Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa łódzkiego U18 i U20. 2. Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
ŁÓD¬ (AZS), 25-26.05.2018
Osobostarty wszystkie: 541 ( 305 ) K-149 M-156
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-1 M-6
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BISKUP Marcin 1999-12-28 Z/0201/15

TAK

3000m M U20 850 NumerPDF 8:39.61/16

2
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

1500m K U18 854 NumerPDF

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 906 NumerPDF 54.45 54.45/18

2
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 974 NumerPDF 35.91 35.91/18

3
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U18 930 NumerPDF 1.80 1.80/18

4
MICHALSKI Hubert 2002-08-29 Z/3413/16

TAK

400m M U18 925 NumerPDF

5
WO¬NICKI Miłosz 2002-12-31 Z/3372/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 946 NumerPDF 45.71 45.71/18

 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 197 NumerPDF 52.46 52.46/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 488 ( 272 ) K-135 M-137
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 54 ( 26 ) K-14 M-12
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

400m pł K U18 177 NumerPDF 67.72 67.72/18

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K U18 177 NumerPDF 14.74 14.74/18

3
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

4x100m K 177 NumerPDF

4
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

4x400m K 199 NumerPDF

5
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

400m pł K U20 199 NumerPDF 65.70 63.12/16

6
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

100m K U20 199 NumerPDF 13.03/16

7
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

400m M 198 NumerPDF 49.95 49.22/14

8
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

200m M 198 NumerPDF 23.06/14

9
DRWALEWSKI Oskar 2002-06-07 Z/3486/16

TAK

200m M U18 190 NumerPDF 25.25/16

10
DRWALEWSKI Oskar 2002-06-07 Z/3486/16

TAK

100m M U18 190 NumerPDF 12.18/17

11
DRWALEWSKI Oskar 2002-06-07 Z/3486/16

TAK

4x100m M 190 NumerPDF

12
JACEWICZ Błażej 1999-09-25 Z/0566/17

TAK

200m M U20 191 NumerPDF 24.20 24.18/17

13
JACEWICZ Błażej 1999-09-25 Z/0566/17

TAK

400m M U20 191 NumerPDF 52.62 52.62/18

14
JACEWICZ Błażej 1999-09-25 Z/0566/17

TAK

4x100m M 191 NumerPDF

15
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

4x400m K 194 NumerPDF

16
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

200m K 194 NumerPDF 29.06 29.06/18

17
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

800m K U20 196 NumerPDF 2:25.90 2:24.95/17

18
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

4x400m K 196 NumerPDF

19
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

2000m prz.K U20 196 NumerPDF

20
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

200m M 95 NumerPDF 25.58 25.58/18

21
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

200m K 192 NumerPDF

22
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

200m K U20 195 NumerPDF 27.13 27.13/18

23
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

4x400m K 195 NumerPDF

24
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

4x100m K 195 NumerPDF

25
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

100m K U20 195 NumerPDF 13.02 13.02/18

26
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

TAK

200m M 190 NumerPDF

27
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

400m M U20 178 NumerPDF 48.54/16

28
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

100m K U18 191 NumerPDF 13.23 13.23/18

29
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

200m K U18 191 NumerPDF 27.49 27.49/18

30
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

4x100m K 191 NumerPDF

31
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

400m K U18 185 NumerPDF 61.62/17

32
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

200m K U18 185 NumerPDF 26.30 26.30/18

33
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

4x100m K 185 NumerPDF

34
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

Trójskok K U20 192 NumerPDF 11.09 11.64/17

35
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

W dal K U20 192 NumerPDF 5.30/17

36
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

200m M 194 NumerPDF 26.04 26.04/18

37
RUTA Mateusz 2001-07-02 Z/3564/18

TAK

1500m M U18 195 NumerPDF 4:21.65 4:21.65/18

38
RUTA Mateusz 2001-07-02 Z/3564/18

TAK

800m M U18 195 NumerPDF 2:04.58 2:04.58/18

39
SOLARSKA Magdalena 2002-12-10 Z/3979/17

TAK

200m K U18 199 NumerPDF

40
SOLARSKA Magdalena 2002-12-10 Z/3979/17

TAK

100m K U18 199 NumerPDF 14.17/17

41
SOLARSKA Magdalena 2002-12-10 Z/3979/17

TAK

4x100m K 199 NumerPDF

42
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

800m K U20 41 NumerPDF 2:26.50 2:26.50/18

43
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

TAK

2000m prz.K U20 41 NumerPDF

44
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

4x100m M 196 NumerPDF

45
WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 Z/0660/18

TAK

200m M 196 NumerPDF 27.10 27.10/18

46
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

3000m M 200 NumerPDF 8:27.36/16

47
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

400m pł K U20 187 NumerPDF 69.84 67.46/17

48
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

100m K U20 187 NumerPDF 13.53 13.46/17

49
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

4x400m K 187 NumerPDF

50
WOJNAROWSKA Daria 2003-09-04 Z/3973/17

TAK

200m K 98 NumerPDF

51
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

TAK

400m M U20 181 NumerPDF 52.74/17

52
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

TAK

200m M U20 181 NumerPDF 23.47 23.47/18

53
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

TAK

4x100m M 181 NumerPDF

54
ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 Z/2975/11

TAK

200m K 184 NumerPDF 24.18 23.45/17

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 17 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

200m M U18 538 NumerPDF 22.48 22.08/17

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

4x100m M 538 NumerPDF

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

100m M U18 538 NumerPDF 10.87/17

4
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M U18 530 NumerPDF 11.20 11.20/18

5
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

4x100m M 530 NumerPDF

6
KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 Z/0167/16

TAK

100m K U18 513 NumerPDF 13.21 13.21/18

7
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

800m K U18 531 NumerPDF 2:18.78/17

8
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (91.4) U18 521 NumerPDF 15.20 15.20/18

