WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
Wybierz klub:
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 27 ( 27 ) K-11 M-16
NrLicencji: 9/LBE/12

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian
2002-02-01
Z/476/16

TAK

800m M I

Słubice (M)
2018-06-10
1s3 - 2:04.66
27
2
BIAŁACH Marzena
2000-06-16
Z/5234/15

TAK

100m K I 12.37 12.37/18

Lublin (1)
2018-05-20
4s1 - 12.46 (+1.3)
101 Radom (M)
2018-05-27
6s1 - 12.35

(+2.1)

0 Słubice (M)
2018-06-09
4e3 - 12.45 (+1.2)
102 Słubice (M)
2018-06-09
7f2 - 12.42 (+0.3)
103 Lublin (1)
2018-06-16
5s1 - 12.50 (+0.1)
99
3
FAJDEK Paweł
1989-06-04
Z/3286/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 80.70 83.93/15

Kielce (M)
2018-05-12
1 - 79.71
192 Osaka (JPN) (M)
2018-05-20
1 - 78.51
188 Halle (GER) (M)
2018-05-26
1 - 80.70
195 Forbach (FRA) (M)
2018-05-27
1 - 79.57
192 Turku (FIN) (M)
2018-06-05
2 - 78.86
189 Chorzów (M)
2018-06-08
2 - 80.04
193 Gliwice (M)
2018-06-10
2 - 79.79
192
4
GŁUCHOWSKA Kinga
2002-11-20
Z/326/16

TAK

100m K I 12.35/17

Lublin (1)
2018-05-20
0s1 - DNF (+1.3)
0
5
JAKÓBCZYK Mateusz
2000-11-17
Z/5230/15

TAK

400m pł M I 61.16 60.09/17

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 61.16
40 Słubice (M)
2018-06-10
2s2 - 59.25
56 Lublin (1)
2018-06-16
5s1 - 59.59
53
6
JAKÓBCZYK Michał
1995-05-13
Z/5085/11

TAK

100m M I 10.65 10.52/17

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 10.67 (+0.4)
131 Riga (LAT) (M)
2018-05-29
5 - 10.65 (+0.5)
133 Lublin (M)
2018-05-26
1e1 - 10.91 (-2.1)
110 Lublin (M)
2018-05-26
1 - 10.77 (-1.9)
122 Kraków (M)
2018-06-10
1e3 - 10.83 (-0.6)
117 Kraków (M)
2018-06-10
1 - 10.67 (-1.0)
131
7
KALANDYK Hubert
1994-05-20
Z/2748/11

TAK

200m M I 20.96/16

8
KAWKA Bartłomiej
1997-09-01
Z/1642/13

TAK

Kula M (7.26kg) I 12.93 14.07/17

Lublin (M)
2018-05-27
5s1 - 14.20
96
9
KOPEĆ Dominik
1995-03-05
Z/859/11

TAK

100m M I 10.29 10.29/18

Lublin (1)
2018-05-20
1s1 - 10.29 (+0.4)
170 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1e1 - 10.51 (-1.0)
147 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 10.54 (-1.8)
144 Bydgoszcz (M)
2018-05-29
6s2 - 10.52 (+1.3)
146 Chorzów (M)
2018-06-08
1s1 - 10.46 (+0.2)
152 Lublin (1)
2018-06-16
1s1 - 10.39 (-0.3)
159 Goleniów (M)
2018-06-20
1e2 - 10.38 (-0.1)
160 Goleniów (M)
2018-06-20
1 - 10.32 (-0.2)
167
10
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
Z/5232/15

TAK

W dal M I 6.30 6.81/17

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 6.30 (-0.2)
49 Słubice (M)
2018-06-09
2 - 6.91 (+1.2)
85
11
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) I 51.93 51.93/18

Radom (M)
2018-05-27
8 - 51.93
124 Warszawa (1)
2018-06-03
3 - 52.12
125
12
ŁUCZAK Wiktoria
2002-09-27
Z/323/16

