WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 23 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 11/KPO/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub
2001-09-04
Z/931/16

TAK

800m M I 1:50.39 1:50.39/18

Piaseczno (M)
2018-05-20
5s4 - 1:50.39
125 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
9s1 - 1:50.79
122 Chorzów (M)
2018-06-08
0s1 - DNF
0 Gliwice (M)
2018-06-10
2s1 - 1:51.28
117 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 1:52.24
108
2
BARTOSZYŃSKI Marcin
1998-06-25
Z/13/14

TAK

100m M I 11.08/16

Toruń (1)
2018-06-16
6e1 - 11.69 (0.0)
54
3
CWALINA Paulina
2004-03-19
Z/4598/17

TAK

200m K I 30.14 30.14/18

Toruń (1)
2018-06-16
5s4 - 30.17 (+0.6)
20
4
DZIEDZIECH Miłosz
1999-05-18
Z/542/15

TAK

Trójskok M I 14.21/17

Toruń (1)
2018-05-12
0 - NM (0.0)
0
5
KALAMARSKI Mateusz
2002-06-16
Z/1736/16

TAK

Wzwyż M I 1.80 1.86/17

Toruń (1)
2018-05-12
7 - 1.60
22 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
4 - 1.80
55 Toruń (1)
2018-06-10
3 - 1.85
66
6
KALINOWSKI Michał
1993-08-31
Z/429/11

TAK

Trójskok M I 13.65 14.74/16

Toruń (1)
2018-05-12
1 - 13.65 (-0.4)
67 Toruń (1)
2018-06-16
1 - 14.32 (+1.9)
87
7
KARNIA Kornel
1999-04-17
Z/553/15

TAK

100m M I 11.28/16

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
6s2 - 11.29

(+3.3)

0 Toruń (1)
2018-06-10
4s2 - 11.54 (-0.5)
63
8
KIRSZ Ewelina
2000-02-11
Z/452/15

TAK

1500m K I 4:48.63/17

Toruń (1)
2018-06-16
2s1 - 4:59.99
43
9
KORYCKI Patryk
1999-05-14
Z/552/15

TAK

400m M I 50.61 49.64/17

Toruń (1)
2018-05-12
5s1 - 50.61
80
10
KOWALSKA Michalina
1997-10-24
Z/503/13

TAK

400m K I 58.54/15

11
LEŚNIEWSKA Julia
2004-08-10
Z/699/18

TAK

100m K I 13.33 13.33/18

Toruń (1)
2018-05-12
3e5 - 13.63 (-0.4)
45 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
4s1 - 13.39 (+1.2)
55 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 13.39 (-0.3)
55
12
MANTHEY Julia
2003-02-23
Z/4318/17

TAK

400m K I

13
MEGGER Eliza
1999-08-28
Z/543/15

TAK

1500m K I 4:24.94/17

Wrocław (M)
2018-06-13
3s1 - 4:23.61
126
14
MELOCH Arleta
1979-08-17
Z/770/11

TAK

5000m K I 17:18.38/04

15
MOKWA Karol
1999-06-04
Z/547/15

TAK

800m M I 1:56.25 1:56.25/18

Piaseczno (M)
2018-05-20
6s3 - 1:56.25
75 Toruń (1)
2018-06-10
3s1 - 1:54.88
85
16
ORDAŃSKA Laura
2003-01-22
Z/3488/17

TAK

Wzwyż K I 1.30 1.35/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
8 - 1.30
20 Toruń (1)
2018-06-10
10 - 1.35
28 Toruń (1)
2018-06-16
10 - 1.35
28
17
ORGACKA Dominika
2002-09-29
Z/2666/15

TAK

800m K I 2:24.03 2:24.03/18

Toruń (1)
2018-05-12
11s1 - 2:25.46
48 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s1 - 2:24.03
53 Toruń (1)
2018-06-10
6s1 - 2:30.14
34
18
POZORSKI Patryk
1999-02-06
Z/114/15

TAK

200m M I 23.51/16

19
STROJNA Julia
1999-09-03
Z/548/15

TAK

200m K I 26.92/16

20
SZWARNOWSKI Tadeusz
2003-10-10
Z/1269/17

TAK

200m M I

Toruń (1)
2018-06-10
4s6 - 25.92 (-0.1)
13
21
ŚLEBODA Piotr
1987-01-22
Z/766/11

TAK

Wzwyż M I 2.28/13

22
WALISIEWICZ Magdalena
2002-04-14
Z/1031/15

TAK

800m K I 2:26.58/17

Toruń (1)
2018-06-10
3s1 - 2:22.27
59 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 2:25.61
47
23
WIŚNIEWSKI Damian
2000-10-30
Z/2264/15

TAK

400m M I 50.89 50.89/18

Toruń (1)
2018-05-12
2s2 - 51.27
70 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1s4 - 50.89
76 Toruń (1)
2018-06-10
3s1 - 51.55
67