WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji:

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia
1999-11-06
Z/252/15

TAK

800m K I 2:16.96 2:14.13/17

Piaseczno (M)
2018-05-20
2s2 - 2:18.79
74 Sopot (1)
2018-05-26
2s2 - 2:16.96
82 Gdańsk (M)
2018-06-16
6s1 - 2:14.99
91 Włocławek (M)
2018-06-23
5e2 - 2:20.73
66
2
BOCHENEK Dominik
1987-05-14
Z/2199/11

TAK

110m M I 13.89 13.44/11

Piaseczno (M)
2018-05-20
2s1 - 13.89 (+0.5)
161 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
7s2 - 14.25 (-1.2)
142 Chorzów (M)
2018-06-08
7s1 - 14.08 (+0.5)
151 Espoo (FIN) (M)
2018-06-13
8 - 19.56 (+1.2)
2 Espoo (FIN) (M)
2018-06-13
3 - 14.04 (+0.1)
153 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1s1 - 14.11 (-2.0)
149 Kraków (M)
2018-06-23
1s1 - 13.89 (-0.7)
161 Kraków (M)
2018-06-23
2s2 - 14.00 (-0.1)
155
3
BUZAŁA Mikołaj
1998-04-17
Z/3182/17

TAK

400m M I 50.33/17

4
CZĘSZ Weronika
1996-04-28
Z/576/12

TAK

200m K I 25.51 24.83/15

Poznań (1)
2018-05-19
2s1 - 25.51 (+0.1)
101 Kutno (M)
2018-06-15
5s2 - 25.59 (+1.8)
99
5
KALITTA Victoria
2001-08-13
Z/82/15

TAK

Tyczka K I 4.06/17

Toruń (1)
2018-06-10
2 - 3.60
135 Bydgoszcz / Myślęcinek (1)
2018-06-17
4f2 - 3.91
158 Goleniów (M)
2018-06-20
2 - 3.60
135 Warszawa (1)
2018-06-24
1 - 3.90
157
6
KALWASIŃSKI Ariel
1997-04-11
Z/531/13

TAK

110m M I 14.34 14.34/18

Sopot (1)
2018-05-26
1s1 - 14.72 (+0.3)
119 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
0s1 - DQ (-0.9)
0 Łódź (M)
2018-06-03
1e1 - 14.68 (+1.8)
120 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 14.34 (+0.7)
137 Toruń (1)
2018-06-10
1s1 - 14.65 (-1.7)
122 Toruń (1)
2018-06-16
2s1 - 14.40 (+0.5)
134
7
KSEPKA Jędrzej
2001-04-19
Z/3019/16

TAK

200m M I 22.23 22.23/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s3 - 22.55

(+2.2)

0 Białogard (1)
2018-06-02
1s1 - 22.23 (+1.9)
101 Kutno (M)
2018-06-15
3s1 - 22.07

(+2.3)

0
8
KUBEŁ Marta
1995-09-23
Z/4136/11

TAK

400m pł K I 63.23 60.23/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s1 - 63.23
104 Łódź (M)
2018-06-03
0s2 - DNF
0
9
KUĆ Dariusz
1986-04-24
Z/2208/11

TAK

100m M I 10.65 10.15/11

Piła (1)
2018-05-26
1s1 - 10.76 (+0.3)
123 Piła (1)
2018-05-26
1FA - 10.99 (-2.0)
103 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
9s2 - 10.65 (+1.3)
133 Chorzów (M)
2018-06-08
0s1 - DQ (+0.2)
0 Gliwice (M)
2018-06-10
4e1 - 10.68 (+1.1)
130 Gliwice (M)
2018-06-10
7 - 10.71 (0.0)
128 Goleniów (M)
2018-06-20
3e3 - 10.72 (-0.4)
127 Goleniów (M)
2018-06-20
4 - 10.69 (-0.2)
130
10
LEWANDOWSKI Marcin
1987-06-13
Z/1659/11

