WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 3/PDK/13

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAUDEK Julian
2000-01-28
Z/2686/18

TAK

3000m M U20 I 10:11.08 10:11.08/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
5s1 - 10:11.08
84
2
HUSAK Wiktoria
2002-09-16
Z/3177/18

TAK

Oszczep K U18 (500) I 22.39 22.39/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
3 - 22.39
49 Kraków (1)
2018-06-10
12 - 19.07
38
3
JANIK Emilia
2000-12-12
Z/5145/15

TAK

200m K U20 I 26.98 26.98/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
2s2 - 27.53 (-0.2)
99 Kraków (1)
2018-06-10
2s4 - 27.09 (-0.8)
105
4
KAMYK Dawid
2000-11-14
Z/2325/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) I 31.50 31.50/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
3 - 31.50
85 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
3 - 30.68
82
5
KAMYK Klaudia
2001-12-27
Z/2326/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 21.00 23.30/17

Przemyśl (1)
2018-05-19
6 - 19.78
57 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
8 - 15.60
40
6
KOCZERA Jakub
2001-02-28
Z/3571/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.80 1.80/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
3 - 1.80
99 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
3 - 1.70
81 Kraków (1)
2018-06-10
5 - 1.75
90
7
KOCZERA Kacper
2002-11-03
Z/2269/17

TAK

W dal M U20 I 4.98 4.98/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
0 - NM (0.0)
0 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
7 - 4.98 (-0.1)
53 Kraków (1)
2018-06-10
14 - 4.74 (-1.7)
47
8
KOMAŃSKI Albert
2000-02-07
Z/5152/15

TAK

100m M U20 I 11.10 11.10/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
1s1 - 11.10 (+0.7)
132 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
1s1 - 11.35 (-0.3)
118 Kraków (1)
2018-06-10
1s6 - 11.07 (-0.5)
134
9
KORNASIEWICZ Kacper
2004-12-02
Z/3383/18

TAK

800m M U20 I

10
KURZYDŁO Krystian
2000-04-22
Z/2323/17

TAK

1500m M U20 I 4:32.13/17

11
LEWICKA Michalina
2003-09-20
Z/2274/17

TAK

100m pł K U18 I 18.72/17

12
ŁUCZKA Oliwia
2002-08-22
Z/3178/18

TAK

100m K U20 I 14.11 14.11/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
2s4 - 14.47 (+0.2)
66 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
3s4 - 14.11 (0.0)
72
13
ŁUSZCZ Martyna
2004-03-12
Z/2275/17

TAK

800m K U20 I 2:23.44 2:23.44/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
1s2 - 2:23.44
105 Kraków (1)
2018-06-10
8s1 - 2:32.15
80
14
MACKIEWICZ Piotr
2003-07-22
Z/2268/17

TAK

800m M U20 I 2:14.75 2:14.75/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
4s2 - 2:14.75
66 Kraków (1)
2018-06-10
3s2 - 2:16.65
63
15
MILCZANOWSKA Anna
2002-07-16
Z/2276/17

TAK

W dal K U20 I 4.50/17

16
PELCZARSKA Oliwia
2002-09-17
Z/2280/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 38.71 41.80/17

Przemyśl (1)
2018-05-19
1 - 37.96
101 Kraków (1)
2018-06-10
1 - 38.54
103
17
ROMAŃCZYK Sebastian
2000-10-31
Z/5151/15

TAK

Trójskok M U20 I 10.82 11.11/17

Przemyśl (1)
2018-05-19
6 - 10.89

(+3.3)

0 Przemyśl (1)
2018-05-19
0 - 10.82 (+1.0)
60 Kraków (1)
2018-06-10
4f2 - 10.47 (-0.2)
55
18
SZPOJNAROWICZ Kinga
2002-06-25
Z/3175/18

TAK

100m K U20 I 14.10 14.10/18

19
TARKOWSKI Michał
2002-07-17
Z/3176/18

TAK

100m M U20 I 12.12 12.12/18

Przemyśl (1)
2018-05-19
3s3 - 12.12 (-0.8)
84 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
2s2 - 12.24 (-0.5)
80 Kraków (1)
2018-06-10
2s4 - 12.20 (-0.8)
81
20
WOJTANOWSKA Martyna
2000-11-17
Z/5149/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.60 1.60/16

Przemyśl (1)
2018-05-19
3 - 1.50
92