WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 3/DOL/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWIEC Zofia
2002-08-07
Z/249/17

TAK

W dal K U20 I 4.22 4.22/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
12 - 4.22 (+1.2)
52 Poznań (1)
2018-06-17
4 - 4.11 (-0.6)
48
2
CHORZĘPA Paweł
2004-06-17
Z/3921/17

TAK

100m M U20 I 13.49 13.49/18

Szprotawa (1)
2018-05-12
5e4 - 13.68 (+0.8)
51 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
5e3 - 13.62 (-0.6)
52
3
DOMINIAK Daniel
2001-04-10
Z/817/16

TAK

400m M U20 I 51.76 51.76/18

Wrocław (1)
2018-05-12
5s2 - 53.01
100 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4s4 - 51.76
112 Słubice (M)
2018-06-09
2s3 - 51.76
112
4
DZIEMIDOWICZ Ewa
2002-09-04
Z/129/16

TAK

W dal K U20 I 5.09 5.09/18

Wrocław (1)
2018-05-13
10w2 - 4.91 (+1.9)
75 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3 - 5.09 (-0.7)
87 Słubice (M)
2018-06-09
7f2 - 4.92 (+1.8)
76
5
FRANCZAK Mateusz
2004-03-18
Z/3923/17

TAK

100m M U20 I 12.42 12.42/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4e3 - 12.73 (-0.6)
69
6
GDOWSKA Gabriela
2002-05-10
Z/652/16

TAK

5000 m ch K U20 I 34:37 34:37/18

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
131 - 34:37 r
59 Słubice (M)
2018-06-09
14s1 - 35:22.50
55
7
GILETA Dominika
2000-07-06
Z/2643/15

TAK

800m K U20 I 2:30.48 2:30.48/18

Wrocław (1)
2018-05-13
7s1 - 2:34.05
74 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
5s1 - 2:30.48
84 Poznań (1)
2018-06-17
4s1 - 2:30.86
83
8
JANKOWSKI Krzysztof
2001-05-24
Z/543/17

TAK

200m M U20 I 25.49 25.49/18

Wrocław (1)
2018-05-13
6s5 - 25.50 (-1.9)
73 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4s2 - 25.49 (-1.7)
73
9
KLATKA Łukasz
1999-03-04
Z/357/15

TAK

3000m M U20 I 9:10.89 9:10.89/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s1 - 9:10.89
106
10
KOWALSKA Agata
2002-10-07
Z/248/17

TAK

1500m prz.K U18 I

Słubice (M)
2018-06-09
12s1 - 6:28.48
56 Poznań (1)
2018-06-17
2s1 - 6:18.92
62
11
ŁAKOTA Justyna
2002-09-15
Z/250/17

TAK

1500m prz.K U18 I

Poznań (1)
2018-06-17
3s1 - 6:42.39
50
12
MISEK Kamil
2002-12-21
Z/3928/17

TAK

200m M U20 I 24.51 24.51/18

Wrocław (1)
2018-05-13
5s7 - 25.60 (-2.8)
72 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s3 - 24.51 (-1.4)
86 Słubice (M)
2018-06-10
4s6 - 24.31 (-0.2)
89
13
PIETRYKOWSKA Kamila
2002-06-28
Z/654/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 17.17 17.17/18

14
POPIEL Kaja
2004-08-16
Z/3924/17

TAK

1500m K U20 I 5:24.86 5:24.86/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
5s1 - 5:24.86
71
15
ROSA Julia
2002-02-12
Z/5625/15

TAK

400m K U20 I 60.74/17

16
RUSZKIEWICZ Filip
2001-05-30
Z/2645/15

TAK

3000m M U20 I 9:34.62 9:23.61/17

Słubice (M)
2018-06-10
4s2 - 9:10.99
106
17
SARGALSKI Szymon
2003-11-01
Z/130/16

TAK

W dal M U20 I 5.32 5.32/18

Wrocław (1)
2018-05-12
7w4 - 5.09 (+0.1)
55 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
12 - 5.30 (+1.2)
61
18
SEREK Fabian
2002-11-17
Z/2888/18

TAK

Wzwyż M U20 I 1.50 1.50/18

Szprotawa (1)
2018-05-12
8 - 1.35
43 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
0 - NM
0
19
SKOWRON Kazimierz
2001-09-19
Z/2236/18

TAK

Młot M U18 (5kg) I 30.33 30.33/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
6 - 30.33
66
20
WUJDA Konrad
1999-05-16
Z/359/15

TAK

400m M U20 I 50.21 50.21/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s2 - 50.21
129 Słubice (M)
2018-06-09
2s8 - 50.28
128