WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 60 ( 60 ) K-35 M-25
NrLicencji: 1/MŁP/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Joanna
1992-08-28
Z/3686/11

TAK

400m pł K I 59.86 57.12/15

Łódź (M)
2018-05-20
3s1 - 59.96
134 Radom (M)
2018-05-27
4s1 - 59.86
135 Kraków (M)
2018-06-10
1s1 - 59.50
139 Wrocław (M)
2018-06-13
4s1 - 61.41
120
2
BRONIATOWSKA Katarzyna
1990-02-22
Z/90/11

TAK

1500m K I 4:08.79/14

Chorzów (M)
2018-06-08
10s1 - 4:17.47
144 Wrocław (M)
2018-06-13
1s1 - 4:18.79
140
3
BRZEZIŃSKI Maciej
1993-03-27
Z/148/11

TAK

100m M I 10.67 10.58/14

Piaseczno (M)
2018-05-20
1e1 - 10.80 (+1.6)
120 Piaseczno (M)
2018-05-20
1 - 10.69 (+0.3)
130 Łódź (M)
2018-05-19
2e2 - 10.79 (+0.1)
120 Łódź (M)
2018-05-19
5 - 10.94 (-0.6)
107 Kraków (1)
2018-06-03
1e3 - 10.67 (+0.2)
131 Kraków (1)
2018-06-03
3 - 10.68 (+0.8)
130 Kraków (M)
2018-06-10
1e1 - 10.72 (+0.3)
127 Kraków (M)
2018-06-10
4 - 10.77 (-1.0)
122 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
3s1 - 10.86 (-0.5)
114
4
CHRYCZYK Katarzyna
1995-05-30
Z/277/12

TAK

800m K I 2:11.95 2:08.13/17

Łódź (M)
2018-05-20
1s1 - 2:11.95
106 Lublin (M)
2018-05-27
1s1 - 2:08.60
125 Gliwice (M)
2018-06-10
8s1 - 2:05.68
142
5
GAWORSKA Aleksandra
1995-11-07
Z/180/12

TAK

400m K I 52.74 52.45/17

Bydgoszcz (M)
2018-05-29
1s1 - 52.74
160 Łomża (M)
2018-06-05
2s1 - 53.76
146 Chorzów (M)
2018-06-08
8s1 - 52.90
158
6
GOLEC Paulina
1981-06-13
Z/1675/14

TAK

5000m K I 17:44.72/15

7
GÓRAK Paulina
1997-11-13
Z/804/13

TAK

1500m K I 4:34.65 4:34.65/18

Łódź (M)
2018-05-19
2s1 - 4:34.65
97
8
JURCZYK Mariusz
1996-01-10
Z/179/12

TAK

400m pł M I 53.35 53.35/18

Łódź (M)
2018-05-20
5s1 - 54.21
110 Kraków (1)
2018-06-03
2s1 - 53.35
122 Kraków (M)
2018-06-10
3s1 - 53.12
125 Kutno (M)
2018-06-15
2s2 - 53.08
125
9
KACHANAVA Marharyta
1999-02-01
Z/990/18

TAK

800m K I 2:08.58 2:08.58/18

Piaseczno (M)
2018-05-20
6s3 - 2:08.58
125 Kraków (1)
2018-05-19
1s1 - 2:11.81
107 Kraków (1)
2018-06-03
0s1 - DNF
0 Lublin (M)
2018-05-27
4s1 - 2:10.69
113 Chorzów (M)
2018-06-08
5s1 - 2:07.09
133 Kraków (M)
2018-06-10
2s1 - 2:06.91
135 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1s1 - 2:06.25
139
10
KARAŚ Mariola
1996-12-04
Z/698/12

TAK

400m K I 53.78 52.95/17

Piaseczno (M)
2018-05-20
4s3 - 54.43
138 Radom (M)
2018-05-27
6s1 - 54.49
137 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
6s1 - 53.78
146 Łomża (M)
2018-06-05
5s1 - 54.87
132 Chorzów (M)
2018-06-08
5s2 - 53.52
149
11
KONIOR Justyna
1995-11-23
Z/842/11

TAK

Wzwyż K I 1.76 1.80/15

Łódź (M)
2018-05-19
2 - 1.75
123 Kraków (1)
2018-06-03
1 - 1.76
126 Lublin (M)
2018-05-26
3s1 - 1.74
120 Kraków (M)
2018-06-10
1 - 1.82
145 Tarnów (1)
2018-06-17
1 - 1.76
126
12
KOZŁOWSKA Karolina
1997-01-09
Z/1449/13

