WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 1/PDK/12

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKA Monika
2000-11-01
Z/280/15

TAK

1500m K U20 I 4:41.90 4:41.90/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
2s1 - 4:41.90
124
2
CHOMA Sebastian
2002-04-06
Z/3831/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 31.67 31.67/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
5 - 30.04
75 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
1 - 27.23
64
3
FICAK Roksana
2000-12-09
Z/268/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 36.68 40.10/17

Przemyśl (1)
2018-05-19
2 - 35.63
120 Kraków (M)
2018-06-10
3 - 36.88
125
4
GREMSKA Joanna
2002-10-02
Z/913/16

TAK

800m K U20 I 2:51.93 2:51.93/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
5s2 - 2:51.93
56
5
HERDA Patrycja
2002-05-16
Z/269/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 36.60 36.60/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
1 - 36.33
123 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
2 - 34.80
117 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
1 - 35.62
120 Kraków (1)
2018-06-10
1 - 35.29

LIMIT STARTÓW > 3

0
6
IWASIECZKO Adam
2002-11-14
Z/2416/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I

7
JABŁOŃSKA Izabella
2000-02-26
Z/270/15

TAK

100m K U20 I 13.55 13.17/17

Stalowa Wola (1)
2018-05-26
8s1 - 13.55 (+0.3)
90
8
KOCHANOWICZ Piotr
2002-01-03
Z/914/16

TAK

800m M U20 I 2:16.03 2:16.03/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
5s2 - 2:16.03
64 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
6s2 - 2:22.78
56
9
KOSTKIEWICZ Filip
1999-05-14
Z/505/15

TAK

Wzwyż M U20 I 1.95 2.00/17

Przemyśl (1)
2018-05-19
1 - 1.95
125 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
1 - 1.95
125 Kraków (M)
2018-06-10
2 - 1.91
118
10
OCHMAN Patryk
2002-04-05
Z/2417/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I 33.81 33.81/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
5 - 31.74
54
11
OSADA Gabriela
2001-08-09
Z/276/15

TAK

100m K U20 I 13.59 13.59/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
6s2 - 13.89 (0.0)
78
12
PEMPUŚ Bernard
1999-08-25
Z/1070/15

TAK

3000m M U20 I 9:53.86 9:53.86/18

13
PEMPUŚ Magdalena
2001-03-19
Z/272/15

TAK

400m pł K U20 I 69.46 68.66/17

Przemyśl (1)
2018-05-19
2s1 - 69.46
103 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
6s1 - 71.85
92 Kraków (1)
2018-06-10
2s2 - 68.65
107 Tarnów (1)
2018-06-17
1s1 - 68.00

LIMIT STARTÓW > 3

0
14
PEMPUŚ Remigiusz
2001-03-19
Z/273/15

TAK

400m pł M (84) U18 I 59.80 59.80/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
2s1 - 60.37
95 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
1s1 - 60.42
94 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
1s1 - 59.80
98 Tarnów (1)
2018-06-17
3s1 - 62.04

LIMIT STARTÓW > 3

0
15
STAŃKO Oliwia
2003-04-28
Z/167/17

TAK

400m K U20 I 65.51 65.51/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
4s2 - 66.02
73 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
6s3 - 67.66
68
16
STRZELEC Martyna
2003-02-04
Z/168/17

TAK

W dal K U20 I 5.57 5.57/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
1 - 5.30 (-0.1)
105 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
1 - 5.13

(+3.2)

0 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
0 - 5.10 (+0.5)
88 Kraków (1)
2018-06-10
5 - 5.10 (-0.1)
88
17
SZUMADA Marta
2003-10-18
Z/2336/17

TAK

400m K U20 I 63.05 63.05/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
3s2 - 63.77
86 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
3s3 - 63.05
91 Kraków (1)
2018-06-10
7s2 - 64.13
84
18
WŁOCH Adriana
2003-01-19
Z/163/17

TAK

200m K U20 I 27.05 27.05/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
5s1 - 27.05 (+0.7)
106
19
WÓJCICKI Grzegorz
1999-01-05
Z/1069/15

TAK

800m M U20 I 1:56.32 1:55.31/16

Stalowa Wola (1)
2018-05-26
2s1 - 1:57.42
119 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
2s1 - 1:56.32
124 Kraków (M)
2018-06-10
3s2 - 1:55.25
128
20
WYWROT Julia
2001-01-16
Z/279/15

TAK

400m pł K U20 I 69.63 69.63/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
4s1 - 72.75
89 Stalowa Wola (1)
2018-06-02
5s1 - 69.63
102 Kraków (1)
2018-06-10
3s2 - 69.66
102 Tarnów (1)
2018-06-17
3s1 - 69.27

LIMIT STARTÓW > 3

0