WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 44/POM/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra
2000-03-17
Z/5600/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 36.25 40.60/17

Słubice (M)
2018-06-10
4 - 36.51
124
2
CZAJA Julia
2001-10-03
Z/2227/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.45 1.45/16

Słupsk (1)
2018-05-12
8 - 1.45
75 Sopot (1)
2018-05-26
5f2 - 1.45
75 Gdańsk (1)
2018-06-09
6 - 1.45
75
3
CZAJA Olga
2004-06-06
Z/3724/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.50 1.50/17

Słupsk (1)
2018-05-12
7 - 1.50
92 Sopot (1)
2018-05-26
5f2 - 1.45
75 Gdańsk (1)
2018-06-09
2 - 1.55
103
4
DALECKI Kordian
2000-11-05
Z/5417/15

TAK

W dal M U20 I 5.95 6.58/17

Słupsk (1)
2018-05-12
5 - 5.95 (-0.9)
79 Gdańsk (1)
2018-06-09
2 - 6.29 (+1.0)
94
5
FERRA Daniel
2002-03-21
Z/3009/16

TAK

100m M U20 I 11.80 11.37/17

Słupsk (1)
2018-05-12
5e5 - 11.80 (-0.3)
96 Słubice (M)
2018-06-09
4e2 - 11.44 (+1.3)
113
6
GAFFKE Mateusz
2000-08-10
Z/2229/17

TAK

1500m M U20 I 4:27.94 4:27.94/18

Słupsk (1)
2018-05-12
11s1 - 4:30.64
73 Sopot (1)
2018-05-26
6s1 - 4:27.94
74
7
HEWELT Mikołaj
2002-01-20
Z/3007/16

TAK

100m M U20 I 12.27 11.92/17

Słupsk (1)
2018-05-12
7e3 - 12.36 (-0.5)
76 Sopot (1)
2018-05-26
5s2 - 12.27 (-0.1)
79 Gdańsk (1)
2018-06-09
5e2 - 11.88

(+2.8)

0
8
JASKUŁKA Artur
2000-12-14
Z/2231/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.65 1.65/17

Słupsk (1)
2018-05-12
7 - 1.65
73 Sopot (1)
2018-05-26
6 - 1.60
68 Słubice (M)
2018-06-09
0f2 - NM
0
9
KEMPA Dawid
2002-05-24
Z/2845/16

TAK

400m M U20 I 54.96 54.96/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3s2 - 54.96
83 Sopot (1)
2018-05-26
6s2 - 56.15
74
10
KONKEL Dominika
2002-01-25
Z/2211/16

TAK

400m K U20 I 61.27 61.27/18

Sopot (1)
2018-05-26
4s3 - 61.27
104 Słubice (M)
2018-06-09
2s4 - 61.56
102
11
KOWALSKI Bartłomiej
2002-07-25
Z/3008/16

TAK

Młot M U18 (5kg) I 51.87 52.21/17

Słupsk (1)
2018-05-12
2 - 51.19
114 Sopot (1)
2018-05-26
1 - 49.15
110 Słubice (M)
2018-06-09
6 - 53.25
118
12
KREFT Szymon
2000-01-29
Z/5416/15

TAK

200m M U20 I 21.85 21.65/17

Sopot (1)
2018-05-26
1s5 - 21.85 (-0.5)
147 Słubice (M)
2018-06-10
1s9 - 21.62 (-0.5)
155
13
KWIATKOWSKI Mariusz
2000-06-28
Z/2297/16

TAK

800m M U20 I 2:02.83 2:00.72/17

Sopot (1)
2018-05-26
10s1 - 2:02.83
92 Gdańsk (1)
2018-06-09
5s1 - 2:07.01
74
14
LIEDTKE Bartosz
1999-03-14
Z/4804/15

TAK

400m M U20 I 53.14 51.48/16

Słupsk (1)
2018-05-12
7s1 - 53.14
99
15
MINGA Wiktoria
2000-03-08
Z/2230/17

TAK

200m K U20 I 28.80 28.10/17

Słupsk (1)
2018-05-12
6s4 - 29.05 (+1.1)
80 Sopot (1)
2018-05-26
5s4 - 28.80 (-0.2)
82
16
MUDLAFF Katarzyna
2002-05-02
Z/3612/17

TAK

100m K U20 I 14.40 14.40/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3e1 - 14.40 (-0.7)
67 Słupsk (1)
2018-05-12
2f2 - 14.57 (-1.5)
64
17
OSS Mateusz
2001-08-15
Z/2224/17

TAK

200m M U20 I 22.53 22.53/18

Słupsk (1)
2018-05-12
2s1 - 22.72 (+0.2)
124 Sopot (1)
2018-05-26
1s1 - 22.53 (-0.7)
129 Słubice (M)
2018-06-10
1s2 - 22.47 (+1.3)
130
18
PAWLINA Julia
2001-12-17
Z/2239/17

TAK

400m K U20 I 63.50 63.50/18

Sopot (1)
2018-05-26
5s2 - 63.50
88
19
SZWEDA Michał
2000-04-30
Z/2298/16

TAK

3000m M U20 I 10:02.11 10:02.11/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3s1 - 10:02.11
87
20
ZALIŃSKI Dawid
2003-04-12
Z/3609/17

TAK

800m M U20 I 2:13.33 2:13.33/18

Sopot (1)
2018-05-26
6s2 - 2:13.33
67