WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 84 ( 84 ) K-48 M-36
NrLicencji: 12/LBE/12

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Anna
1996-05-13
Z/1448/13

TAK

Dysk K (1kg) I 38.24 44.11/17

Łódź (M)
2018-05-19
8 - 38.24
89 Lublin (M)
2018-05-26
12s1 - 34.48
73
2
DROZD Wiktoria
2001-09-20
Z/6101/15

TAK

400m K I 57.81 56.20/17

Stalowa Wola (1)
2018-06-02
3s1 - 57.81
98 Lublin (1)
2018-06-16
2s1 - 57.58
100
3
GUBA Paulina
1991-05-14
Z/4665/11

TAK

Kula K (4kg) I 18.77 18.77/18

Shanghai (CHN) (M)
2018-05-12
5 - 18.25
177 Białystok (M)
2018-05-20
1 - 18.77
183 Łódź (M)
2018-05-19
1 - 18.22
177 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
2 - 18.64
182 Lublin (M)
2018-05-27
1s1 - 18.73
183
4
HOŁUB Jakub
2002-01-13
Z/1443/16

TAK

Wzwyż M I 2.00 2.00/17

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 1.95
87 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 2.00
99 Zamość (1)
2018-06-10
2 - 2.00
99 Kutno (M)
2018-06-15
3 - 2.02
104 Opole (M)
2018-06-16
3f3 - 1.96
90
5
JABRZYŃSKI Michał
1994-08-20
Z/4811/11

TAK

400m pł M I 52.58 52.42/15

Łódź (M)
2018-05-20
3s1 - 52.58
132 Lublin (1)
2018-06-16
2s1 - 52.77
130
6
JACNIAK Ewa
1990-11-27
Z/3034/11

TAK

800m K I 2:03.85/15

Lublin (M)
2018-05-27
2s1 - 2:09.86
117
7
JAROS Andrzej
1990-07-19
Z/1964/11

TAK

400m M I 46.44/14

Lublin (M)
2018-05-26
3s1 - 47.78
127
8
JAROSZEWICZ Elżbieta
1997-08-30
Z/1667/14

TAK

200m K I 25.46 25.46/18

Lublin (1)
2018-05-20
6s1 - 25.46 (+0.2)
102 Lublin (1)
2018-06-16
2s1 - 24.92 (+0.4)
116
9
KAMIŃSKI Damian
1993-12-15
Z/1411/11

TAK

Dysk M (2kg) I 61.72/17

Radom (M)
2018-05-27
0 - NM
0 Warszawa (1)
2018-06-03
2 - 54.60
137 Lublin (M)
2018-05-26
2s1 - 53.51
131 Warszawa (1)
2018-06-10
1 - 56.14
144
10
KITLIŃSKI Michał
1998-05-14
Z/127/14

TAK

800m M I 1:53.06 1:51.35/17

Łódź (M)
2018-05-20
3s1 - 1:53.06
101 Lublin (M)
2018-05-27
4s1 - 1:52.99
101 Gliwice (M)
2018-06-10
3s1 - 1:51.74
112 Wrocław (M)
2018-06-13
1s1 - 1:52.26
108
11
KOŁDEJ Małgorzata
1990-11-12
Z/712/11

TAK

200m K I 23.69/17

Lublin (M)
2018-05-27
1s1 - 24.36 (-2.2)
132 Siedlce (1)
2018-06-09
2s1 - 24.61 (-0.7)
125 Lublin (1)
2018-06-16
1s1 - 24.16 (+0.4)
138
12
KOŁECZEK Karolina
1993-01-15
Z/4343/11

TAK

100m pł K I 12.97 12.91/15

Łódź (M)
2018-05-19
1e2 - 12.97 (+1.4)
185 Łódź (M)
2018-05-19
1 - 13.47 (-0.9)
161 Radom (M)
2018-05-27
1s1 - 12.90

(+4.0)

0 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
2s2 - 13.26 (-1.2)
171 Turku (FIN) (M)
2018-06-05
4 - 13.29 (+0.5)
169
13
KOPRON Malwina
1994-11-16
Z/4597/11

