WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 14/DOL/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FERENC Łukasz
1999-07-12
Z/4488/15

TAK

400m pł M U20 I

2
GRUZD Wiktor
2002-06-30
Z/2442/16

TAK

400m M U20 I 49.92 49.92/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s4 - 49.92
132 Słubice (M)
2018-06-09
2s1 - 49.36
138
3
HORODECKI Arkadiusz
2002-05-23
Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.75 1.75/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
6 - 1.70
81
4
JĘDRZEJCZYK Tomasz
2002-07-03
Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) I 51.95 51.95/18

Wrocław (1)
2018-05-12
3 - 47.91
98 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 44.36
91 Słubice (M)
2018-06-09
6 - 52.21
106
5
KIERZKOWSKA Kaja
2002-08-22
Z/1040/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 29.52 29.52/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
6 - 27.59
90 Słubice (M)
2018-06-10
10f2 - 28.68
94
6
KLIMCZAK Przemysław
2000-04-12
Z/4116/15

TAK

200m M U20 I 23.44 23.31/17

Wrocław (1)
2018-05-13
4s3 - 23.44 (-0.3)
106
7
LISOWSKI Norbert
2001-02-16
Z/2287/15

TAK

Młot M U18 (5kg) I 44.38 44.38/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2 - 44.38
101 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 41.42
96 Słubice (M)
2018-06-09
10 - 43.44
99
8
MAKOWSKI Adam
2000-12-13
Z/2300/15

TAK

200m M U20 I 22.77 22.77/18

Wrocław (1)
2018-05-13
5s3 - 23.50 (-0.3)
105 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
3s4 - 23.28 (0.0)
109 Słubice (M)
2018-06-10
4s10 - 22.90 (-0.6)
119
9
MENCEL Natalia
2002-06-17
Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 39.47 39.47/18

Wrocław (1)
2018-05-12
3 - 35.35
91 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 37.17
97 Słubice (M)
2018-06-09
4 - 42.66
121
10
NOWICKI Oskar
2000-06-09
Z/2297/15

TAK

100m M U20 I 13.15 11.97/15

11
RADAWIEC Martyna
2002-05-17
Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) I 53.91 53.91/18

Wrocław (1)
2018-05-12
3 - 52.76
139 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1 - 53.10
140 Słubice (M)
2018-06-09
3 - 51.79
135
12
ROJSZCZYK Szymon
2002-09-10
Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.50 15.50/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2s1 - 16.51 (+0.8)
86 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1s1 - 15.50 (-0.1)
117
13
RZEŹNICZAK Nina
2003-10-10
Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) I 42.98 42.98/18

Wrocław (1)
2018-05-12
2 - 37.27
98 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 36.00
93
14
SOKOŁOWSKI Kamil
1999-08-02
Z/72/14

TAK

Wzwyż M U20 I 2.01 2.01/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1w2 - 2.01
136 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
2 - 1.90
116 Słubice (M)
2018-06-09
3f2 - 1.98
130
15
SZELIGA Sandra
2002-04-13
Z/3772/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) I 31.33 31.33/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
7 - 26.15
84 Słubice (M)
2018-06-10
12f2 - 27.42
89
16
TURCZYŃSKI Dawid
2001-01-22
Z/4123/15

TAK

Tyczka M U20 I 3.60 3.70/17

Wrocław (1)
2018-05-13
6 - 3.60
106
17
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
Z/1036/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.12 15.12/18

Wrocław (1)
2018-05-13
1w1 - 15.27 (+1.3)
123 Słubice (M)
2018-06-09
3e2 - 15.43 (+0.4)
119 Słubice (M)
2018-06-09
5 - 14.78 (-0.4)
135
18
WIELEWIS Emilia
2003-02-25
Z/2597/17

TAK

100m pł K U18 I

19
WÓJCIK Karolina
2000-08-28
Z/1126/15

TAK

Młot K U20 (4kg) I 39.61 39.61/18

Jelenia Góra (1)
2018-05-27
4 - 37.92
115 Słubice (M)
2018-06-09
7f2 - 36.46
111
20
ZAWROTNIAK Marcin
2002-07-28
Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) I 54.79 54.79/18

Wrocław (1)
2018-05-12
1 - 52.66
117 Jelenia Góra (1)
2018-05-27
1 - 54.79
121 Słubice (M)
2018-06-09
5 - 56.02
124