Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSU
LDK!, Sezon 2018
 
100 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 12.91
12.75/17 MKS Agros Chełm  

2
KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 Z/0167/16

TAK

513 13.21
13.21/18 BKL Bełchatów  

3
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 12.93
12.82/17 MKS Agros Chełm  

4
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 13.19
12.96/16 MLKS Agros Żary  

5
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

466 12.64
12.62/16 UKS Orkan Środa Wlkp.  

6
TOMASZEWSKA Julia 2002-08-17 Z/0929/16

TAK

74
14.47/16 MKS Juvenia Puszczykowo  

WARUNKOWO - BADANIA
7
TRZCIŃSKA Anna 2002-03-27 Z/5880/15

TAK

261
12.85/16 WLKS Nowe Iganie  

8
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

930 13.31
12.96/16 RLTL ZTE Radom  

9
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 12.78
12.78/18 BKL Bełchatów  

 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 12.88
12.88/18 RLTL ZTE Radom  

2
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 13.65
13.65/18 KS AZS UWM Olsztyn  

3
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350
14.22/17 WKS Wawel Kraków  

4
BOGUCKA Iza 2003-09-01 Z/3058/17

TAK

67
13.31/17 RLMKS Orlęta Radom  

5
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

1
MKS Agros Chełm  

6
CHOMCZYŃSKA Oliwia 2004-10-18 Z/0887/18

TAK

912
14.30/17 MKS Agros Chełm  

7
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 13.67
13.16/17 RLTL ZTE Radom  

8
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

96 13.45
13.45/18 UKS-MOS Opole  

9
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

930 15.32
15.32/18 MKS Agros Chełm  

10
JÓŹWICKA Aleksandra 2004-01-12 Z/0889/18

TAK

921
13.92/17 MKS Agros Chełm  

11
KONARSKA Aleksandra 2004-01-29 Z/3865/18

TAK

887
AZS-AWF Gorzów  

12
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

64 13.17
13.17/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

13
KRAMSKA Monika 2003-06-19 Z/0409/17

TAK

409 13.62
13.62/17 LUKS Orkan Września  

14
KWIATKOWSKA Agnieszka 2004-07-30 Z/2837/18

TAK

462
UKS Orkan Środa Wlkp.  

15
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 13.70
13.68/17 OKS Skra Warszawa  

16
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

TAK

38 13.39
13.39/18 KS AZS UWM Olsztyn  

17
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 13.58
13.58/18 MLKS Agros Żary  

18
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

541 12.76
12.72/17 BKL Bełchatów  

19
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

977 13.93
13.77/17 LKS Vectra Włocławek  

20
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962
WLKS Nowe Iganie  

21
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

TAK

60 13.64
13.64/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

22
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

TAK

73
14.05/17 UKS-MOS Opole  

23
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

924 13.62
13.62/18 MKS Agros Chełm  

24
WASIAK Emilia 2004-04-30 Z/0234/18

TAK

561
BKL Bełchatów  

25
WIĄCEK Nadia 2004-10-15 Z/4353/17

TAK

402 15.45
15.45/18 LUKS Orkan Września  

26
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

2 13.60
13.60/18 OKS Skra Warszawa  

27
WŁODARCZYK Amelia 2004-02-03 Z/2183/17

TAK

25
14.89/17 UKS-MOS Opole  

 
200 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 26.52
26.52/18 KS AZS UWM Olsztyn  

2
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 25.75
25.75/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

 
200 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 27.16
27.16/18 LUKS Orkan Września  

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 46.78
44.92/17 WMLKS Pomorze Stargard  

2
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

350
54.66/17 WKS Wawel Kraków  

3
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

352
WKS Wawel Kraków  

4
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730
47.77/17 OKS Skra Warszawa  

5
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

604 52.47
51.52/17 LKS Vectra Włocławek  

6
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 46.05
46.05/18 WMLKS Pomorze Stargard  