TAK

100m K I 12.36 12.36/18

Łódź (M)
2018-05-19
6e1 - 12.69 (+0.9)
88 Kraków (1)
2018-06-03
1e6 - 12.43 (-0.3)
103 Kraków (1)
2018-06-03
5 - 12.36 (+0.9)
107 Lublin (M)
2018-05-26
5e2 - 12.79 (-1.7)
83 Kraków (M)
2018-06-10
4e2 - 12.63 (-1.1)
91 Kraków (M)
2018-06-10
6 - 12.63 (0.0)
91
13
KUNC Grzegorz
1997-07-03
Z/519/13

TAK

800m M I 1:51.45 1:49.41/17

Lublin (M)
2018-05-27
10s1 - 1:58.61
59
14
MARMON Patryk
1997-02-22
Z/1189/14

TAK

800m M I 1:53.29 1:51.46/17

Łódź (M)
2018-05-20
4s1 - 1:53.29
99 Lublin (M)
2018-05-27
7s1 - 1:53.48
97 Kraków (M)
2018-06-10
2s1 - 1:53.01
101
15
MENCFEL Marcin
1996-05-04
Z/758/12

TAK

110m M I 14.77 14.43/17

Łódź (M)
2018-05-19
3e1 - 15.33 (-3.1)
92 Łódź (M)
2018-05-19
2 - 14.77 (+0.4)
116 Radom (M)
2018-05-27
6s1 - 16.59

(+2.9)

0 Kraków (1)
2018-06-03
0s1 - DNF (-0.7)
0 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
0s1 - DNF (-2.0)
0
16
MIREK Ewa
1997-04-21
Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) I 13.15 13.38/17

Kielce (M)
2018-05-12
4 - 13.02
109 Łódź (M)
2018-05-19
6 - 13.15
110 Lublin (M)
2018-05-27
5s1 - 13.25
112 Kraków (M)
2018-06-10
2 - 13.10
110
17
MIREK Katarzyna
1998-04-27
Z/99/14

TAK

Wzwyż K I 1.66 1.70/17

Łódź (M)
2018-05-19
5 - 1.64
91 Kraków (1)
2018-06-03
3 - 1.66
96 Lublin (M)
2018-05-26
4s1 - 1.70
108 Tarnów (1)
2018-06-17
2 - 1.64
91
18
MITKA Piotr
1994-08-22
Z/2600/11

TAK

200m M I 21.10 21.10/18

Kraków (1)
2018-06-03
1s1 - 21.10 (+1.0)
148 Lublin (M)
2018-05-27
0s1 - DQ (-0.7)
0
19
MORDYL Jakub
1996-01-15
Z/696/12

TAK

400m pł M I 51.11 51.11/18

Łódź (M)
2018-05-20
1s2 - 51.12
154 Radom (M)
2018-05-27
2s1 - 51.52
148 Riga (LAT) (M)
2018-05-29
2 - 51.11
154 Gliwice (M)
2018-06-10
3s1 - 50.74
160 Kutno (M)
2018-06-15
2s1 - 51.42
150 Goleniów (M)
2018-06-20
4s1 - 51.24
152
20
NOWAK Monika
1995-07-11
Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) I 54.76 54.76/18

Kielce (M)
2018-05-12
4 - 52.55
147 Łódź (M)
2018-05-19
3 - 54.76
155 Łódź (M)
2018-06-03
2 - 54.34
154 Lublin (M)
2018-05-26
2s1 - 52.40
146 Toruń (1)
2018-06-10
2 - 54.57
154 Gdańsk (M)
2018-06-16
3 - 54.48
154 Goleniów (M)
2018-06-20
4 - 51.39
142
21
OSTROWSKA Justyna
1990-07-16
Z/1078/11

TAK

Trójskok K I 12.32 13.18/15

Łódź (M)
2018-05-20
5 - 12.32 (+1.4)
120 Kraków (1)
2018-06-03
0 - NM (0.0)
0 Kraków (1)
2018-06-10
1f2 - 12.38 (+2.0)
122 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1 - 12.13 (0.0)
113
22
SACHA Filip
1996-06-25
Z/1284/12

TAK

Trójskok M I 15.01 15.07/15

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1 - 13.78 (+0.5)
71 Łódź (M)
2018-05-20
5 - 15.01 (+1.3)
110 Lublin (M)
2018-05-26
4s1 - 14.72