9
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

4x100m M 521 NumerPDF

10
MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

100m K 541 NumerPDF 12.72/17

11
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Trójskok M U18 536 NumerPDF 12.08 12.08/18

12
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

4x100m M 536 NumerPDF

13
WO¦KO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

200m M 566 NumerPDF 24.72/17

14
WO¬NIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

200m M U20 99 NumerPDF 22.08 21.56/17

15
WO¬NIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

100m M U20 99 NumerPDF 10.98 10.67/17

16
WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

200m K U18 524 NumerPDF 26.40 26.40/18

17
WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

100m K U18 524 NumerPDF 12.78 12.78/18

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 9 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

TAK

400m M U18 159 NumerPDF 52.22 52.22/18

2
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

TAK

400m pł M (84) U18 159 NumerPDF 58.30/17

3
GRZEGORZEWSKI Adam 2000-10-27 Z/0902/17

TAK

200m M U20 153 NumerPDF

4
GRZEGORZEWSKI Adam 2000-10-27 Z/0902/17

TAK

400m M U20 153 NumerPDF 57.28 57.28/18

5
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

100m K 159 NumerPDF

6
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

200m K 159 NumerPDF

7
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

400m K 150 NumerPDF 66.18/17

8
WIKA Wiktoria 2002-07-21 Z/3503/16

TAK

200m K U18 157 NumerPDF 29.49 29.49/18

9
WIKA Wiktoria 2002-07-21 Z/3503/16

TAK

100m K U18 157 NumerPDF 13.99/17

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 35 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 Z/3253/16

TAK

200m K U18 83 NumerPDF 30.09/17

2
BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 Z/3253/16

TAK

100m K U18 83 NumerPDF 13.77 13.77/18

3
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

W dal M 89 NumerPDF 5.85 5.85/18

4
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

100m M 89 NumerPDF 12.48 12.48/18

5
DAROS Iga 2001-06-12 Z/3082/18

TAK

200m K U18 85 NumerPDF 29.32/17

6
DAROS Iga 2001-06-12 Z/3082/18

TAK

100m K U18 85 NumerPDF 13.47 13.47/18

7
DˇBROWSKA Dominika 2004-05-07 Z/0305/18

TAK

W dal K 82 NumerPDF 4.17 4.19/17

8
DROŻDŻ Mateusz 2002-03-01 Z/3079/18

TAK

W dal M U18 82 NumerPDF 5.34 5.34/18

9
DROŻDŻ Mateusz 2002-03-01 Z/3079/18

TAK

100m M U18 82 NumerPDF 12.51 12.51/18

10
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

100m K 88 NumerPDF 13.73 13.73/18

11
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

4x100m K 88 NumerPDF

12
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

200m K 88 NumerPDF 29.37/17

13
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 89 NumerPDF 11.80 12.52/17

14
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 89 NumerPDF 35.22 35.22/18

15
JAGU¦CIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

4x100m K 80 NumerPDF

16
JAGU¦CIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

200m K 80 NumerPDF 27.91/17

17
JAGU¦CIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

100m K 80 NumerPDF 13.79/17

18
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

TAK

200m M U18 88 NumerPDF 24.87/17

19
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

TAK

100m M U18 88 NumerPDF 12.19 12.19/18

20
MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 Z/2732/18

TAK

4x100m K 88 NumerPDF

21
MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 Z/2732/18

TAK

100m K 88 NumerPDF 14.48/17

22
NOWAK Kacper 2001-07-13 Z/3081/18

TAK

200m M U18 82 NumerPDF 27.39/17

23
NOWAK Kacper 2001-07-13 Z/3081/18

TAK

100m M U18 82 NumerPDF 12.33 12.33/18

24
PLUTA Marta 2002-07-06 Z/3080/18

TAK

1500m K U18 84 NumerPDF

25
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

4x100m K 86 NumerPDF

26
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

W dal K 86 NumerPDF 4.55 4.55/18

27
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

100m K 86 NumerPDF 15.27/17

28
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

200m M U20 87 NumerPDF 22.44/17

29
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

100m M U20 87 NumerPDF 11.38 10.97/17

30
SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 Z/4129/17

TAK

200m K U18 85 NumerPDF 31.28/17

31
SZYLER Klaudia 2001-11-06 Z/3261/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 81 NumerPDF 27.82 27.82/18

32
SZYLER Klaudia 2001-11-06 Z/3261/16

TAK

100m K U18 81 NumerPDF 13.45/16

33
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

4x100m K 84 NumerPDF

34
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

100m K 84 NumerPDF 13.09 13.09/18

35
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

200m K 84 NumerPDF

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 74 ( 35 ) K-15 M-20
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

200m K U18 618 NumerPDF

2
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

100m K U18 618 NumerPDF 13.83/15

3
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

4x100m K 618 NumerPDF

4
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

4x400m K 618 NumerPDF

5
CZERWIŃSKA Lidia 2002-06-24 Z/2560/16

TAK

4x100m K 653 NumerPDF

6
CZERWIŃSKA Lidia 2002-06-24 Z/2560/16

TAK

100m K U18 653 NumerPDF 14.05/17

7
DARMACH Krystian 2002-02-09 Z/2561/16

TAK

4x100m M 609 NumerPDF

8
DARMACH Krystian 2002-02-09 Z/2561/16

TAK

4x400m M 609 NumerPDF

9
DARMACH Krystian 2002-02-09 Z/2561/16

TAK

100m M U18 609 NumerPDF 12.91/17

10
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 654 NumerPDF 34.18 34.18/18

11
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 654 NumerPDF 11.69 11.69/18

12
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 737 NumerPDF 28.01 28.01/18

13
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 737 NumerPDF 10.25 10.25/18