TAK

Młot K (4kg) I 72.87 76.85/17

Kielce (M)
2018-05-12
2 - 72.53
195 Łódź (M)
2018-05-20
1 - 72.87
195 Forbach (FRA) (M)
2018-05-27
3 - 69.37
187 Chorzów (M)
2018-06-08
5 - 72.59
195 Gliwice (M)
2018-06-10
2 - 71.67
192 Ostrawa (CZE) (M)
2018-06-12
5 - 72.88
195
14
KOTYRA Mikołaj
2001-03-29
Z/316/16

TAK

200m M I 22.22 22.17/17

Lublin (1)
2018-05-20
4s1 - 22.22 (-0.4)
101 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1s1 - 22.24 (-1.1)
100 Siedlce (1)
2018-06-09
2s2 - 22.18 (-0.7)
103 Zamość (1)
2018-06-10
1s1 - 21.95 (+0.1)
112
15
KUTRZEPA Grzegorz
1996-05-11
Z/1497/13

TAK

Wzwyż M I 1.99 2.05/16

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 1.99
97 Lublin (M)
2018-05-26
2s1 - 2.03
107 Kutno (M)
2018-06-15
4 - 1.99
97
16
LIPIŃSKA Milena
1999-03-05
Z/583/15
Tyczka K I 3.70 3.72/15

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 3.50
126 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 3.60
135 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 3.70
144 Warszawa (1)
2018-06-10
3 - 3.40
117 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
4 - 3.80
0 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 3.50
0
17
MAZUR Szymon
1998-09-02
Z/477/14

TAK

Kula M (7.26kg) I 18.27 19.34/17

Kielce (M)
2018-05-12
7 - 17.59
146 Białystok (M)
2018-05-20
9 - 16.69
133 Łódź (M)
2018-05-19
2 - 18.27
156 Łódź (M)
2018-06-03
3 - 18.25
156 Łomża (M)
2018-06-05
5 - 18.13
154 Lublin (M)
2018-05-27
2s1 - 17.74
148 Kraków (M)
2018-06-10
4 - 17.33
142
18
MIROSŁAW Cezary
1997-05-08
Z/1644/13

TAK

200m M I 21.60/17

Lublin (M)
2018-05-27
4s1 - 22.09 (-0.7)
106 Siedlce (1)
2018-06-09
5s1 - 22.13 (-2.4)
105
19
OSIAK Aleksandra
1999-02-06
Z/4550/15

TAK

Młot K (4kg) I 54.30 54.65/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
1 - 54.30
136 Lublin (1)
2018-05-20
1 - 53.52
133 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 55.75
143
20
SMOLIŃSKI Sebastian
1991-07-01
Z/4188/11

TAK

1500m M I 3:41.61/15

Lublin (M)
2018-05-26
4s1 - 4:00.70
68
21
SZALAST Maciej
1993-03-04
Z/3904/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 55.12 58.72/16

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
1 - 55.12
110
22
WRONA Alicja
1996-01-11
Z/1754/12

TAK

400m K I 54.90/15

Lublin (M)
2018-05-26
4s1 - 55.96
119 Siedlce (1)
2018-06-09
1s1 - 55.34
126
23
DZIDO Aleksandra
2000-01-28
Z/2226/16

TAK

Wzwyż K II 1.65 1.65/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
1 - 1.65
93 Lublin (1)
2018-05-20
1 - 1.60
80 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 1.63
88 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 1.60
80
24
DZIEDZIC Justyna
2000-02-23
Z/5966/15

TAK

400m K II 58.30 58.30/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2s1 - 58.30
93 Siedlce (1)
2018-06-09
2s2 - 58.06
95
25
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
Z/6045/15

TAK

400m M II 49.96 49.96/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1s1 - 49.96
90 Siedlce (1)
2018-06-09
1s1 - 49.97
89
26
IWANEK Iga
2001-09-20
Z/343/16

TAK

400m K II 58.18 58.18/18

Stalowa Wola (1)
2018-06-02
5s1 - 58.18
94 Lublin (1)
2018-06-16
1s1 - 57.20
105
27
KANIA Karol
1998-02-20
Z/658/14

TAK

400m M II 49.12/16

Lublin (M)
2018-05-26
6s2 - 49.98
89
28
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
Z/352/16

TAK

100m M II 11.68/17

29
KUFEL Aleksandra
2001-09-07
Z/6096/15

TAK

Młot K (4kg) II 53.47 53.47/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
2 - 53.47
133
30
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
Z/6090/15

