WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 32/POM/14

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIAS Maksymilian
2001-12-11
Z/2978/16

TAK

400m pł M (84) U18 I

2
DRAWC Filip
2000-10-19
Z/1552/15

TAK

800m M U20 I 2:01.6/17

3
FORMELLA Aleksandra
2001-10-27
Z/3543/18

TAK

200m K U20 I 25.96 25.96/18

Słupsk (1)
2018-05-12
1s2 - 26.18 (-0.2)
122 Białogard (1)
2018-05-19
1s1 - 25.96 (+0.2)
126 Sopot (1)
2018-05-26
6s1 - 26.31 (-1.3)
119 Gdańsk (1)
2018-06-09
3s1 - 25.82

(+3.4)

0
4
GRZYBOWSKI Piotr
2002-03-12
Z/3649/17

TAK

800m M U20 I 2:05.87 2:05.87/18

Słupsk (1)
2018-05-12
1s1 - 2:05.87
79 Gdańsk (1)
2018-06-09
2s2 - 2:07.76
74
5
JACHOREK Aleksandra
2001-02-14
Z/6243/15

TAK

400m pł K U20 I 67.73 67.73/18

Sopot (1)
2018-05-26
2s1 - 67.73
111 Gdańsk (1)
2018-06-09
1s1 - 66.05
121
6
KOLTERMAN Dominika
1999-05-09
Z/283/15

TAK

Wzwyż K U20 I 1.65 1.68/16

Słupsk (1)
2018-05-12
2 - 1.55
103 Sopot (1)
2018-05-26
1 - 1.65
130
7
LIPIŃSKI Karol
2000-07-21
Z/1955/15

TAK

400m M U20 I 50.28 50.28/18

Słupsk (1)
2018-05-12
5s1 - 50.95
121 Sopot (1)
2018-05-26
1s1 - 50.28
128
8
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
Z/1549/15

TAK

1500m prz.K U18 I 5:03.84 5:03.84/18

Sopot (1)
2018-05-26
2s1 - 5:03.84
134
9
NARLOCH Patryk
2000-08-11
Z/1956/15

TAK

200m M U20 I 23.73 23.73/18

Słupsk (1)
2018-05-12
3s3 - 23.94 (+0.5)
96 Sopot (1)
2018-05-26
6s5 - 23.73 (-0.5)
100
10
NOWICKI Krzysztof
2001-01-01
Z/219/18

TAK

200m M U20 I

11
OWSIANIK Klaudia
2001-06-25
Z/3426/16

TAK

400m K U20 I 61.07 61.07/18

Słupsk (1)
2018-05-12
5s1 - 61.72
101 Sopot (1)
2018-05-26
3s3 - 61.07
105 Gdańsk (1)
2018-06-09
7s2 - 59.81
115
12
PARZYSZEK Fryderyk
1999-02-05
Z/126/15

TAK

Tyczka M U20 I 4.00 4.21/17

Słupsk (1)
2018-05-12
2 - 4.00
122 Sopot (1)
2018-05-26
0 - NM
0 Gdańsk (1)
2018-06-09
0 - NM
0
13
PLECZYŃSKA Natalia
2002-03-18
Z/2926/16

TAK

800m K U20 I 2:25.50 2:22.20/17

14
ROŻEŃSKA Zuzanna
2002-03-18
Z/2927/16

TAK

100m pł K U18 I 14.87 14.87/18

Słupsk (1)
2018-05-12
1s1 - 15.15 (-0.4)
135 Sopot (1)
2018-05-26
1s2 - 14.87 (-0.2)
141 Gdańsk (1)
2018-06-09
1s2 - 14.85 (+1.3)
141 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 14.88 (0.0)

LIMIT STARTÓW > 3

0
15
SAPIŃSKA Weronika
2000-09-04
Z/5468/15

TAK

Trójskok K U20 I 11.03 11.40/17

Słupsk (1)
2018-05-12
2 - 10.75 (+0.2)
96 Bydgoszcz (1)
2018-05-20
4 - 10.86 (+0.2)
99 Sopot (1)
2018-05-26
3 - 11.03 (+1.6)
104 Gdańsk (1)
2018-06-09
3 - 10.91 (+0.5)

LIMIT STARTÓW > 3

0
16
STÓJ Alicja
2001-03-23
Z/1548/15

TAK

800m K U20 I 2:12.91/17

Kraków (M)
2018-06-10
3s1 - 2:07.29
159
17
SZYMAŃSKI Jakub
2002-07-22
Z/3149/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.95 14.95/18

Słupsk (1)
2018-05-12
1s1 - 15.14 (+0.3)
126 Sopot (1)
2018-05-26
1s1 - 14.95 (0.0)
131 Gdańsk (1)
2018-06-09
1s2 - 14.95 (+1.5)
131 Toruń (1)
2018-06-16
1s1 - 14.72 (+0.5)

LIMIT STARTÓW > 3

0
18
WAŁDOWSKI Dawid
1999-03-09
Z/20/16

TAK

400m M U20 I 51.23/17

Sopot (1)
2018-05-26
0s1 - DNF
0
19
ZAPORA Blanka
2001-11-02
Z/3200/17

TAK

400m pł K U20 I 66.87 66.87/18

Sopot (1)
2018-05-26
1s1 - 66.87
116 Gdańsk (1)
2018-06-09
2s1 - 67.22
114
20
ZMARZŁA Weronika
2001-01-12
Z/5436/15

TAK

200m K U20 I 27.57 27.57/18