WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji:

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia
1999-11-06
Z/252/15

TAK

800m K U20 I 2:16.96 2:14.13/17

Sopot (1)
2018-05-26
2s2 - 2:16.96
124
2
BARTOSZEK Jakub
2000-06-09
Z/139/15

TAK

Młot M U20 (6kg) I 56.23 56.23/18

3
BISKUP Marcin
1999-12-28
Z/201/15

TAK

1500m M U20 I 3:54.64 3:54.64/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s1 - 3:54.64
134
4
CHMARA Sebastian
1999-12-06
Z/579/15

TAK

Tyczka M U20 I 4.60 4.60/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2 - 4.40
138 Sopot (1)
2018-05-26
1 - 4.60
146 Łomża (M)
2018-06-05
0 - NM
0
5
FORC Wiktoria
2002-08-05
Z/82/16

TAK

400m K U20 I 56.91 56.91/18

Toruń (1)
2018-05-12
2s1 - 58.29
127 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2s1 - 56.91
140
6
HARASIM Katarzyna
2001-08-01
Z/3155/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 53.18 53.18/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2 - 53.18
140 Sopot (1)
2018-05-26
1 - 51.94
136 Toruń (1)
2018-06-16
2 - 50.30
130
7
KALITTA Victoria
2001-08-13
Z/82/15

TAK

Tyczka K U20 I 4.06/17

8
KASZYŃSKI Dawid
2002-04-29
Z/89/15

TAK

100m M U20 I 11.09 11.09/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1e1 - 11.14

(+2.2)

0 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1 - 11.09 (+0.5)
133
9
KOKOSZEWSKI Oskar
2000-01-20
Z/3150/17

TAK

Kula M U20 (6kg) I 15.44 15.44/18

Toruń (1)
2018-05-12
1 - 15.44
136 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
0 - NM
0 Toruń (1)
2018-06-16
0 - NM
0
10
KOŃCZAL Wiktoria
2000-04-30
Z/5817/15

TAK

100m K U20 I 12.79 12.40/17

Toruń (1)
2018-05-12
6e1 - 12.79 (0.0)
121 Toruń (1)
2018-05-12
3 - 12.85 (-0.8)
118 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
4s2 - 12.52

(+2.8)

0
11
KSEPKA Jędrzej
2001-04-19
Z/3019/16

TAK

100m M U20 I 11.18 11.18/18

Toruń (1)
2018-05-12
6e3 - 11.52 (-1.6)
109 Sopot (1)
2018-05-26
3s4 - 11.45 (-1.1)
112
12
MACIEJEWSKA Paulina
2000-12-27
Z/2125/15

TAK

Tyczka K U20 I 3.40/17

Sopot (1)
2018-05-26
0 - NM
0
13
ORSZAGH Natalia
2002-11-28
Z/163/16

TAK

200m K U20 I 26.21 26.21/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s6 - 26.46 (-0.9)
116
14
PACZYŃSKA Wiktoria
1999-02-01
Z/245/15

TAK

400m K U20 I 59.10 58.51/17

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1s3 - 59.25
120 Sopot (1)
2018-05-26
2s1 - 59.10
121
15
PIASECKI Ryszard
2001-09-29
Z/948/18

TAK

400m M U20 I 50.14 50.14/18

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1s1 - 50.14
130
16
PLUSCHKE Anna
1999-05-09
Z/109/16

TAK

100m K U20 I 12.13 12.13/18

Toruń (1)
2018-05-12
1e2 - 12.18 (+0.3)
148 Toruń (1)
2018-05-12
2 - 12.13 (-0.8)
150 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
3s2 - 12.01

(+2.8)

0 Sopot (1)
2018-05-26
1e4 - 12.19 (-0.4)
148
17
PRZYBYŁ Monika
1999-04-20
Z/248/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.70 1.76/16

Bydgoszcz (1)
2018-05-20
2 - 1.65
130
18
SUŁEK Adrianna
1999-04-03
Z/250/15

TAK

100m pł K U20 I 14.26 13.94/17

Toruń (1)
2018-06-16
3s1 - 13.87 (+1.5)
167
19
ZARĘBA Weronika
2001-12-12
Z/69/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.65 1.65/18

Toruń (1)
2018-05-12
3 - 1.60
115 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
1 - 1.65
130 Sopot (1)
2018-05-26
3f2 - 1.56
105 Toruń (1)
2018-06-16
1 - 1.70

LIMIT STARTÓW > 3

0
20
ŻYGOWSKI Damian
2001-04-06
Z/6140/15

TAK

400m M U20 I 50.61 50.61/18

Toruń (1)
2018-05-12
1s2 - 50.61
125