WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 54 ( 54 ) K-30 M-24
NrLicencji: 9/MAZ/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMCHUK Mikhail
1992-09-22
Z/400/18

TAK

Kula M (7.26kg) I

2
ABRAMOWSKI Rafał
1995-02-23
Z/1592/12

TAK

W dal M I 7.19 7.52/17

Warszawa (1)
2018-05-12
0w1 - NM (0.0)
0 Warszawa (M)
2018-05-19
2w1 - 7.14

(+2.7)

0 Suwałki (M)
2018-06-01
2w1 - 7.31

(+3.3)

0 Warszawa (M)
2018-05-19
0 - 6.73 (+1.1)
74 Kladno (CZE) (M)
2018-06-16
7w - 7.11 (+0.5)
98 Warszawa (1)
2018-06-23
1w1 - 7.04 (+0.8)
94
3
ANKIEWICZ Emilia
1990-11-22
Z/2534/11

TAK

400m pł K I 55.89/16

Gliwice (M)
2018-06-10
5s1 - 58.73
147 Kutno (M)
2018-06-15
2s1 - 59.05
144
4
BAŁDYKA Jakub
1996-04-13
Z/457/12

TAK

800m M I 1:48.94/16

Warszawa (1)
2018-06-17
0s1 - DNF
0 Goleniów (M)
2018-06-20
0s1 - DNF
0
5
BARTOSIEWICZ Natalia
1996-05-25
Z/1040/12

TAK

400m K I 54.78/14

Lublin (M)
2018-05-26
4s2 - 56.08
117
6
BHEBHE Urszula
1992-02-27
Z/2785/11

TAK

100m pł K I 13.30/13

7
GADOMSKI Daniel
1998-10-24
Z/177/14

TAK

800m M I 1:52.43/17

Lublin (M)
2018-05-27
3s1 - 1:52.59
105 Siedlce (1)
2018-06-09
1s1 - 1:53.93
93 Warszawa (1)
2018-06-17
1s1 - 1:55.53
80
8
GIEREK Rafał
1996-02-24
Z/444/12

TAK

Oszczep M (800) I 69.07 72.49/17

Kielce (M)
2018-05-12
5 - 69.07
127 Warszawa (M)
2018-05-19
8 - 68.55
125 Warszawa (1)
2018-06-10
1 - 70.11
131 Łódź (M)
2018-05-20
3 - 68.69
126 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 72.48
141 Lublin (M)
2018-05-27
2s1 - 71.08
135 Warszawa (1)
2018-06-16
2 - 69.20
128 Warszawa (1)
2018-06-24
1 - 72.51
141
9
HOŁDA Aleksandra
1996-11-27
Z/355/12

TAK

5000m K I 16:36.88/17

Łomża (M)
2018-06-05
3s1 - 16:31.23
139
10
JERZY Mateusz
1995-03-29
Z/2159/11

TAK

Tyczka M I 5.35 5.41/17

Warszawa (1)
2018-05-12
1 - 5.00
140 Białystok (M)
2018-05-20
5 - 5.35
163 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
7 - 5.35
163 Chorzów (M)
2018-06-08
0 - NM
0 Warszawa (M)
2018-06-13
1 - 5.00
140 Żary (Rynek) (M)
2018-06-23
0 - NM
0
11
KACPRZAK Mateusz
1992-06-15
Z/3356/11

TAK

Dysk M (2kg) I 50.87 51.60/17

Warszawa (1)
2018-05-13
1 - 49.85
114 Warszawa (1)
2018-05-27
1 - 50.87
119 Warszawa (1)
2018-06-10
2 - 49.71
113 Warszawa (1)
2018-06-17
1 - 52.22
125 Warszawa (1)
2018-06-24
1 - 49.98
115
12
KOLB Viktoria
1993-10-26
Z/397/18

TAK

Kula K (4kg) I

13
KOŁECKA Agata
1996-07-06
Z/350/13

TAK

1500m K I 4:46.15 4:46.15/18

Łódź (M)
2018-05-19
4s1 - 4:46.15
70 Łomża (M)
2018-06-05
4s1 - 4:42.62
78
14
KOWALUK Dariusz
1996-04-16
Z/1042/12