14
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

4x100m M 760 NumerPDF

15
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (91.4) U18 760 NumerPDF

16
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

Tyczka M U18 760 NumerPDF 3.11 3.11/18

17
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

1500m M U18 751 NumerPDF 4:43.53/17

18
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

4x400m M 751 NumerPDF

19
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

Wzwyż K U20 753 NumerPDF 1.62 1.65/15

20
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

200m K U20 753 NumerPDF 32.53/17

21
JA¦KIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

4x100m M 601 NumerPDF

22
JA¦KIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

110m M (91.4) U18 601 NumerPDF 14.89 14.89/18

23
JA¦KIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

200m M U18 601 NumerPDF 26.36/16

24
JÓ¬WIAK Igor 2002-03-11 Z/2565/16

TAK

100m M U18 604 NumerPDF

25
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 735 NumerPDF 10.33 10.33/18

26
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 735 NumerPDF 26.41 26.41/18

27
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 735 NumerPDF 30.08/17 PK

28
KA¬MIERCZAK Krystian 1999-02-09 Z/0405/15

TAK

Wzwyż M U20 752 NumerPDF 1.85 1.95/15

29
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

Tyczka M U18 709 NumerPDF 3.41 3.41/18

30
KŁUDCZYŃSKA Paulina 2002-02-13 Z/3807/17

TAK

200m K U18 658 NumerPDF

31
KŁUDCZYŃSKA Paulina 2002-02-13 Z/3807/17

TAK

4x400m K 658 NumerPDF

32
KOPERSKA Gabriela 2001-08-10 Z/3810/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 751 NumerPDF 9.33 10.37/17

33
KOPERSKA Gabriela 2001-08-10 Z/3810/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 751 NumerPDF 22.52 26.59/17

34
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

Tyczka K 652 NumerPDF 2.41 2.41/18

35
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

Tyczka M U20 659 NumerPDF 4.40 4.50/17

36
NEIMAN Julia 2002-05-15 Z/2160/17

TAK

W dal K U18 731 NumerPDF 4.75/17

37
NEIMAN Julia 2002-05-15 Z/2160/17

TAK

4x100m K 731 NumerPDF

38
NEIMAN Julia 2002-05-15 Z/2160/17

TAK

4x400m K 731 NumerPDF

39
NEIMAN Julia 2002-05-15 Z/2160/17

TAK

100m K U18 731 NumerPDF

40
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

4x100m M 668 NumerPDF

41
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M U18 668 NumerPDF

42
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

W dal M U18 668 NumerPDF 5.37 5.46/17

43
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M U18 744 NumerPDF 3.70/17

44
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Wzwyż M U18 744 NumerPDF 1.70 1.77/17

45
OLCZYK Martyna 2000-01-26 Z/3826/15

TAK

Tyczka K U20 650 NumerPDF 2.31 2.60/17

46
OSOWSKI Szymon 2002-01-30 Z/2574/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 676 NumerPDF 30.75 30.75/18

47
OSOWSKI Szymon 2002-01-30 Z/2574/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 676 NumerPDF 12.48 12.48/18

48
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 754 NumerPDF 32.55 35.62/17

49
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 754 NumerPDF 12.51 12.51/18

50
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 740 NumerPDF 54.87 54.87/18

51
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 740 NumerPDF 45.57 47.39/16

52
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 740 NumerPDF 13.94 13.94/18

53
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

Wzwyż M U18 670 NumerPDF 1.85 1.85/18

54
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

Tyczka M U18 670 NumerPDF 3.41 3.50/17

55
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

4x400m M 670 NumerPDF

56
STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 Z/3815/15

TAK

W dal M U18 765 NumerPDF 5.66 5.96/17

57
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

800m M U18 718 NumerPDF 2:20.57/16

58
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

4x400m M 718 NumerPDF

59
SZENFELD Igor 2002-01-20 Z/2581/16

TAK

Wzwyż M U18 747 NumerPDF 1.65 1.65/18

60
SZUMIŃSKA Oliwia 1999-10-19 Z/2252/17

TAK

Wzwyż K U20 756 NumerPDF 1.35/17

61
SZUMIŃSKA Oliwia 1999-10-19 Z/2252/17

TAK

4x400m K 756 NumerPDF

62
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

4x100m K 763 NumerPDF

63
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

W dal K U18 763 NumerPDF 5.30 5.30/18

64
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

Trójskok K U18 763 NumerPDF 11.08 11.08/18

65
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 707 NumerPDF 13.01 13.57/17

66
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 707 NumerPDF

67
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 764 NumerPDF 14.61 14.61/18

68
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 764 NumerPDF 44.04 44.04/18

69
WI¦NIEWSKA Maja 2002-09-30 Z/2161/17

TAK

4x100m K 760 NumerPDF

70
WI¦NIEWSKA Maja 2002-09-30 Z/2161/17

TAK

100m K U18 760 NumerPDF 13.27/17

71
WI¦NIEWSKA Maja 2002-09-30 Z/2161/17

TAK

4x400m K 760 NumerPDF

72
ZATYKA Kamil 2001-03-05 Z/3821/15

TAK

4x100m M 703 NumerPDF

73
ZATYKA Kamil 2001-03-05 Z/3821/15

TAK

Wzwyż M U18 703 NumerPDF 1.85 1.86/17

74
¬EMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

Tyczka M 711 NumerPDF 2.90 3.00/17

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 69 ( 44 ) K-17 M-27
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

400m M U18 150 NumerPDF 53.42/16

2
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

800m M U18 150 NumerPDF 1:56.27/17

3
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 78 NumerPDF 44.44 44.44/18

4
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF 11.22 12.03/17

5
BROCKI Mateusz 2002-02-03 Z/0372/18

TAK

100m M U18 5 NumerPDF 12.40/17

6
BULIŃSKI Kacper 2004-03-16 Z/2632/17

TAK

200m M 135 NumerPDF 27.87/17

7
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M U18 150 NumerPDF 13.75 13.75/18

