WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 59 ( 59 ) K-35 M-24
NrLicencji: 2/POD/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika
2000-05-29
Z/2760/15

TAK

Oszczep K U20 (600) I 45.08 45.08/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 44.13
140 Słubice (M)
2018-06-09
2 - 44.04
140
2
BARTNOWSKA Weronika
2000-05-16
Z/2676/16

TAK

200m K U20 I 24.79 24.60/17

Białystok (1)
2018-05-27
2s1 - 24.97 (+0.7)
146 Słubice (M)
2018-06-10
3s9 - 24.68 (+1.1)
152
3
GRYC Anna
1999-10-16
Z/3062/15

TAK

400m pł K U20 I 61.91 61.91/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 61.91
147
4
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
Z/2724/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) I 50.09 50.09/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 49.72
140 Słubice (M)
2018-06-10
5 - 48.94
138
5
JANKOWSKA Aleksandra
2002-08-15
Z/448/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.60 1.62/17

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 1.60
115 Słubice (M)
2018-06-09
3f3 - 1.63
124
6
JELSKA Justyna
1999-08-20
Z/1051/15

TAK

1500m K U20 I 4:38.68 4:38.68/18

Białogard (1)
2018-05-19
10s2 - 4:38.68
129 Łomża (M)
2018-06-05
5s1 - 4:42.63
123
7
KARPIUK Diana
2000-04-05
Z/1889/15

TAK

3000m K U20 I 10:11.96/17

Słubice (M)
2018-06-10
3s1 - 10:12.96
128
8
KIRYLUK Aleksandra
2001-11-02
Z/596/16

TAK

100m pł K U18 I 13.83 13.83/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 14.35 (-0.3)
151 Słubice (M)
2018-06-09
1e2 - 14.08 (+0.4)
158 Słubice (M)
2018-06-09
2 - 13.83 (+0.7)
165 Warszawa (1)
2018-06-17
1e1 - 14.00 (-0.8)
161
9
LESZCZYŃSKA Anna
2000-02-10
Z/2041/15

TAK

400m pł K U20 I 65.40 65.40/18

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 65.40
124 Słubice (M)
2018-06-10
3s4 - 66.40
119
10
ŁOZOWSKA Karolina
1999-05-28
Z/304/15

TAK

400m K U20 I 54.20 53.63/17

Łomża (M)
2018-06-05
4s1 - 54.70
162
11
ŁUPIŃSKA Karolina
1999-05-09
Z/676/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55 1.67/17

Białystok (1)
2018-05-27
6 - 1.55
103 Słubice (M)
2018-06-09
5f2 - 1.55
103 Białystok (1)
2018-06-17
2 - 1.55
103
12
MARKOWSKA Natalia
1999-03-31
Z/4521/15

TAK

400m K U20 I 58.38 57.77/17

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 58.38
126 Słubice (M)
2018-06-09
2s6 - 58.32
127
13
MASŁOWSKA Monika
2002-06-06
Z/2539/17

TAK

Kula K U18 (3kg) I 10.51 10.51/18

Białystok (1)
2018-05-27
5 - 9.91
82
14
MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
Z/2836/15

TAK

100m K U20 I 12.26/17

Słubice (M)
2018-06-09
5e1 - 12.80 (-0.1)
121 Słubice (M)
2018-06-09
5 - 12.60 (-0.6)
130
15
SIEŃKO Magda
1999-01-27
Z/2266/16

TAK

Kula K U20 (4kg) I 13.47 13.47/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 13.47
146 Łomża (M)
2018-06-05
1f2 - 13.36
145 Słubice (M)
2018-06-10
1 - 13.15
142
16
SIMONIUK Dawid
2000-07-24
Z/6128/15

TAK

W dal M U20 I 7.16 7.16/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 6.77 (+0.6)
118 Słubice (M)
2018-06-09
5 - 6.57 (+1.3)
108
17
TREJGO Oskar
2000-05-02
Z/2049/16

TAK

Oszczep M U20 (800) I 66.86 66.86/18

Biała Podlaska (1)
2018-05-26
1 - 66.72
149 Białystok (1)
2018-05-27
1 - 63.81
142 Słubice (M)
2018-06-09
1f2 - 65.70
147
18
WIŚNIEWSKI Dominik
2000-05-29
Z/5265/15

