WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji:

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar
2002-08-07
Z/35/16

TAK

100m M U20 I 12.14 11.97/17

Słupsk (1)
2018-05-12
6e3 - 12.26 (-0.5)
79 Białogard (1)
2018-05-19
5e2 - 12.21 (+0.5)
81 Sopot (1)
2018-05-26
2s2 - 12.14 (-0.1)
83 Sopot (1)
2018-05-26
4f2 - 12.14 (-0.3)
83 Słubice (M)
2018-06-09
4e4 - 12.10 (-1.6)

LIMIT STARTÓW > 3

0
2
BARABASZ Aleksandra
2001-05-05
Z/4309/15

TAK

100m pł K U18 I 16.48 16.48/18

Sopot (1)
2018-05-26
0s2 - DNF (-0.2)
0 Słubice (M)
2018-06-09
0e2 - DNF (+0.4)
0
3
CIESLIK Laura
2002-03-22
Z/37/16

TAK

200m K U20 I 26.42 26.40/17

Słupsk (1)
2018-05-12
5s1 - 26.71 (-0.3)
111 Sopot (1)
2018-05-26
1s2 - 26.42 (-0.2)
117
4
DŁUGOŁĘCKA Julia
2000-09-11
Z/2120/17

TAK

Kula K U20 (4kg) I 10.71 10.71/18

Białogard (1)
2018-05-19
1 - 10.27
110 Sopot (1)
2018-05-26
3 - 10.71
115
5
GIL Arkadiusz
2002-08-11
Z/564/17

TAK

200m M U20 I 24.72 24.72/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3s5 - 25.00 (-1.3)
78 Sopot (1)
2018-05-26
5s3 - 24.72 (-0.5)
83 Słubice (M)
2018-06-10
1s7 - 24.68 (0.0)
83
6
HALECKA Patrycja
2003-11-15
Z/20/17

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.34 10.34/18

Sopot (1)
2018-05-26
3 - 10.23
86
7
JOŃCZYK Oliwier
2002-07-11
Z/778/16

TAK

800m M U20 I 1:56.38 1:56.38/18

Słupsk (1)
2018-05-12
4s3 - 1:56.38
123 Sopot (1)
2018-05-26
1s2 - 1:58.96
112 Słubice (M)
2018-06-10
2s1 - 1:56.96
121
8
LIPIŃSKI Mateusz
1999-09-23
Z/1917/17

TAK

3000m M U20 I 9:29.98 9:21.8/17

Słupsk (1)
2018-05-12
2s1 - 9:29.98
99
9
LITWIN Adrianna
2003-05-03
Z/38/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.59 1.59/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3 - 1.55
103 Sopot (1)
2018-05-26
1f2 - 1.59
112
10
MARZENTA Milena
2001-07-09
Z/152/16

TAK

400m K U20 I 70.32 67.59/17

Słupsk (1)
2018-05-12
8s2 - 70.32
60 Sopot (1)
2018-05-26
6s2 - 70.47
59
11
MICHALAK Piotr
2002-06-29
Z/2843/16

TAK

100m M U20 I 11.32 11.32/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3e5 - 11.38 (-0.3)
116 Słupsk (1)
2018-05-12
4 - 11.37 (-2.5)
117 Białogard (1)
2018-05-19
3e1 - 11.33 (-0.5)
119 Białogard (1)
2018-05-19
3 - 11.32 (+0.7)
120 Sopot (1)
2018-05-26
4s4 - 11.47 (-1.1)
111 Sopot (1)
2018-05-26
1f2 - 11.36 (-0.3)
118 Słubice (M)
2018-06-09
2e2 - 11.27 (+1.3)

LIMIT STARTÓW > 3

0 Słubice (M)
2018-06-09
7 - 11.22 (+1.6)

LIMIT STARTÓW > 3

0
12
NOWIŃSKA Wiktoria
2000-08-16
Z/4310/15

TAK

400m K U20 I 64.72 64.72/18

Słupsk (1)
2018-05-12
6s2 - 64.83
79 Sopot (1)
2018-05-26
5s1 - 64.72
80 Słubice (M)
2018-06-09
6s7 - 66.01
73
13
NOWOSADKO Julia
2002-08-15
Z/123/17

TAK

100m K U20 I 12.71/17

14
RUMINKIEWICZ Zofia
2004-09-29
Z/4649/17

TAK

100m K U20 I 13.27 13.13/17

Słupsk (1)
2018-05-12
2e4 - 13.30 (-1.1)
100
15
SKOWROŃSKA Dominika
2002-05-01
Z/39/16

TAK

100m pł K U18 I 15.85 15.85/18

Słupsk (1)
2018-05-12
5s1 - 16.94 (-0.4)
96 Białogard (1)
2018-05-19
1s1 - 16.21 (+0.4)
115 Sopot (1)
2018-05-26
5s2 - 16.34 (-0.2)
113
16
STASIOŁEK Kornelia
2003-09-29
Z/40/16

TAK

Oszczep K U18 (500) I 38.28 38.28/18

Słupsk (1)
2018-05-12
1f2 - 38.28
102 Białogard (1)
2018-05-19
3 - 33.90
87 Sopot (1)
2018-05-26
1 - 37.62
99
17
SZRAMIAK Maria
2000-07-05
Z/4291/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 47.02 47.02/18

Słupsk (1)
2018-05-12
2 - 45.51
147 Białogard (1)
2018-05-19
1 - 44.06
140 Słubice (M)
2018-06-09
4 - 40.07
123
18
SZTYLKA Karol
1999-03-13
Z/4201/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 57.02 62.24/17

Słupsk (1)
2018-05-12
7 - 55.55
124 Sopot (1)
2018-05-26
9 - 53.03
118 Słubice (M)
2018-06-09
2f2 - 61.58
137
19
ŚMIGIEL Jan
2002-07-16
Z/42/16

TAK

W dal M U20 I 6.22 6.22/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3 - 6.15 (-0.4)
87 Sopot (1)
2018-05-26
2f2 - 6.22 (+0.5)
90 Słubice (M)
2018-06-09
6f2 - 6.46 (+0.6)
102
20
WIECZOREK Alan
2000-05-12
Z/198/16

TAK

800m M U20 I 1:57.62 1:57.16/17

Słupsk (1)
2018-05-12
5s3 - 1:57.62
118 Białogard (1)
2018-05-19
5s1 - 1:57.71
117 Sopot (1)
2018-05-26
7s1 - 1:59.05
112 Słubice (M)
2018-06-10
7s4 - 2:02.25

LIMIT STARTÓW > 3

0