TAK

400m M I 46.40/17

Chorzów (M)
2018-06-08
1s2 - 46.49
153 Kutno (M)
2018-06-15
1s1 - 46.61
150 Goleniów (M)
2018-06-20
4s1 - 46.66
149
15
KRAWCZYK Michał
1992-09-08
Z/4230/11

TAK

110m M I 14.80/16

Warszawa (1)
2018-05-13
0w1 - DNF

(+2.5)

0 Warszawa (M)
2018-05-19
0w1 - DNF (+1.0)
0
16
ŁEPKOWSKA Kinga
1997-04-30
Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) I 60.46 63.19/17

Łódź (1)
2018-05-13
1 - 60.35
160 Łódź (M)
2018-05-20
7 - 60.46
161 Poznań (1)
2018-06-03
1 - 57.82
152 Warszawa (1)
2018-06-24
2 - 58.78
155
17
MURASZEWSKA Dominika
1995-11-21
Z/2277/11

TAK

400m K I 52.88/17

Chorzów (M)
2018-06-08
6s2 - 53.54
149 Goleniów (M)
2018-06-20
3s1 - 53.34
152
18
PALUCH Justyna
1997-02-28
Z/1542/13

TAK

200m K I 25.81 25.05/15

Łódź (M)
2018-05-20
5s3 - 25.81 (-1.1)
93
19
PALUCH Paulina
1998-12-03
Z/261/14

TAK

200m K I 25.60 25.60/18

Łódź (M)
2018-05-20
1s6 - 25.60 (-2.4)
99 Lublin (M)
2018-05-27
2s3 - 25.47 (-2.3)
102 Warszawa (1)
2018-06-17
4s1 - 25.24 (-0.9)
108 Warszawa (1)
2018-06-24
3s1 - 25.80 (+0.1)
94
20
ROSIAK Sara
1997-05-11
Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) I 57.35 60.49/17

Łódź (1)
2018-05-13
2 - 56.88
148 Łódź (M)
2018-05-20
8 - 56.39
145 Łódź (M)
2018-06-03
3 - 55.71
142 Warszawa (1)
2018-06-24
3 - 57.52
150
21
SARNA Angelika
1997-10-01
Z/800/13

TAK

800m K I 2:05.66 2:04.38/17

Bydgoszcz (M)
2018-05-29
9s1 - 2:05.66
142 Chorzów (M)
2018-06-08
2s1 - 2:04.71
148 Gliwice (M)
2018-06-10
4s1 - 2:02.53
162 Goleniów (M)
2018-06-20
4s2 - 2:03.08
159
22
STARUCH Nina
2001-03-03
Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) I 43.50 43.95/17

Warszawa (1)
2018-05-13
1 - 43.02
109 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 42.22
106 Warszawa (1)
2018-06-10
0 - NM
0 Warszawa (1)
2018-06-17
1 - 41.83
105 Warszawa (1)
2018-06-24
2 - 39.35
94 Wrocław (1)
2018-06-23
1 - 40.63
100
23
SULWIRSKI Rafał
1996-07-16
Z/1200/12

TAK

Trójskok M I 14.93 14.93/18

Łódź (M)
2018-05-20
4 - 15.13

(+2.9)

0 Łódź (M)
2018-05-20
0 - 14.93 (+1.6)
107 Lublin (M)
2018-05-26
3s1 - 14.76

(+4.0)

0 Warszawa (1)
2018-06-17
1 - 14.58 (+0.4)
95
24
SUMIŃSKI Wojciech
1994-01-14
Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) I 69.17 69.17/18

Warszawa (1)
2018-05-12
1 - 65.39
113 Łódź (M)
2018-05-20
2 - 69.17
128 Warszawa (1)
2018-06-03
3 - 64.90
112 Lublin (M)
2018-05-27
4s1 - 67.99
123 Warszawa (1)
2018-06-10
2 - 65.85
115 Warszawa (1)
2018-06-16
3 - 66.42
117 Warszawa (1)
2018-06-24
3 - 63.30
106
25
SUWARA Wiktor
1996-07-24
Z/1075/12

TAK

400m M I 46.37/16

26
SZYMANEK Maja
2000-07-05
Z/3992/15

TAK

Tyczka K I 3.90 3.90/18

Warszawa (1)
2018-05-13
1 - 3.80
153 Łódź (M)
2018-05-19
2 - 3.90
157 Warszawa (1)
2018-05-27
1 - 3.80
153 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
3 - 3.80
153 Włocławek (M)
2018-06-24
1 - 3.80
153
27
ŚMIETANKA Justyna
1994-09-24
Z/2685/11