7
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0237/18

TAK

554
50.08/17 BKL Bełchatów  

8
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

281
42.05/17 KS SMS Szklarska Poręba  

9
KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 Z/4545/18

TAK

889
RLTL ZTE Radom  

10
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 40.01
40.01/18 AZS-AWF Gorzów  

11
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

111 47.50
47.50/18 KS SMS Szklarska Poręba  

12
NOWACZYK Kinga 2003-10-31 Z/4345/17

TAK

403
LUKS Orkan Września  

13
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

902 44.26
44.26/18 UKS Technik Radom  

14
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 44.26
42.99/17 MKS Agros Chełm  

15
RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 Z/0259/17

TAK

32 43.65
43.25/17 KS AZS UWM Olsztyn  

16
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

906 43.58
43.58/18 LKS Vectra Włocławek  

17
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 42.71
42.71/18 KS AZS UWM Olsztyn  

18
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

726 45.86
45.86/18 OKS Skra Warszawa  

19
SZYMAŃSKA Wiktoria 2003-11-29 Z/0235/18

TAK

55
45.58/17 BKL Bełchatów  

20
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 44.19
44.19/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

21
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

344 51.77
51.77/18 WKS Wawel Kraków  

22
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

927
MKS Agros Chełm  

23
ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 Z/3057/17

TAK

68 45.89
45.89/18 RLMKS Orlęta Radom  

24
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

731
OKS Skra Warszawa  

25
ŹRAŁKA Alicja 2003-05-22 Z/4587/17

TAK

354
WKS Wawel Kraków  

 
400 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁEC Izabela 2002-01-17 Z/2817/17

TAK

620
MKS Osa Zgorzelec  

2
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

14
WMLKS Pomorze Stargard  

3
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

460
65.12/17 UKS Orkan Środa Wlkp.  

4
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

900 60.85
60.85/18 LKS Vectra Włocławek  

5
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

926 65.05
65.05/18 RLTL ZTE Radom  

6
KOCUREK Klaudia 2002-01-29 Z/0920/16

TAK

79 66.12
66.12/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

7
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 59.53
59.53/18 KS AZS UWM Olsztyn  

8
PAWLAK Jagoda 2002-06-24 Z/0842/16

TAK

937
LKS Vectra Włocławek  

9
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532
58.98/17 SKLA Sopot  

10
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

901 57.20
57.20/18 LKS Vectra Włocławek  

11
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

67 63.21
61.10/17 MKS Juvenia Puszczykowo  

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 Z/0228/18

TAK

562
BKL Bełchatów  

2
CZERWIŃSKA Zofia 2004-03-16 Z/1278/17

TAK

673
1:56.41/17 GKS Olimpia Grudziądz  

3
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

503 1:57.81
1:57.81/18 GKS Olimpia Grudziądz  

4
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

29
1:46.30/17 KS SMS Szklarska Poręba  

5
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0230/18

TAK

501
BKL Bełchatów  

6
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 1:42.20
1:42.20/18 SKLA Sopot  

7
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

468
UKS Orkan Środa Wlkp.  

8
JANKOWIAK Wiktoria 2003-12-26 Z/1244/17

TAK

455 1:53.91
1:53.91/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

9
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

100 1:39.81
1:39.81/18 MLKS Lubusz Barlinek  

10
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

547
1:45.78/17 BKL Bełchatów  

11
KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 Z/4590/17

TAK

353
2:03.92/17 WKS Wawel Kraków  

12
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

843 1:45.23
1:53.12/17 GKS Olimpia Grudziądz  

13
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 1:47.07
1:45.09/17 MKS Juvenia Puszczykowo  

14
ORZECHOWSKA Nikola 2004-08-15 Z/1556/18

TAK

899 1:50.11
1:50.11/18 UKS Technik Radom  

15
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

976 2:07.15
2:07.15/18 LKS Vectra Włocławek  

16
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0388/18

TAK

34
1:48.11/17 BKL Bełchatów  

17
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74
1:45.15/17 MKS Juvenia Puszczykowo  

18
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

458 1:40.88
1:40.88/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

19
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 1:41.20
1:41.20/18 KS AZS UWM Olsztyn  

