WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 56 ( 56 ) K-30 M-26
NrLicencji: 12/LBE/12

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał
2000-04-28
Z/3909/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 46.96 46.96/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 43.62
125 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 46.96
135 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 45.92
132
2
DROZD Wiktoria
2001-09-20
Z/6101/15

TAK

200m K U20 I 25.42 24.96/17

Lublin (1)
2018-05-20
5s1 - 25.42 (+0.2)
137
3
DZIDO Aleksandra
2000-01-28
Z/2226/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.65 1.65/18

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 1.60
115 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 1.63
124 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 1.60
115
4
GOŁĘBIOWSKI Oskar
2000-01-22
Z/6045/15

TAK

400m M U20 I 49.96 49.96/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1s1 - 49.96
131
5
HOŁUB Jakub
2002-01-13
Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U20 I 2.00 2.00/17

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 1.95
125 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 2.00
134
6
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
Z/2537/16

TAK

400m M U20 I 50.29 50.29/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2s1 - 50.29
128
7
IWANEK Iga
2001-09-20
Z/343/16

TAK

400m K U20 I 58.18 58.18/18

Stalowa Wola (1)
2018-06-02
5s1 - 58.18
128 Lublin (1)
2018-06-16
1s1 - 57.20
137
8
KASIBORSKI Bartosz
2002-06-21
Z/352/16

TAK

200m M U20 I 23.52/17

Lublin (1)
2018-06-16
5s1 - 23.38 (-0.5)
107
9
KOT Anna
1999-02-08
Z/1610/16

TAK

Tyczka K U20 I 2.80 3.20/17

Lublin (1)
2018-05-20
0 - NM
0 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 2.80
116 Lublin (1)
2018-06-16
2 - 3.10
135
10
KOTYRA Mikołaj
2001-03-29
Z/316/16

TAK

200m M U20 I 22.22 22.17/17

Lublin (1)
2018-05-20
4s1 - 22.22 (-0.4)
137 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1s1 - 22.24 (-1.1)
136
11
KUFEL Aleksandra
2001-09-07
Z/6096/15

TAK

Młot K U18 (3kg) I 66.59 66.59/18

Lublin (1)
2018-05-20
1f2 - 63.42
161 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 60.06
154
12
LESZCZUK Bartosz
2000-11-11
Z/6090/15

TAK

Trójskok M U20 I 14.42 14.42/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 13.87 (+0.1)
117 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 14.42 (+1.7)
128
13
LIPIŃSKA Milena
1999-03-05
Z/583/15
Tyczka K U20 I 3.70 3.72/15

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 3.50
154 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 3.60
158 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 3.50

ZMIANA BARW

0
14
MUSZYŃSKA Weronika
2001-04-05
Z/6092/15

TAK

Kula K U18 (3kg) I 13.61 13.61/18

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 12.52
114 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 13.13
122 Lublin (1)
2018-06-16
2 - 13.17
123
15
OSIAK Aleksandra
1999-02-06
Z/4550/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 54.30 54.65/17

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 53.52
159 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 55.75
165
16
PIETRUCZUK Natalia
1999-12-04
Z/1853/16

TAK

100m K U20 I 12.56 12.54/17

Lublin (1)
2018-05-20
5s1 - 12.56 (+1.3)
131 Lublin (1)
2018-06-16
6s1 - 12.65 (+0.1)
127
17
PIOŚ Jakub
2000-03-06
Z/486/17

TAK

100m M U20 I 11.37 11.37/18

Lublin (1)
2018-05-20
6s1 - 11.37 (+0.4)
117 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4e1 - 11.54 (-1.0)
108 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
5 - 11.46 (-1.8)
112
18
SIEROCKI Michał
1999-09-12
Z/724/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 13.83/17

19
STĄSIK Anna
2002-08-02
Z/354/16

TAK

400m pł K U20 I 63.07 63.07/18

Lublin (1)
2018-05-20
1s1 - 63.52
136 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
1s1 - 63.07
139 Lublin (1)
2018-06-16
2s1 - 62.84
141
20
WIŚNIEWSKI Piotr
2000-05-17
Z/2681/17

TAK

Trójskok M U20 I 13.41 13.44/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 13.41 (+1.3)
107
21
CIECHANOWSKA Katarzyna
2003-07-05
Z/2514/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) II 24.64 24.64/18

Lublin (1)
2018-05-20
6 - 24.64
77 Lublin (1)
2018-06-16
6 - 25.85
82
22
DZIEDZIC Justyna
2000-02-23
Z/5966/15

