WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
NrLicencji: 01/OP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAŁYGO Paweł
1995-06-10
Z/4426/11

TAK

W dal M I 7.13 7.40/17

Wrocław (1)
2018-05-12
2w1 - 6.86 (0.0)
82 Łódź (M)
2018-05-19
4 - 7.02 (+0.4)
92 Suwałki (M)
2018-06-01
5w1 - 7.13 (+0.4)
100 Lublin (M)
2018-05-27
3s1 - 7.14 (+1.4)
101
2
BIOŁY Anna
1999-08-12
Z/845/15

TAK

Oszczep K (600) I 41.25 41.25/18

Suwałki (M)
2018-06-02
1w2 - 41.25
99 Wrocław (M)
2018-06-13
4 - 37.43
83 Włocławek (M)
2018-06-24
5 - 41.63
101
3
BRZOSKA Damian
1993-12-03
Z/3658/11

TAK

800m M I 1:56.89 1:55.12/17

Wrocław (1)
2018-06-02
2s1 - 1:56.89
70 Kraków (M)
2018-06-10
5s2 - 1:57.13
69
4
BUCHERT Filip
1998-08-30
Z/544/14

TAK

400m pł M I 57.37 56.32/17

Łódź (M)
2018-05-20
3s3 - 57.37
73 Opole (1)
2018-06-24
0s1 - DNF
0
5
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
Z/1156/12

TAK

110m M I 14.73 14.73/18

Wrocław (1)
2018-05-13
2w1 - 15.08 (+0.9)
102 Łódź (M)
2018-05-19
2e1 - 15.26 (-3.1)
95 Łódź (M)
2018-05-19
3 - 14.93 (+0.4)
109 Suwałki (M)
2018-06-02
2w2 - 14.73 (+0.8)
118
6
DOLIŃSKA Alicja
2000-11-04
Z/2872/15

TAK

100m pł K I 14.86 14.86/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1w1 - 14.86 (+0.5)
104 Suwałki (M)
2018-06-01
2w5 - 15.09 (-3.1)
96 Włocławek (M)
2018-06-25
2e1 - 14.43 (+0.9)
120 Włocławek (M)
2018-06-25
7 - 14.82 (+1.0)
106
7
GAŁAJ Joanna
1995-06-14
Z/108/13

TAK

Dysk K (1kg) I 40.69 43.51/16

Łódź (M)
2018-05-19
7 - 40.69
100 Lublin (M)
2018-05-26
7s1 - 40.85
100 Kraków (M)
2018-06-10
1 - 39.70
96
8
GAŁĄZKA Mariusz
1988-02-29
Z/3386/11

TAK

Kula M (7.26kg) I 17.01 17.01/14

Łódź (M)
2018-05-19
3 - 17.01
138 Leszno (1)
2018-05-26
1 - 16.81
135 Opole (1)
2018-06-02
1 - 16.29
127 Kraków (M)
2018-06-10
6 - 16.32
127 Opole (1)
2018-06-24
1 - 17.34
142 Ruda Śląska (1)
2018-06-23
1 - 17.04
138
9
JURCZYŃSKI Rafał
1997-05-26
Z/1090/14

TAK

400m M I 49.27 48.44/17

Łódź (M)
2018-05-19
3s1 - 49.27
101 Lublin (M)
2018-05-26
2s3 - 49.04
105 Wrocław (M)
2018-06-13
5s1 - 49.35
99
10
KLAG Karolina
1999-03-22
Z/4561/15

TAK

5000m K I

11
KOMAR Patryk
1991-01-21
Z/453/11

TAK

Trójskok M I 15.38/16

Opole (1)
2018-06-02
1 - 14.60 (-1.0)
96 Kraków (1)
2018-06-10
1f2 - 15.07 (-0.8)
112 Opole (1)
2018-06-24
1 - 14.92 (+0.2)
107
12
KUPCZAK Aleksander
1997-02-06
Z/984/13

TAK

400m pł M I 55.14 54.70/15

Łódź (M)
2018-05-20
4s2 - 55.14
98 Opole (1)
2018-06-02
1s1 - 55.80
91 Wrocław (M)
2018-06-13
4s1 - 54.88
102
13
LACH Aleksandra
2000-09-12
Z/2655/15

TAK

Tyczka K I 3.00 3.00/18

Łódź (M)
2018-05-19
6 - 3.00
87 Wrocław (M)
2018-06-13
3 - 3.00
87 Włocławek (M)
2018-06-24
7 - 3.20
101
14
MICHAŁOWICZ Krzysztof
1999-08-27
Z/1698/16