(+3.4)

0 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1 - 14.34 (+1.3)
88
23
SICIARZ Klaudia
1998-03-15
Z/137/14

TAK

100m pł K I 13.15 13.15/18

Bydgoszcz (M)
2018-05-29
1s2 - 13.15 (-1.2)
176 Turku (FIN) (M)
2018-06-05
8 - 13.61 (+0.5)
154 Espoo (FIN) (M)
2018-06-13
3s2 - 13.72 (+0.2)
150 Espoo (FIN) (M)
2018-06-13
0 - DQ (0.0)
0
24
SKRABA Beata
1988-06-20
Z/1923/11

TAK

Oszczep K (600) I 42.32 43.80/16

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1 - 38.84
89 Łódź (M)
2018-05-20
8 - 40.86
98 Kraków (1)
2018-06-03
1 - 42.32
104 Lublin (M)
2018-05-27
4s1 - 41.34
100 Kraków (M)
2018-06-10
1 - 41.96
102 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1 - 42.37
104
25
SZKOŁA Sebastian
1996-03-01
Z/81/13

TAK

200m M I 22.42/17

26
TRZOP Katarzyna
1988-04-23
Z/4751/11

TAK

100m K I 12.22 12.09/14

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1e1 - 12.35 (+0.7)
107 Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1 - 12.29 (-1.0)
111 Kraków (1)
2018-06-03
1e1 - 12.45 (+0.1)
102 Kraków (1)
2018-06-03
1 - 12.22 (+0.9)
115 Kraków (M)
2018-06-10
2e1 - 12.42 (-0.8)
103 Kraków (M)
2018-06-10
2 - 12.26 (0.0)
113 Tarnów (1)
2018-06-17
1e1 - 12.31 (+0.5)
110
27
WASILEWSKI Artur
1996-09-08
Z/90/13

TAK

100m M I 11.10 10.66/17

Łódź (M)
2018-05-19
3e3 - 11.10 (-0.1)
94 Lublin (M)
2018-05-26
4e1 - 11.22 (-2.1)
85 Kraków (M)
2018-06-10
1e2 - 10.94 (+0.6)
107 Kraków (M)
2018-06-10
7 - 11.10 (-1.0)
94 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
7s1 - 11.08 (-0.5)
96 Tarnów (1)
2018-06-17
1e2 - 10.71 (+0.2)
128 Tarnów (1)
2018-06-17
2 - 10.71 (+1.0)
128
28
WOTA Gaja
1998-09-04
Z/1069/14

TAK

W dal K I 6.03/15

29
WÓJTOWICZ Magdalena
1995-10-31
Z/576/17

TAK

200m K I 25.45 25.45/18

Łódź (M)
2018-05-20
2s6 - 25.92 (-2.4)
91 Kraków (1)
2018-06-03
2s1 - 25.45 (+1.4)
102 Kraków (M)
2018-06-10
5s1 - 25.33 (+0.6)
105
30
ŻEBROWSKA Aldona
1991-01-11
Z/364/11

TAK

Kula K (4kg) I 16.63 16.63/18

Kielce (M)
2018-05-12
2 - 16.63
157 Białystok (M)
2018-05-20
6 - 14.56
130 Łódź (M)
2018-05-19
3 - 15.38
141 Łomża (M)
2018-06-05
3 - 14.99
136 Lublin (M)
2018-05-27
2s1 - 15.25
139 Kraków (M)
2018-06-10
1 - 15.47
142
31
BELOWSKA Aleksandra
2002-05-19
Z/80/17

TAK

100m K II 13.08 13.08/18

Kraków (1)
2018-05-19
2e1 - 13.15 (-0.5)
65 Kraków (1)
2018-05-19
4 - 13.12 (+0.8)
67 Częstochowa (1)
2018-05-26
4e3 - 13.24 (+1.0)
61 Kraków (1)
2018-06-03
2e6 - 13.08 (-0.3)
69 Kraków (1)
2018-06-10
2s2 - 13.03 (+0.5)
71
32
BIELSKI Maciej
1999-04-02
Z/474/15

TAK

800m M II 1:54.53 1:54.53/18

Kraków (1)
2018-05-19
3s1 - 1:56.58
73 Łódź (M)
2018-05-20
1s2 - 1:55.72
79 Częstochowa (1)
2018-05-27
2s2 - 1:54.53
88 Kraków (M)
2018-06-10
6s1 - 1:54.79
86
33
BODURKA Krzysztof
1990-03-13
Z/1355/12