TAK

200m K U20 II 26.24 25.82/16

Lublin (1)
2018-05-20
2s2 - 26.24 (-2.1)
121
23
GÓRNIAK Kamila
2001-02-21
Z/3078/17

TAK

Tyczka K U20 II 3.00 3.00/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 3.00
130 Lublin (1)
2018-06-16
3 - 3.00
130
24
GRUSZKOWSKA Patrycja
2000-01-07
Z/2919/15

TAK

1500m K U20 II 4:48.83/17

Białystok (1)
2018-06-17
3s1 - 4:59.52
0
25
JAROSŁAWSKI Kamil
2000-03-17
Z/6108/15

TAK

Trójskok M U20 II 12.57 13.42/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3 - 12.57 (+1.9)
87
26
KISTER Jakub
2000-09-23
Z/6120/15

TAK

W dal M U20 II 6.58 6.67/17

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3 - 6.54 (+1.2)
106 Lublin (1)
2018-06-16
2 - 6.82 (+0.5)
121
27
KNEZ Kinga
2001-08-24
Z/6095/15

TAK

Młot K U18 (3kg) II 53.83 55.23/16

Lublin (1)
2018-05-20
2f2 - 53.83
141 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
1 - 53.45
140 Lublin (1)
2018-06-16
2 - 51.50
134
28
MARCINEK Natalia
2000-09-30
Z/2517/17

TAK

Tyczka K U20 II 2.70 2.70/18

Lublin (1)
2018-05-20
3 - 2.70
110 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
5 - 2.00
75 Lublin (1)
2018-06-16
4 - 2.80
116
29
MIROŃ Aleksandra
2000-09-15
Z/2660/18

TAK

400m pł K U20 II

Lublin (1)
2018-06-16
4s1 - 75.43
79
30
PAŚNIK Monika
2001-11-12
Z/6102/15

TAK

400m K U20 II 61.59 61.59/18

Stalowa Wola (1)
2018-06-02
8s1 - 61.59
102 Lublin (1)
2018-06-16
5s1 - 61.11
105
31
PIOTROWSKA Ewa
2000-02-22
Z/6047/15

TAK

Trójskok K U20 II 10.33 10.33/18

Lublin (1)
2018-05-20
3 - 10.33 (-0.3)
84 Lublin (1)
2018-06-16
0 - NM (0.0)
0
32
SAJNA Kinga
2002-04-24
Z/1598/16

TAK

Trójskok K U20 II 10.77 10.77/18

Lublin (1)
2018-05-20
1 - 10.74 (+0.2)
96 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 10.77 (+1.5)
97
33
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
Z/6046/15

TAK

800m M U20 II 2:02.26 1:56.88/17

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 2:02.26
95
34
SOCHA Karol
2000-11-02
Z/6093/15

TAK

Młot M U20 (6kg) II 45.78 46.20/17

Lublin (1)
2018-05-20
3 - 42.57
106 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 44.49
109 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
211 - 45.78
113 Lublin (1)
2018-06-16
4 - 45.74

LIMIT STARTÓW > 3

0
35
SZPETMAŃSKA Aleksandra
1999-07-19
Z/5054/15

TAK

Młot K U20 (4kg) II 45.01 45.15/17

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 36.61
111 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 43.33
130 Lublin (1)
2018-06-16
3 - 42.78
129
36
TARACHA Weronika
2002-03-28
Z/351/16

TAK

800m K U20 II 2:23.57 2:23.57/18

Lublin (1)
2018-05-20
4s1 - 2:31.86
81 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4s1 - 2:23.57
105 Lublin (1)
2018-06-16
4s1 - 2:23.61
105
37
TUROS Piotr
1999-07-17
Z/1852/16

TAK

Kula M U20 (6kg) II 13.24 13.31/17

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 12.44
101 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 13.24
108 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
4 - 12.50
101 Lublin (1)
2018-06-16
2 - 13.23

LIMIT STARTÓW > 3

0
38
WIERZBICKA Dominika
2000-06-06
Z/2538/16

TAK

100m K U20 II 12.76 12.76/18

Lublin (1)
2018-05-20
3s2 - 12.99 (+0.6)
112 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1e1 - 12.83 (-1.9)
119 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 12.76 (-1.0)
122
39
WLIZŁO Damian
2000-07-18
Z/2682/17

TAK

100m M U20 II 12.66 11.49/17

Lublin (1)
2018-05-20
6s4 - 12.69 (+0.1)
69 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
0e2 - DQ (-1.1)
0
40
ŻMUDA Wojciech
2001-01-10
Z/6097/15

