WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 18/MŁP/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGOS Marcin
2000-05-09
Z/1883/17

TAK

400m pł M U20 I 62.47 62.47/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 62.47
85 Kraków (1)
2018-06-10
1s1 - 60.66
96 Tarnów (1)
2018-06-17
4s1 - 64.20
74
2
CHOLEWA Paweł
1999-03-13
Z/1884/17

TAK

100m M U20 I 12.37 12.18/17

Kraków (1)
2018-05-19
4e4 - 12.37 (+0.3)
76
3
CHOWANIEC Bartłomiej
1999-08-24
Z/1547/16

TAK

400m M U20 I 52.87/16

Tarnów (1)
2018-06-17
5s1 - 54.88
84
4
DUDA Gabriel
1999-10-01
Z/2539/16

TAK

1500m M U20 I 4:53.19 4:53.19/18

Kraków (1)
2018-05-19
7s1 - 4:53.19
63
5
FLOREK Weronika
1999-04-24
Z/1549/16

TAK

Kula K U20 (4kg) I 7.72 7.77/17

Kraków (1)
2018-05-19
3f2 - 7.72
71
6
JEZIORCZAK Maciej
1999-02-07
Z/1792/16

TAK

400m M U20 I 57.37 57.27/16

Kraków (1)
2018-05-19
4s3 - 57.37
69
7
KNAPCZYK Bartłomiej
2001-05-20
Z/2687/18

TAK

100m M U20 I 11.51 11.51/18

Kraków (1)
2018-05-19
2e1 - 11.51 (+1.8)
109 Kraków (1)
2018-05-19
0 - DQ

(+2.3)

0 Kraków (1)
2018-06-10
6s2 - 11.81 (-1.1)
96
8
KNUTELSKI Błażej
2000-06-11
Z/1886/17

TAK

3000m M U20 I 9:28.76 9:28.76/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 9:28.76
99 Tarnów (1)
2018-06-17
3s1 - 9:36.41
97
9
KUKLA Łukasz
2001-05-21
Z/2688/18

TAK

800m M U20 I 2:27.17 2:27.17/18

Kraków (1)
2018-05-19
8s2 - 2:27.17
51 Kraków (1)
2018-06-10
6s2 - 2:26.35
52
10
KUŁACH Łukasz
2001-05-09
Z/2672/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 11.82 11.82/18

Kraków (1)
2018-05-19
3 - 11.82
86 Kraków (1)
2018-06-10
10 - 10.54
70 Tarnów (1)
2018-06-17
1 - 11.72
85
11
LIPKOWSKA Klaudia
2001-03-04
Z/1887/17

TAK

200m K U20 I 28.62/17

Kraków (1)
2018-05-19
3s2 - 28.36

(+3.4)

0
12
ŁOPATA Małgorzata
1999-04-07
Z/1790/16

TAK

200m K U20 I 29.86 29.09/16

Kraków (1)
2018-05-19
5s3 - 29.86 (+0.9)
72
13
ŁUKASZ Maria
2000-02-13
Z/1891/17

TAK

W dal K U20 I 4.86 4.86/18

Kraków (1)
2018-05-19
2f3 - 4.86 (+1.9)
73 Kraków (1)
2018-06-10
3f2 - 4.67 (+0.6)
67
14
MACHAJ Dominik
2000-02-07
Z/717/18

TAK

Trójskok M U20 I 11.04 11.04/18

Kraków (1)
2018-05-19
3 - 10.86 (+1.8)
60 Kraków (1)
2018-06-10
3f2 - 10.78 (+0.1)
59
15
MACHAJ Kinga
2002-03-16
Z/1734/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 25.56 25.56/18

Kraków (1)
2018-05-19
7 - 19.19
39 Kraków (1)
2018-05-19
7 - 19.19
39 Kraków (1)
2018-06-10
10 - 23.87
54
16
RYPEL Joanna
1999-04-12
Z/1548/16

TAK

400m pł K U20 I 76.17/17

Kraków (1)
2018-05-19
0s1 - DNF
0 Kraków (1)
2018-06-10
3s3 - 76.45
75
17
SIEDLARCZYK Daniel
2001-03-28
Z/2674/18

TAK

800m M U20 I

Tarnów (1)
2018-06-17
3s2 - 2:17.41
62
18
SMOLARSKA Oliwia
2001-09-05
Z/2675/18

TAK

1500m K U20 I 6:14.73 6:14.73/18

Kraków (1)
2018-05-19
5s1 - 6:14.73
48
19
WALICZEK Szymon
2000-09-04
Z/1893/17

TAK

W dal M U20 I 5.77 6.08/17

Kraków (1)
2018-05-19
6f3 - 5.35 (0.0)
62 Tarnów (1)
2018-06-17
9 - 5.57 (+0.3)
67
20
ZOŃ Jan
2000-08-13
Z/1894/17

TAK

3000m M U20 I

Tarnów (1)
2018-06-17
7s1 - 11:56.98
58