WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 30 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 1/LDZ/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Sylwester
1989-04-28
Z/2877/11

TAK

Wzwyż M I 2.24 2.32/09

Białystok (M)
2018-05-20
3 - 2.24
164 Radom (M)
2018-05-27
2 - 2.20
152 Chorzów (M)
2018-06-08
3 - 2.27
173 Ostrawa (CZE) (M)
2018-06-13
11 - 2.10
125
2
BONECKI Bartłomiej
1997-10-11
Z/3528/15

TAK

Oszczep M (800) I 54.81 57.31/16

Warszawa (1)
2018-06-10
6 - 49.92
59
3
BORKOWSKI Mateusz
1997-04-02
Z/185/13

TAK

800m M I 1:47.20 1:47.20/18

Piaseczno (M)
2018-05-20
3s4 - 1:48.05
150 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
6s1 - 1:47.20
159 Chorzów (M)
2018-06-08
6s1 - 1:46.53
167 Goleniów (M)
2018-06-20
2s1 - 1:46.27
170
4
BRYCH Wiktoria
2001-10-19
Z/4825/15

TAK

400m pł K I 65.77 65.77/18

Łódź (1)
2018-05-13
2s1 - 66.29
80 Łódź (M)
2018-05-20
2s3 - 68.99
62 Łódź (1)
2018-05-26
2s2 - 66.09
81 Łódź (M)
2018-06-03
2s1 - 65.77
84 Warszawa (1)
2018-06-16
5s1 - 65.86
83
5
DĄBROWSKI Patryk
2000-10-01
Z/6305/15

TAK

200m M I 23.05 23.05/18

Łódź (1)
2018-05-13
5s2 - 23.79 (-1.1)
52 Łódź (1)
2018-05-26
4s3 - 23.46 (-2.2)
61 Łódź (M)
2018-06-03
4s3 - 23.05 (+0.6)
73 Łódź (1)
2018-06-09
3s1 - 23.13 (-0.6)
71 Kutno (M)
2018-06-15
1s2 - 22.97 (+1.3)
76 Toruń (1)
2018-06-16
3s2 - 22.90 (+0.7)
78
6
GROT Aneta
1979-09-22
Z/3027/16

TAK

200m K I 26.34 25.74/16

Łódź (1)
2018-05-13
3s1 - 26.57 (-1.6)
76 Łódź (M)
2018-06-03
3s2 - 26.34 (+1.9)
81
7
HASIURA Jędrzej
1997-03-13
Z/3524/15

TAK

1500m M I 3:55.79 3:53.02/17

Łódź (M)
2018-06-03
1s1 - 3:55.79
85 Lublin (M)
2018-05-26
11s1 - 4:05.03
55 Kutno (M)
2018-06-15
1s1 - 4:03.87
58
8
JAKŚ Aleksandra
1998-01-28
Z/1333/14

TAK

200m K I 25.60 25.60/18

Łódź (M)
2018-05-20
2s5 - 25.95 (-2.0)
90 Łódź (M)
2018-06-03
1s2 - 25.60 (+1.9)
99 Lublin (M)
2018-05-27
2s4 - 25.89 (-2.0)
92 Toruń (1)
2018-06-16
3s1 - 25.31 (+1.9)
106
9
JAKŚ Małgorzata
1998-01-28
Z/1334/14

TAK

100m K I 13.26 12.91/17

Łódź (1)
2018-05-13
2e2 - 13.40 (-1.0)
54 Łódź (1)
2018-05-13
5 - 13.86 (-2.0)
37 Łódź (M)
2018-05-19
7e5 - 13.53 (+0.9)
49 Łódź (M)
2018-06-03
2e1 - 13.26 (+1.9)
60 Łódź (M)
2018-06-03
6 - 13.27 (+1.8)
60 Lublin (M)
2018-05-26
7e1 - 13.51 (-3.6)
50 Łódź (1)
2018-06-09
7e2 - 13.60 (-3.0)
46 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
2e1 - 13.50 (-0.6)
50 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
3 - 13.56 (-0.2)
48
10
KAŹMIERCZAK Weronika
2002-01-26
Z/1644/16

TAK

Wzwyż K I 1.66 1.70/17

Łódź (M)
2018-05-19
6 - 1.60
80 Łódź (1)
2018-05-25
1 - 1.66
96 Częstochowa (1)
2018-06-02
2 - 1.63
88 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 1.65
93 Toruń (1)
2018-06-10
4 - 1.60
80 Wrocław (M)
2018-06-13
3 - 1.58
75 Kutno (M)
2018-06-15
3 - 1.61
83 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
1 - 1.71
111 Opole (M)
2018-06-16
2f3 - 1.70
108
11
KOZIOŁ Jakub
1999-04-16
Z/538/17

TAK

100m M I 11.55 11.55/18

Łódź (1)
2018-05-13
2e4 - 11.85 (-0.6)
45 Łódź (M)
2018-05-19
3e6 - 11.83 (-0.2)
46 Łódź (1)
2018-05-25
4e4 - 11.85 (-0.6)
45 Łódź (M)
2018-06-03
6e1 - 11.55 (+1.2)
63 Łódź (1)
2018-06-09
4e2 - 11.64 (-0.6)
57 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
2e1 - 11.77 (-1.3)
50 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
2 - 11.70 (0.0)
54
12
KSZCZOT Adam
1989-09-02
Z/2880/11

TAK

800m M I 1:46.23 1:43.30/11

Eugene (USA) (M)
2018-05-25
6 - 1:46.64
166 Roma (ITA) (M)
2018-05-31
7 - 1:46.23
171 Chorzów (M)
2018-06-08
2s1 - 1:46.12
172
13
KUC Sławomir
1996-01-24
Z/674/12

