WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 43 ( 43 ) K-16 M-27
NrLicencji: 11/MŁP/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub
2002-01-21
Z/2262/17

TAK

400m M I 56.15/17

Kraków (1)
2018-06-10
1s2 - 51.76
64 Wrocław (M)
2018-06-13
5s2 - 51.37
69
2
BOGDAŃSKA Agata
2001-08-10
Z/3867/16

TAK

Dysk K (1kg) I 35.76 35.76/18

Kraków (1)
2018-05-19
1f2 - 35.06
75 Ostróda (1)
2018-05-26
1 - 35.76
79 Kraków (1)
2018-06-03
1f2 - 33.47
68 Kraków (1)
2018-06-10
2 - 33.48
68 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
4 - 36.46
82 Tarnów (1)
2018-06-17
1f2 - 34.66
74
3
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Z/3015/11

TAK

3000m prz.M I 9:22.12/17

4
DĄBROWSKI Łukasz
1998-01-05
Z/5012/15

TAK

800m M I 1:55.58 1:55.58/18

Kraków (1)
2018-06-03
2s1 - 1:55.58
80 Kraków (M)
2018-06-10
0s2 - DNF
0
5
DOBAJ Szymon
1995-09-19
Z/5219/11

TAK

800m M I 1:52.38 1:49.87/17

Radom (M)
2018-05-27
6s1 - 1:52.38
107 Kraków (M)
2018-06-10
1s1 - 1:52.36
107
6
FAKA Angelika
1996-01-15
Z/1399/12

TAK

W dal K I 5.98/17

Lublin (M)
2018-05-27
1s1 - 6.35 (+1.6)
153 Chorzów (M)
2018-06-08
7 - 6.03 (+0.4)
129 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1 - 6.13 (+0.5)
136
7
FIC Renata
2000-01-06
Z/3016/15

TAK

800m K I 2:20.88 2:20.52/17

Kraków (1)
2018-05-19
0s2 - DNF
0 Kraków (1)
2018-06-03
4s2 - 2:20.88
65 Kraków (M)
2018-06-10
4s2 - 2:19.34
71 Wrocław (M)
2018-06-13
7s2 - 2:40.71
11 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
9s1 - 2:16.86
82
8
FILIPEK Bartosz
2001-09-09
Z/2795/15

TAK

Trójskok M I

9
GŁÓWCZYK Piotr
2001-05-01
Z/6457/15

TAK

Trójskok M I 13.87 13.87/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
3 - 13.31 (0.0)
58 Kraków (1)
2018-05-19
1f2 - 13.87 (+1.0)
74 Kraków (1)
2018-06-03
3 - 13.24 (-0.1)
56 Kraków (1)
2018-06-10
1 - 13.56 (-0.4)
65 Tarnów (1)
2018-06-17
1 - 13.92 (+1.8)
75
10
GRYSIAK Wiktoria
2003-05-28
Z/26/17

TAK

Oszczep K (600) I

11
KOPEĆ Maciej
2002-07-29
Z/21/16

TAK

400m pł M I

12
KOWALCZYK Andrzej
1998-11-30
Z/1674/14

TAK

1500m M I 3:47.07 3:47.07/18

Bydgoszcz (M)
2018-05-29
4s1 - 3:47.07
122 Chorzów (M)
2018-06-08
3s1 - 3:49.16
112 Gdańsk (M)
2018-06-16
2s1 - 3:47.24
121
13
KUBAT Kacper
2001-06-08
Z/5834/15

TAK

Oszczep M (800) I 36.22/16

14
KWIATKOWSKA Marta
1990-03-26
Z/347/11

TAK

Trójskok K I 12.20 13.17/16

Płońsk (1)
2018-05-27
1 - 12.20 (+0.6)
116 Kraków (1)
2018-06-03
0 - NM (0.0)
0
15
MARDUŁA Hubert
1999-04-01
Z/4741/17

TAK

100m M I 11.21/17

16
MARTYNA Katarzyna
1998-10-25
Z/636/14

TAK

400m pł K I 60.36/17

Kraków (M)
2018-06-10
2s1 - 59.80
136 Wrocław (M)
2018-06-13
2s1 - 59.53
139
17
NIEDBAŁA Anna
1998-07-10
Z/1321/14

TAK

Kula K (4kg) I 16.12 16.49/17

Kielce (M)
2018-05-12
3 - 15.81
146 Białystok (M)
2018-05-20
4 - 16.12
150 Halle (GER) (M)
2018-05-27
7 - 15.74
145 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
0 - NM
0 Łomża (M)
2018-06-05
2 - 15.44
142 Gdańsk (M)
2018-06-16
2 - 15.72
145
18
PIETRZKO Jakub
2000-12-02
Z/2362/17

TAK

400m M I 51.49 51.49/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
3s2 - 51.49
67 Kraków (M)
2018-06-10
6s2 - 52.31
57 Wrocław (M)
2018-06-13
7s2 - 52.78
51
19
POPARDOWSKA Zuzanna
2002-06-16
Z/2997/15

TAK

W dal K I 5.27 5.27/18

Kraków (1)
2018-05-19
1f2 - 5.24 (+2.0)
75 Kraków (1)
2018-06-03
2 - 5.27 (+1.7)
77 Kraków (1)
2018-06-10
2 - 5.40 (+1.8)
85
20
SIEKLIŃSKA Klaudia
1972-10-13
Z/1217/12

TAK

Dysk K (1kg) I 39.22 41.95/16

Kraków (1)
2018-05-19
1 - 39.22
94 Kraków (1)
2018-06-03
1 - 34.94
75
21
SOBCZYK Julia
2003-02-11
Z/2/17