TAK

Tyczka K I 4.45 4.45/17

Bydgoszcz (M)
2018-05-29
2 - 4.45
183 Turku (FIN) (M)
2018-06-05
4 - 4.25
173 Sopot (M)
2018-06-02
22 - 4.41
181
28
TOMALIK Damian
1993-12-27
Z/3292/11

TAK

Tyczka M I 4.80 4.80/18

Warszawa (1)
2018-05-12
2 - 4.80
126 Łódź (M)
2018-05-20
1 - 4.80
126 Warszawa (M)
2018-06-13
2 - 4.80
126
29
WYKA Weronika
1994-01-07
Z/581/11

TAK

800m K I 2:05.36 2:03.75/17

Bydgoszcz (M)
2018-05-29
8s1 - 2:05.36
144 Chorzów (M)
2018-06-08
3s1 - 2:04.89
147 Gliwice (M)
2018-06-10
5s1 - 2:02.89
160 Goleniów (M)
2018-06-20
5s2 - 2:03.53
156
30
WYSZCZELSKA Ewelina
1995-04-04
Z/58/11

TAK

Trójskok K I 11.63 12.59/16

Łódź (M)
2018-05-20
8 - 11.64

(+3.0)

0 Łódź (M)
2018-05-20
0 - 11.63 (-0.3)
92 Warszawa (1)
2018-06-17
1 - 11.77 (+0.4)
98
31
BAŁON Anna
1996-01-10
Z/5/12

TAK

Trójskok K II 11.15/13

Warszawa (1)
2018-06-17
3 - 10.34 (-0.2)
50
32
BRONIEWICZ Magdalena
1991-04-07
Z/3063/11

TAK

200m K II 26.30 25.50/15

Warszawa (1)
2018-05-27
2s1 - 26.30 (+1.5)
82 Warszawa (1)
2018-06-17
3s2 - 26.61 (-0.6)
75
33
CZARNOCKI Emil
1997-03-25
Z/4805/15

TAK

400m M II 49.23/16

Lublin (M)
2018-05-26
8s3 - 52.34
56 Siedlce (1)
2018-06-09
2s1 - 50.05
88 Warszawa (1)
2018-06-16
2s1 - 50.72
78
34
DOMINO Jan
2000-08-26
Z/4562/15

TAK

Tyczka M II 4.00 4.20/17

Warszawa (1)
2018-05-27
4 - 4.00
74 Warszawa (1)
2018-06-03
3 - 4.20
87 Warszawa (1)
2018-06-10
2 - 4.20
87 Warszawa (1)
2018-06-16
5 - 4.00
74 Włocławek (M)
2018-06-25
7 - 4.20
87
35
DONCZEW Konrad
1992-04-12
Z/344/11

TAK

100m M II 10.91/12

36
DORTZ Elizabeth
2001-09-17
Z/399/18

TAK

Kula K (4kg) II

37
DUBIS Seweryn
1998-04-27
Z/128/14

TAK

400m M II 49.61/16

38
GRZEGORCZYK Karolina
1995-06-20
Z/856/12

TAK

400m K II 56.43/16

39
GRZEGORCZYK Natalia
1997-04-14
Z/1196/16

TAK

1500m K II

40
JĘDRZEJCZYK Dominika
1999-08-11
Z/3998/15

TAK

Trójskok K II 11.04 11.04/18

Łódź (M)
2018-05-20
10 - 10.66

(+4.7)

0 Łódź (M)
2018-05-20
0 - 10.11 (+0.7)
42 Płońsk (1)
2018-05-27
2 - 11.04 (+0.4)
73 Warszawa (1)
2018-06-03
3 - 10.98 (-1.9)
71 Warszawa (1)
2018-06-17
2 - 11.27 (-0.3)
80 Włocławek (M)
2018-06-24
21e1 - 10.82 (-0.1)
67
41
JÓŹWICKA Małgorzata
2002-06-03
Z/2037/16

