WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 1/MŁP/13

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABICZ Wiktor
2001-06-19
Z/2981/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.32 15.32/18

Kraków (1)
2018-05-19
3s1 - 15.32 (+0.1)
122
2
BIL Mateusz
2001-04-13
Z/2486/17

TAK

2000m prz.M U20 I

Kraków (1)
2018-06-10
5s1 - 6:25.63
104
3
HAJDUK Julia
2001-08-16
Z/1263/15

TAK

100m pł K U18 I 14.90 14.90/18

Kraków (1)
2018-05-19
3s1 - 14.97 (+0.8)
139 Częstochowa (1)
2018-05-27
2s1 - 14.99 (+0.7)
138 Kraków (1)
2018-06-10
2s2 - 15.00 (-0.1)
138 Warszawa (1)
2018-06-17
4e1 - 15.15 (-0.8)

LIMIT STARTÓW > 3

0 Warszawa (1)
2018-06-17
3 - 15.26 (-1.0)

LIMIT STARTÓW > 3

0
4
KAPUSTKA Anna
2002-02-20
Z/237/16

TAK

400m K U20 I 58.88 58.88/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
1s5 - 58.88
122 Kraków (1)
2018-06-10
3s1 - 58.88
122
5
KIELIAN Aleksandra
2000-09-13
Z/1264/15

TAK

400m pł K U20 I 66.47/17

Częstochowa (1)
2018-05-26
0s4 - DNF
0 Tarnów (1)
2018-06-17
2s1 - 69.21
104
6
KRZEMIEŃ Jan
2002-05-27
Z/2982/16

TAK

100m M U20 I 11.90 11.90/18

Kraków (1)
2018-05-19
3e3 - 11.90 (+0.1)
92 Kraków (1)
2018-05-19
6 - 11.81

(+2.3)

0 Kraków (1)
2018-06-10
7s3 - 12.21 (+0.5)
81
7
LENART Tymoteusz
2002-03-27
Z/242/16

TAK

W dal M U20 I 6.20 6.20/18

Kraków (1)
2018-05-19
4f2 - 5.98 (-1.2)
80 Kraków (1)
2018-06-10
4 - 6.31 (+1.7)
95 Tarnów (1)
2018-06-17
6 - 6.27 (+0.1)
93
8
MAREK Adrian
2004-02-01
Z/271/18

TAK

800m M U20 I 2:11.29 2:11.29/18

Kraków (1)
2018-05-19
7s2 - 2:11.29
70 Częstochowa (1)
2018-05-27
4s1 - 2:14.02
66
9
MORAWSKI Kacper
2002-03-26
Z/238/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.04 15.04/18

Kraków (1)
2018-05-19
1s1 - 15.04 (+0.1)
129
10
MRÓZEK Maksymilian
2002-04-30
Z/1351/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 34.66 34.66/18

Kraków (1)
2018-05-19
3 - 34.66
90
11
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
Z/239/16

TAK

100m pł K U18 I 14.38 14.38/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 14.38 (+0.8)
150 Częstochowa (1)
2018-05-27
4s1 - 15.08 (+0.7)
137 Kraków (1)
2018-06-10
2s1 - 14.51 (-1.5)
147
12
NYKAZA Natalia
2001-04-21
Z/388/16

TAK

400m pł K U20 I 66.70 66.70/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 67.21
114 Częstochowa (1)
2018-05-26
2s1 - 66.70
117 Kraków (1)
2018-06-10
2s1 - 66.11
120
13
PÓŁTORAK Aleksander
2000-03-02
Z/5764/15

TAK

Kula M U20 (6kg) I 11.67 11.67/18

Kraków (1)
2018-06-10
5 - 11.35
91 Tarnów (1)
2018-06-17
4 - 11.08
86
14
RYBKA Aleksandra
2001-01-12
Z/389/16

TAK

400m K U20 I 61.07 61.07/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
5s5 - 61.07
105 Kraków (1)
2018-06-10
2s2 - 60.59
109
15
SROKA Anna
1999-05-06
Z/831/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 36.36 36.36/18

Kraków (1)
2018-05-19
1f3 - 36.12
122 Kraków (1)
2018-06-10
1f2 - 32.37
107
16
STĘPIEŃ Angelika
2000-12-15
Z/2995/15

TAK

1500m K U20 I 4:38.80 4:38.80/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
2s3 - 4:38.80
128 Kraków (1)
2018-06-10
4s1 - 4:43.13
122
17
ŚLIWIAK Natalia
2004-12-01
Z/2126/18

TAK

100m K U20 I 13.03 13.03/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s4 - 13.06 (+0.1)
109 Tarnów (1)
2018-06-17
2e2 - 13.13 (-1.1)
106 Tarnów (1)
2018-06-17
4 - 13.20 (-2.0)
104
18
ŚMIETANA Jakub
2000-03-03
Z/1262/15

TAK

400m pł M U20 I 57.32 57.32/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
2s1 - 57.78
111 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
3s1 - 59.29
103 Tarnów (1)
2018-06-17
1s1 - 57.69
112
19
WDANIEC Szymon
2001-06-18
Z/1903/17

TAK

Kula M U18 (5kg) I 14.89 14.89/18

Kraków (1)
2018-05-19
1 - 14.12
107 Częstochowa (1)
2018-05-26
1 - 14.89
115 Kraków (1)
2018-06-10
4 - 13.65
103
20
WRÓBEL Mateusz
2000-09-04
Z/1746/15

TAK

200m M U20 I 21.92 21.74/17

Częstochowa (1)
2018-05-20
2s1 - 22.03 (+0.1)
142 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
2s1 - 21.84 (0.0)
147