TAK

Oszczep M U20 (800) I 51.41 55.32/17

Białystok (1)
2018-05-27
4 - 45.63
103 Słubice (M)
2018-06-09
0f2 - NM
0
19
WNOROWSKI Damian
2000-02-27
Z/2034/15

TAK

1500m M U20 I 4:07.01 4:02.47/17

Słubice (M)
2018-06-09
3s2 - 4:04.17
115
20
ZACZKIEWICZ Wiktoria
2001-08-04
Z/600/16

TAK

100m pł K U18 I 14.51 14.51/18

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 14.91 (-0.3)
140 Słubice (M)
2018-06-09
2e1 - 14.51 (+0.5)
147 Słubice (M)
2018-06-09
4 - 14.47 (+0.7)
148
21
AUGUSTYNOWICZ Dawid
2000-09-22
Z/2108/17

TAK

Wzwyż M U20 II 1.80 1.85/17

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 1.70
81 Słubice (M)
2018-06-09
6f2 - 1.80
99 Białystok (1)
2018-06-17
2 - 1.78
95
22
BUJNOWSKA Agnieszka
2000-04-25
Z/2730/15

TAK

Kula K U20 (4kg) II 8.98 10.42/17

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 8.96
91 Białystok (1)
2018-06-17
3 - 8.87
89
23
BUJNOWSKA Emilia
2002-03-31
Z/3299/16

TAK

Kula K U18 (3kg) II 10.24 10.24/18

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 10.04
84 Białystok (1)
2018-06-17
2 - 11.17
98
24
JABŁOŃSKA Patrycja
2000-02-15
Z/2709/15

TAK

W dal K U20 II 5.27 5.27/18

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 5.27 (+0.6)
102 Słubice (M)
2018-06-09
5f3 - 5.13 (+0.1)
90 Białystok (1)
2018-06-17
1 - 5.21 (-0.1)
97
25
KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
Z/2032/15

TAK

400m pł M U20 II 58.67 58.67/18

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 58.67
106
26
KISZLUK Justyna
2001-06-25
Z/2727/15

TAK

400m K U20 II 62.00 60.94/17

Białystok (1)
2018-06-17
0s1 - DNF
0
27
KRUTUL Paulina
2002-06-13
Z/3302/16

TAK

200m K U20 II 26.74 26.74/18

Białystok (1)
2018-05-27
4s1 - 27.67 (+0.7)
96
28
LIPSKA Ewelina
2001-03-28
Z/2728/15

TAK

Wzwyż K U20 II 1.60 1.65/17

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 1.60
115 Słubice (M)
2018-06-09
4f3 - 1.58
110 Białystok (1)
2018-06-17
1 - 1.55
103
29
ŁOZOWSKI Marcin
2002-08-26
Z/592/17

TAK

110m M (91.4) U18 II 16.72 16.72/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 17.10

(+3.3)

0 Białystok (1)
2018-06-17
1s1 - 17.65 (-1.1)
67
30
ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
Z/2667/18

TAK

100m M U20 II 11.09 11.09/18

Białystok (1)
2018-05-27
2s1 - 11.09 (+0.2)
133 Słubice (M)
2018-06-09
1e3 - 10.86 (0.0)
146 Słubice (M)
2018-06-09
1 - 10.65 (+1.6)
161
31
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
Z/830/16

TAK

400m pł K U20 II 71.88 71.88/18

Białystok (1)
2018-05-27
2f2 - 71.88
92
32
MNICH Patryk
2001-07-06
Z/2036/15

TAK

800m M U20 II 1:58.51 1:58.51/18

Białystok (1)
2018-05-27
0 - DNF
0 Słubice (M)
2018-06-10
3s1 - 1:57.85
117
33
MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
Z/2035/15

TAK

800m M U20 II 1:57.28 1:57.28/18

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 1:57.28
119
34
MOSIEJ Ramzes
1999-12-03
Z/2159/15

TAK

3000m M U20 II 9:03.23/17

35
OSTAPCZUK Dominika
2003-04-29
Z/591/17

TAK

100m pł K U18 II 15.18 15.18/18

Białystok (1)
2018-06-17
1 - 14.78 (+0.3)
142
36
SAWICKA Gabriela
2002-07-02
Z/3303/16

TAK

400m pł K U20 II 71.78 71.78/18

Białystok (1)
2018-05-27
1f2 - 71.78
92 Białystok (1)
2018-06-17
2s2 - 72.21
91
37
SIEWIERTOKA Patryk
1999-02-08
Z/3204/15

