Data zawodów

Miejsce zawodów

Nazwa zawodów

Powołani sędziowie

02.04.2017

Dębno

Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie/Maraton Dębno

08 - 09.04.2017

Łódź (Zdrowie)

10. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym

22.04.2017

Zaniemyśl

15. Zawody w Chodzie Sportowym

23.04.2017

Warszawa

Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie/5.Orlen Warsaw Marathon

29.04.2017

Rybnik

PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów

13.05.2017

Kielce

8. Memoriał Zdzisława Furmanka

20.05.2017

Warszawa (AWF)

3. Memoriał Zygmunta Szelesta

20.05.2017

Bielsko-Biała

PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegu na 10 000 metrów

20.05.2017

Postomino

7. Mityng Lekkoatletyczny. Dziś w Postominie za 100 dni w Londynie

20 - 21.05.2017

Łódź (AZS)

Mistrzostwa Polski AZS 2017

26 - 27.05.2017

Łódź (AZS)

Akademickie Mistrzostwa Polski 2017

27.05.2017

Żary (Rynek)

14. Międzynarodowy Mityng Skoku o Tyczce im. T. Ślusarskiego

02.06.2017

Bydgoszcz

17. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny

03 - 04.06.2017

Kraków (Wawel)

PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach 2017 (S, U23, U20)

04.06.2017

Opole

12. Opolski Festiwal Skoków

04.06.2017

Sopot (Molo)

30. Tyczka na Molo

04.06.2017

Łódź (AZS)

25. Memoriał Ludwika Szumlewskiego

04.06.2017

Radom

Lekkoatletyczny mityng gwiazd. 6. Otwarte Mistrzostwa Radomia

07.06.2017

Łomża

Mityng Lekkoatletyczny z okazji 25-lecia PREFBET

10.06.2017

Szczecin

63. Memoriał Janusza Kusocińskiego

11.06.2017

Kutno

13. Mityng o Różę Kutna

14.06.2017

Gdańsk (AWFiS)

45. Memoriał Józefa Żylewicza

17.06.2017

Bielsko-Biała

16. Mityng Beskidianathletic

18.06.2017

Wrocław

17. Memoriał Edwarda Listosa

18.06.2017

Nowa Dęba

PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 km

18.06.2017

Białystok

5. Mityng Wschodzący Białystok

18.06.2017

Piła (Deptak)

5. Uliczny Konkurs Skoku o Tyczce

24.06.2017

Kraków (AWF)

11. Otwarty Puchar Krakowa. 9. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki

01 - 02.07.2017

Suwałki

34. PZLA Mistrzostwa Polski U23

07 - 09.07.2017

Toruń

71. PZLA Mistrzostwa Polski U20

13 - 16.07.2017

Bydgoszcz

11. Mistrzostwa Europy U23

21 - 23.07.2017

Białystok

93. PZLA Mistrzostwa Polski

29.07.2017

Cetniewo (OPO)

5. Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej

04 - 06.08.2017

Warszawa

23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18

05.08.2017

Gdańsk

Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 10km/Bieg św. Dominika

15.08.2017

Warszawa

8. Memoriał Kamili Skolimowskiej

16.08.2017

Sopot

20. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły

17.08.2017

Międzyzdroje (Promenada Gwiazd)

19. Międzynarodowy Mityng im. Wł. Komara i T. Ślusarskiego

26.08.2017

Łódź

6. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 10 km

26.08.2017

Gdańsk

Festiwal Chodu/Mistrzostwa Polski U20/U23 w chodzie na 20 km

26.08.2017

Częstochowa

16. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy

27.08.2017

Siedlce

6. Otwarte Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 5 km

27.08.2017

Chorzów

Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka 2017

02.09.2017

Warszawa (Praga)

4. BMW Półmaraton Praski

03.09.2017

Piła

26. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie

03.09.2017

Jelenia Góra

PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski - Finał Tamex Ekstraklasy

16.09.2017

Radom

Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20

23 - 24.09.2017

Biała Podlaska

PZLA Mistrzostwa Polski U16 2017 / mały memoriał J. Kusocińskiego

15.10.2017

Poznań

18. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza

25.11.2017

Kwidzyn

PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegach przełajowych