TAK

Wzwyż K I 1.68 1.68/18

Kraków (1)
2018-06-03
2 - 1.68
102 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1f2 - 1.73
116
22
STUDNICKI Krzysztof
1992-10-10
Z/1759/13

TAK

100m M I 10.97 10.69/14

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1e1 - 10.97 (+1.3)
105 Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1 - 11.09 (-0.4)
95 Kraków (1)
2018-05-19
1s6 - 11.06 (+1.7)
98 Kraków (1)
2018-06-03
2e5 - 11.10 (-0.2)
94 Łódź (1)
2018-06-09
1e1 - 11.13 (-2.3)
92 Łódź (1)
2018-06-09
1 - 11.14 (-1.5)
91 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
3s2 - 11.22 (-1.5)
85 Tarnów (1)
2018-06-17
1e3 - 10.94 (+0.9)
107 Tarnów (1)
2018-06-17
3 - 10.85 (+1.0)
115
23
SUŁOWSKI Łukasz
2001-09-01
Z/6458/15

TAK

200m M I 22.24 22.24/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1s1 - 22.53 (-0.2)
90 Kraków (1)
2018-05-19
1s1 - 22.24 (+2.0)
100 Kraków (1)
2018-06-10
2s1 - 22.13 (+0.1)
105 Tarnów (1)
2018-06-17
1s1 - 22.23 (+1.3)
101
24
TABOR Dominik
1995-04-24
Z/830/11

TAK

3000m prz.M I 9:28.65/17

25
WOŹNIAK Jakub
1990-02-11
Z/4048/11

TAK

10000m M I 33:01.96 31:35.13/10

Łomża (M)
2018-04-28
10s1 - 33:01.96
52
26
BIAŁEK Joanna
2001-05-18
Z/2794/15

TAK

200m K II 27.95 27.95/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
4s2 - 28.35 (-0.4)
43 Kraków (1)
2018-05-19
3s1 - 27.95 (+1.0)
50 Tarnów (1)
2018-06-17
4s2 - 28.12 (+0.9)
47
27
BIJAK Julia
2003-02-04
Z/4670/17

TAK

200m K II

Tarnów (1)
2018-06-17
4s4 - 30.38 (+0.5)
18
28
BINKIEWICZ Agnieszka
2004-07-28
Z/4672/17

TAK

100m K II 14.22/17

29
BŁAWUT Damian
2002-08-02
Z/1/17

TAK

400m M II 60.20 60.20/18

Kraków (1)
2018-05-19
4s4 - 62.21
0 Kraków (1)
2018-06-03
6s3 - 60.20
2
30
CYGAN Michał
2001-07-18
Z/220/17

TAK

100m M II 11.93 11.93/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
3e3 - 12.09 (+1.5)
34 Kraków (1)
2018-05-19
4e1 - 11.93 (+1.8)
41 Kraków (1)
2018-06-10
1s4 - 11.99 (-0.8)
38
31
DOBOSZ Jakub
2001-05-30
Z/34/16

TAK

400m M II 53.36 53.36/18

Kraków (1)
2018-06-03
2s3 - 53.36
45 Kraków (1)
2018-06-10
8s1 - 55.98
21 Tarnów (1)
2018-06-17
2s2 - 53.03
48
32
FORYŚ Maciej
2004-05-26
Z/4583/17

TAK

800m M II

33
HENKE Marek
2000-01-20
Z/1859/16

TAK

200m M II

34
JAGIEŁŁO Tymoteusz
2000-09-27
Z/3605/18

TAK

100m M II 11.99 11.99/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
5e5 - 12.09 (+1.5)
34 Kraków (1)
2018-05-19
5e5 - 11.99 (+0.9)
38 Kraków (1)
2018-05-19
6f2 - 11.98

(+2.2)

0 Kraków (M)
2018-06-10
4e1 - 12.29 (+0.3)
25
35
KRÓL Magdalena
2000-11-21
Z/2801/15

TAK

Dysk K (1kg) II 31.21 31.96/17

Tarnów (1)
2018-06-17
1 - 30.39
53
36
MACHLOWSKI Bartosz
2004-02-06
Z/4589/17

TAK

200m M II

Tarnów (1)
2018-06-17
3s3 - 25.64 (+1.2)
16
37
SZABLOWSKI Rafał
2001-11-28
Z/3748/16

TAK

Kula M (7.26kg) II

38
SZWEJKOWSKI Filip
2002-05-14
Z/2462/16

TAK

800m M II

39
TRZCIONKOWSKI Jan
2002-01-23
Z/3518/17

TAK

Oszczep M (800) II

40
WICHER Julia
2004-02-05
Z/4586/17

TAK

400m K II

41
WOJEWODA Bartosz
2001-11-15
Z/1843/17

TAK

Trójskok M II 12.47 12.47/18

Kraków (1)
2018-05-19
5f2 - 12.47 (+1.7)
37 Kraków (1)
2018-06-03
8 - 12.22

(+2.9)

0 Kraków (1)
2018-06-10
10 - 12.01 (-0.2)
27
42
ZABAGŁO Paweł
2002-02-15
Z/1440/16

TAK

1500m M II 4:13.97 4:13.97/18

Kraków (1)
2018-06-03
11s1 - 4:13.97
33
43
ZYCH Julia
2002-04-23
Z/2461/16

TAK

W dal K II 4.53/16

Kraków (1)
2018-06-10
0 - NM (0.0)
0 Tarnów (1)
2018-06-17
3 - 4.76 (+1.5)
46