WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
AZS Łódź Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 2/LDZ/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria
2003-05-30
Z/3968/17

TAK

100m K U20 I 14.06 14.06/18

Łódź (1)
2018-06-09
4e4 - 14.42 (-1.8)
67
2
BARCZ Weronika
2002-10-28
Z/2583/16

TAK

100m pł K U18 I 14.43 14.43/18

Łódź (1)
2018-05-13
1e1 - 14.74 (-0.6)
143 Łódź (1)
2018-05-13
1 - 14.88 (-2.7)
140 Łódź (1)
2018-05-25
2e1 - 14.63 (-1.0)
145 Łódź (1)
2018-05-25
1 - 14.43 (-0.9)
149 Łódź (1)
2018-06-09
1s1 - 14.94 (-1.6)
139
3
BATOLIK Agata
1999-01-27
Z/420/15

TAK

400m pł K U20 I 65.70 63.12/16

Łódź (1)
2018-05-13
1s1 - 65.70
123
4
DRWALEWSKI Oskar
2002-06-07
Z/3486/16

TAK

100m M U20 I 12.26 12.18/17

Łódź (1)
2018-05-25
4e2 - 12.26 (-0.3)
79 Łódź (1)
2018-05-25
8 - 12.31 (-0.7)
78
5
GAWRYSZCZAK Daniel
2001-03-13
Z/2044/15

TAK

800m M U20 I 2:03.91 2:00.20/17

Łódź (1)
2018-06-09
4s1 - 2:03.18
91
6
JACEWICZ Błażej
1999-09-25
Z/566/17

TAK

400m M U20 I 52.62 52.62/18

Łódź (1)
2018-05-25
8s1 - 53.42
97 Łódź (1)
2018-06-09
6s1 - 53.05
100
7
KRAWCZYK Kacper
2001-04-05
Z/3833/15

TAK

Trójskok M U20 I 14.54 14.54/18

Łódź (1)
2018-06-09
4 - 13.52 (0.0)
110
8
LACHOWICZ Klara
2000-10-07
Z/3447/17

TAK

400m K U20 I 62.81/17

9
LEWANDOWSKI Jakub
2000-09-17
Z/2046/15

TAK

200m M U20 I 23.43 23.04/17

Łódź (1)
2018-05-13
1s2 - 23.43 (-1.1)
106 Łódź (1)
2018-06-09
2s2 - 23.64 (-1.8)
102 Warszawa (1)
2018-06-17
4s2 - 23.24 (-0.1)
110
10
MARKS Matylda
2000-11-20
Z/6420/15

TAK

100m K U20 I 12.67 12.67/18

Łódź (1)
2018-05-13
1e4 - 13.17 (-2.0)
105 Łódź (1)
2018-05-13
3 - 13.38 (-2.0)
96 Łódź (1)
2018-05-25
1e4 - 13.12 (-0.1)
107 Łódź (1)
2018-05-25
1f2 - 13.23 (0.0)
102 Łódź (1)
2018-06-09
4e1 - 13.08 (-0.8)
108 Łódź (1)
2018-06-09
4 - 13.14 (-0.8)
106 Warszawa (1)
2018-06-16
6e2 - 12.93 (0.0)

LIMIT STARTÓW > 3

0 Warszawa (1)
2018-06-16
5f3 - 12.94 (+1.3)

LIMIT STARTÓW > 3

0
11
MROCZEK Adam
1999-12-21
Z/417/15

TAK

400m M U20 I 49.69 48.54/16

Łódź (1)
2018-05-25
1s3 - 49.69
134 Słubice (M)
2018-06-09
4s7 - 47.81
157
12
MURAWSKA Barbara
2001-02-22
Z/3487/16

TAK

200m K U20 I 27.49 27.49/18

Łódź (1)
2018-05-26
4s5 - 27.63 (-0.5)
97
13
OSTROWSKA Alicja
2001-07-27
Z/2049/15

TAK

200m K U20 I 26.12 26.12/18

Łódź (1)
2018-05-26
2s5 - 26.48 (-0.5)
116 Łódź (1)
2018-06-09
2s1 - 26.03 (-1.7)
125 Warszawa (1)
2018-06-17
8s1 - 26.62 (-0.9)
113
14
PABIANEK Angelika
1999-03-12
Z/301/16

TAK

Trójskok K U20 I 11.27 11.64/17

Łódź (1)
2018-05-25
1f3 - 11.27 (+0.4)
112
15
RUTA Mateusz
2001-07-02
Z/3564/18

TAK

800m M U20 I 2:04.58 2:04.58/18

Łódź (1)
2018-05-13
3s1 - 2:04.58
85 Łódź (1)
2018-06-09
7s1 - 2:14.03
66
16
TURAJ Mateusz
2002-02-18
Z/3488/16

TAK

100m M U20 I 11.51 11.51/18

Łódź (1)
2018-05-25
2e2 - 11.73 (-0.3)
99 Łódź (1)
2018-05-25
3 - 11.70 (-0.7)
101
17
WŁODARCZYK Kamila
2000-07-21
Z/2048/15

TAK

400m pł K U20 I 67.11 67.11/18

Łódź (1)
2018-05-13
4s1 - 69.84
101 Łódź (1)
2018-05-26
2s1 - 67.47
113 Łódź (1)
2018-06-09
3s1 - 67.26
114
18
WOLNIAK Łukasz
2000-08-02
Z/6294/15

TAK

200m M U20 I 23.47 23.47/18

Łódź (1)
2018-05-13
2s2 - 23.47 (-1.1)
105 Łódź (1)
2018-05-26
5s3 - 23.48 (-2.2)
105 Łódź (1)
2018-06-09
1s2 - 23.37 (-1.8)
107