WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 20 ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 23/DOL/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł
2001-02-26
Z/4584/15

TAK

200m M U20 I 22.42 22.42/18

Wrocław (1)
2018-05-13
3s2 - 23.03 (-0.8)
115 Słubice (1)
2018-05-19
2s2 - 22.63 (+0.7)
126 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s1 - 22.59 (-0.9)
127
2
GˇSIOREK-PAWLAK Marcin
2000-01-30
Z/2117/15

TAK

1500m M U20 I 4:20.13 4:19.15/17

Wrocław (1)
2018-05-12
11s1 - 4:20.13
86 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3s2 - 4:21.61
84
3
GÓRKA Beata
2000-07-19
Z/1079/15

TAK

200m K U20 I 27.67 27.67/18

Wrocław (1)
2018-05-13
5s3 - 27.67 (+0.9)
96
4
GROSICKI Wit
1999-08-03
Z/4342/15

TAK

3000m M U20 I 9:34.46 9:32.22/16

5
LÜDTKE Martyna
2003-02-13
Z/3446/17

TAK

100m K U20 I 13.22 13.22/18

Wrocław (1)
2018-05-12
4s1 - 13.22 (+0.4)
103
6
ŁYKO Anna
2001-05-30
Z/3600/15

TAK

Tyczka K U20 I 3.80 3.90/17

Wrocław (1)
2018-05-13
1 - 3.80
167 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 3.63
160
7
MALINOWSKI Rafał
2001-09-25
Z/4362/15

TAK

800m M U20 I 2:06.14 2:06.14/18

Wrocław (1)
2018-05-13
6s2 - 2:06.14
78 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4s2 - 2:06.99
75
8
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
Z/2692/15

TAK

W dal M U20 I 6.31 6.55/17

Wrocław (1)
2018-05-12
5 - 6.22 (+1.0)
90 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
5 - 5.91

(+2.3)

0 Poznań (1)
2018-06-17
4 - 5.87 (-0.3)
75
9
NAWOCKI Paweł
2001-03-30
Z/3604/15

TAK

Tyczka M U20 I 4.20 4.20/18

Wrocław (1)
2018-05-13
5 - 3.80
114 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
7 - 3.63
107
10
PALUSZEK Anna
2000-08-22
Z/2802/15

TAK

100m K U20 I 12.79 12.53/17

Wrocław (1)
2018-05-12
6s9 - 12.88 (+0.9)
117 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
5s1 - 12.85 (-0.2)
118 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4f2 - 12.91 (-0.5)
116
11
PAWELCZAK Karol
2000-01-20
Z/5624/15

TAK

400m M U20 I 54.79 54.79/18

Wrocław (1)
2018-05-12
6s3 - 54.79
85
12
PIETROŃ Natalia
2000-08-08
Z/2118/15

TAK

100m pł K U20 I 16.24 16.24/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3s1 - 16.41 (-1.1)
113
13
PISKOREK Aleksandra
2001-11-25
Z/3398/15

TAK

800m K U20 I 2:20.14 2:18.27/17

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s1 - 2:20.14
115
14
RAK Jakub
2000-10-20
Z/361/16

TAK

Trójskok M U20 I 13.08 13.08/18

Wrocław (1)
2018-05-13
3 - 13.02 (+0.2)
97 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 13.08 (+1.9)
99
15
RODAK Weronika
2000-02-24
Z/1609/15

TAK

400m K U20 I 58.89 58.89/18

16
SITEK Zuzanna
2003-08-08
Z/1920/17

TAK

200m K U20 I 28.95/17

17
STOPA Artur
1999-09-23
Z/360/16

TAK

400m M U20 I 50.33 49.82/17

18
SZACHNIEWICZ Szymon
2001-05-26
Z/1867/17

TAK

100m M U20 I 10.83 10.83/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1s4 - 10.83 (+0.6)
148 Słubice (1)
2018-05-19
4s2 - 11.08 (-0.2)
134 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1e1 - 10.94 (-0.1)
142 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1 - 10.90 (-0.1)
144
19
TABORSKI Andrzej
2003-04-24
Z/1262/18

TAK

100m M U20 I 11.80 11.80/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1s1 - 11.80 (+0.8)
96
20
ŻYGADŁO Bogdan
1999-08-12
Z/3208/15

TAK

200m M U20 I 22.89 22.76/16

Wrocław (1)
2018-05-13
6s2 - 23.29 (-0.8)
109 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2s4 - 22.99 (0.0)
116