WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 5/WMZ/2015

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Emilia
1999-09-04
Z/2191/15

TAK

400m K U20 I 59.60 56.76/17

Toruń (1)
2018-05-12
4s1 - 59.60
117
2
CZARNECKA Aleksandra
2002-06-26
Z/154/16

TAK

100m K U20 I 13.13 13.05/17

Toruń (1)
2018-05-12
3e4 - 13.22 (+0.7)
103 Lubawa (1)
2018-05-26
3e8 - 13.13 (-0.2)
106 Lubawa (1)
2018-05-26
3f3 - 13.18 (-1.2)
104
3
DZIADKO Mateusz
2000-05-25
Z/2898/15

TAK

100m M U20 I 11.41 11.14/17

Toruń (1)
2018-05-12
4e1 - 11.70 (-0.2)
101 Toruń (1)
2018-05-12
5 - 11.62 (+1.7)
104 Lubawa (1)
2018-05-26
2e1 - 11.56 (-1.0)
107 Lubawa (1)
2018-05-26
2 - 11.49 (-1.0)
110 Warszawa (1)
2018-06-03
6e1 - 11.38 (+1.1)
116 Warszawa (1)
2018-06-03
5 - 11.39 (+1.1)
116 Toruń (1)
2018-06-16
4e1 - 11.45 (0.0)

LIMIT STARTÓW > 3

0 Toruń (1)
2018-06-16
3 - 11.47 (-1.4)

LIMIT STARTÓW > 3

0
4
KITEWSKA Wioleta
2002-03-02
Z/56/16

TAK

200m K U20 I 26.40 26.40/18

Toruń (1)
2018-05-12
2s2 - 26.40 (+0.1)
118
5
KLIMEK Rafał
1999-07-21
Z/446/15

TAK

400m M U20 I 49.96 49.67/17

Toruń (1)
2018-05-12
2s1 - 50.20
129 Lubawa (1)
2018-05-26
2s1 - 49.96
131
6
KOZACKI Jakub
2002-10-11
Z/1477/16

TAK

400m M U20 I 51.32 51.32/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s3 - 51.32
117
7
KUBICKA Julia
2002-12-09
Z/55/16

TAK

400m pł K U20 I 68.46 68.46/18

Toruń (1)
2018-05-12
4s1 - 68.46
107
8
LEMANOWICZ Maja
2001-12-01
Z/2102/15

TAK

800m K U20 I 2:30.96 2:22.54/17

Toruń (1)
2018-05-12
6s2 - 2:30.96
83
9
MIERZEJEWSKI Dawid
2001-09-18
Z/1837/17

TAK

200m M U20 I 22.81 22.81/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s3 - 22.89 (+0.9)
119 Lubawa (1)
2018-05-26
1s1 - 22.81 (-1.5)
121 Toruń (1)
2018-06-16
1s2 - 22.68 (+0.7)
125 Warszawa (1)
2018-06-17
2s1 - 22.82 (-0.4)

LIMIT STARTÓW > 3

0
10
PĘTLICKA Julia
2002-01-02
Z/60/16

TAK

800m K U20 I 2:17.47 2:17.47/18

Toruń (1)
2018-05-12
4s1 - 2:17.47
122 Warszawa (1)
2018-06-03
2s1 - 2:20.67
113 Warszawa (1)
2018-06-17
1s1 - 2:19.59
116
11
POTASZNIK Alicja
2000-04-24
Z/2957/15

TAK

200m K U20 I 24.79 24.48/16

Warszawa (1)
2018-06-03
3s1 - 24.52 (-0.5)
156
12
PRUSIŃSKA Małgorzata
2000-07-25
Z/2103/15

TAK

100m K U20 I 13.03 12.66/17

Lubawa (1)
2018-05-26
5e1 - 13.20 (-0.8)
104 Lubawa (1)
2018-05-26
2 - 13.03 (-1.7)
110
13
RUCIŃSKI Kacper
2002-10-23
Z/3674/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 37.98 37.98/18

Toruń (1)
2018-05-12
7 - 34.12
89 Ostróda (1)
2018-05-26
2 - 36.82
98 Gdańsk (1)
2018-06-09
1 - 38.42
104 Toruń (1)
2018-06-16
5 - 36.44

LIMIT STARTÓW > 3

0 Warszawa (1)
2018-06-17
3 - 38.62

LIMIT STARTÓW > 3

0
14
RYBKA Sebastian
2000-05-14
Z/2422/15

TAK

400m pł M U20 I 59.14 59.14/18

Toruń (1)
2018-05-12
4s1 - 59.14
104
15
STAWICKA Maja
2003-06-07
Z/260/17

TAK

400m pł K U20 I 66.11 66.11/18

Toruń (1)
2018-05-12
3s2 - 66.11
120
16
SZEWCZYK Magdalena Barbara
2001-01-02
Z/2366/17

TAK

Kula K U18 (3kg) I 12.06 12.06/18

Ostróda (1)
2018-05-26
2 - 11.28
100
17
SZON Wojciech
2000-06-09
Z/2110/15

TAK

400m pł M U20 I 56.59 56.52/17

Lubawa (1)
2018-05-26
1s1 - 56.59
122
18
TYBOROWSKI Natan
2001-07-02
Z/2310/15

TAK

3000m M U20 I 9:17.96 9:17.96/18

Lubawa (1)
2018-05-26
1s1 - 9:17.96
104
19
WOJSIAT Marta
2000-10-14
Z/5360/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 36.65 38.72/17

Toruń (1)
2018-05-12
2 - 35.88
109 Ostróda (1)
2018-05-26
2 - 36.65
112 Gdańsk (1)
2018-06-09
4 - 33.86
98 Toruń (1)
2018-06-16
1 - 32.34

LIMIT STARTÓW > 3

0
20
ŻUK Natalia
2000-12-23
Z/2426/15

TAK

400m K U20 I 58.45 57.47/17

Toruń (1)
2018-05-12
3s1 - 58.45
126 Lubawa (1)
2018-05-26
1s3 - 59.61
117