20
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

TAK

352
1:50.46/17 WKS Wawel Kraków  

21
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

968 1:45.84
1:45.84/18 WLKS Nowe Iganie  

22
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

218 2:13.45
2:08.17/17 LKS Vectra Włocławek  

23
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

867 1:47.17
1:47.17/18 AZS-AWF Gorzów  

 
800 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

555
2:15.10/17 BKL Bełchatów  

2
GRONEK Karolina 2002-04-09 Z/6530/15

TAK

334 2:28.34
2:28.34/18 GKS Olimpia Grudziądz  

3
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 2:26.94
2:26.94/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

4
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 2:17.91
2:17.91/18 KS SMS Szklarska Poręba  

5
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

3 2:23.71
2:23.71/18 WLKS Nowe Iganie  

6
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

66 2:17.47
2:17.47/18 KS AZS UWM Olsztyn  

7
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66
2:26.58/17 GKS Olimpia Grudziądz  

 
800 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 2:17.91
2:17.91/18 LUKS Orkan Września  

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

117 3:32.36
3:32.36/18 KS SMS Szklarska Poręba  

2
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

889 3:20.73
3:20.73/18 RLTL ZTE Radom  

3
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

134 3:28.26
3:28.26/18 LKS Vectra Włocławek  

4
LESKA Antonina 2004-04-23 Z/0231/18

TAK

23
BKL Bełchatów  

5
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

67 3:08.62
3:08.62/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

6
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

916 3:15.28
3:13.03/17 LKS Vectra Włocławek  

7
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

936 3:49.57
3:49.57/18 LKS Vectra Włocławek  

8
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

903
3:18.74/17 LKS Vectra Włocławek  

9
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 3:16.29
3:16.29/18 KS AZS UWM Olsztyn  

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Julia 2002-03-17 Z/1267/17

TAK

78
MKS Juvenia Puszczykowo  

WARUNKOWO - BADANIA
2
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344
5:17.60/17 GKS Olimpia Grudziądz  

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 10:35.16
10:35.16/18 KS SMS Szklarska Poręba  

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 13.42
13.42/18 MLKS Agros Żary  

2
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

900 14.54
14.54/18 UKS Technik Radom  

3
BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 Z/1746/18

TAK

35 13.77
13.77/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 12.59
12.59/18 MLKS Agros Żary  

5
CZARNOCKA Nikoleta 2003-03-31 Z/1032/17

TAK

951 15.28
15.28/18 WLKS Nowe Iganie  

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 12.65
12.65/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

7
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

870 12.83
12.83/18 AZS-AWF Gorzów  

8
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

968 12.19
12.19/18 WLKS Nowe Iganie  

9
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

889
RLTL ZTE Radom  

10
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

989 13.01
13.01/18 RLTL ZTE Radom  

11
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

448 13.42
13.42/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

12
WOJCIECHOWSKA Dominika 2003-03-03 Z/0222/17

TAK

462 13.39
13.39/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEJZA Julia 2001-01-29 Z/2931/18

TAK

5 17.92
17.92/18 MKS Osa Zgorzelec  

2
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 14.04
14.04/18 LUKS Orkan Września  

3
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108
UKS Gepard Warszawa  

4
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 15.15
15.15/18 MLKS Agros Żary  

5
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

112
UKS Gepard Warszawa  

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

111
WKS Wawel Kraków  

2
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

976
LKS Vectra Włocławek  

3
GOMUŁA Natalia 2003-07-27 Z/4340/17

TAK

404
LUKS Orkan Września  

4
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 32.32
32.20/17 MKS Juvenia Puszczykowo  

5
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

900 33.93
33.93/18 LKS Vectra Włocławek  

6
WIATROWSKA Weronika 2004-09-28 Z/0177/17

TAK

928
35.88/17 LKS Vectra Włocławek  

7
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873
32.25/17 AZS-AWF Gorzów  

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26
UKS Filipides Teresin  

2
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 67.73
67.73/18 SKLA Sopot  