TAK

Młot M U18 (5kg) II 54.89 54.89/18

Lublin (1)
2018-05-20
3 - 51.77
115 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 54.89
121 Lublin (1)
2018-06-16
4 - 51.29
114
41
CEGIEŁKO Maciej
2003-09-17
Z/485/17

TAK

800m M U20 III 2:16.58 2:16.58/18

Lublin (1)
2018-05-20
4s2 - 2:16.58
63 Lublin (1)
2018-06-16
8s2 - 2:32.76
45
42
CISEK Kacper
2001-03-29
Z/2658/18

TAK

200m M U20 III 23.74 23.74/18

Lublin (1)
2018-05-20
1s3 - 23.74 (+1.7)
100 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4s2 - 24.12 (-0.5)
92 Lublin (1)
2018-06-16
6s2 - 23.78 (+1.4)
99
43
CZERNAŚ Agata
2000-01-17
Z/2659/18

TAK

200m K U20 III 30.06 29.59/17

Lublin (1)
2018-05-20
7s4 - 30.06 (-1.2)
70 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
7s1 - 30.96 (-1.9)
63 Lublin (1)
2018-06-16
3s4 - 29.81 (-0.1)
72
44
DUDEK Miłosz
2001-09-27
Z/6105/15

TAK

200m M U20 III 24.76/16

Lublin (1)
2018-06-16
5s3 - 24.69 (+2.0)
83
45
GAŁAT Konrad
2001-02-19
Z/6106/15

TAK

100m M U20 III 12.06 11.95/17

Lublin (1)
2018-05-20
2s3 - 12.13 (-1.1)
84 Lublin (1)
2018-06-16
2s3 - 11.99 (-0.2)
88
46
JAKUBASZEK Emilia
2000-04-05
Z/2454/17

TAK

Tyczka K U20 III 2.60 2.60/18

Lublin (1)
2018-05-20
4 - 2.60
104 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
3 - 2.60
104 Lublin (1)
2018-06-16
5 - 2.60
104
47
KAMIŃSKA Karolina
2002-04-08
Z/1594/16

TAK

W dal K U20 III 4.96/17

48
KLOCEK Tomasz
2003-04-03
Z/115/17

TAK

800m M U20 III 2:07.18 2:07.18/18

Lublin (1)
2018-05-20
5s1 - 2:07.18
74 Lublin (1)
2018-06-16
3s1 - 2:03.36
90
49
KLUJ Natalia
2002-03-13
Z/1595/16

TAK

Trójskok K U20 III 10.56 10.56/18

Lublin (1)
2018-05-20
4 - 10.02 (+0.6)
75 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
4 - 10.56 (+1.4)
90 Lublin (1)
2018-06-16
1 - 10.45 (+0.5)
87
50
KOCOT Katarzyna
2001-09-20
Z/1037/18

TAK

400m K U20 III 62.50 62.50/18

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 64.26
83 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
2s3 - 62.50
95
51
MISIARZ Sebastian
2004-09-15
Z/632/18

TAK

400m M U20 III 58.85 58.85/18

Lublin (1)
2018-05-20
2s1 - 58.85
63 Lublin (1)
2018-06-16
2s3 - 56.75
72
52
OBZEJTA Gabriela
2002-09-10
Z/1597/16

TAK

100m K U20 III 14.00/16

Lublin (1)
2018-06-16
5s4 - 14.16 (-0.6)
72
53
RYDZ Paweł
2002-04-16
Z/340/16

TAK

100m M U20 III 12.40 12.17/17

Lublin (1)
2018-05-20
5s4 - 12.40 (+0.1)
75 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
7e1 - 12.49 (-1.0)
73
54
SKULIMOWSKI Mikołaj
2000-11-16
Z/6098/15

TAK

Młot M U20 (6kg) III 47.21 47.21/18

Lublin (1)
2018-05-20
2 - 42.90
106 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 47.21
116 Lublin (1)
2018-06-16
5 - 44.35
109
55
SZUBARTOWSKI Jakub
2001-01-14
Z/1871/17

TAK

400m M U20 III

56
TABACZYŃSKA Weronika
2001-07-06
Z/3361/16

TAK

Oszczep K U18 (500) III 35.25 35.25/18

Lublin (1)
2018-05-20
1f2 - 31.24
78 Biała Podlaska (1)
2018-05-26
2 - 31.03
77 Lublin (1)
2018-06-16
2 - 28.54
69