WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
NrLicencji: 13/WLKP/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEREK Adam
1998-01-11
Z/436/14

TAK

200m M I 22.30 21.82/17

Łódź (M)
2018-05-20
2s2 - 22.30 (-3.6)
98
2
BEKUS Joanna
1997-11-06
Z/1501/14

TAK

800m K I 2:15.23 2:09.44/15

Poznań (1)
2018-05-19
1s1 - 2:15.23
90 Lublin (M)
2018-05-27
8s1 - 2:12.30
104 Poznań (1)
2018-06-17
1s1 - 2:11.12
111
3
BŁASZYK Wiktoria
1996-06-02
Z/1671/12

TAK

100m pł K I 14.90 14.63/16

Toruń (1)
2018-05-12
2s1 - 15.27 (-1.4)
90 Żary (1)
2018-06-02
1s1 - 14.90 (+0.1)
103 Toruń (1)
2018-06-10
2s1 - 14.93 (+0.4)
102
4
BRYLIŃSKI Robert
1991-04-02
Z/3806/11

TAK

400m pł M I 51.81 49.88/16

Łódź (M)
2018-05-20
2s1 - 51.81
144 Kutno (M)
2018-06-15
1s1 - 51.13
154
5
CIBA Kamila
1995-03-29
Z/3200/11

TAK

100m K I 11.71 11.62/17

Łódź (M)
2018-05-19
1e2 - 11.62

(+2.1)

0 Łódź (M)
2018-05-19
1 - 11.71 (-0.2)
148 Chorzów (M)
2018-06-08
6s1 - 11.68 (+0.3)
151 Lublin (M)
2018-05-26
1e2 - 12.00 (-1.7)
129 Lublin (M)
2018-05-26
1 - 11.89 (-1.2)
136 Kutno (M)
2018-06-15
1s1 - 11.74 (+1.2)
146 Goleniów (M)
2018-06-20
2e1 - 11.82 (+0.6)
141 Goleniów (M)
2018-06-20
3 - 11.77 (+0.1)
144
6
DALKE Helena
1997-01-17
Z/464/13

TAK

400m pł K I 60.81 58.65/15

Łódź (M)
2018-06-03
1s2 - 60.81
126 Kutno (M)
2018-06-15
4s1 - 62.19
113
7
DROZDOWICZ Arkadiusz
1998-03-30
Z/397/14

TAK

20 km ch M I 1:33:44 1:33:44/18

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
51 - 1:33:44 r
96
8
FIODOROW Joanna
1989-03-04
Z/2822/11

TAK

Młot K (4kg) I 72.89 75.09/17

Kielce (M)
2018-05-12
1 - 72.89
195 Łódź (M)
2018-05-20
2 - 72.65
195 Forbach (FRA) (M)
2018-05-27
1 - 70.07
188 Chorzów (M)
2018-06-08
3 - 74.18
198 Gliwice (M)
2018-06-10
1 - 71.95
193 Ostrawa (CZE) (M)
2018-06-12
6 - 72.13
193 Madrid (ESP) (M)
2018-06-22
2 - 73.46
197
9
GALANT Martyna
1995-01-26
Z/939/12

TAK

1500m K I 4:08.81/17

10
GOSZCZYŃSKI Roch
1999-09-14
Z/699/16

TAK

1500m M I 4:00.25 3:57.80/17

Łódź (M)
2018-05-19
4s1 - 4:00.25
69 Poznań (1)
2018-06-03
1s1 - 3:58.35
75 Wrocław (M)
2018-06-13
8s1 - 4:01.32
66 Poznań (1)
2018-06-16
1s2 - 4:03.06
60 Włocławek (M)
2018-06-25
5s1 - 4:00.76
67
11
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
1993-04-03
Z/1743/13