TAK

Kula K (4kg) I

Lublin (1)
2018-06-16
2 - 11.74
90
13
ŁUKASZEK Konstanty
2000-04-24
Z/2121/17

TAK

110m M I

14
MALINOWSKA Marta
1999-07-29
Z/4448/15

TAK

200m K I 27.70 26.45/17

Lublin (1)
2018-05-20
7s2 - 27.70 (-2.1)
54 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3s1 - 28.10 (-1.9)
47 Zamość (1)
2018-06-10
4s1 - 27.49 (-0.9)
58 Lublin (1)
2018-06-16
5s2 - 27.46 (+0.2)
58
15
MUZYCZUK Dawid
1996-06-05
Z/1399/13

TAK

400m M I 50.77/15

Warszawa (1)
2018-06-16
6s1 - 51.92
62
16
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
Z/851/11

TAK

1500m M I 3:59.10 3:45.87/12

Warszawa (1)
2018-05-27
1s1 - 3:59.10
73 Wrocław (M)
2018-06-13
5s1 - 3:57.90
77
17
PRAŻMO Oliwia
2001-02-11
Z/5237/15

TAK

Trójskok K I 10.71 11.13/17

Stalowa Wola (1)
2018-05-12
3 - 10.62

(+2.6)

0 Stalowa Wola (1)
2018-05-12
0 - 10.53 (+0.3)
57 Lublin (1)
2018-05-20
2 - 10.71 (+1.6)
63 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3 - 10.70 (+0.5)
63
18
ROGOWSKI Arkadiusz
1993-03-30
Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) I 69.23 73.10/15

Warszawa (1)
2018-05-12
1 - 68.68
156 Lublin (1)
2018-05-20
1 - 66.48
148 Warszawa (1)
2018-05-27
1 - 69.23
157 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 70.73
162 Warszawa (1)
2018-06-10
1 - 69.77
159 Warszawa (1)
2018-06-16
1 - 69.97
160
19
ROMASZKO Monika
2002-04-13
Z/5236/15

TAK

100m pł K I

Lublin (1)
2018-06-16
1s1 - 14.49 (-0.1)
118
20
SOŁODUCHA Emilia
1998-12-04
Z/537/14

TAK

Młot K (4kg) I 51.02 53.24/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-12
3 - 51.02
122 Słubice (M)
2018-06-09
4 - 51.07
122
21
SOWA Aleksandra
1998-04-24
Z/927/14

TAK

W dal K I 4.63 4.63/18

Warszawa (1)
2018-05-13
4w1 - 4.63 (+1.0)
39 Zamość (1)
2018-06-10
3 - 4.72 (+0.8)
44
22
SWATOWSKI Adrian
2000-07-12
Z/2112/15

TAK

400m M I 54.16/17

Słubice (M)
2018-06-09
1s9 - 52.95
49 Lublin (1)
2018-06-16
3s1 - 53.50
43
23
SZMIT Joanna
1994-04-24
Z/615/11

TAK

1500m K I 4:38.67/16

Lublin (M)
2018-05-26
3s2 - 4:53.24
56
24
ŚMIECH Aleksandra
1997-10-02
Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) I 62.38 62.73/17

Warszawa (1)
2018-05-12
1 - 62.38
167 Lublin (1)
2018-05-20
0 - NM
0 Warszawa (1)
2018-05-27
1 - 61.10
163 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 64.54
174 Słubice (M)
2018-06-09
1 - 63.90
172 Warszawa (1)
2018-06-16
1 - 61.71
165
25
TALACHA Marcin
1996-05-22
Z/204/12

TAK

200m M I 21.36/16

26
WRÓBEL Sebastian
2001-06-21
Z/5109/15

TAK

800m M I 2:03.13 2:00.51/17

Lublin (1)
2018-05-20
3s1 - 2:05.11
25 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3s1 - 2:03.13
34 Słubice (M)
2018-06-10
3s2 - 1:59.55
53 Lublin (1)
2018-06-16
2s1 - 2:02.31
38
27
ZASADA Klaudia
1999-06-20
Z/4707/15

TAK

100m pł K I 17.45 15.62/14

Lublin (1)
2018-05-20
1s1 - 17.45 (+1.1)
35 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2s1 - 17.45 (-4.5)
35 Słubice (M)
2018-06-09
6s1 - 16.23 (+0.2)
62 Słubice (M)
2018-06-09
3s2 - 16.08 (+1.5)
66 Lublin (1)
2018-06-16
3s1 - 16.92 (-0.1)
46