3
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 68.02
68.02/18 KS AZS UWM Olsztyn  

4
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

413 72.67
72.67/18 LUKS Orkan Września  

5
ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 Z/0844/16

TAK

907
LKS Vectra Włocławek  

6
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

618 73.17
73.17/18 MKS Osa Zgorzelec  

 
2000 m przeszkody K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
 
3 km chód K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 16:53.22
16:53.22/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

2
KICKA Gabriela 2003-06-27 Z/3761/17

TAK

453 20:02.06
20:02.06/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

3
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

933
LKS Vectra Włocławek  

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

10 31.63
31.63/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

2
KIESZKOWSKA Zuzanna 2003-04-25 Z/2881/18

TAK

23
MKS Osa Zgorzelec  

3
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 35.33
35.33/18 WKS Wawel Kraków  

4
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

8 27.41
27.41/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

5
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

73 33.02
33.02/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 Z/0747/16

TAK

33 1.45
1.45/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole  

2
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

745 1.50
1.55/16 OKS Skra Warszawa  

3
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

40
1.44/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

4
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 1.55
1.55/18 MLKS Agros Żary  

5
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 1.71
1.71/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 1.65
1.65/18 OKS Skra Warszawa  

2
HABIERA Dominika 2003-10-04 Z/4024/18

TAK

886
AZS-AWF Gorzów  

3
KOSIERADZKA Izabela 2003-09-08 Z/3526/17

TAK

963
1.50/17 WLKS Nowe Iganie  

4
ŁASZCZYŃSKA Wiktoria 2004-11-21 Z/2786/18

TAK

887 1.20
1.20/18 AZS-AWF Gorzów  

5
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

920 1.55
1.55/18 MKS Agros Chełm  

6
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

1 1.35
1.35/18 MKS Agros Chełm  

7
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

111
1.60/16 WKS Wawel Kraków  

8
WAJNERT Samanta 2003-10-23 Z/0413/17

TAK

412 1.57
1.57/18 LUKS Orkan Września  

9
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 1.55
1.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp.  

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

906 3.80
3.80/18 KS Warszawianka W-wa  

2
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 3.50
3.60/17 AZS-AWFiS Gdańsk  

3
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

907
3.80/17 KS Warszawianka W-wa  

4
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

16 3.70
3.70/18 MKS Ustroń  

5
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

738 3.50
3.56/16 OKS Skra Warszawa  

6
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

407 3.50
3.50/18 AZS-AWFiS Gdańsk  

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

77 2.60
2.60/18 MKS Ustroń  

2
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

123 3.00
3.00/18 AZS-AWFiS Gdańsk  

3
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

36 3.60
3.60/18 MKS Ustroń  

4
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

11 2.70
2.70/18 MKS Ustroń  

5
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

12 2.60
2.60/17 MKS Ustroń  

6
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

403 3.50
3.51/17 AZS-AWFiS Gdańsk  

7
Janeczek Natalia 2003-06-27 Z/2976/18

TAK

7 2.30
2.30/18 UKS Olimp Mazańcowice  

8
Łatanik Dominika 2003-06-13 Z/4105/17

TAK

5 2.20
2.20/18 UKS Olimp Mazańcowice  

9
MACURA Zuzanna 2004-11-28 Z/1182/18

TAK

99 2.60
2.60/18 MKS Ustroń  

10
Piaseczny Lena 2004-04-05 Z/2977/18

TAK

367 2.40
2.40/18 UKS Olimp Mazańcowice  

11
PODLIŃSKA Gabriela 2003-11-21 Z/2610/17

TAK

408 3.00
3.23/17 AZS-AWFiS Gdańsk  

12
Światłoch Natalia 2003-09-15 Z/4106/17

TAK

335 2.70
2.70/18 UKS Olimp Mazańcowice  

13
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

140 2.81
2.81/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

70 5.15
5.15/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 4.93
4.93/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