TAK

100m M I 10.60 10.41/16

Łódź (M)
2018-05-19
1e2 - 10.60 (+0.1)
138 Łódź (M)
2018-05-19
2 - 10.62 (-0.6)
136 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
1s1 - 10.80 (-2.9)
120 Chorzów (M)
2018-06-08
2s1 - 10.52 (+0.2)
146 Gliwice (M)
2018-06-10
3e2 - 10.47 (+1.8)
151 Gliwice (M)
2018-06-10
3 - 10.49 (0.0)
149 Gdańsk (M)
2018-06-16
1s1 - 10.39 (+2.0)
159
12
HAMPEL Eryk
1997-12-03
Z/1125/13

TAK

200m M I 21.34/17

Lublin (M)
2018-05-27
1s1 - 21.83 (-0.7)
116
13
HOFMAN Maria
1999-07-03
Z/859/15

TAK

800m K I 2:11.76/17

14
JAGACIAK MICHALSKA Anna
1990-02-10
Z/3725/11

TAK

Trójskok K I 13.83 14.33/16

Shanghai (CHN) (M)
2018-05-12
8 - 13.67 (-0.2)
169 Łódź (M)
2018-05-20
1 - 13.51 (+1.9)
163 Forbach (FRA) (M)
2018-05-27
2 - 13.83 (+0.1)
175 Turku (FIN) (M)
2018-06-05
5 - 13.48 (+0.9)
162 Gdańsk (M)
2018-06-16
1 - 13.96 (+1.6)
178
15
KOWAL Weronika
1997-01-25
Z/523/13

TAK

200m K I 25.47 25.47/18

Poznań (1)
2018-05-09
3s1 - 25.94 (-0.3)
90 Lublin (M)
2018-05-27
3s3 - 25.68 (-2.3)
97 Poznań (1)
2018-06-03
2s3 - 25.16 (+1.7)
110
16
LEWANDOWSKI Bartosz
1993-08-28
Z/1358/13

TAK

400m M I 47.21/16

17
ŁĄCZNA Urszula
1998-09-22
Z/906/14

TAK

400m pł K I 63.78 63.78/18

Łódź (M)
2018-05-20
2s2 - 63.78
99 Poznań (1)
2018-06-17
3s1 - 63.43
102
18
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
Z/2107/11

TAK

Kula K (4kg) I 15.82 17.20/14

Białystok (M)
2018-05-20
5 - 15.44
142 Łódź (M)
2018-05-19
2 - 15.82
146
19
MOŚ Katarzyna
1994-12-20
Z/4809/11

TAK

Dysk K (1kg) I 52.53 56.26/15

Łódź (M)
2018-05-19
5 - 51.97
145 Wrocław (1)
2018-06-02
1 - 52.53
147 Łódź (M)
2018-06-03
3 - 51.78
144 Lublin (M)
2018-05-26
0s1 - NM
0 Gliwice (M)
2018-06-10
3 - 55.04
156 Wrocław (M)
2018-06-13
1 - 51.39
142 Gdańsk (M)
2018-06-16
4 - 51.95
145
20
OLEJNICZAK Jakub
1997-02-27
Z/56/13

TAK

400m pł M I 54.35/15

Kutno (M)
2018-06-15
0s3 - DNF
0
21
PANEK Angelika
1989-04-20
Z/1324/13

TAK

200m K I 25.31 25.29/17

Łódź (M)
2018-05-20
7s3 - 26.12 (-1.1)
86 Poznań (1)
2018-06-03
1s3 - 25.15 (+1.7)
110 Poznań (1)
2018-06-17
4s4 - 25.21 (-1.3)
108 Wrocław (1)
2018-06-23
1s1 - 25.26 (+1.1)
107
22
PRZYBYLAK Tomasz
2001-02-07
Z/711/15

TAK

800m M I 1:53.49 1:53.49/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s1 - 1:53.49
97 Łódź (M)
2018-05-20
7s1 - 1:55.38
82 Toruń (1)
2018-06-10
1s1 - 1:53.69
95 Poznań (1)
2018-06-17
1s2 - 1:55.77
79
23
SMYK Szymon
1998-09-28
Z/784/14

