WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 48 ( 48 ) K-26 M-22
NrLicencji: 2/POD/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
Z/2676/16

TAK

200m K I 24.79 24.60/17

Łomża (1)
2018-05-20
1s1 - 24.79 (+1.5)
120 Białystok (1)
2018-05-27
2s1 - 24.97 (+0.7)
115 Słubice (M)
2018-06-10
3s9 - 24.68 (+1.1)
123
2
BERNATOWICZ Anna
1997-10-02
Z/1436/13

TAK

Wzwyż K I 1.66 1.68/17

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 1.66
96
3
BERNATOWICZ Joanna
1996-10-22
Z/1445/12

TAK

Wzwyż K I 1.63 1.66/14

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 1.63
88
4
CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
Z/307/14

TAK

W dal M I 7.30 7.34/16

Łódź (M)
2018-06-03
4 - 7.22

(+2.2)

0 Lublin (M)
2018-05-27
1s1 - 7.37

(+2.9)

0 Chorzów (M)
2018-06-08
4 - 7.40 (-0.7)
120
5
CZYKIER Damian
1992-08-10
Z/3159/11

TAK

110m M I 13.60 13.28/17

Piaseczno (M)
2018-05-20
1s1 - 13.61 (+0.5)
177 Manchester (GBR) (M)
2018-05-18
1 - 13.67 (+0.2)
174 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
2s2 - 13.60 (-1.2)
178 Praha (CZE) (M)
2018-06-04
5 - 13.55 (+0.9)
181 Chorzów (M)
2018-06-08
2s1 - 13.42 (+0.5)
189 Ostrawa (CZE) (M)
2018-06-13
4 - 13.58 (+0.1)
179
6
DAKOWICZ Artur
1998-10-24
Z/1404/14

TAK

110m M I 14.88 14.83/17

Łomża (1)
2018-05-20
1 - 14.88 (+1.3)
111 Słubice (M)
2018-06-09
2s1 - 15.20 (-0.6)
97 Słubice (M)
2018-06-09
3s2 - 15.11 (0.0)
101 Białystok (1)
2018-06-17
2s1 - 15.54 (-1.1)
84
7
GOLA Marlena
1998-06-08
Z/1209/14

TAK

200m K I 24.79 24.66/17

Piaseczno (M)
2018-05-20
3s7 - 24.01

(+2.1)

0 Słubice (M)
2018-06-10
1s10 - 24.01 (+1.1)
142
8
GOSK Anna
1990-03-31
Z/3112/11

TAK

5000m K I 18:02.09/10

9
KAJEWSKA Paulina
1995-06-30
Z/3170/11

TAK

100m K I 12.25 11.96/16

Łódź (M)
2018-06-03
1e2 - 12.50 (+1.2)
99 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 12.25 (+1.8)
113 Lublin (M)
2018-05-26
3e3 - 12.47 (-1.6)
100 Lublin (M)
2018-05-26
7 - 12.44 (-1.2)
102 Siedlce (1)
2018-06-09
2s2 - 12.40 (-0.5)
104
10
KAMIŃSKI Adrian
1994-07-24
Z/3171/11

TAK

100m M I 10.93 10.64/17

Lublin (M)
2018-05-26
2e4 - 11.09 (-2.6)
95 Lublin (M)
2018-05-26
7 - 11.13 (-1.9)
92 Siedlce (1)
2018-06-09
2s1 - 10.88 (+0.6)
112 Białystok (1)
2018-06-17
2s1 - 10.99 (-0.8)
103
11
KARDASZ Klaudia
1996-05-02
Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) I 18.29 18.29/18

Kielce (M)
2018-05-12
1 - 18.25
177 Białystok (M)
2018-05-20
3 - 17.52
168 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
4 - 18.29
178 Łomża (M)
2018-06-05
1 - 17.92
173 Gdańsk (M)
2018-06-16
1 - 17.83
172 Madrid (ESP) (M)
2018-06-22
6 - 17.58
169
12
KOPCIEWSKA Paula
1992-11-26
Z/799/11