2
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

350 4.49
4.49/18 WKS Wawel Kraków  

3
GŁOWACKA Zuzanna 2004-01-19 Z/2929/17

TAK

736 4.74
4.74/18 OKS Skra Warszawa  

4
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

TAK

346 4.40
4.72/17 WKS Wawel Kraków  

5
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 5.12
5.12/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

6
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

917
4.48/17 LKS Vectra Włocławek  

7
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

11 5.09
5.09/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

8
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

700
OKS Skra Warszawa  

 
Trójskok K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 12.18
12.18/18 MLKS Agros Żary  

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLIŃSKA Łucja 2003-05-28 Z/3533/18

TAK

346 7.30
7.30/18 WKS Wawel Kraków  

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

66 41.72
41.72/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

938 38.34
38.34/18 LKS Vectra Włocławek  

2
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 45.72
45.72/18 AZS-AWF Gorzów  

3
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 49.01
49.08/17 LUKS Orkan Września  

4
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

TAK

942 33.13
33.13/18 LKS Vectra Włocławek  

5
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

939 26.83
26.83/18 LKS Vectra Włocławek  

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 35.22
35.22/18 LUKS Strzałków  

2
PILAWSKA Patrycja 2002-01-14 Z/0924/16

TAK

70
MKS Juvenia Puszczykowo  

3
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 34.61
34.61/18 MKS Agros Chełm  

4
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 36.71
36.71/18 MKS Osa Zgorzelec  

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 4023
4023/18 MLKS Agros Żary  

2
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 3797
3797/18 MLKS Agros Żary  

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 39.91
39.91/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

2
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 37.17
37.17/18 MKS Osa Zgorzelec  

3
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 36.25
36.25/18 MKS Osa Zgorzelec  

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

344 34.10
34.91/17 WKS Wawel Kraków  

2
JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 Z/3850/17

TAK

3
UKS-MOS Opole  

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 2720
2720/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

2
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

TAK

1
MKS Osa Zgorzelec  

3
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

614 2910
2910/18 MKS Osa Zgorzelec  

 
100 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

349
11.79/17 WKS Wawel Kraków  

2
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

875 12.10
12.10/18 RLTL ZTE Radom  

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 10.88
10.87/17 BKL Bełchatów  

4
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

406 12.14
12.14/18 LUKS Orkan Września  

5
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

530 11.15
11.15/18 BKL Bełchatów  

6
KOSIEC Paweł 2002-05-14 Z/3059/17

TAK

91 12.09
11.98/17 RLMKS Orlęta Radom  

7
MUC Karol 2002-06-20 Z/3338/16

TAK

65
11.29/17 RLMKS Orlęta Radom  

8
STAŚKIEWICZ Szymon 2002-04-15 Z/2327/16

TAK

604
12.37/17 MKS Osa Zgorzelec  

9
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-05 Z/0411/17

TAK

412
12.63/17 LUKS Orkan Września  

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 11.85
11.85/18 WLKS Nowe Iganie  

2
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

463 12.42
12.42/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

3
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 12.35
12.35/18 MKS Agros Chełm  

4
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

467 12.64
12.64/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

5
MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 Z/3016/17

TAK

23 12.94
12.94/18 KS AZS UWM Olsztyn  

6
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115
UKS Gepard Warszawa  

7
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

48 12.08
12.08/18 MLKS Agros Żary  

8
WITKOWIAK Aleks 2004-07-04 Z/0145/18

TAK

888 12.64
12.64/18 AZS-AWF Gorzów  

 
200 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Łukasz 2002-04-07 Z/4186/18

TAK

343 25.33
25.33/18 WMLKS Pomorze Stargard  

 
200 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCERZAK Marcin 2004-03-20 Z/4337/17

TAK

400 43.87
43.87/18 LUKS Orkan Września  

2
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

878 40.17
40.17/18 RLTL ZTE Radom  

3
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 40.32
40.32/18 MKS Agros Chełm  

4
BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 Z/3152/17

TAK

22 40.44
40.44/18 KS AZS UWM Olsztyn  

5
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

29 39.23
39.23/18 KS AZS UWM Olsztyn  

6
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 39.19
39.19/18 WMLKS Pomorze Stargard  

