WYKAZ STARTÓW W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI U20
Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
 
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1286 ) K-645 M-641
Wybierz klub:
 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 31/SLK/11

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie
Data Ur
Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Zespół Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERONSKI Nikodem
2001-03-05
Z/3191/16

TAK

2000m prz.M U20 I 7:25.89 7:23.02/17

Częstochowa (1)
2018-05-26
8s1 - 7:25.89
67
2
CEMBALA Elżbieta
2002-05-23
Z/3187/16

TAK

Wzwyż K U20 I 1.55/16

3
CZADER Hubert
2000-07-30
Z/3467/15

TAK

200m M U20 I 23.62 23.62/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
3s4 - 23.62 (+2.0)
102 Częstochowa (1)
2018-05-27
1s8 - 23.69 (+1.5)
101 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
6s3 - 24.07 (-2.2)
93
4
DIDYK Krystian
2003-08-01
Z/3188/16

TAK

W dal M U20 I 6.13 6.13/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
3 - 6.03 (+1.5)
82
5
DOMINAS Jakub
2001-01-26
Z/3190/16

TAK

110m M (91.4) U18 I 16.09 16.09/18

Kraków (1)
2018-05-19
5s1 - 16.09 (+0.1)
99 Częstochowa (1)
2018-05-27
5s1 - 16.11 (+0.9)
99
6
HERZYK Paweł
2002-01-20
Z/3186/16

TAK

110m M (91.4) U18 I

Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
4s2 - 18.60 (-0.1)
57
7
JAROMIN Mateusz
2000-03-09
Z/2749/15

TAK

800m M U20 I 2:00.68 1:56.86/17

Kraków (1)
2018-05-19
0s1 - DNF
0 Częstochowa (1)
2018-05-27
6s2 - 2:00.68
103 Kraków (1)
2018-06-10
0s3 - DNF
0
8
KUBICA Marcin
1999-06-04
Z/1723/15

TAK

2000m prz.M U20 I 6:15.90/17

9
KUBOSZEK Marta
2001-12-15
Z/901/17

TAK

400m K U20 I 64.08 64.08/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
6s1 - 64.12
84 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
6s3 - 65.32
76
10
KUDRYS Kazimierz
2002-02-22
Z/1783/18

TAK

3000m M U20 I 10:14.81 10:14.81/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
4s1 - 10:16.07
83 Częstochowa (1)
2018-05-26
5s2 - 10:14.81
83 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
8s1 - 10:10.01
85
11
LABURDA Wiktoria
2002-05-27
Z/3914/17

TAK

Wzwyż K U20 I 1.50/17

Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
6 - 1.40
68
12
LUBOWSKA Agnieszka
2002-10-12
Z/3180/16

TAK

3000m K U20 I 10:13.76 10:13.76/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
1s1 - 10:41.09
109 Częstochowa (1)
2018-05-26
1s2 - 10:13.76
127
13
OWCZORZ Piotr
2003-01-29
Z/3181/16

TAK

100m M U20 I 12.20 12.20/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
3s4 - 12.20 (+0.7)
81 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
2s9 - 12.18 (+0.4)
82
14
PALA Jakub
2001-06-04
Z/1844/17

TAK

400m M U20 I 53.45 53.45/18

Częstochowa (1)
2018-05-20
5s2 - 53.93
92
15
PLEWNIA Krzysztof
2001-02-16
Z/2391/18

TAK

Kula M U18 (5kg) I 11.85 11.85/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
6 - 11.38
80
16
STETTNER Karolina
2000-02-27
Z/6396/15

TAK

100m pł K U20 I 15.68 15.68/18

Kraków (1)
2018-05-19
2s1 - 15.68 (+2.0)
126 Częstochowa (1)
2018-05-27
3s1 - 16.98 (-0.1)
98 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
2s1 - 15.76 (-0.4)
125
17
STRZOP Adrian
2001-09-01
Z/3189/16

TAK

400m M U20 I 53.74 53.74/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
3s4 - 53.85
93 Kraków (1)
2018-06-10
6s1 - 54.76
85
18
¦LIWA Julia
2003-10-14
Z/3182/16

TAK

100m K U20 I 13.00 13.00/18

Częstochowa (1)
2018-05-26
1s1 - 13.00 (+0.8)
112 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
4s7 - 13.04 (+0.2)
110
19
TURKOWSKA Alicja
2001-12-12
Z/3477/15

TAK

100m K U20 I 14.06 13.72/17

Częstochowa (1)
2018-05-26
7e2 - 14.10 (+0.2)
73 Bielsko-Biała (1)
2018-06-16
4s5 - 14.03 (0.0)
74
20
WIˇCEK Tomasz
2004-01-28
Z/4251/17

TAK

100m M U20 I 12.28/17