TAK

800m M I 1:45.41 1:43.72/15

Shanghai (CHN) (M)
2018-05-12
3 - 1:45.41
181
11
MACIEJEWSKA Paulina
2000-12-27
Z/2125/15

TAK

Tyczka K I 3.40/17

Sopot (1)
2018-05-26
0 - NM
0 Łódź (M)
2018-06-03
0 - NM
0 Sopot (M)
2018-06-02
01 - NM
0 Toruń (1)
2018-06-10
0 - NM
0 Bydgoszcz / Myślęcinek (1)
2018-06-17
0f2 - NM
0 Włocławek (M)
2018-06-24
6 - 3.30
109
12
MARCHLEWSKI Szymon
1997-12-09
Z/1142/13

TAK

Kula M (7.26kg) I 15.74 17.57/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2 - 15.74
119 Piła (1)
2018-05-26
2 - 15.67
118 Toruń (1)
2018-06-10
0 - NM
0 Toruń (1)
2018-06-16
1 - 15.65
117
13
MASŁOWSKI Łukasz
1991-06-08
Z/2174/11

TAK

W dal M I 6.92 7.85/09

Piła (1)
2018-05-26
2 - 6.92 (+1.9)
86
14
MUSZYŃSKI Adrian
1997-08-02
Z/1523/13

TAK

Młot M (7.26kg) I 54.83 60.62/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1 - 54.83
109 Poznań (1)
2018-06-16
3 - 55.73
112
15
OLSZEWSKI Remigiusz
1992-09-20
Z/1077/11

TAK

100m M I 10.40 10.21/16

Piła (1)
2018-05-26
1s2 - 10.53 (0.0)
145 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
3s2 - 10.40 (+1.3)
158 Gliwice (M)
2018-06-10
1e1 - 10.38 (+1.1)
160 Gliwice (M)
2018-06-10
2 - 10.30 (0.0)
169 Ried (AUT) (M)
2018-06-15
1s5 - 10.41 (+0.5)
157 Ried (AUT) (M)
2018-06-15
1 - 10.25 (+1.4)
174
16
PAKUŁA Oliwia
1997-08-02
Z/799/13

TAK

800m K I 2:05.67/16

17
PAWLIK Karol
1994-03-17
Z/2178/11

TAK

Tyczka M I 5.45 5.45/18

Duszniki (M)
2018-05-18
4 - 5.45
170 Białystok (M)
2018-05-20
3 - 5.45
170 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
8 - 5.20
153 Łomża (M)
2018-06-05
2 - 5.20
153 Chorzów (M)
2018-06-08
5 - 5.36
164 Żary (Rynek) (M)
2018-06-23
4 - 5.25
157
18
PLUSCHKE Anna
1999-05-09
Z/109/16

TAK

200m K I 25.00 25.00/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s2 - 25.00 (+0.8)
114 Włocławek (M)
2018-06-24
0e2 - DQ (+1.9)
0
19
PRZYBYŁ Monika
1999-04-20
Z/248/15

TAK

Wzwyż K I 1.70 1.76/16

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2 - 1.65
93 Piła (1)
2018-05-26
1 - 1.70
108 Toruń (1)
2018-06-10
1 - 1.70
108 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
7 - 1.70
108 Włocławek (M)
2018-06-24
7 - 1.60
80
20
RYCHLEWSKI Jakub
1997-01-28
Z/1667/13

TAK

200m M I 22.27/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3s1 - 22.06

(+2.5)

0 Toruń (1)
2018-06-10
1s5 - 22.59 (-0.9)
88 Kutno (M)
2018-06-15
2s1 - 22.01

(+2.3)

0
21
SIERADZKI Mateusz
1997-06-12
Z/459/13

TAK

400m M I 49.78 48.98/16

Bydgoszcz (M)
2018-05-29
3s1 - 49.78
92 Lublin (M)
2018-05-26
4s2 - 49.57
96 Gdańsk (M)
2018-06-16
4s1 - 49.19
102
22
SIERADZKI Patryk
1998-10-06
Z/64/14

