Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wojewódzki festiwal sztafet U18 i U20
GDAŃSK, 18.05.2018
Osobostarty wszystkie: 55 ( 34 ) K-20 M-14
 
POMORSKIE Osobostarty: 31 ( 27 ) K-15 M-12
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

(II) 4x100m K 395 NumerPDF

2
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

(II) 4x100m M 419 NumerPDF

3
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

4x100m K 411 NumerPDF

4
MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 Z/5925/15

TAK

4x100m M 397 NumerPDF

5
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

(II) 4x100m K 401 NumerPDF

6
RACZKOWSKI Kacper 2003-07-10 Z/4043/17

TAK

(II) 4x100m M 411 NumerPDF

7
ROHDE Karol 2002-11-02 Z/5845/15

TAK

4x100m M 405 NumerPDF

8
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 Z/3567/17

TAK

(II) 4x100m M 390 NumerPDF

9
SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 Z/0287/16

TAK

4x100m M 407 NumerPDF

10
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

(II) 4x100m M 408 NumerPDF

11
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

(II) 4x100m K 392 NumerPDF

12
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

(II) 4x100m M 396 NumerPDF

13
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

4x100m K 401 NumerPDF

14
TRUFANAVA Viyaleta 2005-07-15 Z/4665/17

TAK

(II) 4x100m K 393 NumerPDF

15
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

4x100m K 403 NumerPDF

16
WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 Z/5858/15

TAK

4x100m M 395 NumerPDF

17
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

4x100m K 400 NumerPDF

 
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 Z/3825/18

TAK

50m K 1 NumerPDF

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 8 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

200m K 43 NumerPDF 27.27 27.27/18

2
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

4x100m K 43 NumerPDF

3
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

200m K 36 NumerPDF 27.90 27.18/17

4
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

4x100m K 36 NumerPDF

5
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

4x100m K 40 NumerPDF

6
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

300m K 40 NumerPDF 42.55/17

7
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

4x100m K 45 NumerPDF

8
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

100m K 45 NumerPDF 14.72 14.18/17

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

4x400m M 527 NumerPDF

2
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

4x400m M 533 NumerPDF

3
PACUK Jakub 2002-06-30 Z/1392/17

TAK

4x400m M 522 NumerPDF

4
STOLTMANN Igor 2001-10-17 Z/0217/18

TAK

4x400m M 522 NumerPDF

5
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

4x400m M 523 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 17 ( 7 ) K-5 M-2
 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 17 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 16/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

4x400m M 233 NumerPDF

2
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

100m M 233 NumerPDF 12.86/17

3
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

200m M 233 NumerPDF

4
DˇBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0756/18

TAK

300m K 222 NumerPDF

5
DˇBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0756/18

TAK

100m K 222 NumerPDF 14.40 14.40/18

6
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

4x400m M 228 NumerPDF

7
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

100m K 228 NumerPDF 13.74/17

8
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

200m K 228 NumerPDF 27.72/17

9
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

4x400m M 227 NumerPDF

10
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

200m K 227 NumerPDF 27.58/17

11
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

100m K 227 NumerPDF 13.07 13.07/18

12
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0758/18

TAK

400m K 357 NumerPDF 70.64/17

13
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0758/18

TAK

100m K 357 NumerPDF

14
RUCZYŃSKA Karolina 2004-04-02 Z/0759/18

TAK

100m K 212 NumerPDF 15.05 15.05/18

15
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/4242/17

TAK

4x400m M 220 NumerPDF

16
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/4242/17

TAK

200m M 220 NumerPDF

17
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/4242/17

TAK

100m M 220 NumerPDF