TAK

10000m M II 31:47.01 31:47.01/18

Łomża (M)
2018-04-28
3s1 - 31:47.01
76
34
BULIŃSKI Filip
2000-11-10
Z/4806/15

TAK

400m M II 52.27 52.27/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
3s1 - 53.05
48 Częstochowa (1)
2018-05-26
3f7 - 52.27
57 Kraków (1)
2018-06-03
2s2 - 52.40
56 Tarnów (1)
2018-06-17
4s1 - 53.08
48
35
CHOJNOWSKI Kamil
2000-03-14
Z/4928/15

TAK

200m M II 22.74 22.74/18

Kraków (1)
2018-05-19
3s4 - 22.34

(+2.8)

0 Kraków (1)
2018-06-03
2s2 - 22.74 (+1.1)
83 Kraków (1)
2018-06-10
2s4 - 22.72 (-0.9)
84
36
CUBER Karolina
1997-05-20
Z/1061/13

TAK

400m K II 55.97 55.97/18

Łódź (M)
2018-05-19
2s3 - 58.42
91 Kraków (1)
2018-06-03
1s1 - 55.97
119 Lublin (M)
2018-05-26
1s4 - 56.98
107 Kraków (M)
2018-06-10
3s1 - 56.09
117
37
FIJAK Ewa
1995-08-17
Z/3538/18

TAK

Wzwyż K II 1.55 1.60/10

Kraków (1)
2018-06-03
5 - 1.55
68 Kraków (M)
2018-06-10
4 - 1.64
91 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1 - 1.55
68
38
JACYNO Klaudia
2001-03-12
Z/1955/17

TAK

200m K II 28.84 28.84/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s2 - 28.32

(+3.4)

0 Kraków (1)
2018-06-10
5s3 - 28.46 (-0.5)
41
39
JANIAK Jakub
1996-12-18
Z/5037/15

TAK

100m M II 11.21/17

Kraków (1)
2018-06-03
2e8 - 11.17

(+2.1)

0 Lublin (M)
2018-05-26
6e1 - 11.55 (-2.1)
63 Kraków (M)
2018-06-10
4e2 - 11.18 (+0.6)
88
40
JAROMIN Karolina
1997-07-09
Z/1199/13

TAK

800m K II 2:21.94 2:17.77/16

Kraków (1)
2018-05-19
8s1 - 2:21.94
61 Lublin (M)
2018-05-27
5s4 - 2:25.33
48 Kraków (M)
2018-06-10
0s2 - DNF
0
41
KANTOR Amadeusz
2000-02-09
Z/1639/18

TAK

W dal M II 6.69 6.69/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
6 - 5.78 (-0.9)
26 Kraków (1)
2018-05-19
1f3 - 6.63 (-0.7)
68 Częstochowa (1)
2018-05-26
1f2 - 6.69 (+0.6)
71 Kraków (M)
2018-06-10
6 - 6.61 (+0.3)
66 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
10 - 6.16 (-0.4)
43
42
KOSTYCZ Grzegorz
1996-11-13
Z/385/15

TAK

1500m M II 3:57.55 3:57.55/18

Łódź (M)
2018-05-19
3s2 - 4:03.66
59 Kraków (1)
2018-06-03
1s1 - 3:57.55
78 Lublin (M)
2018-05-26
13s1 - 4:05.98
52 Wrocław (M)
2018-06-13
3s1 - 3:57.16
80
43
KRZYŻOWSKA Martyna
2000-10-20
Z/419/17

TAK

100m K II 13.04 12.97/17

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
1e4 - 13.26 (-0.7)
60 Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
4 - 13.20 (-1.0)
63 Kraków (1)
2018-05-19
1s1 - 13.04 (+0.8)
71 Kraków (1)
2018-06-03
2e2 - 13.09 (-1.0)
68 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
5s2 - 13.27 (-0.6)
60
44
KUDLIŃSKA Julia
1999-03-15
Z/2407/15

TAK

800m K II 2:11.87 2:11.87/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
2s1 - 2:12.99
101 Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 2:11.87
107 Łódź (M)
2018-05-20
3s1 - 2:15.94
86 Częstochowa (1)
2018-05-27
2s4 - 2:13.78
97 Kraków (M)
2018-06-10
6s1 - 2:13.23
100
45
LOREK Antonina
1995-02-11
Z/5209/15

