WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
AZS Łódź Osobostarty: 23 ( 23 ) K-13 M-10
NrLicencji: 2/LDZ/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika
2002-10-28
Z/2583/16

TAK

100m K I 12.55 12.55/18

Łódź (1)
2018-06-09
1e2 - 12.89 (-3.0)
78
2
BATOLIK Agata
1999-01-27
Z/420/15

TAK

400m pł K I 65.70 63.12/16

Łódź (1)
2018-05-13
1s1 - 65.70
84
3
BEDNAREK Agnieszka
1998-06-14
Z/907/14

TAK

Trójskok K I 13.07 13.23/17

Łódź (M)
2018-05-20
3 - 13.07 (+0.9)
148 Łódź (M)
2018-06-03
2 - 13.21

(+2.3)

0 Gdańsk (M)
2018-06-16
3 - 13.02

(+2.3)

0
4
BONECKI Bartosz
1992-08-21
Z/1820/11

TAK

Trójskok M I 16.06/15

Lublin (M)
2018-05-26
2s1 - 14.96 (+2.0)
108 Łódź (1)
2018-06-09
2 - 15.03 (+1.7)
110 Gdańsk (M)
2018-06-16
0 - 15.26 (+1.2)
118 Gdańsk (M)
2018-06-16
2 - 15.74

(+3.6)

0
5
BUCH Natan
1995-11-06
Z/1522/11

TAK

200m M I 22.97 22.97/18

Łódź (1)
2018-05-26
2s1 - 23.16 (-1.3)
70 Łódź (M)
2018-06-03
3s3 - 22.97 (+0.6)
76
6
CHACIŃSKA Natalia
1996-03-07
Z/206/12

TAK

W dal K I 6.05 6.23/17

Łódź (M)
2018-05-19
2 - 6.05 (+1.7)
130
7
DUSZYŃSKI Kajetan
1995-05-12
Z/3203/11

TAK

400m M I 45.98/17

Łomża (M)
2018-06-05
1s1 - 47.28
137 Lublin (M)
2018-05-26
2s1 - 47.55
132 Chorzów (M)
2018-06-08
9s1 - 47.32
136 Jessheim (NOR) (M)
2018-06-10
1 - 47.83
126 Kutno (M)
2018-06-15
4s1 - 47.26
137
8
FLIS Katarzyna
1996-07-10
Z/1329/12

TAK

100m pł K I 13.67 13.67/18

Łódź (M)
2018-05-19
2e2 - 13.85 (+1.4)
144 Łódź (M)
2018-05-19
4 - 14.05 (-0.9)
135 Radom (M)
2018-05-27
4s1 - 13.61

(+4.0)

0 Łódź (M)
2018-06-03
2e1 - 13.77 (+1.5)
147 Łódź (M)
2018-06-03
2 - 13.67 (+1.0)
152 Łódź (1)
2018-06-09
2s1 - 14.10 (+0.2)
133 Toruń (1)
2018-06-16
2s1 - 13.80 (+1.5)
146
9
GUZIEWICZ Adrian
1993-07-18
Z/992/18

TAK

100m M I 11.64 11.23/17

Lublin (M)
2018-05-26
2e9 - 11.92 (-3.9)
42
10
KIEŁBASA Małgorzata
1997-02-04
Z/1119/13

TAK

Trójskok K I 12.46 12.93/17

Łódź (M)
2018-06-03
3 - 12.46 (+1.6)
125 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
0 - NM (0.0)
0
11
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
Z/3833/15

TAK

Trójskok M I 14.54 14.54/18

Warszawa (1)
2018-05-13
2 - 14.07 (+0.6)
80 Łódź (M)
2018-05-20
6 - 14.54 (+1.8)
94 Łódź (1)
2018-06-09
4 - 13.52 (0.0)
64 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
1 - 14.54 (+0.1)
94
12
LACHOWICZ Klara
2000-10-07
Z/3447/17

