WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 21/DOL/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
Z/175/12

TAK

400m pł M I 53.22 52.71/17

Łódź (M)
2018-05-20
4s1 - 53.22
123 Radom (M)
2018-05-27
7s1 - 54.57
105 Wrocław (M)
2018-06-13
3s1 - 53.63
118 Kutno (M)
2018-06-15
1s2 - 52.64
131
2
BACHAR Patryk
1992-11-16
Z/1708/11

TAK

110m M I 14.52 13.97/15

3
BORATYŃSKI Dariusz
1997-09-26
Z/434/13

TAK

5000m M I 15:12.24/16

Gdańsk (M)
2018-06-16
3s1 - 14:13.93
121
4
CHŁOND Kacper
1994-05-27
Z/1301/11

TAK

W dal M I 7.16 7.16/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1w1 - 7.16 (+0.5)
102 Suwałki (M)
2018-06-01
4w1 - 7.15

(+2.6)

0 Wrocław (1)
2018-06-23
1 - 6.76 (-1.0)
75
5
CHUDA Julia
1997-08-29
Z/619/13

TAK

Oszczep K (600) I 46.86 46.86/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1 - 44.28
112 Łódź (M)
2018-05-20
4 - 46.86
123 Leszno (1)
2018-05-26
1 - 45.10
116 Wrocław (M)
2018-06-13
1 - 40.99
98
6
FORKASIEWICZ Agata
1994-01-13
Z/4039/11

TAK

200m K I 23.71 23.51/17

Wrocław (1)
2018-05-13
1s1 - 23.71 (+0.8)
152 Piaseczno (M)
2018-05-20
1s7 - 23.43

(+2.1)

0 Gliwice (M)
2018-06-10
4s1 - 23.59 (+0.3)
155 Gdańsk (M)
2018-06-16
2s1 - 23.50

(+2.1)

0
7
GIERUŃ Agnieszka
1998-06-09
Z/1293/14

TAK

3000m prz.K I 11:40.17 11:40.17/18

Stalowa Wola (1)
2018-06-02
4s1 - 11:40.17
69
8
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
Z/4507/11

TAK

400m pł M I 52.94/14

Wrocław (M)
2018-06-13
2s1 - 53.17
124 Poznań (1)
2018-06-17
1s1 - 52.96
127 Wrocław (1)
2018-06-23
2s1 - 53.69
117
9
HNIDA Paulina
1995-01-10
Z/1303/11

TAK

Tyczka K I 3.83 4.00/14

Wrocław (1)
2018-05-13
2 - 3.60
135 Łódź (M)
2018-05-19
3 - 3.70
144 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1 - 3.83
154 Wrocław (1)
2018-06-02
1 - 3.65
139 Wrocław (M)
2018-06-13
1 - 3.80
153
10
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
Z/686/14

TAK

Wzwyż M I 1.92 1.92/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1w1 - 1.86
68 Suwałki (M)
2018-06-01
5w1 - 1.87
70
11
JOPEK Mateusz
1996-02-14
Z/42/12

TAK

W dal M I 7.55 7.57/16

Łódź (M)
2018-05-19
2 - 7.40 (+0.5)
120 Turnov (CZE) (M)
2018-05-29
2 - 7.55 (+2.0)
131 Łódź (M)
2018-06-03
3 - 7.23 (+1.3)
107 Chorzów (M)
2018-06-08
5 - 7.39 (+0.5)
119
12
KACZMAREK Natalia
1998-01-17
Z/1152/14

TAK

400m K I 52.73 52.73/18

Radom (M)
2018-05-27
5s1 - 52.73
160 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
4s1 - 53.21
153 Łomża (M)
2018-06-05
1s1 - 53.44
150 Chorzów (M)
2018-06-08
2s2 - 52.59
162
13
KASPRZYCKA-PYRA Justyna
1987-08-20
Z/3812/11

TAK

Wzwyż K I 1.75 1.99/14

Łódź (M)
2018-05-19
3 - 1.75
123 Leszno (1)
2018-05-26
2 - 1.75
123 Kraków (M)
2018-06-10
3 - 1.74
120 Opole (M)
2018-06-17
10 - 1.74
120
14
KOPEĆ Bartłomiej
1997-12-03
Z/432/13

TAK

Trójskok M I 13.73/17

Lublin (M)
2018-05-26
8s1 - 13.97

(+3.0)

0 Lublin (M)
2018-05-26
0 - 13.93 (+1.4)
75
15
LINKIEWICZ Joanna
1990-05-02
Z/3750/11

TAK

400m pł K I 55.84 55.25/16

Shanghai (CHN) (M)
2018-05-12
5 - 55.84
180 Osaka (JPN) (M)
2018-05-20
4 - 56.86
168 Gliwice (M)
2018-06-10
2s1 - 56.10
177 Goleniów (M)
2018-06-20
4s1 - 56.45
173
16
MALAĆOVA Romana
1987-05-15
Z/545/16

TAK

Tyczka K I 4.61/17

17
MALSKI Paweł
1995-09-05
Z/1442/11

TAK

400m M I 50.15 48.75/16

Wrocław (1)
2018-05-12
3s1 - 50.15
87 Łódź (M)
2018-05-19
5s1 - 50.18
86 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s1 - 50.71
78
18
MIERZYŃSKA Jagoda
1998-08-03
Z/925/14