TAK

Trójskok M II 14.42 14.42/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 13.87 (+0.1)
74 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 14.42 (+1.7)
90 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
5 - 14.61

(+2.7)

0
31
ŁAWRUSZKO Michał
1996-09-04
Z/1476/14

TAK

100m M II 11.19 11.19/18

Łódź (M)
2018-05-19
1e5 - 11.19 (+0.6)
87 Lublin (M)
2018-05-26
5e5 - 11.46 (-3.4)
68 Siedlce (1)
2018-06-09
1s2 - 11.14 (+0.2)
91
32
MACH Angelika
1991-09-07
Z/2650/11

TAK

1500m K II 4:29.01/14

Lublin (M)
2018-05-26
4s1 - 4:30.11
109
33
MALUS Patrycja
1991-07-29
Z/4168/11

TAK

100m K II 12.36 12.05/14

Łódź (M)
2018-05-19
3e4 - 12.36 (+2.0)
107 Łódź (M)
2018-05-19
5f2 - 12.59 (-0.8)
94 Zamość (1)
2018-06-10
1s1 - 12.28 (+0.7)
112 Lublin (1)
2018-06-16
4s1 - 12.48 (+0.1)
100
34
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
Z/6092/15

TAK

Kula K (4kg) II 11.48 11.48/18

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 11.48
86
35
OLESZEK Kamil
1998-04-11
Z/705/16

TAK

800m M II 1:53.53/17

Siedlce (1)
2018-06-09
3s1 - 1:54.71
87 Lublin (1)
2018-06-16
1s1 - 1:53.65
96
36
PIETRUCZUK Natalia
1999-12-04
Z/1853/16

TAK

100m K II 12.56 12.54/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
5s5 - 13.10 (-2.8)
68 Lublin (1)
2018-05-20
5s1 - 12.56 (+1.3)
95 Zamość (1)
2018-06-10
2s1 - 12.53 (+0.7)
97 Lublin (1)
2018-06-16
6s1 - 12.65 (+0.1)
90
37
SIEROCKI Michał
1999-09-12
Z/724/15

TAK

110m M II 14.46/17

38
STAŃSKI Olgierd
1973-04-04
Z/3039/11

TAK

Dysk M (2kg) II 52.44 64.20/00

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
1 - 50.81
119 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 52.44
126 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 51.31
121
39
STĄSIK Anna
2002-08-02
Z/354/16

TAK

400m pł K II 63.07 63.07/18

Lublin (1)
2018-05-20
1s1 - 63.52
102 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
1s1 - 63.07
105 Lublin (1)
2018-06-16
2s1 - 62.84
107
40
TCHORZEWSKA Karolina
1993-10-09
Z/3028/11

TAK

400m pł K II 61.88/17

41
TRZASKALSKA Izabela
1988-01-09
Z/2651/11

TAK

5000m K II 16:03.89/17

Łomża (M)
2018-06-05
2s1 - 16:15.68
147
42
WIŚNIEWSKI Piotr
2000-05-17
Z/2681/17

TAK

Trójskok M II 13.41 13.44/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
1 - 13.39 (+1.0)
60 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 13.41 (+1.3)
61
43
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda
1998-08-15
Z/783/15

TAK

Tyczka K II 2.50 3.30/15

Lublin (1)
2018-05-20
5 - 2.50
52 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4 - 2.20
37
44
BIMKIEWICZ Jarosław
1993-04-09
Z/3014/11

TAK

10000m M III 31:15.63/15

45
CIECHANOWSKA Katarzyna
2003-07-05
Z/2514/17

TAK

Dysk K (1kg) III 24.64 24.64/18

Lublin (1)
2018-05-20
6 - 24.64
21 Lublin (1)
2018-06-16
6 - 25.85
29
46
FURTAS Filip
1998-04-25
Z/1710/16

TAK

Oszczep M (800) III 51.59 51.59/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 51.59
64 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 48.91
56
47
GÓRNIAK Kamila
2001-02-21
Z/3078/17

TAK

Tyczka K III 3.00 3.00/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 3.00
87 Lublin (1)
2018-06-16
3 - 3.00
87
48
GRUSZKOWSKA Patrycja
2000-01-07
Z/2919/15