TAK

400m K I 62.81/17

13
LEWANDOWSKI Jakub
2000-09-17
Z/2046/15

TAK

100m M I 11.62 11.61/17

Łódź (1)
2018-05-13
2e5 - 11.71 (-0.8)
53 Łódź (1)
2018-05-13
2 - 11.72 (-1.6)
52 Łódź (M)
2018-05-19
6e3 - 11.66 (-0.1)
56 Kutno (M)
2018-06-15
5s2 - 11.54 (+1.0)
63
14
MARKS Matylda
2000-11-20
Z/6420/15

TAK

200m K I 26.53 26.53/18

Łódź (1)
2018-05-13
6s1 - 27.70 (-1.6)
54 Łódź (M)
2018-05-20
4s7 - 27.13 (-1.0)
65 Łódź (1)
2018-05-26
1s4 - 27.11 (-0.6)
65 Łódź (M)
2018-06-03
4s2 - 26.53 (+1.9)
77 Kutno (M)
2018-06-15
4s3 - 26.69 (+1.0)
74
15
MROCZEK Adam
1999-12-21
Z/417/15

TAK

400m M I 49.69 48.54/16

Łódź (1)
2018-05-25
1s3 - 49.69
94 Słubice (M)
2018-06-09
4s7 - 47.81
127
16
MROCZEK Kamil
1997-04-26
Z/1117/13

TAK

400m pł M I 54.61 54.61/18

Łódź (M)
2018-05-20
3s2 - 54.61
105 Łódź (M)
2018-06-03
3s1 - 54.91
101 Łódź (1)
2018-06-09
1s1 - 54.75
103 Kutno (M)
2018-06-15
5s2 - 54.58
105
17
NAWROCKA Marta
1998-05-28
Z/788/14

TAK

100m K I 12.24/17

Lublin (M)
2018-05-26
2e1 - 12.52 (-3.6)
98 Łódź (1)
2018-06-09
1e1 - 12.31 (-0.8)
110 Łódź (1)
2018-06-09
1 - 12.23 (-0.8)
115
18
OSTROWSKA Alicja
2001-07-27
Z/2049/15

TAK

400m K I 60.32 60.32/18

Łódź (1)
2018-05-25
1s3 - 60.32
72
19
RZĄDZIŃSKA Julia
1992-05-30
Z/2950/11

TAK

100m pł K I 13.40 13.40/18

Piaseczno (M)
2018-05-20
1s1 - 13.76 (+0.5)
148 Łódź (M)
2018-05-19
1e1 - 13.65

(+2.6)

0 Łódź (M)
2018-05-19
3 - 13.83 (-0.9)
145 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
4s1 - 13.86 (-1.3)
144 Łódź (M)
2018-06-03
1e1 - 13.40 (+1.5)
164 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 13.63 (+1.0)
154 Łódź (1)
2018-06-09
1s1 - 13.73 (+0.2)
149 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 13.69 (+1.5)
151
20
WŁODARCZYK Adam
1997-05-26
Z/1123/13

TAK

1500m M I 3:46.00 3:46.00/18

Łódź (M)
2018-05-19
1s1 - 3:53.51
93 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
3s1 - 3:46.00
127 Gliwice (M)
2018-06-10
4s1 - 3:43.20
141
21
WŁODARCZYK Kamila
2000-07-21
Z/2048/15

TAK

400m pł K I 67.11 67.11/18

Łódź (1)
2018-05-13
4s1 - 69.84
57 Łódź (1)
2018-05-26
2s1 - 67.47
72 Łódź (M)
2018-06-03
4s1 - 67.11
74 Łódź (1)
2018-06-09
3s1 - 67.26
73 Kutno (M)
2018-06-15
3s3 - 68.14
67
22
WOLNIAK Łukasz
2000-08-02
Z/6294/15

TAK

200m M I 23.47 23.47/18

Łódź (1)
2018-05-13
2s2 - 23.47 (-1.1)
61 Łódź (1)
2018-05-26
5s3 - 23.48 (-2.2)
60 Łódź (1)
2018-06-09
1s2 - 23.37 (-1.8)
64
23
ZAGAJEWSKA Karolina
1993-04-05
Z/2975/11

TAK

200m K I 24.18 23.45/17

Łódź (M)
2018-05-20
1s1 - 24.18 (-1.3)
137 Łódź (1)
2018-05-26
1s1 - 24.26 (-1.2)
135