TAK

100m K I 12.03 12.03/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2s9 - 12.03 (+0.9)
127 Łódź (M)
2018-05-19
1e3 - 12.09 (+1.2)
123 Łódź (M)
2018-05-19
4 - 12.30 (-0.2)
110 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s1 - 12.13 (-0.2)
121 Poznań (1)
2018-06-16
1e1 - 12.33 (-1.3)
109 Poznań (1)
2018-06-16
2 - 12.32 (-1.2)
109 Wrocław (1)
2018-06-23
1s1 - 12.17 (+0.7)
118
19
OMELKO Rafał
1989-01-16
Z/3817/11

TAK

400m M I 45.14/16

Goleniów (M)
2018-06-20
2s1 - 46.09
161
20
PAŁYS Anna
1995-03-02
Z/1435/11

TAK

400m K I 54.06 52.91/16

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s3 - 54.06
142 Łomża (M)
2018-06-05
6s1 - 55.86
120 Chorzów (M)
2018-06-08
7s2 - 54.50
137 Wrocław (M)
2018-06-13
6s1 - 54.45
137 Wrocław (1)
2018-06-23
1s1 - 54.84
132
21
PRACZYK Wojciech
1993-01-10
Z/4822/11

TAK

Dysk M (2kg) I 60.61 60.87/14

Szprotawa (1)
2018-05-12
1 - 58.38
155 Łódź (M)
2018-05-19
1 - 59.16
159 Leszno (1)
2018-05-26
1 - 54.64
137 Żary (1)
2018-06-02
1 - 54.40
136
22
PYTLIK Krzysztof
1995-06-21
Z/1348/13

TAK

100m M I 10.88 10.88/18

Wrocław (1)
2018-05-12
3s8 - 10.93 (+0.2)
108 Łódź (M)
2018-05-19
4e4 - 11.03 (-0.6)
100 Łódź (M)
2018-05-19
3f2 - 10.88 (+0.4)
112 Wrocław (1)
2018-06-02
2s1 - 11.01 (+0.6)
102 Lublin (M)
2018-05-26
5e1 - 11.49 (-2.1)
66 Wrocław (1)
2018-06-23
1s1 - 10.93 (+0.5)
108
23
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
Z/272/14

TAK

200m M I 21.88 21.52/16

Łódź (M)
2018-05-20
4s1 - 22.43 (-1.9)
94 Wrocław (1)
2018-06-02
2s1 - 21.88 (+1.1)
114 Wrocław (M)
2018-06-13
7s1 - 22.22 (+0.6)
101
24
SKÓRZEWSKA Patrycja
1996-06-15
Z/1760/12

TAK

Wzwyż K I 1.52 1.68/15

Suwałki (M)
2018-06-01
8w1 - 1.52
61
25
SOBERA Robert
1991-01-19
Z/4015/11

TAK

Tyczka M I 5.52 5.80/14

Rehlingen (GER) (M)
2018-05-20
3 - 5.52
175 Duszniki (M)
2018-05-18
0 - NM
0 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
6 - 5.35
163 Sopot (M)
2018-06-02
4 - 5.41
167 Chorzów (M)
2018-06-08
5 - 5.36
164 Wrocław (M)
2018-06-13
1 - 5.55
177 Żary (Rynek) (M)
2018-06-23
3 - 5.25
157
26
STACHNIK Oskar
1998-03-01
Z/205/14

TAK

Dysk M (2kg) I 55.53 56.52/17

Szprotawa (1)
2018-05-12
2 - 55.53
141 Łódź (M)
2018-05-19
3 - 54.06
134 Leszno (1)
2018-05-26
2 - 52.77
128 Radom (M)
2018-05-27
6 - 54.74
137 Żary (1)
2018-06-02
2 - 54.02
134 Ried (AUT) (M)
2018-06-15
5 - 53.79
133 Wrocław (1)
2018-06-23
1 - 53.89
133 Linz (AUT) (M)
2018-06-17
4 - 57.17
149
27
WINKOWSKA Marcelina
1998-07-30
Z/866/14

TAK

100m pł K I 14.12/16

28
WRÓBEL Katarzyna
1994-04-27
Z/4260/11

TAK

W dal K I 6.06 6.10/16

Łódź (M)
2018-05-19
7 - 5.72 (+1.0)
107 Leszno (1)
2018-05-26
1 - 5.99 (+0.4)
126 Wrocław (1)
2018-06-02
1 - 6.06 (0.0)
131 Turnov (CZE) (M)
2018-05-29
12 - 5.68 (-1.6)
104 Wrocław (M)
2018-06-13
1 - 5.76 (+0.5)
110 Wrocław (1)
2018-06-23
1 - 5.76 (+1.1)
110
29
WRÓBLEWSKA Zofia
1995-08-01
Z/1165/12

TAK

400m pł K I 58.41/16

30
WRZESIŃSKA Karolina
1997-12-13
Z/767/13

TAK

100m pł K I 14.04 14.04/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1s1 - 14.04 (+1.0)
136 Łódź (M)
2018-05-19
4e1 - 14.02

(+2.6)

0 Łódź (M)
2018-05-19
5 - 14.20 (-0.9)
129 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s1 - 14.39 (-1.1)
122