8
GOLIS Łukasz 2002-08-01 Z/2478/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 5 NumerPDF 38.46 42.52/17

9
GORTAT Krystian 1999-11-14 Z/4350/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 12 NumerPDF 45.18 45.18/18

10
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

200m M 148 NumerPDF 25.12 25.12/18

11
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

Tyczka M 148 NumerPDF 3.51 3.51/18

12
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

110m M (99.1) U20 72 NumerPDF 14.99 14.99/18

13
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

200m M U20 72 NumerPDF 23.21/16

14
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

400m pł K U18 134 NumerPDF 61.70/17

15
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

Trójskok K U18 134 NumerPDF 11.84 11.84/18

16
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

TAK

W dal M U18 70 NumerPDF 6.27 6.52/17

17
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

200m K 146 NumerPDF 28.13 28.13/18

18
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Tyczka K 146 NumerPDF 2.40 2.60/17

19
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

400m pł K U20 64 NumerPDF 64.77 64.77/18

20
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 3 NumerPDF 39.37 39.37/18

21
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 3 NumerPDF 12.55 12.86/17

22
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

100m M U18 61 NumerPDF 11.34 11.25/17

23
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

W dal M U18 61 NumerPDF 6.70 6.70/18

24
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 14 NumerPDF 39.19 39.19/18

25
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 14 NumerPDF 11.73 11.73/18

26
KU¦ Emanuel 2000-01-31 Z/6151/15

TAK

W dal M U20 138 NumerPDF 6.63 6.65/17

27
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

W dal K U18 70 NumerPDF 5.15 5.15/18

28
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

TAK

400m M U20 137 NumerPDF 51.86 51.08/17

29
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

TAK

200m M U20 137 NumerPDF 23.47 23.33/17

30
MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 Z/3784/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 72 NumerPDF 37.73 37.73/18

31
MILCZAREK Klaudia 2004-06-01 Z/2464/17

TAK

200m K 145 NumerPDF 28.61/17

32
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

Trójskok K 11 NumerPDF 10.53 10.53/18

33
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

Tyczka K 11 NumerPDF 2.51 2.51/18

34
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

W dal K 11 NumerPDF 5.09 5.09/18

35
MIZERSKA Nicola 2001-08-16 Z/3731/15

TAK

Trójskok K U18 133 NumerPDF 10.41 10.41/18

36
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

200m K 143 NumerPDF

37
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

200m M 143 NumerPDF 23.40 23.40/18

38
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

TAK

100m M U18 13 NumerPDF 11.60 11.59/17

39
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

TAK

W dal M U18 13 NumerPDF 6.56 6.56/18

40
NOWAK Kamil 2000-08-03 Z/3785/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 134 NumerPDF 12.06 12.06/18

41
NOWAK Kamil 2000-08-03 Z/3785/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 134 NumerPDF 39.00 39.00/18

42
PAROŃSKA Justyna 2000-06-28 Z/5754/15

TAK

100m K U20 63 NumerPDF 14.33 13.78/16

43
PAROŃSKA Justyna 2000-06-28 Z/5754/15

TAK

200m K U20 63 NumerPDF 29.37 28.08/17

44
PIASECKA Justyna 2001-01-18 Z/3750/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 15 NumerPDF 31.81 31.81/18

45
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 140 NumerPDF 41.56 41.56/18

46
PILARCZYK Adam 2001-03-26 Z/3772/15

TAK

200m M U18 158 NumerPDF

47
PILARCZYK Adam 2001-03-26 Z/3772/15

TAK

110m M (91.4) U18 158 NumerPDF 14.88 14.88/18

48
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

400m K U20 62 NumerPDF 63.08 63.08/18

49
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

400m pł K U20 62 NumerPDF 68.28/17

50
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

200m M 141 NumerPDF 24.36 24.36/18

51
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

1500m M U18 130 NumerPDF 4:28.93/17

52
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

800m M U18 130 NumerPDF 2:05.51 2:05.51/18

53
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

800m K U20 60 NumerPDF 2:22.87 2:22.87/18

54
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

1500m K U20 60 NumerPDF 4:53.07 4:53.07/18

55
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

200m M 142 NumerPDF 27.12/17

56
SOBORA Łukasz 1978-11-23 Z/1250/14

TAK

W dal M 1 NumerPDF 6.62 7.10/14

57
SOBORA Łukasz 1978-11-23 Z/1250/14

TAK

Trójskok M 1 NumerPDF 13.33 13.33/18

58
SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 Z/2759/17

TAK

W dal K 66 NumerPDF 4.79 4.96/17

59
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

TAK

W dal M U18 134 NumerPDF 6.70 6.70/18

60
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

TAK

Trójskok M U18 134 NumerPDF 13.02 13.02/18

61
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

1500m K U18 16 NumerPDF 4:59.37 4:59.37/18

62
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

800m K U18 16 NumerPDF 2:25.17 2:25.17/18

63
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

Trójskok K U18 75 NumerPDF 10.45 10.45/18

64
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

Wzwyż K U18 75 NumerPDF 1.62 1.62/17

65
WŁODAREK Bartek 2001-11-29 Z/3773/15

TAK

200m M U18 3 NumerPDF

66
WŁODAREK Bartek 2001-11-29 Z/3773/15

TAK

100m M U18 3 NumerPDF 11.94 11.81/17

67
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

Trójskok M U18 67 NumerPDF 12.45 12.45/18

68
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

W dal M U18 67 NumerPDF 5.78 5.78/18

69
WRZOSEK Marta 2003-04-26 Z/0586/17

TAK

200m K 137 NumerPDF 28.35/17

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 20 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 Z/4821/15

