WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 40 ( 40 ) K-21 M-19
NrLicencji: 1/LDZ/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYCH Wiktoria
2001-10-19
Z/4825/15

TAK

400m pł K U20 I 65.77 65.77/18

Łódź (1)
2018-05-13
2s1 - 66.29
119 Łódź (1)
2018-05-26
2s2 - 66.09
120 Warszawa (1)
2018-06-16
5s1 - 65.86
122
2
CHEŁMIK Sergiusz
2000-01-10
Z/1711/16

TAK

3000m M U20 I 8:59.57 8:59.57/18

Łódź (1)
2018-05-13
5s1 - 9:14.52
105 Łódź (1)
2018-05-26
2s2 - 8:59.57
111 Łódź (1)
2018-06-09
1s1 - 9:06.30
108
3
CZYŻEWSKI Jakub
2001-03-31
Z/2213/15

TAK

3000m M U20 I 9:21.70 9:14.35/17

Łódź (1)
2018-05-13
6s1 - 9:27.53
100 Łódź (1)
2018-05-26
1s3 - 9:21.70
102 Łódź (1)
2018-06-09
3s1 - 9:27.80
100
4
DĄBROWSKI Patryk
2000-10-01
Z/6305/15

TAK

200m M U20 I 23.05 23.05/18

Łódź (1)
2018-05-13
5s2 - 23.79 (-1.1)
99 Łódź (1)
2018-05-26
4s3 - 23.46 (-2.2)
105 Łódź (1)
2018-06-09
3s1 - 23.13 (-0.6)
113 Toruń (1)
2018-06-16
3s2 - 22.90 (+0.7)

LIMIT STARTÓW > 3

0
5
JĘDRZEJCZAK Wiktoria
2001-05-01
Z/2221/15

TAK

3000m K U20 I 10:47.26 10:38.11/17

Łódź (1)
2018-05-13
4s1 - 10:47.26
106 Łódź (1)
2018-06-09
1s1 - 10:42.41
108
6
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
Z/3530/16

TAK

400m pł M (84) U18 I

Łódź (1)
2018-06-09
2s1 - 58.69
103 Warszawa (1)
2018-06-16
3s1 - 57.45
110
7
KAŹMIERCZAK Weronika
2002-01-26
Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.66 1.70/17

Łódź (1)
2018-05-25
1 - 1.66
132 Warszawa (1)
2018-06-03
1 - 1.65
130
8
KOZIOŁ Jakub
1999-04-16
Z/538/17

TAK

100m M U20 I 11.55 11.55/18

Łódź (1)
2018-05-13
2e4 - 11.85 (-0.6)
94 Łódź (1)
2018-05-25
4e4 - 11.85 (-0.6)
94 Łódź (1)
2018-06-09
4e2 - 11.64 (-0.6)
103
9
KUSYK Aleksandra
2000-08-31
Z/6307/15

TAK

Trójskok K U20 I 11.03 11.03/18

Łódź (1)
2018-05-13
2 - 11.03 (+1.8)
104 Łódź (1)
2018-05-25
2f3 - 10.60 (+0.1)
92 Łódź (1)
2018-06-09
2 - 10.67 (+1.6)
94
10
MOTYKA Aleksandra
2003-02-10
Z/749/17

TAK

400m K U20 I 60.71 60.71/18

Łódź (1)
2018-05-25
1s1 - 60.71
108 Łódź (1)
2018-06-09
2s1 - 60.15
112
11
NOWAK Aleksandra
2001-01-12
Z/6309/15

TAK

200m K U20 I 27.48 27.40/17

Łódź (1)
2018-05-13
7s1 - 27.92 (-1.6)
93 Łódź (1)
2018-05-26
6s5 - 27.85 (-0.5)
94 Łódź (1)
2018-06-09
4s1 - 27.57 (-1.7)
98
12
OWCZAREK Patrycja
2002-11-23
Z/4816/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.60 1.60/18

Łódź (1)
2018-05-13
2 - 1.59
112 Łódź (1)
2018-05-25
3 - 1.52
96 Łódź (1)
2018-06-09
3 - 1.56
105
13
OZGA Aleksandra
2001-08-24
Z/4810/15