TAK

800m M I 1:50.53 1:50.53/18

Piaseczno (M)
2018-05-20
6s4 - 1:50.53
124 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
0s1 - DNF
0 Lublin (M)
2018-05-27
1s1 - 1:51.92
111 Chorzów (M)
2018-06-08
9s1 - 1:48.68
143 Goleniów (M)
2018-06-20
8s1 - 1:49.52
134
23
SOKÓLSKA Katarzyna
1993-08-23
Z/903/11

TAK

100m K I 11.56/16

Łomża (M)
2018-06-05
6s1 - 11.90

(+2.9)

0 Lublin (M)
2018-05-26
1e1 - 12.35 (-3.6)
107 Lublin (M)
2018-05-26
3 - 12.23 (-1.2)
115 Gdańsk (M)
2018-06-16
2s1 - 11.85 (+0.7)
139 Goleniów (M)
2018-06-20
4e2 - 12.01 (0.0)
128
24
SUŁEK Adrianna
1999-04-03
Z/250/15

TAK

W dal K I 5.84 6.15/17

Suwałki (M)
2018-06-02
1w2 - 5.84 (+0.7)
115 Włocławek (M)
2018-06-23
3e1 - 5.90

(+3.1)

0 Włocławek (M)
2018-06-23
1 - 6.00 (+0.9)
127
25
SYROCKA Agata
1996-01-08
Z/1569/12

TAK

400m K I 57.30/17

Lublin (M)
2018-05-26
7s3 - 58.94
86
26
TUNIEWICZ Katarzyna
1995-04-14
Z/1161/11

TAK

100m pł K I 15.02 14.40/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1s1 - 15.02 (+0.1)
99 Toruń (1)
2018-06-16
4s1 - 15.37 (+1.5)
87
27
WEILAND Natasza
1997-05-30
Z/275/13

TAK

100m K I 12.22 12.22/18

Poznań (1)
2018-05-19
1e3 - 12.22 (+1.0)
115 Poznań (1)
2018-05-19
1 - 12.31 (-1.6)
110 Lublin (M)
2018-05-26
2e2 - 12.41 (-1.7)
104 Lublin (M)
2018-05-26
4 - 12.32 (-1.2)
109 Gdańsk (1)
2018-06-09
1e1 - 12.14 (+1.9)
120 Gdańsk (1)
2018-06-09
1 - 12.11 (+1.2)
122 Gdańsk (M)
2018-06-16
3s1 - 12.07 (+0.7)
125
28
WOJCIECHOWSKI Paweł
1989-06-06
Z/2184/11

TAK

Tyczka M I 5.78 5.93/17

Shanghai (CHN) (M)
2018-05-12
11 - 5.31
161 Duszniki (M)
2018-05-18
2 - 5.45
170 Eugene (USA) (M)
2018-05-25
4 - 5.56
178 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
2 - 5.75
191 Roma (ITA) (M)
2018-05-31
2 - 5.78
193 Sopot (M)
2018-06-02
1 - 5.81
195 Chorzów (M)
2018-06-08
2 - 5.71
188 Stockholm (SWE) (M)
2018-06-10
4 - 5.76
192 Żary (Rynek) (M)
2018-06-23
0 - NM
0
29
ZELMA Tomasz
1997-02-06
Z/532/13

TAK

Kula M (7.26kg) I 17.38 17.65/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1 - 17.38
143 Piła (1)
2018-05-26
1 - 16.81
135 Toruń (1)
2018-06-10
1 - 17.42
144
30
ZEZULA Wiktoria
1996-03-21
Z/584/12

TAK

Kula K (4kg) I 13.09 13.09/18

Toruń (1)
2018-05-12
1 - 13.09
110 Suwałki (M)
2018-06-01
2w1 - 12.91
107 Jessheim (NOR) (M)
2018-06-09
0w - 13.89
121 Warszawa (1)
2018-06-23
1w1 - 13.53
116