WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 9/DOL/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna
2001-05-13
Z/1623/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.50 1.58/17

Wrocław (1)
2018-05-13
2 - 1.50
92 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 1.45
75 Słubice (M)
2018-06-09
11f3 - 1.50
92 Poznań (1)
2018-06-16
2f3 - 1.52

LIMIT STARTÓW > 3

0
2
BURZYŃSKI Tobiasz
1999-08-28
Z/720/15

TAK

2000m prz.M U20 I 6:28.81 6:11.71/16

Słubice (M)
2018-06-09
3s1 - 6:20.25
109
3
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 42.81 42.81/18

Szprotawa (1)
2018-05-12
5 - 42.27
117 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 42.31
117 Słubice (M)
2018-06-10
9 - 40.35
111
4
DROZDEK Marcelina
2000-10-23
Z/2488/15

TAK

10000 m ch K U20 I 58:04 58:04/18

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
41 - 58:04 r
108
5
GOSS Martyna
2001-08-12
Z/2468/15

TAK

400m pł K U20 I 67.13 67.13/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s1 - 67.13
114
6
JANIEC Eryka
2001-06-09
Z/2503/15

TAK

Trójskok K U20 I 10.50 10.53/17

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 10.21 (+2.0)
80 Słubice (M)
2018-06-10
3f3 - 10.61 (-0.6)
92
7
KARABAN Jakub
2000-06-24
Z/2483/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.86 15.86/18

Wrocław (1)
2018-05-13
4w1 - 16.33 (-1.2)
106 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s1 - 15.91 (-1.5)
118
8
KARASIEWICZ Maja
2002-09-28
Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 39.91 39.91/18

Szprotawa (1)
2018-05-12
2 - 38.68
104 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1 - 39.85
109 Słubice (M)
2018-06-09
5 - 39.88
109
9
KOZAK Gracjan
2001-11-19
Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 56.19 56.19/18

Szprotawa (1)
2018-05-12
1 - 55.71
157 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1 - 53.52
151 Słubice (M)
2018-06-10
1 - 58.16
165
10
OLSZOWY Martyna
2000-12-30
Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) I 36.46 36.46/18

Szprotawa (1)
2018-05-12
2 - 35.28
106 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3 - 33.78
98 Słubice (M)
2018-06-09
10 - 33.13
95
11
PIETRKIEWICZ Dobrosława
2001-09-06
Z/2484/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 31.35 32.59/17

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 28.71
94 Słubice (M)
2018-06-10
0f2 - NM
0 Poznań (1)
2018-06-17
3 - 32.03
106
12
PIOTROWSKA Daria
2004-09-25
Z/1258/18

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.77 10.77/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1w2 - 10.77
93
13
POPŁAWSKI Kacper
1999-01-14
Z/3194/15

TAK

400m pł M U20 I 57.93 57.93/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3s1 - 57.93
110 Słubice (M)
2018-06-10
4s1 - 65.77
70
14
POSŁUSZNY Piotr
2001-06-05
Z/2651/15
200m M U20 I 23.54 23.27/17

Wrocław (1)
2018-05-13
7s2 - 23.77 (-0.8)
99 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4s1 - 23.54 (-0.9)

ZMIANA BARW

0
15
RUDEK Anna
2001-06-15
Z/2499/15

TAK

100m pł K U18 I 15.37 15.37/18

Wrocław (1)
2018-05-12
0s1 - DNF (+1.4)
0 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s1 - 15.37 (+0.6)
131 Słubice (M)
2018-06-09
5e1 - 15.22 (+0.5)
134 Słubice (M)
2018-06-09
0 - DNF (+0.7)
0
16
SOBKOWICZ Michał
1999-01-19
Z/3195/15

TAK

200m M U20 I 24.46 24.46/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s5 - 24.46 (-1.1)
87
17
STEC Dominik
1999-01-01
Z/3196/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 54.44 58.79/17

Wrocław (1)
2018-05-12
3 - 49.65
111 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 50.85
114 Słubice (M)
2018-06-09
5f2 - 60.80
136
18
SZUSZKIEWICZ Piotr
2001-01-08
Z/4368/15

TAK

Młot M U18 (5kg) I 50.53 52.64/17

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 50.53
113
19
WOŁOSZYN Aleksandra
2001-12-04
Z/2493/15

TAK

1500m prz.K U18 I 5:49.81 5:49.81/18

Wrocław (1)
2018-05-13
1s1 - 5:55.85
78 Słubice (M)
2018-06-09
9s1 - 5:53.54
80 Poznań (1)
2018-06-17
1s1 - 5:47.76
85
20
ZAZULA Michał
2003-10-23
Z/240/17

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.84/17