TAK

1500m K III 4:48.83/17

Siedlce (1)
2018-06-09
2s1 - 4:53.43
55 Białystok (1)
2018-06-17
3s1 - 4:59.52
0
49
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
Z/2537/16

TAK

400m M III 50.29 50.29/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2s1 - 50.29
85 Siedlce (1)
2018-06-09
3s1 - 50.52
81
50
KISTER Jakub
2000-09-23
Z/6120/15

TAK

W dal M III 6.58 6.67/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
6 - 6.64

(+2.4)

0 Biała Podlaska (1)
2018-05-12
0 - 6.58 (+2.0)
65 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3 - 6.54 (+1.2)
62 Lublin (1)
2018-06-16
2 - 6.82 (+0.5)
79
51
KNEZ Kinga
2001-08-24
Z/6095/15

TAK

Młot K (4kg) III 41.29 46.25/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
5 - 41.29
80
52
KOSZ Monika
1994-06-10
Z/1016/11

TAK

800m K III 2:10.04/15

Lublin (M)
2018-05-27
10s2 - 2:22.18
60
53
MANDZIUK Ilona
1996-07-09
Z/887/12

TAK

1500m K III 4:44.24/15

Lublin (M)
2018-05-26
7s2 - 4:59.96
43 Siedlce (1)
2018-06-09
3s1 - 4:55.63
51
54
MARCINEK Natalia
2000-09-30
Z/2517/17

TAK

Tyczka K III 2.70 2.70/18

Lublin (1)
2018-05-20
3 - 2.70
65 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
5 - 2.00
29 Warszawa (1)
2018-06-10
7 - 2.60
58 Lublin (1)
2018-06-16
4 - 2.80
72
55
ORYSZKO Dominik
1998-01-12
Z/826/15

TAK

400m pł M III 55.95 55.36/17

Lublin (1)
2018-05-20
1s1 - 55.95
89 Lublin (1)
2018-06-16
4s1 - 55.29
97
56
PAŚNIK Monika
2001-11-12
Z/6102/15

TAK

400m K III 61.59 61.59/18

Stalowa Wola (1)
2018-06-02
8s1 - 61.59
61 Zamość (1)
2018-06-10
2s1 - 61.39
63 Lublin (1)
2018-06-16
5s1 - 61.11
65
57
PLESKACZYŃSKA Julia
1998-04-13
Z/706/14

TAK

5000m K III 18:44.38/16

Łomża (M)
2018-06-05
8s1 - 17:05.89
122
58
ROMANEK Aleksandra
1997-05-16
Z/1456/14

TAK

400m K III 58.57/15

Lublin (M)
2018-05-26
4s4 - 60.25
73 Lublin (1)
2018-06-16
3s1 - 58.48
91
59
SAJNA Kinga
2002-04-24
Z/1598/16

TAK

Trójskok K III 10.77 10.77/18

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 10.74 (+0.2)
64 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 10.77 (+1.5)
65
60
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
Z/6046/15

TAK

800m M III 2:02.26 1:56.88/17

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 2:02.26
38
61
SEKUŁA Magdalena
1997-10-13
Z/5072/15

TAK

800m K III 2:20.16 2:18.32/17

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 2:20.16
68 Lublin (M)
2018-05-27
8s2 - 2:19.39
71
62
STEMPEL Paweł
1987-08-06
Z/2523/11

TAK

200m M III 23.07 20.97/10

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3s1 - 23.07 (-1.1)
72
63
STEMPURSKI Daniel
1997-01-18
Z/6526/15

TAK

100m M III 11.22 11.22/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
4s4 - 11.22 (-0.1)
85 Lublin (1)
2018-05-20
2s2 - 11.38 (-0.4)
74 Siedlce (1)
2018-06-09
3s2 - 11.31 (+0.2)
79
64
SZPETMAŃSKA Aleksandra
1999-07-19
Z/5054/15

TAK

Młot K (4kg) III 45.01 45.15/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
4 - 45.01
95 Lublin (1)
2018-05-20
2 - 36.61
63 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 43.33
88 Lublin (1)
2018-06-16
3 - 42.78
86
65
CZERNAŚ Agata
2000-01-17
Z/2659/18