7
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

66 40.29
40.29/18 MLKS Agros Żary  

8
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64
40.85/17 MLKS Agros Żary  

9
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

TAK

342 41.43
41.43/18 WKS Wawel Kraków  

10
PIASECZNY Borys 2004-01-05 Z/2365/17

TAK

407 42.73
42.73/18 LUKS Orkan Września  

11
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 40.24
40.24/18 LKS Vectra Włocławek  

12
SOBOL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 37.65
37.65/18 KS AZS UWM Olsztyn  

13
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

102
MLKS Lubusz Barlinek  

14
WILMA Mateusz 2004-04-11 Z/2015/18

TAK

300 40.53
40.53/18 LKS Vectra Włocławek  

15
WOŹNIAK Jakub 2003-02-11 Z/4673/17

TAK

123
WLKS Nowe Iganie  

 
400 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 Z/3899/16

TAK

15 52.87
52.87/18 KS AZS UWM Olsztyn  

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 49.92
49.92/18 MKS Osa Zgorzelec  

3
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

11 53.62
53.62/18 UKS Piast Bolków  

4
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 51.32
51.32/18 KS AZS UWM Olsztyn  

5
KRYPEL Michał 2002-10-04 Z/4067/18

TAK

347
WKS Wawel Kraków  

6
MICHALSKI Hubert 2002-08-29 Z/3413/16

TAK

925 55.51
55.51/18 LKS Vectra Włocławek  

7
MURAWSKI Kacper 2002-06-22 Z/2834/16

TAK

113 54.03
54.03/18 MLKS Czarni Olecko  

8
SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 Z/2462/16

TAK

345
54.85/17 WKS Wawel Kraków  

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

533 1:28.05
1:28.05/18 SKLA Sopot  

2
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

38 1:45.68
1:45.68/18 UKS-MOS Opole  

3
DĄBROWSKI Dominik 2003-03-29 Z/4338/17

TAK

405
LUKS Orkan Września  

4
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

332 1:36.71
1:36.71/18 GKS Olimpia Grudziądz  

5
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

104
1:29.69/17 KS SMS Szklarska Poręba  

6
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

328 1:39.30
1:39.30/18 WMLKS Pomorze Stargard  

7
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/3608/17

TAK

117 1:34.81
1:31.94/17 MLKS Czarni Olecko  

8
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

524 1:26.65
1:26.65/18 SKLA Sopot  

9
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

480 1:36.46
1:36.46/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

10
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

105
1:38.76/17 KS SMS Szklarska Poręba  

11
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

566
1:26.71/17 BKL Bełchatów  

12
ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 Z/2634/17

TAK

25 1:32.02
1:32.02/18 KS AZS UWM Olsztyn  

 
800 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

906 2:13.47
2:13.47/18 RLTL ZTE Radom  

2
BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 Z/3474/16

TAK

664 2:08.72
2:08.72/18 MKS Osa Zgorzelec  

3
BŁAWUT Damian 2002-08-02 Z/0001/17

TAK

346
WKS Wawel Kraków  

4
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 2:02.11
2:02.11/18 KL Iskra Białogard  

5
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 2:00.45
2:03.26/18 GKS Olimpia Grudziądz  

6
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

909 1:58.56
1:58.56/18 LKS Vectra Włocławek  

7
JEDAMSKI Adam 2002-03-27 Z/3091/16

TAK

50 2:09.37
2:08.61/17 UKS MOSiR Działdowo  

8
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 2:17.61
2:17.61/18 MLUKS Mokasyn Płoty  

 
800 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

114 2:03.75
2:03.75/18 KS SMS Szklarska Poręba  

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 2:57.70
2:57.70/18 MLUKS Mokasyn Płoty  