TAK

100m M I 10.88 10.88/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2s8 - 10.88 (+0.2)
112 Łódź (M)
2018-05-19
3e1 - 10.92 (+0.6)
109 Łódź (M)
2018-05-19
6 - 10.96 (-0.6)
106 Włocławek (M)
2018-06-23
2e4 - 10.79

(+2.1)

0 Włocławek (M)
2018-06-23
8 - 10.92 (+0.9)
109
15
OLCZYK Hubert
1995-02-10
Z/1465/12

TAK

200m M I 21.82/17

Opole (1)
2018-06-02
1s1 - 21.89 (+1.1)
114
16
PANICZ Marcin
1999-03-25
Z/3181/15

TAK

Oszczep M (800) I 41.04 47.05/17

17
RANECKA Daria
1998-02-04
Z/587/14

TAK

400m K I 64.48/15

Opole (1)
2018-06-24
0s1 - DNF
0
18
SIEWRUK Agata
1998-05-21
Z/1051/14

TAK

Oszczep K (600) I 34.54 39.19/16

Łódź (M)
2018-05-20
10 - 34.54
69 Opole (1)
2018-06-02
1 - 35.18
72 Kraków (M)
2018-06-10
2 - 33.38
64 Opole (1)
2018-06-24
1 - 35.68
75
19
SIEWRUK Katarzyna
1995-12-03
Z/3654/11

TAK

100m pł K I 14.63 13.75/16

Łódź (M)
2018-05-19
3e2 - 14.63 (+1.4)
113 Opole (1)
2018-06-02
1s1 - 14.50 (+1.6)
118 Kraków (M)
2018-06-10
1s1 - 14.55 (+0.5)
116
20
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
Z/1662/12

TAK

400m M I 52.53 49.77/17

Wrocław (1)
2018-05-12
7s1 - 52.53
54 Lublin (M)
2018-05-26
1s7 - 51.00
74
21
SOBEK Magdalena
1994-07-18
Z/4468/11

TAK

400m pł K I 59.33/17

Opole (1)
2018-06-02
2s1 - 62.49
110
22
STACH Iwona
1990-03-01
Z/3362/11

TAK

Dysk K (1kg) I 47.53/13

23
STOKŁOSA Nicola
1998-05-14
Z/2011/16

TAK

400m K I 60.64 60.64/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2s2 - 60.64
69
24
STÓJ Bartłomiej
1996-05-15
Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) I 57.75 64.64/16

Łódź (M)
2018-05-19
2 - 57.75
152 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 56.05
144 Lublin (M)
2018-05-26
1s1 - 56.75
147
25
TOMALA Dawid
1989-08-27
Z/2971/11

TAK

20 km ch M I 1:24:25 1:20:30/13

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
11 - 1:24:25 r
155 Alytus (LTU) (M)
2018-06-08
0 - DNF
0 Warszawa (M)
2018-06-23
2s1 - 1:22:43
168
26
WAL Paulina
1991-06-18
Z/3660/11

TAK

Wzwyż K I 1.75 1.82/15

Łódź (M)
2018-05-19
4 - 1.68
102 Leszno (1)
2018-05-26
1 - 1.75
123 Kraków (M)
2018-06-10
2 - 1.76
126 Opole (M)
2018-06-17
6 - 1.82
145 Opole (1)
2018-06-24
1 - 1.75
123
27
WESOŁOWSKA Mirela
1989-07-04
Z/3357/11

TAK

400m pł K I 59.85 58.20/16

Łódź (M)
2018-05-20
2s1 - 59.85
136 Gliwice (M)
2018-06-10
3s2 - 59.01
144 Wrocław (M)
2018-06-13
3s1 - 59.77
136 Opole (1)
2018-06-24
1s1 - 59.68
137
28
WŁOCHOWICZ Dominika
1998-03-03
Z/588/14

TAK

Wzwyż K I 1.72/16

Lublin (M)
2018-05-26
8s1 - 1.58
75
29
ZAKLIŃSKA Anna
2000-06-24
Z/2747/18

TAK

Kula K (4kg) I 11.06 11.06/18

Łódź (M)
2018-05-19
8 - 10.02
63 Opole (1)
2018-06-02
2 - 10.29
67 Włocławek (M)
2018-06-23
8e1 - 10.94
78