TAK

W dal K U20 507 NumerPDF 4.31 4.31/18

2
BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 Z/4821/15

TAK

100m pł K U20 507 NumerPDF 19.42 19.42/18

3
BIEGANOWSKA Karolina 2005-06-20 Z/0768/18

TAK

100m K 506 NumerPDF 14.60 14.55/17

4
BOBRZYK Oliwia 2002-09-11 Z/2331/16

TAK

W dal K U18 503 NumerPDF 4.33/17

5
BOBRZYK Oliwia 2002-09-11 Z/2331/16

TAK

200m K U18 503 NumerPDF 30.05/16

6
GAJEK Szymon 2001-08-03 Z/0528/17

TAK

100m M U18 495 NumerPDF 12.02 11.84/17

7
GAJEK Szymon 2001-08-03 Z/0528/17

TAK

W dal M U18 495 NumerPDF 6.10 6.10/18

8
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 496 NumerPDF 48.24 48.24/18

9
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 501 NumerPDF 30.83 30.83/18

10
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 502 NumerPDF 45.83 50.00/17

11
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

TAK

Tyczka M U20 502 NumerPDF 3.60 3.72/17

12
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

100m pł K U18 500 NumerPDF 14.92 14.92/18

13
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 509 NumerPDF 32.45 32.45/18

14
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 Z/0298/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 506 NumerPDF 45.86 45.86/18

15
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 Z/0298/15

TAK

Tyczka M U20 506 NumerPDF 3.10 3.20/17

16
ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 Z/1857/16

TAK

W dal K U18 504 NumerPDF 4.76/17

17
ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 Z/1857/16

TAK

200m K U18 504 NumerPDF 30.92 30.92/18

18
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

3000m M U18 505 NumerPDF 10:15.87 10:15.87/18

19
ZIĘBA Julian 2002-04-02 Z/4096/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 499 NumerPDF

20
ZIĘBA Julian 2002-04-02 Z/4096/18

TAK

W dal M U18 499 NumerPDF

 
-
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 12 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Dorota 2003-03-26 Z/3905/17

TAK

100m K 22 NumerPDF PK

2
GOCAŁEK Martyna 2002-02-05 Z/3215/16

TAK

400m K U18 31 NumerPDF

3
PER¦CIŃSKA Karolina 2002-11-14 Z/3217/16

TAK

100m K U18 23 NumerPDF 14.93/17

4
PIETRAS Zuzanna 2002-08-29 Z/3218/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 21 NumerPDF 6.87/17

5
PIETRAS Zuzanna 2002-08-29 Z/3218/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 21 NumerPDF 31.51/17

6
RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 Z/2643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 36 NumerPDF 52.69 52.69/18

7
RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 Z/2643/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 36 NumerPDF 12.75 12.75/18

8
SOPUR Amelia 2002-05-14 Z/3219/16

TAK

Wzwyż K U18 33 NumerPDF 1.55/17

9
SOPUR Amelia 2002-05-14 Z/3219/16

TAK

100m K U18 33 NumerPDF

10
STRZELEC Gabriela 2001-10-15 Z/4097/18

TAK

100m K U18 20 NumerPDF

11
STRZELEC Kinga 2003-04-24 Z/3907/17

TAK

W dal K 41 NumerPDF 3.91/17 PK

12
STRZELEC Kinga 2003-04-24 Z/3907/17

TAK

100m K 41 NumerPDF PK

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 13 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Damian 2000-01-13 Z/0294/15

TAK

1500m M U20 32 NumerPDF 4:06.50/16

2
BOROWIEC Natalia 2004-04-01 Z/0248/18

TAK

200m K 1 NumerPDF 27.96 27.96/18

3
BOROWIEC Natalia 2004-04-01 Z/0248/18

TAK

100m K 1 NumerPDF

4
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

800m M U20 44 NumerPDF 2:01.33/17

5
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

1500m M U20 44 NumerPDF 4:12.61/16

6
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

800m K U18 8 NumerPDF 2:17.42/17

7
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

1500m M U18 33 NumerPDF 4:07.18/17

8
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

800m M U18 33 NumerPDF 2:00.29/16

9
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

800m K 4 NumerPDF 2:31.45 2:31.45/18

10
PAWLAK Patryk 2000-09-28 Z/1873/15

TAK

400m M U20 138 NumerPDF 55.74/17

11
PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 Z/0739/16

TAK

400m M U18 40 NumerPDF 60.11/16

12
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

1500m M U20 35 NumerPDF

13
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

400m M U20 35 NumerPDF 51.43/17

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 19 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Błażej 1999-06-16 Z/4276/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 69 NumerPDF 56.48/17

2
BOMBA Cezary 1999-06-16 Z/2732/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 67 NumerPDF 46.91 50.24/17

3
BOMBA Cezary 1999-06-16 Z/2732/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 67 NumerPDF 37.29 41.08/17

4
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 71 NumerPDF

5
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 71 NumerPDF 59.25 59.25/18

6
CHUDOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/3873/17

TAK

200m K U18 9 NumerPDF

7
FILIPOWSKI Piotr 2000-06-11 Z/5264/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 76 NumerPDF 46.88 46.88/18

8
KLIMEK Bartosz 2000-05-30 Z/5263/15

TAK

1500m M U20 68 NumerPDF 4:01.05/16

9
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

400m M 43 NumerPDF 48.77/16

10
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

200m M 43 NumerPDF 22.54 22.05/17

11
KRZOSKA Damian 2002-06-15 Z/3263/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 77 NumerPDF 48.80 48.80/18

12
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

200m M U18 60 NumerPDF 22.56 22.56/18

13
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

100m M U18 60 NumerPDF 11.07 11.07/18

14
MACIEJEWSKA Gabriela 2001-09-17 Z/4742/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 10 NumerPDF 26.87 27.93/17

15
MAZUR Angelika 2004-05-30 Z/0254/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 10 NumerPDF 22.11/17

16
OPORA Wiktoria 2001-05-08 Z/3506/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 70 NumerPDF 29.11 29.11/18

17
POLKOWSKA Patrycja 2002-06-22 Z/3882/17

TAK

200m K U18 11 NumerPDF

18
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 96 NumerPDF 72.28 72.28/18