TAK

10000m K I 37:43.15 37:05.47/14

Łomża (M)
2018-04-28
13s1 - 37:43.15
104
13
ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
Z/304/15

TAK

400m K I 54.20 53.63/17

Piaseczno (M)
2018-05-20
3s3 - 54.20
140 Łomża (M)
2018-06-05
4s1 - 54.70
134 Włocławek (M)
2018-06-23
1e1 - 56.32
115 Włocławek (M)
2018-06-24
1 - 55.56
124
14
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
Z/3113/11

TAK

800m K I 2:04.31 2:02.36/14

Piaseczno (M)
2018-05-20
3s3 - 2:04.91
147 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
6s1 - 2:04.31
151 Gliwice (M)
2018-06-10
6s1 - 2:03.65
155 Espoo (FIN) (M)
2018-06-13
2s2 - 2:04.13
152
15
MILEWSKI Piotr
1991-10-02
Z/3142/11

TAK

Wzwyż M I 2.00 2.22/13

Lublin (M)
2018-05-26
4s1 - 1.99
97 Białystok (1)
2018-06-17
1 - 1.90
76
16
MOSKAL Jakub
1998-03-12
Z/1008/14

TAK

Wzwyż M I 1.95 2.15/17

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 1.94
85 Słubice (M)
2018-06-09
1 - 1.98
95
17
NOWICKI Wojciech
1989-02-22
Z/3138/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 78.80 80.47/17

Kielce (M)
2018-05-12
2 - 76.51
182 Osaka (JPN) (M)
2018-05-20
3 - 76.66
182 Forbach (FRA) (M)
2018-05-27
2 - 78.80
189 Turku (FIN) (M)
2018-06-05
1 - 79.41
191 Chorzów (M)
2018-06-08
1 - 80.63
195 Gliwice (M)
2018-06-10
1 - 81.45
198
18
PARSZCZYŃSKA Izabela
1988-09-19
Z/795/11

TAK

5000m K I 16:50.62/17

Łomża (M)
2018-06-05
10s1 - 17:18.99
115
19
ROSZKO Damian
1991-11-11
Z/363/11

TAK

5000m M I 13:56.52/17

Łomża (M)
2018-06-05
10s1 - 14:38.34
97
20
RUTKOWSKA Katarzyna
1994-01-14
Z/1252/11

TAK

10000m K I 32:31.40 32:31.40/18

Łomża (M)
2018-04-28
1s1 - 33:24.08
164 London (GBR) (M)
2018-05-19
4 - 32:31.40
178
21
SACHARCZUK Radosław
1993-09-08
Z/1800/13

TAK

100m M I 10.85 10.85/18

Łomża (1)
2018-05-20
2s1 - 10.85 (+1.9)
115 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2e3 - 11.13 (-1.9)
92 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4 - 11.16 (-1.8)
90 Białystok (1)
2018-05-27
1s1 - 11.06 (+0.2)
98 Siedlce (1)
2018-06-09
4s1 - 10.90 (+0.6)
111 Kutno (M)
2018-06-15
3s3 - 10.84 (+0.8)
116 Białystok (1)
2018-06-17
3s1 - 11.04 (-0.8)
99
22
SIEŃKO Magda
1999-01-27
Z/2266/16

TAK

Kula K (4kg) I 13.47 13.47/18

Kielce (M)
2018-05-12
5 - 12.75
105 Łomża (1)
2018-05-20
2 - 13.09
110 Białystok (1)
2018-05-27
1 - 13.47
115 Łomża (M)
2018-06-05
1f2 - 13.36
113 Słubice (M)
2018-06-10
1 - 13.15
110 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
2 - 13.43
114 Włocławek (M)
2018-06-23
1e2 - 13.11
110 Włocławek (M)
2018-06-23
4 - 13.41
114
23
TREJGO Oskar
2000-05-02
Z/2049/16

