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

100m M 413 NumerPDF 12.17/17

44
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

800m M 428 NumerPDF 1:56.88/17

45
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 430 NumerPDF 41.26 41.26/18

46
SOCHA Karol 2000-11-02 Z/6093/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 426 NumerPDF 43.87 46.20/17

47
STˇSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

100m K 412 NumerPDF 12.93/17

48
STEMPEL Paweł 1987-08-06 Z/2523/11

TAK

100m M 627 NumerPDF 10.30/10

49
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

Młot K (4kg) 412 NumerPDF 45.01 45.15/17

50
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 424 NumerPDF 35.25 35.25/18

51
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 424 NumerPDF 11.49 11.49/18

52
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

800m K 414 NumerPDF 2:24.40/17

53
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 414 NumerPDF 13.31/17

54
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 414 NumerPDF 31.72/17

55
WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 Z/2538/16

TAK

100m K 409 NumerPDF 12.99 12.99/18

56
WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 Z/2538/16

TAK

200m K 409 NumerPDF 26.32 26.32/18

57
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M 420 NumerPDF

58
WLIZŁO Damian 2000-07-18 Z/2682/17

TAK

100m M 420 NumerPDF 12.66 11.49/17

59
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 422 NumerPDF 54.57 54.57/18

60
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

Tyczka K 419 NumerPDF 3.30/15

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 40 ( 25 ) K-8 M-17
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Norbert 2001-10-09 Z/1727/18

TAK

800m M 14 NumerPDF 2:25.07 2:25.07/18

2
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

800m M 169 NumerPDF

3
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

200m K 129 NumerPDF 25.56 25.56/18

4
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K 129 NumerPDF 12.37 12.37/18

5
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

200m M 1 NumerPDF

6
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

100m M 1 NumerPDF

7
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 141 NumerPDF 9.32/17

8
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 141 NumerPDF 42.01 46.79/17

9
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

110m M (99.1) U20 125 NumerPDF

10
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M 125 NumerPDF 60.09/17

11
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

200m M 35 NumerPDF 23.06 23.06/18

12
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

100m M 35 NumerPDF 12.00/17

13
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

400m M 168 NumerPDF 55.94/17

14
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 102 NumerPDF

15
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

100m M 7 NumerPDF

16
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

200m M 7 NumerPDF

17
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

200m M 137 NumerPDF 22.38/17

18
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 11.03 11.03/17

19
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 80 NumerPDF 6.81/17

20
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

100m M 80 NumerPDF 11.78 11.54/17

21
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 14.09 14.09/18

22
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Dysk K (1kg) 135 NumerPDF

23
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M (99.1) U20 128 NumerPDF

24
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

100m M 128 NumerPDF 11.47 11.47/18

25
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

200m K 196 NumerPDF 26.45/17

26
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

100m K 196 NumerPDF 13.50 12.80/17

27
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 122 NumerPDF 63.80 64.72/17

28
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

100m pł K U18 130 NumerPDF 14.99/17

29
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K 130 NumerPDF 10.53 11.13/17

30
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M 28 NumerPDF

31
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

100m M 28 NumerPDF 11.65 11.65/18

32
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

200m K 131 NumerPDF 25.92/17

33
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 131 NumerPDF 14.29 14.29/18

34
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

Młot K (4kg) 122 NumerPDF 51.02 53.24/17

35
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

100m M 101 NumerPDF 11.68 11.68/18

36
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

200m M 101 NumerPDF 24.08/17

37
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

100m M 14 NumerPDF

38
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

3000m M 17 NumerPDF

39
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M 216 NumerPDF 2:00.51/17

40
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

100m pł K 124 NumerPDF 15.62/14

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 20 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 778 NumerPDF 2.00 2.12/15

2
BOMBA Bartosz 2001-03-20 Z/4039/18

TAK

100m M 776 NumerPDF 12.52

3
BURDZY Marta 1996-07-20 Z/3660/18

TAK

Wzwyż K 795 NumerPDF 1.45 1.45/11

4
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

Wzwyż M 793 NumerPDF 1.55 1.55/18

5
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

W dal M 793 NumerPDF

6
LIPIŃSKI Jakub 2004-01-18 Z/2235/18

TAK

W dal M 792 NumerPDF 4.58 4.58/18

7
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

200m M 855 NumerPDF 23.31 23.20/17

8
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

100m M 855 NumerPDF 11.68 11.61/17

9
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

200m M 625 NumerPDF 22.00/16

10
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

100m M 625 NumerPDF 11.07 10.71/16

11
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

W dal M 791 NumerPDF

12
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

W dal K 772 NumerPDF 5.54 5.72/17

13
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

Oszczep K (600) 773 NumerPDF 38.27 38.27/18

14
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

Kula K (4kg) 773 NumerPDF 9.71 9.76/15

15
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

Wzwyż K 773 NumerPDF 1.64/17

16
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 983 NumerPDF 7.37 7.37/18

17
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Wzwyż K 994 NumerPDF 1.60/16

18
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Kula K (4kg) 994 NumerPDF 10.52 12.41/17

19
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Dysk K (1kg) 994 NumerPDF

20
ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 Z/2791/16

TAK

W dal M 790 NumerPDF 6.33 6.33/18

 
-
MKL Nefryt Lubartów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 11/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

800m M 83 NumerPDF

2
DEC Monika 2001-03-01 Z/3956/18

TAK

400m K 86 NumerPDF

3
ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 Z/0089/17

TAK

800m K 36 NumerPDF

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 25 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