TAK

100m pł K U18 I 14.50 14.50/18

Łódź (1)
2018-05-13
2e1 - 14.84 (-0.6)
141 Łódź (1)
2018-05-13
2 - 15.04 (-2.7)
137 Łódź (1)
2018-05-25
1e1 - 14.58 (-1.0)
146 Łódź (1)
2018-05-25
2 - 14.72 (-0.9)
143
14
PLAK Malwina
2002-01-08
Z/3535/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.60 3.60/18

Łódź (1)
2018-05-13
1 - 3.41
150 Łódź (1)
2018-05-26
1f3 - 3.52
155 Łódź (1)
2018-06-09
1 - 3.40
150
15
RADOMSKI Dawid
2002-04-29
Z/3532/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 15.55 15.55/18

Łódź (1)
2018-05-13
4e1 - 15.66 (-1.7)
113 Łódź (1)
2018-05-13
3 - 15.70 (-1.1)
112 Łódź (1)
2018-05-25
4e1 - 15.55 (-0.6)
116 Łódź (1)
2018-05-25
5 - 15.77 (-0.6)
110 Łódź (1)
2018-06-09
3e1 - 15.34 (-1.3)
121 Łódź (1)
2018-06-09
3 - 15.37 (-1.5)
120 Toruń (1)
2018-06-16
2s1 - 14.91 (+0.5)

LIMIT STARTÓW > 3

0
16
SZKUDLAREK Jakub
2001-01-17
Z/6308/15

TAK

400m M U20 I 51.34 51.13/17

Łódź (1)
2018-05-25
5s3 - 51.34
117
17
ŚMIAŁKOWSKA Maja
2002-04-30
Z/2708/16

TAK

Tyczka K U20 I 3.32 3.32/18

Łódź (1)
2018-05-13
2 - 3.20
140 Łódź (1)
2018-05-26
2f3 - 3.32
146 Łódź (1)
2018-06-09
2 - 3.20
140
18
TARNOWSKI Maksymilian
2000-03-17
Z/4831/15

TAK

110m M (99.1) U20 I 15.19 15.19/18

Łódź (1)
2018-05-13
2e1 - 15.57 (-1.2)
128 Łódź (1)
2018-05-13
2 - 15.67 (-2.1)
125 Łódź (1)
2018-05-25
4e1 - 15.19 (-1.4)
136 Łódź (1)
2018-05-25
0 - DQ (-0.6)
0 Łódź (1)
2018-06-09
2e1 - 16.44 (-2.1)
102
19
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
Z/4835/15

TAK

400m pł M U20 I 57.41 57.41/18

Łódź (1)
2018-05-26
1s1 - 57.48
114 Warszawa (1)
2018-06-16
3s1 - 58.07
109
20
ZAWISZA Wojciech
1999-07-15
Z/270/16

TAK

200m M U20 I 22.92 22.92/18

Łódź (1)
2018-05-13
4s2 - 23.78 (-1.1)
99 Łódź (1)
2018-05-26
3s3 - 23.25 (-2.2)
110 Toruń (1)
2018-06-16
4s2 - 23.04 (+0.7)
115 Warszawa (1)
2018-06-17
6s1 - 23.28 (-0.4)

LIMIT STARTÓW > 3

0
21
BEDNARKIEWICZ Amelia
2002-08-22
Z/780/18

TAK

200m K U20 II 29.85 29.85/18

Łódź (1)
2018-05-26
4s7 - 29.85 (-0.2)
72 Łódź (1)
2018-06-09
8s2 - 29.68 (-1.9)
73
22
CIEŚLIŃSKI Mateusz
2003-02-15
Z/3977/17

TAK

Kula M U18 (5kg) II 9.46 9.88/17

Łódź (1)
2018-05-13
3 - 9.11
56 Łódź (1)
2018-06-09
8 - 9.13
56
23
ERM Adrian
2002-03-06
Z/3537/16

TAK

800m M U20 II 2:15.14 2:15.14/18

Łódź (1)
2018-05-26
6s2 - 2:15.14
65 Łódź (1)
2018-06-09
9s1 - 2:22.76
56
24
GROT Weronika
2000-09-01
Z/6301/15