TAK

200m K IV 30.06 29.59/17

Lublin (1)
2018-05-20
7s4 - 30.06 (-1.2)
21 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
7s1 - 30.96 (-1.9)
12 Lublin (1)
2018-06-16
3s4 - 29.81 (-0.1)
23
66
JAKUBASZEK Emilia
2000-04-05
Z/2454/17

TAK

Tyczka K IV 2.60 2.60/18

Lublin (1)
2018-05-20
4 - 2.60
58 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3 - 2.60
58 Warszawa (1)
2018-06-10
8 - 2.60
58 Lublin (1)
2018-06-16
5 - 2.60
58
67
JAROSŁAWSKI Kamil
2000-03-17
Z/6108/15

TAK

Trójskok M IV 12.57 13.42/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
0 - NM (0.0)
0 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3 - 12.57 (+1.9)
39
68
KAMIŃSKA Karolina
2002-04-08
Z/1594/16

TAK

W dal K IV 4.96/17

69
KLOCEK Tomasz
2003-04-03
Z/115/17

TAK

800m M IV 2:07.18 2:07.18/18

Lublin (1)
2018-05-20
5s1 - 2:07.18
18 Lublin (1)
2018-06-16
3s1 - 2:03.36
33
70
KLUJ Natalia
2002-03-13
Z/1595/16

TAK

Trójskok K IV 10.56 10.56/18

Lublin (1)
2018-05-20
4 - 10.02 (+0.6)
39 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4 - 10.56 (+1.4)
58 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 10.45 (+0.5)
54
71
KOCOT Katarzyna
2001-09-20
Z/1037/18

TAK

400m K IV 62.50 62.50/18

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 64.26
40 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
2s3 - 62.50
53
72
KOTOWSKI Grzegorz
1987-12-08
Z/3947/11

TAK

400m M IV 50.41/16

73
MIROŃ Aleksandra
2000-09-15
Z/2660/18

TAK

400m pł K IV

Lublin (1)
2018-06-16
4s1 - 75.43
30
74
OBZEJTA Gabriela
2002-09-10
Z/1597/16

TAK

100m K IV 14.00/16

Lublin (1)
2018-06-16
5s4 - 14.16 (-0.6)
27
75
PIOTROWSKA Ewa
2000-02-22
Z/6047/15

TAK

Wzwyż K IV 1.50 1.62/16

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 1.50
56 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4 - 1.50
56
76
RYDZ Paweł
2002-04-16
Z/340/16

TAK

100m M IV 12.40 12.17/17

Lublin (1)
2018-05-20
5s4 - 12.40 (+0.1)
21 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
7e1 - 12.49 (-1.0)
18 Siedlce (1)
2018-06-09
5s5 - 12.56 (-0.9)
16
77
SKULIMOWSKI Mikołaj
2000-11-16
Z/6098/15

TAK

Młot M (7.26kg) IV

Zamość (1)
2018-06-10
2 - 39.42
54
78
SOCHA Karol
2000-11-02
Z/6093/15

TAK

Młot M (7.26kg) IV 36.32 36.32/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 36.32
42 Zamość (1)
2018-06-10
1 - 41.90
63
79
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
Z/3361/16

TAK

Oszczep K (600) IV 27.99/17

80
TARACHA Weronika
2002-03-28
Z/351/16

TAK

800m K IV 2:23.57 2:23.57/18

Lublin (1)
2018-05-20
4s1 - 2:31.86
29 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4s1 - 2:23.57
55 Lublin (1)
2018-06-16
4s1 - 2:23.61
54
81
TRYBUŁA Agata
1998-07-01
Z/396/15

TAK

800m K IV 2:30.00/16

82
TUROS Piotr
1999-07-17
Z/1852/16

TAK

Kula M (7.26kg) IV

83
WIERZBICKA Dominika
2000-06-06
Z/2538/16

TAK

100m K IV 12.76 12.76/18

Lublin (1)
2018-05-20
3s2 - 12.99 (+0.6)
73 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1e1 - 12.83 (-1.9)
81 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 12.76 (-1.0)
85 Siedlce (1)
2018-06-09
3s2 - 12.78 (-0.5)
84
84
WLIZŁO Damian
2000-07-18
Z/2682/17

TAK

100m M IV 12.66 11.49/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
8s5 - 12.66 (-1.2)
13 Lublin (1)
2018-05-20
6s4 - 12.69 (+0.1)
13 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
0e2 - DQ (-1.1)
0