19
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 25 NumerPDF 46.09 46.09/18

 
MULKS Żeromski Sieradz Osobostarty: 15 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 11/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

400m M U20 175 NumerPDF

2
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

200m M U20 175 NumerPDF 23.43 23.43/18

3
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

100m M U20 175 NumerPDF 11.35 11.35/18

4
GOŁˇB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

4x400m M 175 NumerPDF

5
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

400m M 900 NumerPDF

6
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

4x400m M 900 NumerPDF

7
PĘDZIWIATR JAKUB 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

200m M U20 153 NumerPDF 23.02 23.02/18

8
PĘDZIWIATR JAKUB 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

400m M U20 153 NumerPDF 50.78 50.78/18

9
PĘDZIWIATR JAKUB 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

4x400m M 153 NumerPDF

10
SMUS Artur 1999-04-19 Z/1780/16

TAK

400m M U20 312 NumerPDF

11
SMUS Artur 1999-04-19 Z/1780/16

TAK

Trójskok M U20 312 NumerPDF 13.23/17

12
WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

Trójskok K U20 100 NumerPDF 10.84/17

13
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

4x400m M 700 NumerPDF

14
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

400m M U20 700 NumerPDF 52.59 52.10/17

15
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

200m M U20 700 NumerPDF 24.86/17

 
jacekwojtarek@wp.pl
OLTS Opoczno Sport Team Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 36/LD/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

3000m M U18 14 NumerPDF

2
LE¦NIEWSKA Daria 2000-08-08 Z/2270/15

TAK

800m K U20 1 NumerPDF 2:24.89/17

3
¦WIˇTEK Bartłomiej 2000-01-19 Z/2265/15

TAK

3000m M U20 8 NumerPDF 9:07.96/17

4
¦WIˇTEK Bartłomiej 2000-01-19 Z/2265/15

TAK

1500m M U20 8 NumerPDF 4:12.35/17

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 79 ( 44 ) K-25 M-19
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARKIEWICZ Amelia 2002-08-22 Z/0780/18

TAK

200m K U18 17 NumerPDF

2
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

100m K U18 33 NumerPDF 13.55 13.23/16

3
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

400m pł K U18 33 NumerPDF 66.29 66.29/18

4
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

4x100m K 33 NumerPDF

5
CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 Z/1711/16

TAK

3000m M U20 20 NumerPDF 9:14.52 9:14.52/18

6
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M U18 29 NumerPDF 9:27.53 9:14.35/17

7
DˇBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

100m M U20 37 NumerPDF 11.66 11.66/18

8
DˇBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

200m M U20 37 NumerPDF 23.79 23.52/17

9
DˇBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

4x100m M 37 NumerPDF

10
DURAS Oliwia 2004-08-09 Z/0825/18

TAK

100m K 21 NumerPDF 15.38/17

11
DURAS Oliwia 2004-08-09 Z/0825/18

TAK

200m K 21 NumerPDF

12
ERM Adrian 2002-03-06 Z/3537/16

TAK

800m M U18 138 NumerPDF 2:18.17 2:18.17/18

13
GˇSIOROWSKI Patryk 2000-10-04 Z/2042/18

TAK

200m M U20 55 NumerPDF

14
GˇSIOROWSKI Patryk 2000-10-04 Z/2042/18

TAK

100m M U20 55 NumerPDF 12.53 12.53/18

15
GROT Weronika 2000-09-01 Z/6301/15

TAK

400m K U20 53 NumerPDF

16
GROT Weronika 2000-09-01 Z/6301/15

TAK

200m K U20 53 NumerPDF 27.50 27.50/18

17
HASIURA Antoni 2001-04-27 Z/5762/15

TAK

3000m M U18 136 NumerPDF 9:58.16/17

18
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

Wzwyż K 5 NumerPDF 1.46 1.46/18

19
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

800m K U18 24 NumerPDF 2:28.49/17

20
JÓ¬WIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

4x100m K 88 NumerPDF

21
JÓ¬WIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

200m K U18 88 NumerPDF 27.95 27.95/18

22
JÓ¬WIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

400m K U18 88 NumerPDF

23
KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 Z/2219/15

TAK

100m pł K U18 52 NumerPDF

24
KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 Z/2219/15

TAK

400m pł K U18 52 NumerPDF 70.16/17

25
KOCOŃ Damian 2003-01-01 Z/0751/17

TAK

100m M 126 NumerPDF 12.08 12.08/17

26
KOCOŃ Damian 2003-01-01 Z/0751/17

TAK

200m M 126 NumerPDF 24.76/17

27
KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 Z/3553/16

TAK

200m M U18 46 NumerPDF 26.53/17

28
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

100m M U20 83 NumerPDF 11.83 11.68/17

29
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

200m M U20 83 NumerPDF 23.72 23.72/18

30
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

4x100m M 83 NumerPDF

31
KUCHCIAK Oliwia 2003-12-11 Z/0824/18

TAK

200m K 8 NumerPDF

32
KULA Amelia 2003-08-20 Z/0390/18

TAK

100m K 57 NumerPDF

33
KULA Amelia 2003-08-20 Z/0390/18

TAK

200m K 57 NumerPDF

34
KUSYK Aleksandra 2000-08-31 Z/6307/15

TAK

Trójskok K U20 36 NumerPDF 11.03 11.03/18

35
KUSYK Aleksandra 2000-08-31 Z/6307/15

TAK

W dal K U20 36 NumerPDF 4.90 4.90/18

36
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

100m K U18 54 NumerPDF 14.10/16

37
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

Wzwyż K U18 54 NumerPDF 1.45 1.50/17

38
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

100m K U18 55 NumerPDF 13.85/16

39
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

Wzwyż K U18 55 NumerPDF 1.50 1.55/17

40
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

400m K 61 NumerPDF 61.96/17

41
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

100m K U18 27 NumerPDF 13.40 13.19/17

42
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

200m K U18 27 NumerPDF 27.48 27.40/17

43
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

4x100m K 27 NumerPDF

44
NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 Z/3529/15

TAK

100m M U20 17 NumerPDF 11.82 11.73/16

45
NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 Z/3529/15

TAK

200m M U20 17 NumerPDF 24.08 23.72/16

46
NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 Z/3529/15

TAK

4x100m M 17 NumerPDF

47
OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 Z/2641/11

TAK

3000m M 31 NumerPDF 8:15.71/12

48
OTOCKA Ewa 2002-03-07 Z/4124/17

TAK

800m K U18 10 NumerPDF 2:34.07 2:34.07/18

49
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K U18 94 NumerPDF 1.59 1.59/18

