WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 01/OP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIOŁY Anna
1999-08-12
Z/845/15

TAK

W dal K U20 I 4.83 5.15/17

2
BORKOWSKA Aleksandra
1999-03-29
Z/3537/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 31.00/17

3
BUCK Dawid
1999-11-11
Z/2890/18

TAK

400m pł M U20 I 58.55 58.55/18

Opole (1)
2018-06-02
1s1 - 59.20
103
4
CIEŚLA Tomasz
1999-08-22
Z/3180/15

TAK

400m pł M U20 I 63.28/17

5
DOLIŃSKA Alicja
2000-11-04
Z/2872/15

TAK

100m pł K U20 I 14.86 14.86/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1w1 - 14.86 (+0.5)
142
6
GDALEWSKI Kacper
2000-06-05
Z/2999/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.93 15.93/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2s1 - 15.93 (+0.1)
117
7
KACIUBAN Katarzyna
2002-05-05
Z/746/16

TAK

100m pł K U18 I 15.69 15.69/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1s1 - 15.69 (+1.4)
125 Opole (1)
2018-06-02
2s1 - 15.78 (+1.6)
123
8
KLAG Karolina
1999-03-22
Z/4561/15

TAK

1500m K U20 I 5:12.68 5:07.8/17

Wrocław (1)
2018-05-12
6s1 - 5:12.68
80
9
KOWALSKA Dominika
1999-06-15
Z/1741/16

TAK

2000m prz.K U20 I 7:13.13 7:13.13/18

10
KRÓL Dawid
2001-05-04
Z/2746/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 13.66 13.66/18

Opole (1)
2018-06-02
1 - 13.24
100
11
LACH Aleksandra
2000-09-12
Z/2655/15

TAK

Tyczka K U20 I 3.00 3.00/18

12
MICHAŁOWICZ Krzysztof
1999-08-27
Z/1698/16

TAK

100m M U20 I 10.88 10.88/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2s8 - 10.88 (+0.2)
145
13
MUCHA Marek
2001-02-25
Z/5898/15

TAK

Oszczep M U18 (700) I 74.86 74.86/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1 - 66.45
134
14
PANCYLEJKO Ewelina
2002-08-31
Z/2882/16

TAK

400m pł K U20 I 69.11 69.11/18

Opole (1)
2018-06-02
4s2 - 67.94
110
15
RACHWALIK Bartłomiej
2001-07-06
Z/5899/15

TAK

Oszczep M U18 (700) I 53.70 53.70/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2 - 48.68
99
16
RANECKA Kamila
2002-02-05
Z/3755/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 39.00 40.30/17

Wrocław (1)
2018-05-12
1 - 38.73
104 Opole (1)
2018-06-02
1f2 - 39.62
108
17
STOKŁOSA Aleks
2002-01-21
Z/665/16

TAK

800m M U20 I 2:04.97 2:04.97/18

Wrocław (1)
2018-05-13
1s4 - 2:04.97
83 Opole (1)
2018-06-02
1s1 - 2:00.93
102 Kraków (M)
2018-06-10
6s3 - 2:02.36
95 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
5s2 - 2:01.89

LIMIT STARTÓW > 3

0
18
ŚCIRA Paweł
2002-05-08
Z/1351/17

TAK

400m M U20 I 53.93 53.93/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1s4 - 53.93
92 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
7s2 - 57.29
69
19
WESTER Tomasz
2002-02-13
Z/745/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.56 16.56/18

Wrocław (1)
2018-05-12
3s1 - 16.56 (+0.8)
84 Opole (1)
2018-06-02
1s1 - 15.49

(+2.2)

0 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
2s2 - 15.48 (-0.1)
118
20
ZAKLIŃSKA Anna
2000-06-24
Z/2747/18

TAK

Kula K U20 (4kg) I 11.06 11.06/18

Opole (1)
2018-06-02
2 - 10.29
111