2
BIERNAT Kami 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

52 2:59.03
2:59.03/18 MLKS Agros Żary  

3
BRZÓSKIEWICZ Maciej 2003-01-21 Z/1279/17

TAK

680
GKS Olimpia Grudziądz  

4
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

931 2:44.29
2:44.29/18 LKS Vectra Włocławek  

5
DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 Z/0229/18

TAK

546
3:17.32/17 BKL Bełchatów  

6
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

530 2:38.29
2:38.29/18 SKLA Sopot  

7
FORYŚ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

350 3:03.42
3:03.42/18 WKS Wawel Kraków  

8
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

342
3:08.69/17 WKS Wawel Kraków  

9
JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 Z/1679/17

TAK

342 3:02.95
3:02.95/18 WKS Wawel Kraków  

10
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

890 2:58.96
2:58.96/18 UKS Technik Radom  

11
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

408 2:53.72
2:53.17/17 LUKS Orkan Września  

12
KULIK Oliwier 2003-09-30 Z/1034/17

TAK

961
3:17.87/17 WLKS Nowe Iganie  

13
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

420 2:55.85
2:55.85/18 LUKS Orkan Września  

14
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

50 3:08.13
3:08.13/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

15
LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 Z/0319/17

TAK

967 2:59.69
2:59.69/18 WLKS Nowe Iganie  

16
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

TAK

112 3:07.12
3:07.12/18 KS SMS Szklarska Poręba  

17
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

101 2:50.65
2:47.09/17 MLKS Lubusz Barlinek  

18
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 2:57.95
2:57.95/18 WLKS Nowe Iganie  

19
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

874 2:56.75
2:56.75/18 UKS Technik Radom  

20
NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 Z/4709/17

TAK

906 3:11.33
3:11.33/18 LKS Vectra Włocławek  

21
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

879 2:50.67
2:50.67/18 RLTL ZTE Radom  

22
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

923 3:02.55
3:02.55/18 MKS Agros Chełm  

23
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

256 2:57.82
2:57.82/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

24
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

821
GKS Olimpia Grudziądz  

25
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

45
3:18.69/17 WMLKS Pomorze Stargard  

26
WEGNER Karol 2004-02-24 Z/4602/17

TAK

784
GKS Olimpia Grudziądz  

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 4:25.02
4:25.02/18 WMLKS Pomorze Stargard  

2
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

TAK

1
WLKS Nowe Iganie  

3
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

37
4:32.16/17 GKS Olimpia Grudziądz  

4
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

350
WKS Wawel Kraków  

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

414 17.16
17.16/18 LUKS Orkan Września  

2
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

938 17.85
17.85/18 RLTL ZTE Radom  

3
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505
MKS Osa Zgorzelec  

4
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

107
UKS Gepard Warszawa  

5
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 15.90
15.90/18 MLKS Agros Żary  

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

113
UKS Gepard Warszawa  

2
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

521 14.83
14.83/18 BKL Bełchatów  

3
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

948 15.15
14.66/17 RLTL ZTE Radom  

4
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

610 15.50
15.50/18 MKS Osa Zgorzelec  

5
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

635 15.12
15.12/18 MKS Osa Zgorzelec  

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Krzysztof 2004-08-02 Z/4263/18

TAK

401 31.23
31.23/18 LUKS Orkan Września  

2
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

869
29.84/17 RLTL ZTE Radom  

3
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

348
33.08/17 WKS Wawel Kraków  

4
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

903
31.23/17 LKS Vectra Włocławek  

5
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

881
28.49/17 AZS-AWF Gorzów  

6
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

601
31.20/17 MKS Osa Zgorzelec  

7
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

924
30.27/17 MKS Agros Chełm  

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 Z/3676/16

TAK

943 61.88
61.13/17 RLTL ZTE Radom  

 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Wiktor 2002-12-10 Z/0918/16

TAK

65 7:57.53
7:57.53/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

2
HASIAK Mateusz 2002-07-03 Z/3775/18

TAK

64 7:57.52
7:57.52/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

 
5 km chód M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYGIEL Bartosz 2002-11-07 Z/2445/17

TAK

22 1.70
1.70/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole  

2
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 1.75
1.75/18 MKS Osa Zgorzelec  

