WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 19/KPO/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKI Robert
2002-01-15
Z/2670/16

TAK

Młot M U18 (5kg) I 54.84 54.84/18

Toruń (1)
2018-05-12
1f2 - 50.30
112 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1 - 54.45
120 Łódź (1)
2018-05-25
2 - 54.84
121 Słubice (M)
2018-06-09
9 - 44.39

LIMIT STARTÓW > 3

0
2
CIENIAWSKA Patrycja
2002-09-17
Z/852/16

TAK

W dal K U20 I 4.81 5.09/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2f2 - 4.74 (+2.0)
69 Toruń (1)
2018-06-16
3 - 4.81 (+0.1)
72
3
CYRANKOWSKI Dominik
2003-04-14
Z/849/16

TAK

800m M U20 I 2:09.94 2:09.94/18

Toruń (1)
2018-05-12
5s1 - 2:09.94
71 Toruń (1)
2018-06-16
6s1 - 2:08.64
73
4
GORNOWICZ Daria
2002-10-27
Z/3312/16

TAK

400m K U20 I 60.85 60.85/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1s2 - 60.85
107 Toruń (1)
2018-06-16
3s1 - 61.45
103
5
GÓRECKA Marta
2001-02-11
Z/6275/15

TAK

200m K U20 I 28.09 28.09/18

Toruń (1)
2018-05-12
3s3 - 28.09 (-2.2)
90 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3s4 - 28.35 (+1.7)
88
6
GUTOWSKI Dawid
2002-01-04
Z/5646/15

TAK

800m M U20 I 1:58.56 1:58.56/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s1 - 1:59.29
110 Słubice (M)
2018-06-10
7s1 - 2:00.23
106
7
KARNAS Katarzyna
2001-11-24
Z/2279/15

TAK

1500m prz.K U18 I 5:46.16 5:46.16/18

Białogard (1)
2018-05-19
5s1 - 5:46.16
87
8
KAZIMIERSKA Klaudia
2001-09-03
Z/2008/15

TAK

1500m K U20 I 4:23.51 4:23.17/17

Białogard (1)
2018-05-19
3s2 - 4:23.51
155
9
KOTWICKI Dominik
2002-07-09
Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U20 I 1.80 1.80/18

Toruń (1)
2018-05-12
0 - NM
0 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
5 - 1.80
99 Słubice (M)
2018-06-09
9f3 - 1.70
81 Toruń (1)
2018-06-16
2 - 1.80

LIMIT STARTÓW > 3

0
10
KOWALSKA Julia
2001-12-20
Z/5672/15

TAK

5000 m ch K U20 I 26:57 26:57/18

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
21 - 26:57 r
120 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s1 - 26:57.10
120 Słubice (M)
2018-06-09
4s1 - 27:06.91
118
11
MICHALSKI Filip
2001-02-28
Z/431/15

TAK

3000m M U20 I 9:05.10 9:05.10/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1s1 - 9:05.10
108 Słubice (M)
2018-06-10
1s2 - 9:04.61
109
12
MICHALSKI Hubert
2002-08-29
Z/3413/16

TAK

400m M U20 I 55.51 55.51/18

Łódź (1)
2018-05-25
6s1 - 55.51
79
13
NOWICKA Weronika
1999-03-15
Z/956/15

TAK

10000 m ch K U20 I 59:16 55:47.18/17

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
61 - 59:16 r
102
14
RYBKA Paulina
2003-11-28
Z/851/16

TAK

200m K U20 I 27.15 27.15/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s4 - 27.15 (-0.9)
104 Toruń (1)
2018-06-16
5s2 - 27.34 (0.0)
101
15
SKOWYRA Dawid
2002-01-31
Z/847/16

TAK

400m pł M (84) U18 I 60.13 60.13/18

Toruń (1)
2018-05-12
5s1 - 62.41
80 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
4s1 - 60.13
96 Słubice (M)
2018-06-10
1s2 - 58.64
104
16
STRZELEWICZ Zuzanna
2002-03-21
Z/24/15

TAK

400m K U20 I 57.20 57.20/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3s1 - 57.20
137 Słubice (M)
2018-06-09
1s3 - 57.05
139 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 56.65
142
17
ŚMIETAŃSKI Kacper
2002-01-13
Z/843/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 42.63 42.63/18

Toruń (1)
2018-05-12
4 - 41.50
82 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
4 - 42.63
86 Słubice (M)
2018-06-09
10 - 41.87
83 Toruń (1)
2018-06-16
6 - 39.45

LIMIT STARTÓW > 3

0
18
WASIELEWSKA Kinga
2001-10-30
Z/5657/15

TAK

400m pł K U20 I 64.18 64.18/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s1 - 64.18
132 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3s1 - 64.77
128
19
WICHLIŃSKA Weronika
2004-03-31
Z/4277/17

TAK

800m K U20 I 2:28.08 2:28.08/18

Toruń (1)
2018-05-12
5s2 - 2:28.08
91
20
WOŹNICKI Miłosz
2002-12-31
Z/3372/17

TAK

Młot M U18 (5kg) I 45.71 45.71/18

Toruń (1)
2018-05-12
2f2 - 45.71
104 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2 - 43.82
100 Łódź (1)
2018-05-25
6 - 41.16
95