TAK

Oszczep M (800) I 66.86 66.86/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
1 - 66.86
119 Łomża (1)
2018-05-20
1 - 64.20
109 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 66.72
118 Białystok (1)
2018-05-27
1 - 63.81
108 Słubice (M)
2018-06-09
1f2 - 65.70
115 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
1 - 71.03
135 Włocławek (M)
2018-06-24
2 - 63.87
108
24
ZABAWSKA Daria
1995-04-16
Z/4129/11

TAK

Dysk K (1kg) I 59.57 60.23/15

Kielce (M)
2018-05-12
2 - 54.70
155 Łódź (M)
2018-05-19
1 - 59.57
173 Lublin (M)
2018-05-26
1s1 - 54.76
155 Turku (FIN) (M)
2018-06-05
10 - 51.70
144 Gliwice (M)
2018-06-10
1 - 55.50
158 Gdańsk (M)
2018-06-16
1 - 54.92
156 Białystok (1)
2018-06-17
1 - 56.89
163
25
ŻEBROWSKA Magdalena
1996-05-29
Z/398/12

TAK

W dal K I 6.30 6.30/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 5.93 (-1.5)
122 Łódź (M)
2018-06-03
1 - 6.15

(+2.3)

0 Chorzów (M)
2018-06-08
6 - 6.12 (+0.2)
135
26
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
Z/2760/15

TAK

Oszczep K (600) II 45.08 45.08/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
1 - 42.81
106 Łomża (1)
2018-05-20
1 - 45.08
116 Białystok (1)
2018-05-27
1 - 44.13
112 Słubice (M)
2018-06-09
2 - 44.04
111 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
8 - 40.67
97 Włocławek (M)
2018-06-24
2 - 45.18
116
27
CIOŁKO Sylwia
1998-03-25
Z/1216/14

TAK

1500m K II 4:34.63/17

Łomża (M)
2018-06-05
7s1 - 4:44.39
74 Słubice (M)
2018-06-09
3s1 - 4:40.87
82 Białystok (1)
2018-06-17
2s1 - 4:40.91
0
28
GRYC Anna
1999-10-16
Z/3062/15

TAK

400m pł K II 61.91 61.91/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 61.91
116 Vyškov (CZE) (M)
2018-06-16
2s1 - 60.43
130 Włocławek (M)
2018-06-23
1e2 - 63.67
100 Włocławek (M)
2018-06-24
2 - 61.89
116
29
JABŁOŃSKI Marcin
1994-09-29
Z/917/11

TAK

200m M II 22.35 21.42/16

Lublin (M)
2018-05-27
3s2 - 22.37 (-2.9)
96 Siedlce (1)
2018-06-09
1s3 - 22.29 (-1.9)
99
30
JANKOWSKI Andrzej
1993-08-02
Z/796/11

TAK

800m M II 1:55.83 1:54.42/15

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 1:55.83
78 Łomża (M)
2018-06-05
4s1 - 1:56.54
73
31
JELSKA Justyna
1999-08-20
Z/1051/15

TAK

3000m prz.K II

Słubice (M)
2018-06-09
2s1 - 10:50.97
103
32
KARPIUK Diana
2000-04-05
Z/1889/15

TAK

5000m K II 18:28.31 18:28.31/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 18:28.31
84 Włocławek (M)
2018-06-25
3s1 - 17:32.51
109
33
LEOŃCZUK Andrzej
1992-11-04
Z/4841/11

TAK

5000m M II 15:08.25/17

Łomża (M)
2018-06-05
3s2 - 15:41.23
49
34
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
Z/2041/15

TAK

400m pł K II 65.40 65.40/18

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 65.40
86 Słubice (M)
2018-06-10
3s4 - 66.40
79 Włocławek (M)
2018-06-23
3e3 - 64.07
97 Włocławek (M)
2018-06-24
5 - 64.10
97
35
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
Z/2728/15

TAK

Wzwyż K II 1.60 1.65/17

Łomża (1)
2018-05-20
3 - 1.50
56 Białystok (1)
2018-05-27
3 - 1.60
80 Słubice (M)
2018-06-09
4f3 - 1.58
75 Białystok (1)
2018-06-17
1 - 1.55
68
36
MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
Z/4521/15

