WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 17/DOL/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
Z/452/16

TAK

Dysk M (2kg) I 32.70 33.20/17

Wrocław (1)
2018-06-02
4 - 32.70
38
2
DUCZMAL Adrian
2002-01-29
Z/453/16

TAK

Dysk M (2kg) I 25.51 25.51/18

Wrocław (1)
2018-06-02
7 - 25.51
10
3
DURMAN Oliwia
2004-09-24
Z/3073/18

TAK

200m K I 29.90 29.90/18

Oleśnica (1)
2018-05-19
3s6 - 31.01 (-0.7)
12 Wrocław (1)
2018-06-02
4s4 - 29.90 (+0.7)
22
4
DWORNIKOWSKA Dominika
2002-09-02
Z/1688/16

TAK

Dysk K (1kg) I

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
0 - NM
0
5
FAJKOWSKA Julia
2002-11-07
Z/2417/16

TAK

Kula K (4kg) I

6
GĄSIOR Adriana
2001-10-20
Z/3488/15

TAK

100m K I 12.48 12.48/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1s7 - 12.48 (+1.1)
100 Oleśnica (1)
2018-05-19
1s1 - 12.80 (-0.6)
82 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2e1 - 12.50 (-0.8)
99 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 12.63 (-0.7)
91 Słubice (M)
2018-06-09
2e1 - 12.59 (-0.1)
94 Słubice (M)
2018-06-09
4 - 12.35 (-0.6)
107
7
GÓROWSKA Oliwia
2003-09-07
Z/1285/18

TAK

100m K I 14.87 14.87/18

Wrocław (1)
2018-06-02
7s6 - 14.87 (-0.5)
10
8
KOZIEŁ Martyna
2000-04-07
Z/3480/15

TAK

Młot K (4kg) I 39.64 39.64/18

Wrocław (1)
2018-05-12
3 - 37.39
66 Częstochowa (1)
2018-05-20
1 - 37.88
68 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 39.64
74 Słubice (M)
2018-06-09
8f2 - 36.07
61
9
KULIK Robert
2002-01-25
Z/488/17

TAK

1500m M I 4:05.78 4:05.78/18

Wrocław (1)
2018-05-12
5s1 - 4:08.68
45 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s1 - 4:05.78
53 Słubice (M)
2018-06-09
3s3 - 4:06.68
50
10
MAŁANIAK Marta
2002-03-29
Z/454/16

TAK

200m K I 27.70 27.70/18

Wrocław (1)
2018-05-13
6s3 - 27.70 (+0.9)
54 Oleśnica (1)
2018-05-19
6s1 - 28.25 (-0.8)
45
11
OLSZAŃSKI Adam
2002-02-06
Z/1684/16

TAK

Tyczka M I 3.43 3.43/18

Wrocław (1)
2018-05-13
9 - 3.40
37 Oleśnica (1)
2018-05-19
6 - 3.20
26 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
10 - 3.43
39 Wrocław (1)
2018-06-02
9 - 3.25
28
12
OLSZAŃSKI Adam
1999-11-14
Z/3254/15

TAK

Tyczka M I 4.25 4.25/18

Wrocław (1)
2018-05-13
4 - 4.00
74 Oleśnica (1)
2018-05-19
0 - NM
0 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
5 - 4.03
76 Wrocław (1)
2018-06-02
2 - 4.25
90 Wrocław (M)
2018-06-13
3 - 4.20
87
13
OLSZAŃSKI Kacper
2002-03-17
Z/456/16

TAK

400m M I 56.96 56.96/18

Wrocław (1)
2018-05-12
6s4 - 57.92
9 Wrocław (1)
2018-06-02
2s3 - 56.96
14
14
ORLIŃSKI Michał
1999-08-22
Z/3251/15

TAK

400m M I 56.13 56.13/18

Wrocław (1)
2018-05-12
8s3 - 56.21
19 Oleśnica (1)
2018-05-19
4s2 - 56.14
20 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
5s2 - 56.13
20
15
OTOLIŃSKI Maciej
2003-04-30
Z/4203/17

TAK

Oszczep M (800) I 40.77 40.77/18

Wrocław (1)
2018-06-02
1 - 40.77
31
16
SCHUBERT Jagoda
2001-09-22
Z/3490/15

TAK

Młot K (4kg) I 38.83 41.18/17

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3 - 38.83
71
17
SOBCZAK Kacper
2000-09-27
Z/2642/15

TAK

400m pł M I 55.21 55.21/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s1 - 55.21
98 Słubice (M)
2018-06-10
1s1 - 54.08
112 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
3s2 - 55.16
98
18
ŚLUSAREK Jagoda
2002-02-22
Z/1685/16

TAK

Wzwyż K I 1.40 1.40/17

Wrocław (1)
2018-05-12
10w2 - 1.37
31 Oleśnica (1)
2018-05-19
13 - 1.35
28 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
6 - 1.40
36 Wrocław (1)
2018-06-02
6 - 1.40
36
19
WIECZOREK Miłosz
2003-02-27
Z/854/17

TAK

200m M I 23.79 23.79/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s2 - 23.79 (-1.7)
52
20
ŻEBRACKA Milena
2002-08-14
Z/366/16

TAK

400m pł K I 69.95 69.95/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3s1 - 69.95
56