WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 10/SWK/12

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘBACZ Arkadiusz
2001-01-30
Z/3358/16

TAK

100m M U20 I 12.33 12.00/17

Kielce (1)
2018-05-19
3s2 - 11.90

(+2.6)

0 Warszawa (1)
2018-06-03
2e4 - 12.26 (-1.0)
79
2
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna
2001-12-28
Z/3633/15

TAK

Tyczka K U20 I 3.40 3.50/16

Kielce (1)
2018-05-19
1 - 3.40
150
3
BIELECKA Aleksandra
2000-12-26
Z/719/18

TAK

400m K U20 I 64.44 64.44/18

Kielce (1)
2018-05-19
2s1 - 64.44
82 Warszawa (1)
2018-06-03
3s2 - 63.66
87 Kraków (1)
2018-06-10
6s4 - 65.17
77
4
BIELECKA Wiktoria
2000-12-26
Z/1703/17

TAK

800m K U20 I 2:26.26 2:24.44/17

Kielce (1)
2018-05-19
4s1 - 2:26.26
97 Warszawa (1)
2018-06-03
6s1 - 2:27.55
93
5
CICHOŃSKI Bartłomiej
1999-02-06
Z/725/16

TAK

100m M U20 I 11.61 11.38/17

Kielce (1)
2018-05-19
1s2 - 11.14

(+2.6)

0 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
5s1 - 12.15 (-0.3)
83 Warszawa (1)
2018-06-03
1e2 - 11.31 (+0.4)
120 Warszawa (1)
2018-06-03
4 - 11.19 (+1.1)
127 Kraków (M)
2018-06-10
3e1 - 11.21 (+0.3)
126
6
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
Z/126/17

TAK

100m pł K U18 I

7
IWANIEC Anna
2001-07-18
Z/3636/15

TAK

100m pł K U18 I 16.40/17

Kielce (1)
2018-05-19
3s1 - 16.83

(+2.2)

0 Warszawa (1)
2018-06-03
7e1 - 16.95 (-0.6)
96 Kraków (M)
2018-06-10
0s1 - DNF (+0.5)
0
8
JAKUBCZYK Wiktor
2001-05-15
Z/876/16

TAK

1500m M U20 I 4:41.69 4:41.56/17

Kielce (1)
2018-05-19
3s1 - 4:41.69
68 Kraków (1)
2018-06-10
8s1 - 4:42.42
67
9
JASIEŃCZUK Szymon
2000-12-12
Z/1819/16

TAK

400m M U20 I 50.84 50.84/18

Kielce (1)
2018-05-19
2s1 - 50.84
122 Kraków (M)
2018-06-10
1s2 - 50.35
127
10
KĘDZIORA Adam
2001-02-23
Z/3731/16

TAK

800m M U20 I 2:11.07 2:11.07/18

Kielce (1)
2018-05-19
2s1 - 2:11.07
70 Kraków (1)
2018-06-10
1s2 - 2:09.30
72
11
KOWALCZYK Dawid
2000-04-22
Z/1158/16

TAK

200m M U20 I 24.96 24.55/17

12
LEWINOWSKA Iga
2002-08-08
Z/815/16

TAK

1500m K U20 I 5:14.28 5:14.28/18

Kielce (1)
2018-05-19
4s1 - 5:14.28
78 Warszawa (1)
2018-06-03
3s1 - 5:11.45
81 Kraków (1)
2018-06-10
11s1 - 5:11.24
81
13
ŁAKOMIEC Łukasz
2002-03-19
Z/1398/17

TAK

800m M U20 I 2:02.54 2:02.54/18

Kielce (1)
2018-05-19
1s1 - 2:02.54
94 Kraków (M)
2018-06-10
1s3 - 1:57.56
118
14
MASACZYŃSKI Adam
2001-02-05
Z/3631/15

TAK

400m M U20 I 49.99 49.99/18

Kielce (1)
2018-05-19
1s1 - 50.14
130
15
OWCZARCZYK Wiktoria
2001-04-23
Z/720/18

TAK

200m K U20 I 27.76 27.76/18

16
SOBCZYK Alicja
2000-03-01
Z/3229/17

TAK

Tyczka K U20 I 2.80 2.80/18

Kielce (1)
2018-05-19
3 - 2.80
116
17
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
Z/1101/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 14.86 14.86/18

Kielce (1)
2018-05-19
1s1 - 14.64

(+2.8)

0 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
1s1 - 14.86 (+0.2)
133 Warszawa (1)
2018-06-03
0e1 - DNF (+0.1)
0
18
WIJAS Wiktoria
2003-02-06
Z/153/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 50.91 50.91/18

Kielce (1)
2018-05-19
1 - 46.34
115 Stalowa Wola (1)
2018-05-26
1 - 50.91
132
19
WÓJCIK Konrad
2000-04-18
Z/3629/15

TAK

200m M U20 I 23.86 23.86/18

Kielce (1)
2018-05-19
2s2 - 23.52

(+2.5)

0 Warszawa (1)
2018-06-03
5s2 - 23.78 (+0.9)
99
20
WRYK Aleksandra
2003-01-01
Z/154/17

TAK

Młot K U18 (3kg) I 48.69 52.42/17

Kielce (1)
2018-05-19
2 - 44.12
108