TAK

Oszczep M (800) I 56.25 61.39/17

Poznań (1)
2018-05-09
2 - 56.10
80
24
SWANCAR Kamil
1998-07-20
Z/577/14

TAK

Młot M (7.26kg) I 58.98 58.98/18

Środa Wielkopolska (1)
2018-05-12
1 - 58.63
122 Łódź (M)
2018-05-20
1 - 58.98
123 Poznań (1)
2018-06-03
1 - 60.32
127 Poznań (1)
2018-06-16
1 - 60.16
127 Wrocław (1)
2018-06-23
1 - 58.61
122
25
SZÓSTAK Adrianna
1996-03-02
Z/1019/12

TAK

Trójskok K I 13.21 13.21/18

Łódź (M)
2018-05-20
2 - 13.41

(+3.3)

0 Łódź (M)
2018-05-20
0 - 13.08 (+1.3)
148 Leszno (1)
2018-05-26
1 - 13.10 (+0.1)
149 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 13.21 (+1.0)
153 Gdańsk (M)
2018-06-16
0 - 13.30 (+1.7)
156 Gdańsk (M)
2018-06-16
2 - 13.39

(+2.1)

0
26
WESELA Adrian
1998-11-15
Z/387/14

TAK

400m M I 49.76/17

Łomża (M)
2018-06-05
2s1 - 47.44
134
27
WROTYŃSKI Marcin
1996-03-11
Z/1594/12

TAK

Kula M (7.26kg) I 16.84 17.70/17

Łódź (M)
2018-05-19
4 - 16.54
131 Poznań (1)
2018-05-09
1 - 16.76
134 Lublin (M)
2018-05-27
3s1 - 16.74
133 Poznań (1)
2018-06-03
1 - 17.58
146 Poznań (1)
2018-06-16
1 - 16.13
124
28
WYCISZKIEWICZ Patrycja
1994-01-08
Z/658/11

TAK

400m K I 52.06 51.31/15

Osaka (JPN) (M)
2018-05-20
5 - 52.06
169 Radom (M)
2018-05-27
4s1 - 52.44
164 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
3s2 - 52.15
168 Chorzów (M)
2018-06-08
4s1 - 51.87
172 Goleniów (M)
2018-06-20
4s2 - 52.30
166
29
ZACZEK Artur
1989-02-28
Z/3831/11

TAK

100m M I 10.68 10.47/12

Łódź (M)
2018-05-19
1e4 - 10.77 (-0.6)
122 Łódź (M)
2018-05-19
3 - 10.73 (-0.6)
126 Leszno (1)
2018-05-26
1e2 - 10.68 (+1.3)
130 Leszno (1)
2018-05-26
1 - 10.46

(+2.2)

0 Chorzów (M)
2018-06-08
4s1 - 10.65 (+0.2)
133 Gliwice (M)
2018-06-10
4e2 - 10.54 (+1.8)
144 Gliwice (M)
2018-06-10
5 - 10.62 (0.0)
136 Gdańsk (M)
2018-06-16
2s1 - 10.53 (+2.0)
145 Goleniów (M)
2018-06-20
4e1 - 10.69 (-0.2)
130 Goleniów (M)
2018-06-20
3 - 10.61 (-0.2)
137
30
ZANDECKA Marika
1995-09-24
Z/349/16

TAK

100m K I 12.47 12.47/17

Toruń (1)
2018-05-12
3e1 - 12.47 (0.0)
100 Łódź (M)
2018-05-19
3e3 - 12.49 (+1.2)
99 Łódź (M)
2018-05-19
4f2 - 12.50 (-0.8)
99 Poznań (1)
2018-05-09
1s1 - 12.53 (-1.3)
97 Lublin (M)
2018-05-26
3e2 - 12.47 (-1.7)
100 Poznań (1)
2018-06-03
1e11 - 12.40 (+0.6)
104 Poznań (1)
2018-06-03
1f2 - 12.40 (+0.7)
104 Toruń (1)
2018-06-10
3s1 - 12.46 (-0.3)
101 Poznań (1)
2018-06-16
1e4 - 12.47 (-0.9)
100 Poznań (1)
2018-06-16
3 - 12.39 (-1.2)
105