WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 6/MAZ/13

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUKSZTEN Kacper
2000-06-01
Z/4196/15

TAK

Tyczka M U20 I 4.20 4.20/17

Warszawa (1)
2018-05-27
0 - NM
0 Warszawa (1)
2018-06-03
4 - 4.00
122 Warszawa (1)
2018-06-16
6 - 4.00
122
2
BURLEWICZ Barbara
2003-01-09
Z/311/18

TAK

Wzwyż K U20 I 1.64 1.64/18

Warszawa (1)
2018-05-27
1 - 1.64
127 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 1.65
130
3
FAULKNER Gabriela
2000-12-14
Z/3891/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 41.54 41.54/18

Warszawa (1)
2018-05-27
2 - 40.62
123
4
GAJEWSKI Karol
1999-08-31
Z/5253/15

TAK

100m M U20 I 10.90 10.90/18

Warszawa (1)
2018-05-27
2e1 - 11.00 (+0.5)
138 Warszawa (1)
2018-05-27
2 - 10.90 (+0.4)
144 Warszawa (1)
2018-06-03
1e1 - 10.97 (+1.1)
140 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 10.81 (+1.1)
149 Warszawa (1)
2018-06-16
1e1 - 10.91

(+2.8)

0 Warszawa (1)
2018-06-16
1 - 10.89 (-0.1)
144
5
GRUŻEWSKA Dominika
2002-10-05
Z/2525/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.50 1.55/16

Warszawa (1)
2018-05-27
4 - 1.50
92
6
JABŁOŃSKA Wiktoria
2002-12-17
Z/2342/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.50 3.56/16

Warszawa (1)
2018-05-27
0 - NM
0 Warszawa (1)
2018-06-03
2 - 3.40
150
7
JAWORSKA Ksymena
2003-11-26
Z/2267/18

TAK

Młot K U18 (3kg) I 36.33 36.33/18

Warszawa (1)
2018-05-27
1 - 36.33
84 Warszawa (1)
2018-06-16
3 - 35.90
83
8
JÓŹWIACZUK Katarzyna
2001-05-16
Z/3955/15

TAK

W dal K U20 I 5.02 5.70/17

Warszawa (1)
2018-05-27
1f2 - 5.02 (-1.2)
83 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 5.48 (+0.7)
120 Warszawa (1)
2018-06-16
3 - 5.47 (+1.1)
119
9
KĘDZIOR Ewelina
2000-07-18
Z/3950/15

TAK

400m K U20 I 62.88 62.88/18

Warszawa (1)
2018-05-27
1s2 - 62.88
92 Warszawa (1)
2018-06-03
1s2 - 61.71
101 Warszawa (1)
2018-06-16
8s1 - 62.15
98
10
KOŹLICKI Michał
1999-05-22
Z/3940/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 60.88 62.89/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1 - 60.88
149 Warszawa (1)
2018-06-03
2 - 59.45
146
11
OBERDA Julia
2000-09-25
Z/3956/15

TAK

Tyczka K U20 I 3.40 3.90/15

Warszawa (1)
2018-05-27
2 - 3.40
150 Warszawa (1)
2018-06-17
2 - 3.35
147
12
PAWŁOWSKA Gabriela
1999-04-16
Z/4005/15

TAK

W dal K U20 I 5.46/16

Warszawa (1)
2018-06-03
7 - 4.82 (+1.1)
72
13
PŁASKOWICKI Damian
2000-05-30
Z/3952/15

TAK

W dal M U20 I 5.91/17

Warszawa (1)
2018-06-03
12 - 5.02 (-0.3)
54
14
POLOWIEC Karol
2001-03-03
Z/2985/16

TAK

800m M U20 I 2:00.59/17

Warszawa (1)
2018-06-17
2s2 - 2:00.66
104
15
ROMANIUK Daniel
2001-10-10
Z/2632/16

TAK

400m M U20 I 53.38 53.38/18

Warszawa (1)
2018-05-27
5s1 - 53.38
97 Warszawa (1)
2018-06-03
5s1 - 53.24
98 Warszawa (1)
2018-06-16
5s2 - 54.40
88
16
SKRZYSZOWSKA Pia
2001-04-20
Z/3958/15

TAK

100m K U20 I 11.81 11.81/18

Warszawa (1)
2018-06-03
1e1 - 11.81 (-1.1)
166
17
SOBCZYK Kamila
2002-04-27
Z/493/17

TAK

100m K U20 I 12.79 12.71/17

Warszawa (1)
2018-06-03
8e1 - 13.05 (-1.1)
110 Warszawa (1)
2018-06-03
4 - 13.00 (-2.2)
112
18
SZYMAŃSKA Anna
1999-03-05
Z/4019/15

TAK

100m pł K U20 I 14.23 14.23/18

Warszawa (1)
2018-05-27
1e1 - 14.29 (+0.3)
154 Warszawa (1)
2018-05-27
1 - 14.45 (-0.6)
150 Warszawa (1)
2018-06-17
1e1 - 14.25 (-0.4)
155 Warszawa (1)
2018-06-17
0 - DQ (-1.5)
0
19
TRZCIŃSKA Joanna
1999-10-04
Z/3944/15

TAK

800m K U20 I 2:26.74 2:21.05/17

Warszawa (1)
2018-05-27
1s1 - 2:26.74
95 Warszawa (1)
2018-06-03
5s1 - 2:25.15
100
20
WARCHOŁ Patryk
1999-12-27
Z/2247/16

TAK

Młot M U20 (6kg) I 54.86 54.86/18

Lublin (1)
2018-06-16
2 - 56.48
138 Warszawa (1)
2018-06-16
1 - 53.93
132