WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 36 ( 36 ) K-20 M-16
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOLEWSKA Julia
2001-04-19
Z/3020/16

TAK

200m K U20 I 25.88 25.82/17

Częstochowa (1)
2018-05-20
0s1 - DQ (+1.4)
0 Częstochowa (1)
2018-05-20
1s4 - 26.10 (+0.9)
124 Częstochowa (1)
2018-05-27
5s4 - 26.17 (+0.3)
122
2
BEŚKA Dominik
2001-06-05
Z/5766/15

TAK

400m pł M (84) U18 I 61.28/17

3
BRENDEL Magdalena
2000-09-17
Z/3835/15

TAK

200m K U20 I 25.01 25.00/16

Częstochowa (1)
2018-05-27
2s9 - 25.01 (+0.3)
145 Kraków (M)
2018-06-10
4s1 - 24.96 (+0.6)
146
4
GRABARA Maja
2001-12-04
Z/1350/16

TAK

5000 m ch K U20 I 29:30 29:30/18

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
71 - 29:30 r
96 Częstochowa (1)
2018-05-26
2s1 - 29:55.52
92
5
JEZIAK Wiktoria
2002-03-18
Z/3210/16

TAK

400m pł K U20 I 71.25 71.25/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
2s2 - 71.25
95
6
KARAŚ Grzegorz
1999-03-16
Z/1902/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:44.69 6:44.69/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
5s1 - 6:44.69
88 Kraków (1)
2018-06-10
0s1 - DNF
0
7
KLIMEK Mateusz
1999-02-03
Z/1901/17

TAK

10000 m ch M U20 I 51:55.75 51:55.75/18

Zaniemyśl (M)
2018-04-14
62 - 54:30 r
98 Częstochowa (1)
2018-05-26
2s1 - 51:55.75
110
8
MARCZEWSKA Ewa
2001-09-29
Z/3211/16

TAK

100m K U20 I 12.76 12.76/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
2s2 - 12.90 (+0.4)
116 Częstochowa (1)
2018-05-26
3e2 - 12.94 (+0.2)
114 Częstochowa (1)
2018-05-26
6 - 12.76 (+1.5)
122
9
MROŻEK Jakub
2001-02-07
Z/1062/17

TAK

2000m prz.M U20 I 6:13.84 6:13.84/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
3s1 - 6:13.84
118 Kraków (1)
2018-06-10
2s1 - 6:13.42
118
10
MUSZYŃSKA Nina
2003-03-10
Z/666/17

TAK

100m K U20 I 13.41 13.41/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
2s3 - 13.41 (+0.1)
95
11
NITECKI Kamil
2002-01-30
Z/2999/17

TAK

Oszczep M U18 (700) I 50.18 50.18/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
1 - 47.61
97 Częstochowa (1)
2018-05-27
1 - 50.18
102
12
RELUGA Weronika
2001-02-19
Z/3139/17

TAK

400m pł K U20 I 69.60 69.60/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
5s1 - 69.60
102 Częstochowa (1)
2018-05-26
5s1 - 69.66
102 Kraków (1)
2018-06-10
1s2 - 67.73
111
13
SITKOWSKI Jan
2001-07-23
Z/1899/17

TAK

800m M U20 I 2:01.52 2:01.52/18

Częstochowa (1)
2018-05-27
4s4 - 2:01.57
99 Kraków (1)
2018-06-10
5s1 - 2:03.38
90 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
2s2 - 2:00.08
107
14
SOWA Karol
2001-03-08
Z/3837/15

TAK

400m M U20 I 51.35 49.08/17

15
SZKOP Wioletta
2001-02-18
Z/3214/16

TAK

Kula K U18 (3kg) I 12.25 12.25/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
3 - 11.15
98 Częstochowa (1)
2018-05-26
1w2 - 11.65
104 Kraków (1)
2018-06-10
1 - 12.33
112 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
2 - 12.37

LIMIT STARTÓW > 3

0
16
ŚWIĄĆ Paweł
1999-03-24
Z/1924/16

TAK

Wzwyż M U20 I 1.95 1.95/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
2 - 1.95
125 Częstochowa (1)
2018-05-26
1w1 - 1.90
116 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
3 - 1.85
108
17
UŁAMEK Urszula
2000-04-29
Z/3899/15

TAK

400m K U20 I 60.59/16

Kraków (1)
2018-06-10
5s4 - 63.21
90 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
1s3 - 61.86
100
18
WARZYSZYŃSKI Kacper
2001-02-07
Z/3022/16

TAK

100m M U20 I 12.00/17

19
WASZKIEWICZ Bruno
2000-07-10
Z/3045/16

TAK

400m M U20 I 50.43 50.43/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
2s1 - 50.43
126 Kraków (M)
2018-06-10
2s2 - 50.67
124 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
0s1 - DNF
0
20
WOJNA Kacper
2002-02-10
Z/3724/16

TAK

800m M U20 I 1:59.79 1:59.79/18

Częstochowa (1)
2018-05-27
6s4 - 2:01.78
98 Kraków (1)
2018-06-10
4s1 - 2:03.37
90 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
0s1 - DNF
0
21
BIEDA Kamila
2001-02-19
Z/1900/17

TAK

100m K U20 II 13.69/17

22
CAŁUS Barbara
2004-01-07
Z/2922/18

TAK

Wzwyż K U20 II 1.30 1.35/17

Częstochowa (1)
2018-05-20
7 - 1.30
55
23
CICHOCKA Anastazja
2004-02-05
Z/2921/18

TAK

W dal K U20 II 3.95/17

24
JAGIELSKA Karolina
2000-03-09
Z/2606/15

TAK

400m K U20 II 65.42 61.89/16

Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
4s3 - 63.52
88
25
KACZMAREK Marta
1999-03-12
Z/3358/15

TAK

100m K U20 II 13.06/17

26
KRAKOWSKA Anna
2000-06-11
Z/3898/15

TAK

W dal K U20 II 4.01 4.40/16

27
LIS Klaudia
1999-03-15
Z/3360/15

TAK

Wzwyż K U20 II 1.50 1.65/16

28
OLEJNIK Kacper
2002-01-16
Z/3212/16

TAK

Wzwyż M U20 II 1.65 1.66/17

Częstochowa (1)
2018-05-20
8 - 1.60
68
29
OSTROWICZ Dominika
1999-11-27
Z/3359/15

TAK

400m pł K U20 II

30
PIĄTEK Michał
2003-06-16
Z/1831/18

TAK

1500m M U20 II 4:27.30 4:27.30/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
5s2 - 4:27.30
74
31
PRZENIOSŁO Adrianna
2001-04-11
Z/2464/18

TAK

400m K U20 II 65.71/17

32
SZYMCZAK Jakub
2003-06-18
Z/855/17

TAK

800m M U20 II 2:12.34 2:12.34/18

Częstochowa (1)
2018-05-27
3s1 - 2:12.34
68
33
WIERUSZ Piotr
2001-10-30
Z/2887/18

TAK

400m M U20 II

34
WOŚ Aleksandra
2001-01-15
Z/2463/18

TAK

200m K U20 II 27.80 27.80/18

Częstochowa (1)
2018-05-27
3s6 - 27.80 (-0.4)
95
35
WOŹNIAK Oskar
1999-11-15
Z/3365/15

TAK

2000m prz.M U20 II 7:05.08 7:05.08/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
6s1 - 7:05.08
73
36
ZALEJSKA Monika
1999-01-01
Z/3363/15

TAK

200m K U20 II 29.20/15