TAK

W dal K II 5.42/17

42
KAŹMIERCZAK Joanna
1998-07-08
Z/70/14

TAK

Wzwyż K II 1.60/16

43
KĘDZIOR Paweł
1993-09-28
Z/193/12

TAK

100m M II 11.13 11.13/18

Łódź (M)
2018-05-19
4e3 - 11.13 (-0.1)
92 Łódź (M)
2018-05-19
5f2 - 11.14 (+0.4)
91 Lublin (M)
2018-05-26
6e3 - 11.57 (-2.2)
61
44
KISZKA Tytus
2000-03-26
Z/3994/15

TAK

200m M II 23.31/17

Warszawa (1)
2018-06-17
3s3 - 23.84 (-0.9)
51
45
LEMIESZEWSKA Marta
1997-12-10
Z/1428/13

TAK

Dysk K (1kg) II 29.68 35.52/16

Lublin (M)
2018-05-26
15s1 - 32.28
62 Warszawa (1)
2018-06-10
0 - NM
0 Warszawa (1)
2018-06-17
2 - 33.37
68 Warszawa (1)
2018-06-24
6 - 32.07
61
46
MALANOWSKI Łukasz
1996-10-08
Z/3997/15

TAK

200m M II 24.19 24.19/18

Warszawa (1)
2018-05-27
3s2 - 24.19 (-0.2)
42 Warszawa (1)
2018-06-17
4s3 - 23.99 (-0.9)
47
47
MARCINIEWICZ Mateusz
1998-06-27
Z/1583/14

TAK

Tyczka M II 4.10/15

Warszawa (1)
2018-05-27
0 - NM
0 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 4.30
93 Warszawa (1)
2018-06-10
3 - 4.20
87 Warszawa (1)
2018-06-16
2 - 4.40
100
48
MISIEWICZ Michał
1995-12-31
Z/1267/11

TAK

1500m M II 4:04.38 3:59.68/17

Łódź (M)
2018-05-19
8s1 - 4:04.38
56
49
RĘBIŚ Kinga
1995-08-15
Z/1971/11

TAK

100m K II 12.63 12.61/17

Łódź (M)
2018-05-19
5e1 - 12.63 (+0.9)
91 Lublin (M)
2018-05-26
6e5 - 13.13 (-3.9)
66 Warszawa (1)
2018-06-10
2e1 - 12.70 (-1.4)
88 Warszawa (1)
2018-06-10
1 - 12.50 (-0.3)
99 Warszawa (1)
2018-06-16
4e1 - 12.69 (-0.1)
88 Warszawa (1)
2018-06-16
2f3 - 12.54 (+1.3)
96 Warszawa (1)
2018-06-24
6e1 - 12.56 (+1.6)
95 Warszawa (1)
2018-06-24
5 - 12.66 (+0.2)
90
50
SATUŁA Małgorzata
1997-11-13
Z/1583/13

TAK

Wzwyż K II 1.56 1.56/18

Warszawa (1)
2018-05-12
2w1 - 1.56
70 Suwałki (M)
2018-06-01
9w1 - 1.49
54 Lublin (M)
2018-05-26
2s2 - 1.58
75 Warszawa (1)
2018-06-23
4w1 - 1.55
68
51
SKOWYRSKA Agnieszka
1998-11-16
Z/3625/18

TAK

1500m K II

52
SŁOCKA Julia
2001-02-18
Z/3990/15

TAK

W dal K II 5.39 5.39/18

Warszawa (1)
2018-05-13
1w3 - 5.29 (+1.7)
78 Warszawa (M)
2018-05-19
7w1 - 5.39 (+0.8)
85 Suwałki (M)
2018-06-02
1w1 - 5.11 (+0.1)
67 Kladno (CZE) (M)
2018-06-17
1w - 5.44 (+1.7)
88
53
TOPOLEWSKI Maciej
1995-04-28
Z/5021/15

TAK

Oszczep M (800) II 61.31 61.31/18

Warszawa (1)
2018-05-12
2 - 60.72
96 Łódź (M)
2018-05-20
5 - 61.31
98 Warszawa (1)
2018-06-03
4 - 60.45
95 Lublin (M)
2018-05-27
7s1 - 61.17
98 Warszawa (1)
2018-06-10
3 - 63.94
108 Warszawa (1)
2018-06-16
4 - 64.24
109 Warszawa (1)
2018-06-24
4 - 62.85
104
54
WOJTALIK Oskar
1993-01-10
Z/2708/11

TAK

5000m M II 14:57.87/16