50
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

200m K U18 16 NumerPDF 27.55/15

51
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K U18 16 NumerPDF 14.50 14.50/18

52
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

4x100m K 16 NumerPDF

53
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

200m M U18 121 NumerPDF 24.96 24.96/18

54
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

400m M U18 121 NumerPDF 55.85 55.85/18

55
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

Wzwyż K 89 NumerPDF 1.46 1.46/18

56
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K U18 91 NumerPDF 3.46 3.46/18

57
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

100m K U18 91 NumerPDF 13.67 13.67/18

58
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

200m M U18 70 NumerPDF 23.94 23.94/18

59
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

110m M (91.4) U18 70 NumerPDF 15.66 15.66/18

60
SADY¦ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

100m K U18 14 NumerPDF 13.80/17

61
SADY¦ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

200m K U18 14 NumerPDF 29.53 28.31/17

62
SPUŁTOWSKI Adam 1999-08-30 Z/2045/18

TAK

200m M U20 74 NumerPDF

63
SPUŁTOWSKI Adam 1999-08-30 Z/2045/18

TAK

100m M U20 74 NumerPDF 14.11 14.11/18

64
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

3000m M 135 NumerPDF 8:42.64 8:32.01/16

65
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

400m M U18 27 NumerPDF 51.13/17

66
¦MIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

100m pł K U18 56 NumerPDF 15.34 15.34/18

67
¦MIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K U18 56 NumerPDF 3.21 3.21/18

68
TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 Z/4831/15

TAK

200m M U20 14 NumerPDF 24.22 24.04/16

69
TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 Z/4831/15

TAK

110m M (99.1) U20 14 NumerPDF 15.25 15.25/18

70
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

110m M (99.1) U20 34 NumerPDF 15.46 15.46/18

71
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

400m pł M U20 34 NumerPDF

72
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

4x100m M 34 NumerPDF

73
WŁO¦CIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

100m K 19 NumerPDF 14.70/17

74
WŁO¦CIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

200m K 19 NumerPDF 30.97/17

75
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

TAK

800m K U18 58 NumerPDF 2:49.45/17

76
ZAWISZA Wojciech 1999-07-15 Z/0270/16

TAK

200m M U20 10 NumerPDF 23.50 23.50/18

77
ZAWISZA Wojciech 1999-07-15 Z/0270/16

TAK

100m M U20 10 NumerPDF 12.20/15

78
ZAWISZA Wojciech 1999-07-15 Z/0270/16

TAK

4x100m M 10 NumerPDF

79
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

1500m K 87 NumerPDF

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 14 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 424 NumerPDF 38.70 38.70/18

2
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 424 NumerPDF 11.55 11.55/18

3
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

W dal M U18 426 NumerPDF 5.91 5.91/18

4
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M U18 426 NumerPDF 3.60 3.80/17

5
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

110m M (91.4) U18 426 NumerPDF 16.30 16.30/18

6
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

100m K 421 NumerPDF 13.57/17

7
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

W dal K 421 NumerPDF 4.72 5.41/17

8
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

TAK

200m M U18 425 NumerPDF 24.29 24.29/18

9
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

TAK

400m pł M (84) U18 425 NumerPDF

10
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K U18 423 NumerPDF 5.18 5.48/17

11
SZULAK Aleksandra 2003-03-24 Z/3456/17

TAK

200m K 422 NumerPDF 29.72 29.72/18

12
SZULAK Aleksandra 2003-03-24 Z/3456/17

TAK

400m K 422 NumerPDF

13
WO¬NIAK Julia 2001-09-10 Z/4770/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 425 NumerPDF 19.87 19.87/18

14
WO¬NIAK Julia 2001-09-10 Z/4770/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 425 NumerPDF 10.29 10.29/18

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 13 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 501 NumerPDF 10.36 11.05/17

2
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 501 NumerPDF 28.91 31.43/17

3
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 798 NumerPDF 50.37 50.37/18

4
GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 Z/5578/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 201 NumerPDF 48.68 48.68/18

5
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 116 NumerPDF 51.63 51.63/18

6
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 116 NumerPDF 39.82 40.25/17

7
LOBA Kryspin 2003-01-08 Z/1120/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 902 NumerPDF 30.51 38.04/17

8
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M U18 295 NumerPDF 1.93 1.93/18

9
PAJˇK Patryk 2000-02-07 Z/4151/15

TAK

W dal M U20 86 NumerPDF 6.41 6.41/18

10
PAJˇK Patryk 2000-02-07 Z/4151/15

TAK

Trójskok M U20 86 NumerPDF 13.02/17

11
WO¬NIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 104 NumerPDF 53.25/16

12
WO¬NIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 104 NumerPDF 12.79 12.79/18

13
WO¬NIAK Angelika 2000-05-21 Z/4015/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 104 NumerPDF 35.25 35.25/18

 
UKS Dziewi±tka Kutno Osobostarty: 12 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

100m M 78 NumerPDF 13.04 13.04/18

2
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 78 NumerPDF 11.74 11.74/18