TAK

100m K U20 II 13.30 13.30/18

Łódź (1)
2018-06-09
6e1 - 13.48 (-0.8)
92
25
HASIURA Antoni
2001-04-27
Z/5762/15

TAK

3000m M U20 II 9:55.30 9:55.30/18

Łódź (1)
2018-05-26
2s3 - 9:55.30
90 Łódź (1)
2018-06-09
6s1 - 10:10.36
85
26
JÓŹWIAK Zofia
2001-06-02
Z/1840/17

TAK

400m K U20 II 63.99 63.99/18

Łódź (1)
2018-05-25
2s3 - 63.99
85 Łódź (1)
2018-06-09
5s1 - 64.21
83
27
KMIN-NIEMIRSKA Julia
2001-02-14
Z/2219/15

TAK

400m pł K U20 II 75.01 70.16/17

Łódź (1)
2018-06-09
6s1 - 74.47
82
28
KOCOŃ Damian
2003-01-01
Z/751/17

TAK

200m M U20 II 24.76/17

29
KOWALSKI Jędrzej
2002-12-27
Z/3553/16

TAK

100m M U20 II 12.82/17

Łódź (1)
2018-06-09
3e4 - 12.72 (-0.4)
69
30
MOSZURA Aleksandra
2002-01-07
Z/3542/16

TAK

Wzwyż K U20 II 1.52 1.52/18

Łódź (1)
2018-05-13
5 - 1.45
75 Łódź (1)
2018-05-25
5 - 1.52
96 Łódź (1)
2018-06-09
5 - 1.51
94
31
MOSZURA Julia
2002-01-07
Z/3541/16

TAK

Wzwyż K U20 II 1.52 1.55/17

Łódź (1)
2018-05-13
4 - 1.50
92 Łódź (1)
2018-05-25
4 - 1.52
96 Łódź (1)
2018-06-09
4 - 1.56
105
32
NOWAKOWSKI Kasper
1999-01-26
Z/3529/15

TAK

110m M (99.1) U20 II 16.22 15.46/17

Łódź (1)
2018-05-13
3e1 - 16.22 (-1.2)
109 Łódź (1)
2018-05-13
3 - 16.26 (-2.1)
108 Łódź (1)
2018-06-09
0e1 - DNF (-2.1)
0
33
OSET Piotr
2001-05-08
Z/2215/15

TAK

3000m M U20 II 9:31.45/17

Łódź (1)
2018-06-09
5s1 - 9:57.42
89
34
PĘCZEK Piotr
2002-02-22
Z/3531/16

TAK

200m M U20 II 24.20 24.20/18

Łódź (1)
2018-05-13
3s4 - 24.96 (-3.5)
79 Łódź (1)
2018-05-26
4s4 - 24.41 (-1.3)
87
35
SADYŚ Marta
2002-06-09
Z/441/17

TAK

200m K U20 II 29.53 28.31/17

Łódź (1)
2018-05-13
7s2 - 29.53 (-1.7)
74
36
SPYCHALSKA Zuzanna
2001-10-03
Z/3534/16

TAK

100m K U20 II 13.42 13.11/17

Łódź (1)
2018-06-09
8e2 - 13.73 (-3.0)
84
37
WOJCIECHOWSKA Zuzanna
2001-03-27
Z/1841/17

TAK

400m K U20 II 66.83 66.83/18

Łódź (1)
2018-05-13
4s1 - 66.83
70
38
WÓJCIK Lilianna
2002-08-13
Z/2071/16

TAK

3000m K U20 II 12:28.57 12:28.57/18

Łódź (1)
2018-05-13
8s1 - 12:28.57
68 Łódź (1)
2018-06-09
5s1 - 12:06.68
72
39
ZAJMA Paweł
1999-08-10
Z/407/15

TAK

100m M U20 II 11.25/17

40
ZIEMBA Wiktoria
2003-01-01
Z/750/17

TAK

1500m K U20 II 5:06.36 5:06.36/18

Łódź (1)
2018-05-25
1s2 - 5:06.36
85