WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 20 ( 20 ) K-6 M-14
NrLicencji: 5/LDZ/04

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNER Marta
2001-05-17
Z/4844/15

TAK

100m K U20 I 13.73 13.73/18

Łódź (1)
2018-05-25
4e2 - 13.73 (-0.8)
84
2
DUDKIEWICZ Kacper
2000-02-06
Z/3807/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 34.63 34.63/18

Łódź (1)
2018-05-26
7 - 34.63
95 Łódź (1)
2018-06-09
6 - 34.15
94
3
FLEJSZMAN Gabriela
2002-01-14
Z/2562/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 28.01 28.01/18

Łódź (1)
2018-05-26
8 - 25.33
80 Łódź (1)
2018-06-09
7 - 26.65
86
4
FLORCZAK Jakub
2002-11-05
Z/2563/16

TAK

W dal M U20 I 5.59/17

5
GRABSKI Mateusz
2002-07-20
Z/2155/17

TAK

1500m M U20 I 4:14.81 4:14.81/18

Łódź (1)
2018-05-25
2s2 - 4:14.81
95 Łódź (1)
2018-06-09
2s1 - 4:24.86
78
6
IGNATOWICZ Katarzyna
1999-11-10
Z/402/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.62 1.65/15

Łódź (1)
2018-05-25
1f3 - 1.57
107 Łódź (1)
2018-06-09
1 - 1.65
130
7
JAŚKIEWICZ Adam
2002-03-19
Z/2564/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.89 14.89/18

Łódź (1)
2018-05-13
2e1 - 15.29 (-1.7)
122 Łódź (1)
2018-05-13
2 - 15.44 (-1.1)
119 Łódź (1)
2018-05-25
2e1 - 15.19 (-0.6)
125 Łódź (1)
2018-05-25
3 - 14.97 (-0.6)
130
8
KACZMAREK Gabriela
2001-09-12
Z/2566/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.33 10.33/18

Łódź (1)
2018-05-25
5 - 10.04
84 Łódź (1)
2018-06-09
5 - 9.80
81
9
KAMIŃSKI Maciej
2001-03-20
Z/3819/15

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.29/17

10
KAŹMIERCZAK Krystian
1999-02-09
Z/405/15

TAK

Wzwyż M U20 I 1.85 1.95/15

Łódź (1)
2018-05-25
2f2 - 1.81
101
11
MIKOŁAJCZYK Adrian
1999-03-04
Z/409/15

TAK

Tyczka M U20 I 4.43 4.50/17

Wrocław (1)
2018-05-13
0 - NM
0 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 4.43
139
12
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
Z/2572/16

TAK

Trójskok M U20 I 12.52 12.52/18

Łódź (1)
2018-05-25
4f2 - 12.52 (+0.5)
86 Łódź (1)
2018-06-09
5 - 12.63 (+1.7)
88
13
NOWAKOWSKI Krystian
2002-04-06
Z/2573/16

TAK

Tyczka M U20 I 4.10 4.10/18

Łódź (1)
2018-05-26
2f3 - 3.62
107 Łódź (1)
2018-06-09
3 - 4.20
130
14
RÓŻAŃSKA Ewa
2000-12-22
Z/3814/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 54.87 54.87/18

Łódź (1)
2018-05-13
3 - 54.11
161
15
STANISZEWSKI Jakub
2001-08-09
Z/3815/15

TAK

W dal M U20 I 6.02 6.02/18

Łódź (1)
2018-05-26
2f3 - 6.02 (+1.6)
82 Łódź (1)
2018-06-09
4 - 6.10 (+0.9)
85
16
SUBOCZ Bartosz
2002-06-04
Z/2580/16

TAK

800m M U20 I 2:03.03 2:03.03/18

Łódź (1)
2018-05-26
3s2 - 2:03.03
91 Łódź (1)
2018-06-09
3s1 - 2:02.74
93
17
TOMES Martyna
2001-11-11
Z/3816/15

TAK

Trójskok K U20 I 11.08 11.08/18

Łódź (1)
2018-05-25
1f2 - 10.88 (+0.3)
100
18
WALCZAK Adrian
2002-02-09
Z/2582/16

TAK

Kula M U18 (5kg) I 13.01 13.57/17

Łódź (1)
2018-05-25
2 - 12.87
97 Łódź (1)
2018-06-09
5 - 12.18
91
19
WAWRZYNIAK Maciej
2000-01-28
Z/3824/15

TAK

Kula M U20 (6kg) I 14.61 14.61/18

Łódź (1)
2018-05-25
1 - 14.22
121 Łódź (1)
2018-06-09
1 - 14.28
122
20
ZATYKA Kamil
2001-03-05
Z/3821/15

TAK

Wzwyż M U20 I 1.85 1.86/17

Łódź (1)
2018-05-25
2 - 1.81
101 Łódź (1)
2018-06-09
4 - 1.71
83