TAK

400m K II 58.38 57.77/17

Łomża (1)
2018-05-20
1s1 - 59.08
84 Białystok (1)
2018-05-27
2 - 58.38
92 Słubice (M)
2018-06-09
2s6 - 58.32
92 Włocławek (M)
2018-06-23
5e2 - 58.65
89 Włocławek (M)
2018-06-24
2f2 - 58.06
95
37
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
Z/2836/15

TAK

100m K II 12.26/17

Słubice (M)
2018-06-09
5e1 - 12.80 (-0.1)
82 Słubice (M)
2018-06-09
5 - 12.60 (-0.6)
93
38
NABIAŁEK Łukasz
1989-12-26
Z/2256/11

TAK

100m M II 11.35 10.67/10

Białystok (1)
2018-05-27
3s1 - 11.35 (+0.2)
76
39
PARSZCZYŃSKI Łukasz
1985-05-04
Z/792/11

TAK

5000m M II 13:38.19/13

40
PIEŃKOS Łukasz
1998-12-17
Z/1053/15

TAK

100m M II 11.65 11.08/17

Białystok (1)
2018-05-27
6s1 - 11.65 (+0.2)
57 Siedlce (1)
2018-06-09
1s4 - 11.60 (-0.3)
60 Białystok (1)
2018-06-17
1s2 - 11.51 (+0.6)
65
41
RZEMIENIECKI Marek
1998-02-10
Z/1078/14

TAK

800m M II 1:57.08 1:55.22/17

Łomża (1)
2018-05-20
1 - 1:57.08
69 Łomża (M)
2018-06-05
5s1 - 1:56.94
70 Słubice (M)
2018-06-10
1s7 - 1:57.03
69
42
SIEWIERTOKA Patryk
1999-02-08
Z/3204/15

TAK

Oszczep M (800) II 52.80 55.09/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
2 - 50.22
60 Białystok (1)
2018-05-27
5 - 43.65
39 Białystok (1)
2018-06-17
2 - 42.84
37
43
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
Z/6128/15

TAK

W dal M II 7.16 7.16/18

Łomża (1)
2018-05-20
1 - 7.16 (+1.5)
102 Białystok (1)
2018-05-27
1 - 6.77 (+0.6)
76 Słubice (M)
2018-06-09
5 - 6.57 (+1.3)
64 Włocławek (M)
2018-06-23
6e1 - 6.73 (+1.8)
74 Włocławek (M)
2018-06-23
4 - 7.05

(+3.0)

0
44
SKRZYPKO Barbara
1997-06-01
Z/814/13

TAK

800m K II 2:17.07 2:09.40/15

Białystok (1)
2018-06-17
2s1 - 2:14.28
94
45
SUPROŃ Paweł
1996-03-28
Z/1447/12

TAK

110m M II 15.40/17

Białystok (1)
2018-06-17
1s1 - 15.25 (-1.1)
95
46
SUSZYŃSKA Dominika
1998-03-05
Z/1362/14

TAK

W dal K II 5.65 5.65/18

Łomża (1)
2018-05-20
2 - 5.58 (+0.4)
97 Białystok (1)
2018-05-27
2 - 5.48 (+1.5)
91 Słubice (M)
2018-06-09
1 - 5.53 (+0.8)
94
47
WIŚNIEWSKI Dominik
2000-05-29
Z/5265/15

TAK

Oszczep M (800) II 51.41 55.32/17

Łomża (1)
2018-05-20
4 - 51.41
64 Białystok (1)
2018-05-27
4 - 45.63
45 Słubice (M)
2018-06-09
0f2 - NM
0
48
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
Z/2034/15

TAK

1500m M II 4:07.01 4:02.47/17

Łomża (1)
2018-05-20
3 - 4:07.01
49 Słubice (M)
2018-06-09
3s2 - 4:04.17
57 Włocławek (M)
2018-06-25
6s2 - 4:07.85
47