TAK

20 km ch K U20 II 1:49:58 1:49:58/18

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
51 - 1:49:58 r
93
46
PIERCHAŁA Renata
1996-03-05
Z/481/12

TAK

Kula K (4kg) II 13.11 13.11/18

Kielce (M)
2018-05-12
6 - 12.34
99 Łódź (M)
2018-05-19
7 - 12.40
100 Lublin (M)
2018-05-27
6s1 - 12.60
103 Kraków (M)
2018-06-10
3 - 12.67
104
47
SAMEL Jakub
2001-01-23
Z/2528/16

TAK

Wzwyż M II 1.78 1.91/17

Kraków (1)
2018-05-19
0 - NM
0 Kraków (1)
2018-06-03
2 - 1.78
52 Kraków (1)
2018-06-10
4 - 1.87
70 Tarnów (1)
2018-06-17
2 - 1.85
66
48
STASIAK Anna
1999-03-16
Z/725/15

TAK

Trójskok K II 11.86 11.86/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
2 - 11.86 (-0.3)
102 Kraków (1)
2018-05-19
1f3 - 11.77 (+0.9)
98 Kraków (1)
2018-06-10
3f2 - 11.66

(+2.2)

0 Kraków (1)
2018-06-10
0 - 11.52 (-0.2)
87
49
STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
Z/5984/15

TAK

400m M II

50
SUDER Magdalena
1996-03-13
Z/943/13

TAK

400m K II 57.43 57.43/18

Łódź (M)
2018-05-19
3s2 - 57.97
96 Kraków (1)
2018-06-03
3s1 - 57.43
102 Lublin (M)
2018-05-26
2s4 - 57.66
99 Kraków (M)
2018-06-10
5s1 - 57.72
99
51
SYC Ewelina
1995-04-13
Z/2054/16

TAK

200m K II 26.49/17

52
SZUMIEC Michał
2001-02-09
Z/5971/15

TAK

Trójskok M II 13.34 13.36/17

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
4 - 13.12 (-0.3)
53 Kraków (1)
2018-05-19
2f2 - 13.34 (+1.2)
59 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
1 - 13.10 (+0.5)
52 Kraków (1)
2018-06-10
2 - 13.28 (+0.4)
57 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
3 - 12.92 (+1.3)
48
53
ŚLIWIŃSKI Oskar
1999-07-11
Z/1954/17

TAK

1500m M II 4:09.14 4:09.14/18

Sucha Beskidzka (1)
2018-05-13
7s1 - 4:12.47
36 Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 4:20.43
22 Kraków (1)
2018-06-03
7s1 - 4:09.14
44 Kraków (1)
2018-06-10
1s1 - 4:11.82
38
54
ŚLUSARCZYK Aleksandra
1999-07-26
Z/4528/15

TAK

W dal K II 5.47 5.47/18

Kraków (1)
2018-05-19
1f3 - 5.47 (+1.6)
90 Częstochowa (1)
2018-05-26
3 - 5.31 (+0.3)
79 Kraków (1)
2018-06-10
1f2 - 5.35 (-0.9)
82 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
3 - 5.41 (+0.8)
86
55
TROJAŃSKA Kinga
2000-05-30
Z/4793/15

TAK

100m pł K II 15.34 15.34/18

Kraków (1)
2018-05-19
1s1 - 15.34 (+2.0)
88 Kraków (1)
2018-06-03
0s1 - DNF (-0.1)
0 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
0s1 - DNF (-0.4)
0
56
TROJAŃSKA Urszula
2000-05-30
Z/4794/15

TAK

100m pł K II 18.53/16

Kraków (M)
2018-06-10
3s1 - 17.76 (+0.5)
30 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
3s1 - 16.91 (-0.4)
46
57
ZASADA Mikołaj
2000-10-16
Z/2502/17

TAK

800m M II 2:03.80/17

58
ZIĘBA Szymon
1996-09-25
Z/1374/14

TAK

400m pł M II 52.96/17

59
ZYCH Jakub
2000-12-11
Z/4925/15

TAK

200m M II 22.44/17

Kraków (1)
2018-05-19
2s4 - 21.99

(+2.8)

0 Kraków (M)
2018-06-10
5s1 - 22.76 (-0.6)
82
60
ŻAK Łukasz
1997-05-31
Z/1304/13

TAK

100m M II 11.27 10.98/17

Kraków (1)
2018-06-03
3e2 - 11.27 (-0.4)
82 Lublin (M)
2018-05-26
5e3 - 11.56 (-2.2)
62