4x100m K 902 NumerPDF

2
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 918 NumerPDF

3
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

100m K 930 NumerPDF

4
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

200m K 930 NumerPDF

5
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M 912 NumerPDF 12.35 12.35/18

6
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

200m M 912 NumerPDF 25.08 25.08/18

7
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

4x100m K 911 NumerPDF

8
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

200m K 911 NumerPDF 27.75 27.23/17

9
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

4x100m K 905 NumerPDF

10
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

400m K 926 NumerPDF

11
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

3000m K 926 NumerPDF 10:46.36/16

12
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

Wzwyż K 920 NumerPDF 1.45 1.45/18

13
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Dysk K (1kg) 916 NumerPDF 33.24 33.29/17

14
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Kula K (4kg) 916 NumerPDF 10.89 10.89/18

15
OSKIERKO Dominik 2002-01-22 Z/3202/17

TAK

400m M 915 NumerPDF

16
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 907 NumerPDF 10.71 10.71/18

17
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K (1kg) 907 NumerPDF 34.61 34.61/18

18
WADOWSKI Nikodem 2003-07-28 Z/3823/18

TAK

100m M 920 NumerPDF 13.62 13.62/18

19
WADOWSKI Nikodem 2003-07-28 Z/3823/18

TAK

200m M 920 NumerPDF

20
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

400m K 909 NumerPDF 57.81/16

21
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

110m M (91.4) U16 923 NumerPDF 17.85/17

22
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

200m M 923 NumerPDF 28.04/17

23
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K 908 NumerPDF 56.67/17

24
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

4x100m K 912 NumerPDF

25
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

100m pł K U18 912 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOWHUN Żaneta 2002-07-17 Z/0825/17

TAK

400m K 18 NumerPDF

2
DOWHUN Żaneta 2002-07-17 Z/0825/17

TAK

100m K 18 NumerPDF 14.14/17

3
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

200m K 1 NumerPDF

4
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

100m K 1 NumerPDF 14.46 14.46/18

5
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 98 NumerPDF 13.41 13.41/18

6
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 98 NumerPDF 42.54 42.54/18

7
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

800m K 500 NumerPDF 2:16.01 2:16.01/18

 
TS Start Lublin Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 220 NumerPDF 33.25 33.25/18

2
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 220 NumerPDF 42.30 42.30/18

3
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 310 NumerPDF 51.15 51.15/18

4
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 300 NumerPDF 48.46 48.46/18

5
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 300 NumerPDF 38.10/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M 137 NumerPDF 7.30 7.38/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 31 ( 18 ) K-4 M-14
 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 18 ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIAK Piotr 2003-10-13 Z/2929/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 106 NumerPDF 33.93/17

2
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

W dal M 119 NumerPDF

3
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

200m M 119 NumerPDF 22.84/17

4
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

100m M 119 NumerPDF 11.70 11.28/17

5
DONACKI Adam 2002-02-22 Z/5559/15

TAK

110m M (91.4) U18 105 NumerPDF 20.01 20.01/18

6
DONACKI Adam 2002-02-22 Z/5559/15

TAK

W dal M 105 NumerPDF 5.05 5.07/17

7
DONACKI Adam 2002-02-22 Z/5559/15

TAK

4x100m M 105 NumerPDF

8
DONACKI Adam 2002-02-22 Z/5559/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 105 NumerPDF 42.09 42.09/18

9
KROGUL Dawid 2000-03-27 Z/5557/15

TAK

Oszczep M (800) 101 NumerPDF 53.68 53.68/18

10
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

4x100m M 102 NumerPDF

11
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

200m M 102 NumerPDF 24.19 24.19/18

12
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

100m M 102 NumerPDF 12.65/17

13
REDZIK Bartosz 2002-07-06 Z/0377/17

TAK

100m M 112 NumerPDF 12.13/17

14
STY¦ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 103 NumerPDF 39.68 42.56/17

15
WEREDA Dawid 2004-11-05 Z/2107/18

TAK

Wzwyż M 118 NumerPDF

16
WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 Z/3232/17

TAK

200m M 113 NumerPDF

17
WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 Z/3232/17

TAK

4x100m M 113 NumerPDF

18
WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 Z/3232/17

TAK

100m M 113 NumerPDF 12.53/17

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 13 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

200m M 953 NumerPDF 22.87 22.87/18

2
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

400m M 953 NumerPDF 50.10/17

3
DUCH Mikołaj 2001-08-27 Z/2071/15

TAK

400m M 959 NumerPDF 51.67/17

4
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

TAK

Kula M (7.26kg) 960 NumerPDF 19.16 19.40/17

5
JASTRZĘBSKA Magda 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

400m K 964 NumerPDF 59.73/17

6
KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 Z/0136/16

TAK

Dysk K (1kg) 964 NumerPDF 33.13 35.38/16

7
KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 Z/0136/16

TAK

Kula K (4kg) 964 NumerPDF 10.26 10.41/17

8
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

800m K 956 NumerPDF 2:23.71 2:23.71/18

9
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

TAK

3000m M 1 NumerPDF

10
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Dysk M (2kg) 961 NumerPDF 49.77 53.21/17

11
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Kula M (7.26kg) 961 NumerPDF 19.33 19.33/17

12
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

800m M 300 NumerPDF

13
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

400m M 300 NumerPDF 53.34/17

 
PODLASKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 Z/2585/17

TAK

Trójskok M 568 NumerPDF

2
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 778 NumerPDF 11.00/17

3
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 777 NumerPDF 6.30 6.30/18

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 Z/2698/15

TAK

W dal M 635 NumerPDF 6.92 7.00/17

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

100m M 453 NumerPDF 10.43 10.27/16