3
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

514 1.80
1.86/17 GKS Olimpia Grudziądz  

4
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

930 1.80
1.80/18 LKS Vectra Włocławek  

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

132 1.60
1.60/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

2
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

403 1.90
1.95/17 LUKS Orkan Września  

3
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

414 1.65
1.65/18 LUKS Orkan Września  

4
SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

8 1.75
1.75/18 UKS-MOS Opole  

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUPCZAK Adrian 2002-01-27 Z/3514/16

TAK

7 4.70
4.70/18 UKS Olimp Mazańcowice  

2
STOLC Mikołaj 2002-04-16 Z/0576/16

TAK

401 3.40
3.41/17 AZS-AWFiS Gdańsk  

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
Bucki Dawid 2003-04-03 Z/4103/17

TAK

9 3.20
3.20/18 UKS Olimp Mazańcowice  

2
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

419 3.50
3.71/17 AZS-AWFiS Gdańsk  

3
ŁABSZ Karol 2004-02-24 Z/0704/18

TAK

535 3.30
3.30/18 AZS-AWFiS Gdańsk  

4
RACZKOWSKI Kacper 2003-07-10 Z/4043/17

TAK

411 3.70
3.70/18 AZS-AWFiS Gdańsk  

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

61 6.70
6.70/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

2
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

536 6.23
6.50/17 BKL Bełchatów  

3
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

404 6.06
6.06/18 LUKS Orkan Września  

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAREJA Filip 2003-06-25 Z/0317/17

TAK

966 5.75
5.75/18 WLKS Nowe Iganie  

2
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

904 5.03
5.03/18 UKS Technik Radom  

3
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

962 5.67
5.67/18 WLKS Nowe Iganie  

4
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

136 5.76
5.76/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

5
SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 Z/2770/17

TAK

131 5.57
5.57/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

 
Trójskok M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKIEWICZ Damian 2001-01-16 Z/4056/18

TAK

123 12.81
12.81/18 MKS Osa Zgorzelec  

2
SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 Z/1350/17

TAK

12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole  

3
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

67 12.45
12.45/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

14 11.73
11.73/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

2
SKIRZEWSKI Jędrzej 2002-03-26 Z/0926/16

TAK

61
MKS Juvenia Puszczykowo  

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

466 11.88
11.88/18 UKS Orkan Środa Wlkp.  

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 Z/4366/18

TAK

344
WKS Wawel Kraków  

2
MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 Z/2778/17

TAK

12 38.60
38.60/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

3
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

5 38.36
38.36/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

4
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

6 35.62
35.62/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

78 44.44
44.44/18 MKS Aleksandrów Łódzki  

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 42.81
42.81/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec  

3
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 37.66
37.66/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

906 54.84
54.84/18 LKS Vectra Włocławek  

2
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

974 35.91
35.91/18 LKS Vectra Włocławek  

3
ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

940 30.36
30.36/18 LKS Vectra Włocławek  

4
WOŹNICKI Miłosz 2002-12-31 Z/3372/17

TAK

946 45.71
45.71/18 LKS Vectra Włocławek  

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMCZAK Jakub 2003-07-25 Z/4342/17

TAK

405
LUKS Orkan Września  

2
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

TAK

975 33.37
33.37/18 LKS Vectra Włocławek  

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABARA Przemysław 2003-08-11 Z/0502/18

TAK

344
WKS Wawel Kraków  

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

665 51.95
51.95/18 MKS Osa Zgorzelec  

2
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

78 42.92
42.92/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

3
TRZCIONKOWSKI Jan 2002-01-23 Z/3518/17

TAK

352 42.81
42.81/18 WKS Wawel Kraków  

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 4441
4441/18 MKS Osa Zgorzelec  

2
LIPIAK Dawid 2002-10-17 Z/2746/17

TAK

519
MKS Osa Zgorzelec  

3
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

633 4039
4039/18 MKS Osa Zgorzelec  

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie DataUr Licencja PZLA
AktLic
Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub Minim
Autom
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

71 2589
2589/18 MKS Juvenia Puszczykowo  

2
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 3413
3413/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec