WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
MKL Toruń Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 20/KPO/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia
1994-05-14
Z/3600/11

TAK

Dysk K (1kg) I 56.85 59.36/16

Kielce (M)
2018-05-12
1 - 56.59
162 Birmingham (GBR) (M)
2018-05-27
2 - 56.85
163 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 54.58
154 Toruń (1)
2018-06-10
1 - 56.33
161 Goleniów (M)
2018-06-20
1 - 56.97
163
2
BIAŁA Marzena
1999-03-16
Z/2418/15

TAK

Młot K (4kg) I 44.41 46.30/17

Toruń (1)
2018-05-12
1 - 44.41
93 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2 - 44.27
92 Sopot (1)
2018-05-26
2 - 42.60
85 Łódź (M)
2018-06-03
6 - 41.34
80 Toruń (1)
2018-06-10
2 - 42.04
83 Toruń (1)
2018-06-16
1f2 - 44.44
93
3
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
Z/1895/16

TAK

100m K I 12.72 12.59/17

Toruń (1)
2018-05-12
6e2 - 12.96 (+0.3)
74 Toruń (1)
2018-05-12
5 - 13.00 (-0.8)
72 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1e2 - 12.72 (+0.2)
87 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3 - 12.50

(+2.7)

0 Sopot (1)
2018-05-26
7e1 - 12.98 (+0.9)
73 Toruń (1)
2018-06-10
3s2 - 12.80 (-1.9)
82 Toruń (1)
2018-06-16
5e1 - 12.57 (+1.4)
95 Toruń (1)
2018-06-16
3 - 12.45 (+2.0)
102
4
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30
Z/1329/11

TAK

10000m K I 35:12.16 34:32.65/17

Łomża (M)
2018-04-28
7s1 - 35:12.16
137
5
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24
Z/4501/15

TAK

200m M I 21.27 21.27/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1s1 - 21.52

(+2.5)

0 Łódź (M)
2018-06-03
1s4 - 21.27 (+1.8)
140 Lublin (M)
2018-05-27
1s2 - 21.68 (-2.9)
122 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 21.44 (+0.9)
133
6
BRZYSKA Martyna
2002-01-19
Z/1574/16

TAK

200m K I 26.35/17

Toruń (1)
2018-06-10
4s2 - 27.15 (-2.4)
64 Toruń (1)
2018-06-16
2s2 - 26.91 (0.0)
69
7
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08
Z/1805/16

TAK

Wzwyż K I 1.45 1.55/17

Toruń (1)
2018-05-12
9 - 1.45
46 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
6 - 1.45
46
8
GRACZYK Zuzanna
2000-07-13
Z/2285/16

TAK

W dal K I 5.47 5.62/17

Toruń (1)
2018-05-12
1 - 5.47 (-0.3)
90 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
4 - 5.34 (+1.1)
81 Sopot (1)
2018-05-26
3 - 5.31 (+1.3)
79 Toruń (1)
2018-06-10
4 - 5.44 (-1.9)
88 Toruń (1)
2018-06-16
1 - 5.43 (0.0)
87
9
HULISZ Zuzanna
1999-07-15
Z/397/15

TAK

100m pł K I 13.91 13.88/17

Toruń (1)
2018-05-12
1s1 - 14.31 (-1.4)
125 Piaseczno (M)
2018-05-20
2s1 - 14.04 (+0.5)
136 Łódź (M)
2018-05-19
3e1 - 14.01

(+2.6)

0 Radom (M)
2018-05-27
6s1 - 13.84

(+4.0)

0 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
7s1 - 14.03 (-1.3)
136 Łódź (M)
2018-06-03
4e1 - 13.91 (+1.5)
141 Łódź (M)
2018-06-03
3 - 14.03 (+1.0)
136 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
1s2 - 14.09 (-1.0)
134
10
KALINOWSKI Grzegorz
1990-09-22
Z/5137/15

TAK

1500m M I 3:38.23/15

11
LACH Jagoda
1999-01-25
Z/398/15

TAK

Trójskok K I 11.50 11.90/16

Toruń (1)
2018-05-12
1 - 11.50 (-0.6)
87 Sopot (1)
2018-05-26
5 - 10.83 (+1.2)
67
12
LEWANDOWSKI Adam
1997-07-22
Z/926/13

TAK

200m M I 22.56 22.56/18

Łódź (M)
2018-06-03
1s3 - 22.56 (+0.6)
89 Lublin (M)
2018-05-27
3s6 - 22.82 (-1.0)
80 Toruń (1)
2018-06-10
3s1 - 22.54 (-1.1)
90
13
LIS Klaudia
2002-04-08
Z/1806/16

TAK

100m K I 12.87 12.67/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3e1 - 12.87 (+0.5)
79 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
6 - 12.73

(+2.7)

0 Sopot (1)
2018-05-26
5e1 - 12.95 (+0.9)
75 Toruń (1)
2018-06-10
6s2 - 12.93 (-1.9)
76 Toruń (1)
2018-06-16
8e1 - 12.71 (+1.4)
87
14
MARACH Kamil
1996-02-28
Z/1631/13

TAK

Oszczep M (800) I 60.57 69.05/17

Toruń (1)
2018-05-12
4 - 60.57
96 Lublin (M)
2018-05-27
6s1 - 61.43
99 Toruń (1)
2018-06-16
1 - 66.40
117
15
OLSZEWSKI Daniel
1999-04-09
Z/4502/15

TAK

400m M I 50.95 50.95/18

Toruń (1)
2018-05-12
6s1 - 51.24
71 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s4 - 51.15
72 Sopot (1)
2018-05-26
2s1 - 50.95
75 Toruń (1)
2018-06-16
3s1 - 51.33
70
16
PASIŃSKI Paweł
1993-03-06
Z/4291/11

TAK

Dysk M (2kg) I 60.00 61.46/15

Kielce (M)
2018-05-12
2 - 60.00
163 Radom (M)
2018-05-27
5 - 58.96
158 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 58.25
154 Gliwice (M)
2018-06-10
3 - 58.31
155 Goleniów (M)
2018-06-20
1 - 57.75
152
17
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29
Z/2386/16

TAK

1500m M I 4:05.37 4:05.37/18

Toruń (1)
2018-05-12
6s1 - 4:07.00
49 Sopot (1)
2018-05-26
1s3 - 4:05.37
54 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 4:00.68
68
18
RYDER Dawid
2000-03-07
Z/5720/15

TAK

100m M I 10.95 10.95/18

Toruń (1)
2018-05-12
1e1 - 11.21 (-0.2)
86 Toruń (1)
2018-05-12
2 - 11.21 (+1.7)
86 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s2 - 11.00

(+3.3)

0 Sopot (1)
2018-05-26
2e1 - 11.22 (0.0)
85 Łódź (M)
2018-06-03
1e2 - 11.00

(+2.2)

0 Łódź (M)
2018-06-03
2 - 10.95 (+1.6)
107
19
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11
Z/2104/16

TAK

400m pł K I 67.61 67.61/18

Toruń (1)
2018-05-12
3s1 - 67.61
71 Sopot (1)
2018-05-26
3s1 - 69.38
59 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 66.28
80
20
SAMOŁOWICZ Liwia
2004-07-11
Z/765/18

TAK

400m K I 64.59 64.59/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s2 - 64.59
37 Toruń (1)
2018-06-16
6s1 - 64.09
41
21
SKRZYPNIK Kamila
2001-08-13
Z/1575/16

TAK

200m K I 25.55 25.55/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s2 - 25.89 (+0.1)
92 Sopot (1)
2018-05-26
3s1 - 25.55 (-1.3)
100 Toruń (1)
2018-06-10
2s1 - 25.83 (-1.1)
93 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 25.16 (+1.9)
110
22
SZPEJNA Paweł
2000-08-22
Z/2113/17

TAK

800m M I 2:00.42 2:00.42/18

Toruń (1)
2018-05-12
3s2 - 2:01.68
41 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s2 - 2:02.50
37 Sopot (1)
2018-05-26
8s1 - 2:00.42
48 Toruń (1)
2018-06-10
8s1 - 1:58.66
58
23
SZYMKOWIAK Tomasz
1983-07-05
Z/2657/11

TAK

5000m M I 13:59.88/05

24
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08
Z/2385/16

TAK

800m M I 2:00.15 2:00.15/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3s1 - 2:00.15
49 Toruń (1)
2018-06-10
5s1 - 1:57.23
68
25
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15
Z/1572/16

TAK

400m M I 53.73 53.73/18

Sopot (1)
2018-05-26
1s2 - 53.73
41 Toruń (1)
2018-06-16
2s3 - 53.80
40
26
WEISZEWSKI Linda
1999-04-11
Z/399/15

TAK

W dal K I 5.83 5.83/18

Toruń (1)
2018-05-12
2 - 5.34 (-0.2)
81 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3 - 5.43

(+2.9)

0 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
0 - 5.21 (-0.5)
73 Sopot (1)
2018-05-26
2 - 5.37 (0.0)
83 Łódź (M)
2018-06-03
3 - 5.83 (+1.7)
115 Toruń (1)
2018-06-10
1 - 5.65 (-0.1)
102
27
WIECZORKOWSKI Adrian
2000-06-13
Z/2146/16

TAK

100m M I 11.47 11.47/18

Toruń (1)
2018-05-12
1e2 - 11.51 (0.0)
65 Toruń (1)
2018-05-12
3 - 11.47 (+1.7)
68
28
WLEKLIŃSKA Dagna
1988-12-11
Z/2411/11

TAK

100m pł K I 14.74/15

29
ZGLENICKI Michał
1997-04-29
Z/1407/13

TAK

Oszczep M (800) I 57.21 60.97/17

Toruń (1)
2018-05-12
5 - 57.21
84 Sopot (1)
2018-05-26
8 - 53.91
72 Toruń (1)
2018-06-10
1 - 57.40
84
30
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
Z/2755/16

TAK

5000m M I 16:19.66/17