TAK

1500m M I 4:08.25 3:51.82/17

Łódź (M)
2018-06-03
9s1 - 4:08.25
46 Lublin (M)
2018-05-26
12s1 - 4:05.29
54
14
NITKA Maciej
1993-10-13
Z/4510/11

TAK

5000m M I 14:42.02/17

15
NOWAK Aleksandra
2001-01-12
Z/6309/15

TAK

100m K I 13.14 13.14/18

Łódź (1)
2018-05-13
3e2 - 13.54 (-1.0)
49 Łódź (M)
2018-05-19
3e7 - 13.40 (-0.7)
54 Łódź (1)
2018-05-25
2e3 - 13.27 (-0.4)
60 Łódź (1)
2018-05-25
8 - 13.49 (-0.3)
51 Łódź (M)
2018-06-03
4e2 - 13.14 (+1.2)
66 Łódź (M)
2018-06-03
5 - 13.17 (+1.8)
64 Łódź (1)
2018-06-09
5e1 - 13.45 (-0.8)
52
16
NOWAKOWSKA Aleksandra
1998-04-23
Z/164/14

TAK

Wzwyż K I 1.81 1.85/17

Łęczyca (1)
2018-05-12
1 - 1.76
126 Łódź (M)
2018-05-19
1 - 1.81
142 Częstochowa (1)
2018-06-02
1 - 1.72
113 Lublin (M)
2018-05-26
1s1 - 1.81
142 Kutno (M)
2018-06-15
1 - 1.80
138 Opole (M)
2018-06-17
8 - 1.82
145
17
NOWAKOWSKI Kasper
1999-01-26
Z/3529/15

TAK

100m M I 11.82 11.73/16

18
OGŁOSZKA Karolina
1988-11-20
Z/1902/11

TAK

Kula K (4kg) I 10.62 11.79/08

Łęczyca (1)
2018-05-12
3 - 10.62
73 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
1 - 10.65
73
19
OLSZOK Oliwia
1998-01-10
Z/674/14

TAK

800m K I 2:20.21 2:07.72/15

Lublin (M)
2018-05-27
5s2 - 2:15.69
88
20
OSMULSKI Tomasz
1982-03-13
Z/2641/11

TAK

10000m M I 30:27.33 30:25.61/11

Łomża (M)
2018-04-28
9s2 - 30:27.33
107
21
OZGA Aleksandra
2001-08-24
Z/4810/15

TAK

100m pł K I 15.20 15.20/18

Łódź (M)
2018-06-03
6e1 - 15.20 (+1.5)
93
22
PLAK Malwina
2002-01-08
Z/3535/16

TAK

Tyczka K I 3.60 3.60/18

Łódź (1)
2018-05-13
1 - 3.41
118 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-05-19
1 - 3.46
123 Łódź (1)
2018-05-26
1f3 - 3.52
128 Łódź (M)
2018-06-03
2 - 3.60
135 Łódź (1)
2018-06-09
1 - 3.40
117 Bydgoszcz / Myślęcinek (1)
2018-06-17
7f2 - 3.61
136
23
RZEŹNICZAK Mateusz
1998-07-23
Z/865/14

TAK

400m M I 47.40/16

Lublin (M)
2018-05-26
1s1 - 47.14
140 Chorzów (M)
2018-06-08
2s2 - 46.83
146
24
STYPUŁKOWSKI Patryk
1995-02-01
Z/415/13

TAK

10000m M I 30:45.50 30:08.06/17

Łomża (M)
2018-04-28
12s2 - 30:45.50
100
25
SZABLEWSKA Paulina
1998-04-26
Z/610/14

TAK

Trójskok K I 12.17 12.17/18

Łódź (M)
2018-05-20
7 - 11.78 (+1.4)
99 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-05-19
2 - 12.17 (+1.9)
115 Łódź (M)
2018-06-03
6 - 11.79

(+2.9)

0 Łódź (1)
2018-06-09
1 - 12.24 (+1.9)
117 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-06-17
1 - 12.03 (0.0)
110
26
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
Z/6308/15

TAK

400m M I 51.34 51.13/17

Łódź (1)
2018-05-25
5s3 - 51.34
69
27
ŚMIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
Z/2708/16

TAK

Tyczka K I 3.32 3.32/18

Łódź (1)
2018-05-13
2 - 3.20
101 Aleksandrów Łódzki (1)
2018-05-19
2 - 3.21
102 Łódź (1)
2018-05-26
2f3 - 3.32
110 Łódź (M)
2018-06-03
3 - 3.05
90 Łódź (1)
2018-06-09
2 - 3.20
101
28
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
Z/4835/15

TAK

400m pł M I 57.41 57.41/18

Łódź (1)
2018-05-26
1s1 - 57.48
72 Łódź (M)
2018-06-03
5s1 - 57.41
73 Warszawa (1)
2018-06-16
3s1 - 58.07
66
29
WOJTASZCZYK Jakub
1983-02-21
Z/2043/18

TAK

Kula M (7.26kg) I 13.95 14.40/04

Łódź (M)
2018-06-03
5 - 13.95
92
30
ZAWISZA Wojciech
1999-07-15
Z/270/16

TAK

200m M I 22.92 22.92/18

Łódź (1)
2018-05-13
4s2 - 23.78 (-1.1)
52 Łódź (M)
2018-05-20
4s4 - 23.50 (-0.5)
60 Łódź (1)
2018-05-26
3s3 - 23.25 (-2.2)
67 Łódź (M)
2018-06-03
2s3 - 22.92 (+0.6)
77 Toruń (1)
2018-06-16
4s2 - 23.04 (+0.7)
73 Warszawa (1)
2018-06-17
6s1 - 23.28 (-0.4)
66