TAK

Oszczep M U20 (800) II 52.80 55.09/17

Białystok (1)
2018-05-27
5 - 43.65
99 Białystok (1)
2018-06-17
2 - 42.84
97
38
ŚNIADKOWSKA Gabriela
2001-10-12
Z/2747/15

TAK

800m K U20 II 2:34.29 2:28.61/17

39
ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
Z/2033/15

TAK

1500m K U20 II 4:58.93/17

40
ZAWADZKI Dawid
1999-04-30
Z/2675/16

TAK

Oszczep M U20 (800) II 51.25 54.59/17

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 48.28
108 Białystok (1)
2018-06-17
1 - 47.46
106
41
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
Z/2530/17

TAK

Kula M U18 (5kg) III 13.54 13.54/18

Białystok (1)
2018-05-27
4 - 12.96
98 Białystok (1)
2018-06-17
5 - 12.58
95
42
BIELAWSKI Krzysztof
2002-03-09
Z/2531/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) III 39.97 39.97/18

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 37.38
100
43
BUŃKOWSKA Katarzyna
1999-04-05
Z/4789/15

TAK

100m K U20 III 12.96/15

44
CHOROSZEWICZ Wioleta
2002-01-04
Z/3301/16

TAK

400m K U20 III 64.55 64.55/18

Białystok (1)
2018-06-17
3s1 - 65.19
77
45
KASZEWSKI Patryk
2002-01-24
Z/3294/16

TAK

110m M (91.4) U18 III

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 20.03

(+3.3)

0
46
KLIMOWICZ Michał
2002-08-06
Z/4068/17

TAK

100m M U20 III 12.54 12.38/17

Białystok (1)
2018-06-17
7s2 - 12.51 (+0.6)
73
47
KUPIŃSKA Patrycja
2002-03-15
Z/3300/16

TAK

Wzwyż K U20 III 1.50 1.55/17

Białystok (1)
2018-05-27
8 - 1.45
75 Białystok (1)
2018-06-17
6 - 1.50
92
48
MARTYNIUK Angelika
2001-08-01
Z/2740/15

TAK

100m pł K U18 III 17.28 16.70/17

49
MILEWSKA Elżbieta
2003-04-02
Z/3129/17

TAK

W dal K U20 III 4.94/17

50
MISIEWICZ Kacper
2002-07-19
Z/1755/18

TAK

100m M U20 III 12.34 12.34/18

Białystok (1)
2018-05-27
7s1 - 12.34 (+0.2)
77
51
MOŻEJKO Kamila
2000-01-20
Z/6491/15

TAK

Wzwyż K U20 III 1.55 1.55/18

Białystok (1)
2018-05-27
5 - 1.55
103 Słubice (M)
2018-06-09
6f2 - 1.50
92
52
RAMOTOWSKI Paweł
2000-06-03
Z/2445/15

TAK

110m M (99.1) U20 III 15.50 15.50/18

Białystok (1)
2018-05-27
2 - 15.45

(+3.3)

0 Białystok (1)
2018-06-17
2s1 - 16.58 (-1.1)
98
53
SZUBZDA Dawid
2001-01-11
Z/3149/17

TAK

Oszczep M U18 (700) III 50.00 50.00/18

Białystok (1)
2018-05-27
1 - 44.95
92 Białystok (1)
2018-06-17
3 - 44.48
91
54
TOMASZEWSKA Magda
2002-08-28
Z/2665/18

TAK

400m K U20 III 65.76 65.76/18

55
WAŚKO Tomasz
2002-03-20
Z/3304/16

TAK

Oszczep M U18 (700) III 40.06 40.06/18

Białystok (1)
2018-05-27
3 - 40.06
78
56
WAWRZENIUK Grzegorz
2002-08-04
Z/590/17

TAK

400m M U20 III

57
WNOROWSKI Przemysław
2001-06-13
Z/2039/15

TAK

400m M U20 III 55.26/17

Słubice (M)
2018-06-09
1s5 - 53.41
97
58
WOŹNIAK Dominika
2004-05-29
Z/4782/17

TAK

Kula K U18 (3kg) III 10.68 10.68/18

Białystok (1)
2018-05-27
4 - 9.92
82 Białystok (1)
2018-06-17
4 - 10.99
96
59
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-03
Z/3886/17

TAK

200m K U20 III