WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 18/MŁP/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDA Robert
1993-04-29
Z/3757/11

TAK

800m M I 1:55.36/16

Lublin (M)
2018-05-27
5s3 - 2:02.22
38
2
BIGOS Marcin
2000-05-09
Z/1883/17

TAK

400m pł M I 62.47 62.47/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 62.47
31 Kraków (1)
2018-06-10
1s1 - 60.66
44 Tarnów (1)
2018-06-17
4s1 - 64.20
21
3
CHOLEWA Paweł
1999-03-13
Z/1884/17

TAK

100m M I 12.37 12.18/17

Kraków (1)
2018-05-19
4e4 - 12.37 (+0.3)
22
4
CHOWANIEC Bartłomiej
1999-08-24
Z/1547/16

TAK

400m M I 52.87/16

Tarnów (1)
2018-06-17
5s1 - 54.88
30
5
DUDA Gabriel
1999-10-01
Z/2539/16

TAK

1500m M I 4:53.19 4:53.19/18

Kraków (1)
2018-05-19
7s1 - 4:53.19
0
6
FLOREK Weronika
1999-04-24
Z/1549/16

TAK

Kula K (4kg) I 7.72 7.77/17

Kraków (1)
2018-05-19
3f2 - 7.72
19
7
JEZIORCZAK Maciej
1999-02-07
Z/1792/16

TAK

800m M I

8
KNAPCZYK Bartłomiej
2001-05-20
Z/2687/18

TAK

100m M I 11.51 11.51/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
2e5 - 11.68 (+1.5)
55 Kraków (1)
2018-05-19
2e1 - 11.51 (+1.8)
65 Kraków (1)
2018-05-19
0 - DQ

(+2.3)

0 Kraków (1)
2018-06-10
6s2 - 11.81 (-1.1)
48
9
KNUTELSKI Błażej
2000-06-11
Z/1886/17

TAK

5000m M I 17:36.23/17

10
LIPKOWSKA Klaudia
2001-03-04
Z/1887/17

TAK

200m K I 28.62/17

Kraków (1)
2018-05-19
3s2 - 28.36

(+3.4)

0
11
ŁOPATA Małgorzata
1999-04-07
Z/1790/16

TAK

200m K I 29.86 29.09/16

Kraków (1)
2018-05-19
5s3 - 29.86 (+0.9)
23
12
ŁUKASZ Maria
2000-02-13
Z/1891/17

TAK

W dal K I 4.86 4.86/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
5 - 4.73 (+0.2)
44 Kraków (1)
2018-05-19
2f3 - 4.86 (+1.9)
52 Kraków (1)
2018-06-10
3f2 - 4.67 (+0.6)
41
13
MACHAJ Dominik
2000-02-07
Z/717/18

TAK

Trójskok M I 11.04 11.04/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
9 - 11.04 (+1.5)
9 Kraków (1)
2018-05-19
3 - 10.86 (+1.8)
7 Kraków (1)
2018-06-10
3f2 - 10.78 (+0.1)
6
14
MACHAJ Kinga
2002-03-16
Z/1734/17

TAK

Oszczep K (600) I

15
MICHALIK Edyta
1995-12-07
Z/195/14

TAK

1500m K I 5:32.39 5:20.13/13

Kraków (1)
2018-06-03
5s1 - 5:32.39
4
16
NOWAK Oskar
1996-08-12
Z/345/13

TAK

400m M I 53.30/14

Lublin (M)
2018-05-26
7s8 - 55.80
22 Kraków (1)
2018-06-10
8s3 - 57.81
10
17
RADUCKI Norbert
1998-05-30
Z/3282/15

TAK

Kula M (7.26kg) I 9.26/17

18
RYPEL Joanna
1999-04-12
Z/1548/16

TAK

400m pł K I 76.17/17

Kraków (1)
2018-05-19
0s1 - DNF
0 Kraków (1)
2018-06-10
3s3 - 76.45
26
19
WALICZEK Szymon
2000-09-04
Z/1893/17

TAK

W dal M I 5.77 6.08/17

Kraków (1)
2018-05-19
6f3 - 5.35 (0.0)
12 Tarnów (1)
2018-06-17
9 - 5.57 (+0.3)
19
20
ZOŃ Jan
2000-08-13
Z/1894/17

TAK

5000m M I