3
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

4x100m M 78 NumerPDF

4
KO¦CIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

100m M 94 NumerPDF 12.64 12.64/18

5
KO¦CIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

4x100m M 94 NumerPDF

6
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

TAK

Wzwyż K U20 804 NumerPDF 1.51 1.53/15

7
MICHALSKA Wiktoria 2002-02-02 Z/0197/17

TAK

100m K U18 92 NumerPDF 14.43 14.43/18

8
MICHALSKA Wiktoria 2002-02-02 Z/0197/17

TAK

400m K U18 92 NumerPDF 66.90 64.43/17

9
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

100m M 90 NumerPDF 12.20 11.98/17

10
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

4x100m M 90 NumerPDF

11
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

100m M 809 NumerPDF 11.92 11.92/18

12
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

4x100m M 809 NumerPDF

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 38 NumerPDF 30.31 30.31/18

2
KOSMOWSKA Wiktoria 2003-01-23 Z/3341/18

TAK

W dal K 32 NumerPDF 4.54 4.68/17

3
WAWRZYŃSKA Karolina 2003-11-19 Z/3343/18

TAK

W dal K 39 NumerPDF 3.72 4.75/17

4
WÓJCIK Malina 2004-03-27 Z/3342/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 35 NumerPDF 39.90 39.90/18

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

TAK

1500m M U18 14 NumerPDF

2
ZATORSKA Natalia 2002-03-10 Z/0573/16

TAK

800m K U18 97 NumerPDF 2:24.89 2:24.89/18

 
UKS Orzeł Dobryszyce Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

1500m K U18 7 NumerPDF 5:07.75/16

2
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

3000m K U18 7 NumerPDF

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 21 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADZKA Edyta 2004-03-04 Z/2452/18

TAK

800m K 316 NumerPDF 2:37.80/17

2
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

Trójskok K U18 315 NumerPDF

3
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

100m K U18 315 NumerPDF

4
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

W dal K U18 315 NumerPDF

5
KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 Z/1156/16

TAK

1500m M U18 323 NumerPDF

6
KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 Z/1156/16

TAK

3000m M U18 323 NumerPDF

7
MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 Z/2273/15

TAK

200m M U20 302 NumerPDF 23.72/17

8
MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 Z/2273/15

TAK

100m M U20 302 NumerPDF 11.89/15

9
MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 Z/2273/15

TAK

Trójskok M U20 302 NumerPDF 13.39/16

10
PACHOLSKI Jakub 2000-02-14 Z/6452/15

TAK

100m M U20 328 NumerPDF 12.24 12.14/17

11
PACHOLSKI Jakub 2000-02-14 Z/6452/15

TAK

200m M U20 328 NumerPDF 25.08 25.08/18

12
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15

TAK

Trójskok M U20 321 NumerPDF 13.64/17

13
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15

TAK

W dal M U20 321 NumerPDF 6.46/17

14
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15

TAK

100m M U20 321 NumerPDF 12.46/15

15
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Trójskok M U20 326 NumerPDF 13.38/17

16
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

W dal M U20 326 NumerPDF 6.29/17

17
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwyż M U20 326 NumerPDF 2.01/17

18
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

100m K U18 312 NumerPDF 12.90 12.62/17

19
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

200m K U18 312 NumerPDF 25.87 25.87/18

20
WIATR Hubert 2000-04-30 Z/4055/18

TAK

400m M U20 333 NumerPDF 59.86/16

21
WIATR Hubert 2000-04-30 Z/4055/18

TAK

1500m M U20 333 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 23 ( 19 ) K-10 M-9
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

400m K 224 NumerPDF 55.58 55.13/17

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

100m M U20 544 NumerPDF 11.06 11.06/18

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 605 NumerPDF 37.84 37.84/18

2
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

200m M U18 601 NumerPDF 24.35/17

3
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

200m K 601 NumerPDF 27.63 27.63/18

4
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

W dal M U18 622 NumerPDF 6.55 6.65/17

5
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

200m M U20 620 NumerPDF 22.26/17

6
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

TAK

800m M U20 646 NumerPDF 1:55.44 1:53.89/17

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 11 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

100m K 278 NumerPDF 14.04/17

2
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

4x100m K 278 NumerPDF

3
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

4x100m K 290 NumerPDF

4
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

100m K 290 NumerPDF 12.74 12.74/18

5
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

1500m K U18 277 NumerPDF 5:07.63/17

6
KOZICZYŃSKI Karol 2001-06-24 Z/2788/18

TAK

100m M U18 288 NumerPDF 11.30 11.30/18

7
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

100m K 282 NumerPDF

8
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

4x100m K 282 NumerPDF

9
RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 Z/3277/17

TAK

4x100m K 285 NumerPDF

10
RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 Z/3277/17

TAK

100m K 285 NumerPDF 13.40 13.40/18

11
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

TAK

400m M U20 287 NumerPDF 53.28/17

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

1500m M U20 941 NumerPDF 4:15.67/17

2
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

110m M (99.1) U20 956 NumerPDF 14.62 14.62/18

3
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

100m pł K U18 919 NumerPDF 16.58 16.58/18

4
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

100m K 886 NumerPDF 12.31/17

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Piotr 2000-04-20 Z/1316/15

TAK

400m M U20 60 NumerPDF 50.16 50.16/18

2
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 Z/1368/15

TAK

100m M U18 63 NumerPDF 11.72 11.43/17

3
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

100m pł K U18 66 NumerPDF 14.64 14.63/17

4
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

100m K U18 66 NumerPDF 13.65/17

 
www.poznan.azs.pl
O¦ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

400m pł M 168 NumerPDF 57.70 55.46/14

2
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

200m M 168 NumerPDF 23.92 22.94/16

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 206 NumerPDF 58.67 58.67/18

2
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 204 NumerPDF 59.49 59.49/18